Loading

5
Matcher

80%
0%
20%

4 Vinster

1 Vinster

CD Arnedo Logo

Arnedo
(20%)

SD Logroñés vs Arnedo head to head statistik visar att av de 5 möten de haft, har SD Logroñés vunnit 4 gånger och Arnedo har vunnit 1 gånger. 0 matcher mellan SD Logroñés och Arnedo har slutat oavgjort.

80%Över 1.5
4 / 5 Matcher
40%Över 2.5
2 / 5 Matcher
20%Över 3.5
1 / 5 Matcher
0%BLGM
0 / 5 Matcher
80%Hålla nollan
SD Logroñés
20%Hålla nollan
Arnedo

Alla Prognoser- SD Logroñés mot Arnedo

60%Över 2.5
Ligans Genomsnitt : 46%
77%Över 1.5
Ligans Genomsnitt : 68%
60%BLGM
Ligans Genomsnitt : 49%
2.85Mål / Match
Ligans Genomsnitt : 2.46
Över 1.5, FH/2H & mer
Över 8.5, 9.5 & mer

Genomsnittlig statistik mellan SD Logroñés och Arnedo över nuvarande säsongen

Vad betyder de statistiska begreppen? Läs Ordlistan
Form - Övergripande
 
Form - Övergripande
SD Logroñés Logo
0.56
  • F
    Peña Sport FC

    Peña Sport FC

    Segunda División RFEF Group 2

    3/10 08:00

    4 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    SD Logroñés

    SD Logroñés

  • F
    FC Barcelona Atlètic

    Barcelona II

    Segunda División RFEF Group 2

    10/10 07:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    SD Logroñés

    SD Logroñés

  • O
    SD Logroñés

    SD Logroñés

    Segunda División RFEF Group 2

    18/10 08:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    Náxara CD

    Náxara CD

  • O
    SD Logroñés

    SD Logroñés

    Segunda División RFEF Group 2

    25/10 09:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Terrassa Olímpica 2010

    Terrassa FC

  • O
    CD Ebro

    CD Ebro

    Segunda División RFEF Group 2

    31/10 08:00

    2 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    SD Logroñés

    SD Logroñés

  • Alla

  • Hem

  • Borta

CD Ebro
SD Logroñés
SD Logroñés
Terrassa FC
SD Logroñés
Náxara CD
Barcelona II
SD Logroñés
Peña Sport FC
SD Logroñés
  • Tidigare

  • Nästa

SD Logroñés logoSD Logroñés is +124% better i frågan om Mål Per Match

0.25
  • F
    Reial Club Deportiu Espanyol II

    Espanyol II

    Segunda División RFEF Group 2

    27/9 08:00

    5 - 0

    FT

    ( HT : 4 - 0 )

    CD Arnedo

    Arnedo

  • F
    CD Arnedo

    Arnedo

    Segunda División RFEF Group 2

    4/10 08:00

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Ebro

    CD Ebro

  • O
    Utebo FC

    Utebo

    Segunda División RFEF Group 2

    10/10 07:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Arnedo

    Arnedo

  • O
    CD Arnedo

    Arnedo

    Segunda División RFEF Group 2

    18/10 08:00

    2 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    CD Tudelano

    CD Tudelano

  • F
    FC Barcelona Atlètic

    Barcelona II

    Segunda División RFEF Group 2

    31/10 10:00

    2 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    CD Arnedo

    Arnedo

CD Arnedo Logo
  • Alla

  • Hem

  • Borta

Barcelona II
Arnedo
Arnedo
CD Tudelano
Utebo
Arnedo
Arnedo
CD Ebro
Espanyol II
Arnedo
  • Tidigare

  • Nästa

Få Gratis Dagliga Prognoser

Prenumerera på FootyStats Predictions och få 3 ~ 10 gratis användartips varje dag. Vinstspårning!

Ange din e -postadress för att prenumerera *

Mål Gjorda Vem kommer att göra flest mål?

