Loading

Head to Head statistik SD Compostela mot Basconia

* Tidigare matchdata mellan dessa 2 lag är inte tillgängliga

Alla Prognoser- SD Compostela mot Basconia

57%Över 2.5
Ligans Genomsnitt : 56%
79%Över 1.5
Ligans Genomsnitt : 78%
65%BLGM
Ligans Genomsnitt : 54%
2.72Mål / Match
Ligans Genomsnitt : 2.83
Över 1.5, FH/2H & mer
Över 8.5, 9.5 & mer

Genomsnittlig statistik mellan SD Compostela och Basconia över nuvarande säsongen

Vad betyder de statistiska begreppen? Läs Ordlistan
Form - Övergripande
 
Form - Övergripande
SD Compostela Logo
1.43
  • V
    SD Compostela

    SD Compostela

    Segunda División RFEF Group 1

    20/9 08:00

    2 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Sestao River Club

    Sestao River Club

  • F
    SD Eibar II

    SD Eibar II

    Segunda División RFEF Group 1

    27/9 06:30

    1 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    SD Compostela

    SD Compostela

  • F
    SD Compostela

    SD Compostela

    Segunda División RFEF Group 1

    4/10 08:00

    1 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 2 )

    Real Oviedo CF Vetusta

    Real Oviedo II

  • V
    Coruxo FC

    Coruxo

    Segunda División RFEF Group 1

    11/10 08:00

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    SD Compostela

    SD Compostela

  • V
    SD Compostela

    SD Compostela

    Segunda División RFEF Group 1

    17/10 08:00

    4 - 1

    FT

    ( HT : 3 - 0 )

    Atlético Astorga FC

    Atlético Astorga FC

  • Alla

  • Hem

  • Borta

SD Compostela
Atlético Astorga FC
Coruxo
SD Compostela
SD Compostela
Real Oviedo II
SD Eibar II
SD Compostela
SD Compostela
Sestao River Club
  • Tidigare

  • Nästa

SD Compostela logoSD Compostela is +11% better i frågan om Mål Per Match

1.29
  • O
    CD Basconia

    Basconia

    Segunda División RFEF Group 1

    19/9 03:00

    2 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Arosa SC

    Arosa

  • V
    Club Marino de Luanco

    Club Marino de Luanco

    Segunda División RFEF Group 1

    27/9 08:00

    1 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 2 )

    CD Basconia

    Basconia

  • O
    CD Basconia

    Basconia

    Segunda División RFEF Group 1

    3/10 08:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    UD Llanera

    Llanera

  • O
    SD Eibar II

    SD Eibar II

    Segunda División RFEF Group 1

    10/10 03:30

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    CD Basconia

    Basconia

  • F
    Racing Santander II

    Racing Santander II

    Segunda División RFEF Group 1

    17/10 07:00

    3 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Basconia

    Basconia

CD Basconia Logo
  • Alla

  • Hem

  • Borta

Racing Santander II
Basconia
SD Eibar II
Basconia
Basconia
Llanera
Club Marino de Luanco
Basconia
Basconia
Arosa
  • Tidigare

  • Nästa

Få Gratis Dagliga Prognoser

Prenumerera på FootyStats Predictions och få 3 ~ 10 gratis användartips varje dag. Vinstspårning!

Ange din e -postadress för att prenumerera *

Mål Gjorda Vem kommer att göra flest mål?

Basconia is +38% better i frågan om Mål Gjorda

SD Compostela
1.14 Mål / Match

SD Compostela (Hem)

Basconia
1.57 Mål / Match

Basconia (Borta)

Mål Gjorda Per SpelSD CompostelaBasconia
Över 0.556%100%
Över 1.528%43%
Över 2.514%14%
Över 3.514%0%
Missad Mål Försök43%0%
Poäng i 1H/2HSD CompostelaBasconia
Mål gjorda i 1:a HL29%71%
Mål gjorda i 2:a HL44%57%
Mål i båda halvlekar14%28%
Genomsnitt Mål Gjorda 1:a HL0.570.86
Genomsnitt Mål Gjorda 2:a HL0.570.71

* Statistiken inkluderar både hemma och borta matcher som SD Compostela och Basconia har spelat.