SD Logroñés is +4% better i frågan om Mål Gjorda

SD Logroñés
0.78 Mål / Match

SD Logroñés (Hem)

Arnedo
0.75 Mål / Match

Arnedo (Borta)

Mål Gjorda Per SpelSD LogroñésArnedo
Över 0.556%63%
Över 1.522%13%
Över 2.50%0%
Över 3.50%0%
Missad Mål Försök44%38%
Poäng i 1H/2HSD LogroñésArnedo
Mål gjorda i 1:a HL33%37%
Mål gjorda i 2:a HL33%37%
Mål i båda halvlekar11%13%
Genomsnitt Mål Gjorda 1:a HL0.330.38
Genomsnitt Mål Gjorda 2:a HL0.440.38

* Statistiken inkluderar både hemma och borta matcher som SD Logroñés och Arnedo har spelat.

Målinsläppta Vem kommer att släppa in mål?

SD Logroñés is +50% better i frågan om Mål Insläppta

SD Logroñés
1.67 Förlust / match

SD Logroñés (Hem)

Arnedo
2.5 Förlust / match

Arnedo (Borta)

Insläppta/SpelSD LogroñésArnedo
Över 0.589%88%
Över 1.556%75%
Över 2.511%38%
Över 3.511%38%
Hålla nollan11%13%
Insläppt 1sta/2ndra HalvlekSD LogroñésArnedo
1:a HL Clean Sheets44%25%
2:a HL Clean Sheets33%25%
1:a HF insläppta i genomsnitt0.561.38
2:a HL insläppta i genomsnitt1.111.13

* Data för insläppta mål inkluderar både hemma- och bortamatcher som SD Logroñés och Arnedo har spelat.

Över 2.5 & BTTS Prognoser Hur många mål i denna matchen?

SD Logroñés och Arnedo över 0.5 ~ 4.5 och BTTS data.

Match MålSD LogroñésArnedoGenomsnitt
Över 0.589%88%89%
Över 1.578%75%77%
Över 2.544%75%60%
Över 3.533%50%42%
Över 4.50%38%19%
BLGM56%63%60%
BLGM & Vinst0%0%0%
BLGM & Oavgjort44%13%29%
BLGM & Över 2.533%63%48%
BLGM No & Över 2.511%13%12%
1:a halvleks målSD LogroñésArnedoGenomsnitt
BLGM 1:a HL
1:a HL Över 0.5
1:a HL Över 1.5
1:a HL Över 2.5
2:a halvleks målSD LogroñésArnedoGenomsnitt
BLGM 1:a HL
BLGM Båda halvlekar
2:a HL Över 0.5
2:a HL Över 1.5
2:a HL Över 2.5
Mål (Under)SD LogroñésArnedoGenomsnitt
Under 0.511%12%12%
Under 1.522%25%24%
Under 2.556%25%41%
Under 3.567%50%59%
Under 4.5100%62%81%
1:a HL/2:a HLSD LogroñésArnedoGenomsnitt
1:a HL Under 0.533%25%29%
1:a HL Under 1.578%50%64%
1:a HL Under 2.5100%75%88%
2:a HL Under 0.533%25%29%
2:a HL Under 1.544%50%47%
2:a HL Under 2.567%75%71%

Användarnas Senaste Förutsägelser

Inga förutsägelser för användare ännu. Du kan lägga upp en efter att oddsen har lagts upp.

Hörnstatistik Hur många hörnsparkar kommer det att bli?

UNLOCKHörnor / match

* Genomsnittliga Hörnsparkar per match mellan SD Logroñés och Arnedo

/ match
Hörnor Intjänade
/ match
Hörnor Intjänade
Match HörnorSD LogroñésArnedoGenomsnitt
Över 6
Över 7
Över 8
Över 9
Över 10
Över 11
Över 12
Över 13
1:a halvlekSD LogroñésArnedoGenomsnitt
1:a HL Genomsnitt
Över 4 1:a HL
Över 5 1:a HL
Över 6 1:a HL
2:a halvlekSD LogroñésArnedoGenomsnitt
2:a HL Genomsnitt
Över 4 2:a HL
Över 5 2:a HL
Över 6 2:HL

Totalt antal matchhörnor för SD Logroñés och Arnedo. Ligasnittet är Segunda División RFEF Group 2's genomsnitt över 79 matcher i 2026/2027 säsongen

Segunda División RFEF Group 2 Hörnstatistik

Lag Hörnor Hörnor intjänade/Motståndare

SD Logroñés och Arnedo individuella lags hörnsparks data.

Lag HörnorSD LogroñésArnedoGenomsnitt
Hörnor Intjänade / Match
Hörnor Mot / Match
Över 2.5 - Hörnor Intjänade
Över 3.5 - Hörnor Intjänade
Över 4.5 - Hörnor Intjänade
Över 2.5 - Hörnor mot
Över 3.5 - Hörnor mot
Över 4.5 - Hörnor mot

Kommer SD Logroñés göra mål?

SD Logroñés
Gjorde mål i
56%
av matcher (Övergripande)

Medel chans

Det finns en Medel chans som SD Logroñés kommer att göra ett mål baserat på vår data.
CD Arnedo
Noll insläppta mål i
13%
av matcher (Övergripande)

Kommer Arnedo göra mål?

SD Logroñés
Noll insläppta mål i
11%
av matcher (Övergripande)

Medel chans

Det finns en Medel chans som Arnedo kommer att göra ett mål baserat på vår data.
CD Arnedo
Gjorde mål i
62%
av matcher (Övergripande)
Uppgradera till Premium! Extra 500 lönsamma ligor.

Premium ger dig fler vinster. 500 Extra ligor som är kända för att vara lönsamma och mindre spårade av bookies. Dessutom får du hörnstatistik och kortstatistik tillsammans med CSV-nedladdningar. Prenumerera idag!

UNLOCKTotalt antal kort / match

* Summan av bokningar per match mellan SD Logroñés och Arnedo

Kort
/ match
SD Logroñés
Kort
/ match
Arnedo
Match KortSD LogroñésArnedoGenomsnitt
Över 2.5
Över 3.5
Över 4.5
Över 5.5
Över 6.5
Kort mottagnaSD LogroñésArnedoGenomsnitt
Erhållna Kort Genomsnitt
Över 0.5
Över 1.5
Över 2.5
Över 3.5
Kort motståndareSD LogroñésArnedoGenomsnitt
Över 0.5
Över 1.5
Över 2.5
Över 3.5

Totalt antal matchkort för SD Logroñés och Arnedo. Ligans genomsnitt är Segunda División RFEF Group 2's genomsnitt. Det fanns 0 kort i 79 matcher under säsongen 2026/2027.

Segunda División RFEF Group 2 Gult / rött kort statistik

Första / Andra Halvleks Vinst-Oavgjort-Förlust

Halv Tid form
 
Halv Tid form
SD Logroñés Logo
0.89
Halvlek

SD Logroñés logoSD Logroñés is +78% better i frågan om Halv Tid form

0.50
Halvlek
CD Arnedo Logo
1:a HL/2:a HL FormSD LogroñésArnedo
1:a HL Vinster11%0%
2:a HL Vinster11%0%
1:a HL Oavgjort56%50%
2:a HL Oavgjort44%50%
1:a HL Förluster33%50%
2:a HL förluster44%50%

SD Logroñés och Arnedo:s kortstatistik för första och andra halvlek för dina förutsägelser.

Kort (1:a/2:a Halvlek)SD LogroñésArnedoGenomsnitt
1H Erhållna Kort Genomsnitt
2H Erhållna kort Genomsnitt
Match Kort Genomsnitt (1H)
Match Kort genomsnitt (2H)
1H Hade Mer Kort %
2H Hade Mer Kort %
1:a HL / 2:a HL ÖverSD LogroñésArnedoGenomsnitt
1H Över 0.5 Erhållna Kort
2H Över 0.5 Erhållna Kort
1H Över 0.5 Erhållna Kort
2H Över 0.5 Erhållna Kort
1H är 2~3 Totala Kort
2H Är 2~3 Totala Kort
1H Total Över 3
2H Total Över 3

Vem kommer att göra mål först?

SD LogroñésSD Logroñés
 
SD Logroñés

22%

Mål först i 2 / 9 matcher

ArnedoArnedo
 
Arnedo

50%

Mål först i 4 / 8 matcher

Mål efter Minuter
SD Logroñés och Arnedo:s mål med 10 minuter och 15 minuter.

Efter 10 Min'SD LogroñésArnedo
0-10 Min'18%8%
11-20 Min'0%8%
21-30 Min'0%8%
31-40 Min'9%19%
41-50 Min'14%15%
51-60 Min'0%4%
61-70 Min'9%8%
71-80 Min'18%12%
81-90 Min'32%19%
Efter 15 Min'SD LogroñésArnedo
0-15 Min'18%8%
16-30 Min'0%15%
31-45 Min'18%31%
46-60 Min'5%8%
61-75 Min'18%12%
76-90 Min'41%27%
Mål Gjorda Efter 10 min'SD LogroñésArnedo
0-10 Min'0%17%
11-20 Min'0%17%
21-30 Min'0%0%
31-40 Min'28%17%
41-50 Min'14%0%
51-60 Min'0%0%
61-70 Min'0%33%
71-80 Min'14%0%
81-90 Min'43%17%
Mål Gjorda efter 15 min'SD LogroñésArnedo
0-15 Min'0%17%
16-30 Min'0%17%
31-45 Min'43%17%
46-60 Min'0%0%
61-75 Min'0%33%
76-90 Min'56%17%
Mål Insläppta Efter 10 min'SD LogroñésArnedo
0-10 Min'27%5%
11-20 Min'0%5%
21-30 Min'0%10%
31-40 Min'0%20%
41-50 Min'13%20%
51-60 Min'0%5%
61-70 Min'13%0%
71-80 Min'20%15%
81-90 Min'27%20%
Mål Insläppta efter 15 min´SD LogroñésArnedo
0-15 Min'27%5%
16-30 Min'0%15%
31-45 Min'7%35%
46-60 Min'7%10%
61-75 Min'27%5%
76-90 Min'33%30%

45' och 90' inkluderar mål under tilläggstid efter skada.

Skott, Offsides, Straffar & mer

Lag SkottSD LogroñésArnedoGenomsnitt
Skott per match10.006.008.00
Konverteringsfrekvens För Skott8%10%9%
Skott på mål / Match3.563.203.00
Skott utanför mål / match6.442.805.00
Skott Per Mål Gjorda12.8610.0011
Lag Skott Över 10.567%0%34%
Lag Skott Över 11.522%0%11%
Lag Skott Över 12.511%0%6%
Lag Skott Över 13.511%0%6%
Lag Skott Över 14.50%0%0%
Lag Skott Över 15.50%0%0%
Lagskott På Mål 3.5+33%40%37%
Lagskott På Mål 4.5+33%20%27%
Lagskott På Mål 5.5+22%0%11%
Lagskott På Mål 6.5+11%0%6%
Match SkottSD LogroñésArnedoGenomsnitt
Match Skott Över 23.522%60%41%
Match Skott Över 24.522%60%41%
Match Skott Över 25.511%40%26%
Match Skott Över 26.511%40%26%
Match Skott på Målet 7.556%80%68%
Match Skott På Målet 8.544%60%52%
Match Skott på Målet 9.533%60%47%
Offside statistikSD LogroñésArnedoGenomsnitt
Offsides / match4.385.605.00
Över 2.5 Offsides75%100%88%
Över 3.5 Offsides75%80%78%
Misc StatistikSD LogroñésArnedoGenomsnitt
Fouls begångna/ match13.6313.6014.00
Foul Mot/ match13.881213.00
Genomsnittligt bollinnehav44%35%40%
Oavgjort % FT56%25%41%

Viss data avrundas uppåt eller nedåt till närmaste procenttal, och kan därför vara lika med 101% när de läggs ihop.

Frisparkar, Målsparkar & Inkast

FrisparkarSD LogroñésArnedoGenomsnitt
Matchens frisparkar i genomsnitt23.7123.624
FK Total 20.5+71%60%66%
FK Total 20.5+71%60%66%
FK Total 20.5+71%60%66%
FK Total 20.5+71%60%66%
FK Total 20.5+56%60%58%
FK Total 20.5+56%60%58%
MålvaktsutsparkSD LogroñésArnedoGenomsnitt
Matchens Målsparkar i Genomsnitt14.412.7514
GK Total 8.5+80%75%78%
GK Total 9.5+80%75%78%
GK Total 10.5+80%75%78%
GK Total 11.5+80%75%78%
GK Total 12.5+60%50%55%
GK Total 13.5+60%50%55%
InkastSD LogroñésArnedoGenomsnitt
Match Inkast i Genomsnitt49.4342.846
Inkast Totalt 37.5+86%60%73%
Inkast Totalt 38.5+86%60%73%
Inkast Totalt 39.5+86%60%73%
Inkast Totalt 40.5+86%60%73%
Inkast Totalt 41.5+86%40%63%
Inkast Totalt 42.5+86%40%63%
Inkast Totalt 43.5+86%40%63%
Inkast Totalt 44.5+86%40%63%

Ligatabell

   Team MP Vinst % MF
Mål För (MF).
Antalet mål detta
lag har gjort.
MM
Mål Mot (MM).
Antalet mål detta
lag har släppt in.
MS
Målskillnad (MS).
Mål Gjorda - Mål Insläppta
PngS
Snitt mål per match (snitt).
Det genomsnittliga antalet totala mål per match.
Beräknat över den här säsongen.

1

 Barcelona II

9

78%

17

5

12

22

2.44

2

 Espanyol II

8

75%

20

6

14

19

3.25

3

 UE Olot

9

56%

15

8

7

18

2.56

4

 Terrassa FC

9

56%

9

3

6

18

1.33

5

 Osasuna II

9

56%

12

5

7

17

1.89

6

 Girona II

9

56%

17

12

5

16

3.22

7

 Manresa

9

44%

14

8

6

14

2.44

8

 CD Ebro

9

44%

13

10

3

14

2.56

9

 Peña Sport FC

9

33%

11

12

-1

12

2.56

10

 CF Reddis

9

33%

9

12

-3

11

2.33

11

 Utebo

9

11%

8

9

-1

9

1.89

12

 CD Tudelano

9

22%

11

14

-3

9

2.78

13

 UD Logroñés II

9

22%

9

15

-6

9

2.67

14

 UD Barbastro

9

11%

8

10

-2

8

2.00

15

 Náxara CD

8

13%

4

13

-9

6

2.13

16

 SD Logroñés

9

0%

7

15

-8

5

2.44

17

 Calamocha

8

13%

4

17

-13

4

2.63

18

 Arnedo

8

0%

6

20

-14

2

3.25

   Team MP Vinst % MF
Mål För (MF).
Antalet mål detta
lag har gjort.
MM
Mål Mot (MM).
Antalet mål detta
lag har släppt in.
MS
Målskillnad (MS).
Mål Gjorda - Mål Insläppta
PngS
Snitt mål per match (snitt).
Det genomsnittliga antalet totala mål per match.
Beräknat över den här säsongen.

1

 Barcelona II

9

78%

17

5

12

22

2.44

2

 Espanyol II

8

75%

20

6

14

19

3.25

3

 UE Olot

9

56%

15

8

7

18

2.56

4

 Terrassa FC

9

56%

9

3

6

18

1.33

5

 Osasuna II

9

56%

12

5

7

17

1.89

6

 Girona II

9

56%

17

12

5

16

3.22

7

 Manresa

9

44%

14

8

6

14

2.44

8

 CD Ebro

9

44%

13

10

3

14

2.56

9

 Peña Sport FC

9

33%

11

12

-1

12

2.56

10

 CF Reddis

9

33%

9

12

-3

11

2.33

11

 Utebo

9

11%

8

9

-1

9

1.89

12

 CD Tudelano

9

22%

11

14

-3

9

2.78

13

 UD Logroñés II

9

22%

9

15

-6

9

2.67

14

 UD Barbastro

9

11%

8

10

-2

8

2.00

15

 Náxara CD

8

13%

4

13

-9

6

2.13

16

 SD Logroñés

9

0%

7

15

-8

5

2.44

17

 Calamocha

8

13%

4

17

-13

4

2.63

18

 Arnedo

8

0%

6

20

-14

2

3.25

* Segunda División RFEF Group 2 Form Table är också tillgängliga.

×
Lägg till prognoser
/se/
https://cdn.footystats.org/
- Startar om### min'
- Startar om### H'
Live'
- Startad
●Snart
●Startad
no

Laddar statistik

GÅ MED I PREMIUM. VINST NU.