Målinsläppta Vem kommer att släppa in mål?

SD Compostela is +71% better i frågan om Mål Insläppta

SD Compostela
1 Förlust / match

SD Compostela (Hem)

Basconia
1.71 Förlust / match

Basconia (Borta)

Insläppta/SpelSD CompostelaBasconia
Över 0.556%100%
Över 1.528%56%
Över 2.514%14%
Över 3.50%0%
Hålla nollan43%0%
Insläppt 1sta/2ndra HalvlekSD CompostelaBasconia
1:a HL Clean Sheets71%71%
2:a HL Clean Sheets56%28%
1:a HF insläppta i genomsnitt0.570.43
2:a HL insläppta i genomsnitt0.431.29

* Data för insläppta mål inkluderar både hemma- och bortamatcher som SD Compostela och Basconia har spelat.

Över 2.5 & BTTS Prognoser Hur många mål i denna matchen?

SD Compostela och Basconia över 0.5 ~ 4.5 och BTTS data.

Match MålSD CompostelaBasconiaGenomsnitt
Över 0.586%100%93%
Över 1.557%100%79%
Över 2.543%71%57%
Över 3.514%43%29%
Över 4.514%14%14%
BLGM29%100%65%
BLGM & Vinst14%28%21%
BLGM & Oavgjort0%43%22%
BLGM & Över 2.528%71%50%
BLGM No & Över 2.514%0%7%
1:a halvleks målSD CompostelaBasconiaGenomsnitt
BLGM 1:a HL
1:a HL Över 0.5
1:a HL Över 1.5
1:a HL Över 2.5
2:a halvleks målSD CompostelaBasconiaGenomsnitt
BLGM 1:a HL
BLGM Båda halvlekar
2:a HL Över 0.5
2:a HL Över 1.5
2:a HL Över 2.5
Mål (Under)SD CompostelaBasconiaGenomsnitt
Under 0.514%0%7%
Under 1.543%0%22%
Under 2.557%29%43%
Under 3.586%57%72%
Under 4.586%86%86%
1:a HL/2:a HLSD CompostelaBasconiaGenomsnitt
1:a HL Under 0.557%29%43%
1:a HL Under 1.557%71%64%
1:a HL Under 2.571%71%71%
2:a HL Under 0.529%29%29%
2:a HL Under 1.572%44%58%
2:a HL Under 2.5100%57%79%

Användarnas Senaste Förutsägelser

Inga förutsägelser för användare ännu. Du kan lägga upp en efter att oddsen har lagts upp.

Hörnstatistik Hur många hörnsparkar kommer det att bli?

UNLOCKHörnor / match

* Genomsnittliga Hörnsparkar per match mellan SD Compostela och Basconia

/ match
Hörnor Intjänade
/ match
Hörnor Intjänade
Match HörnorSD CompostelaBasconiaGenomsnitt
Över 6
Över 7
Över 8
Över 9
Över 10
Över 11
Över 12
Över 13
1:a halvlekSD CompostelaBasconiaGenomsnitt
1:a HL Genomsnitt
Över 4 1:a HL
Över 5 1:a HL
Över 6 1:a HL
2:a halvlekSD CompostelaBasconiaGenomsnitt
2:a HL Genomsnitt
Över 4 2:a HL
Över 5 2:a HL
Över 6 2:HL

Totalt antal matchhörnor för SD Compostela och Basconia. Ligasnittet är Segunda División RFEF Group 1's genomsnitt över 63 matcher i 2026/2027 säsongen

Segunda División RFEF Group 1 Hörnstatistik

Lag Hörnor Hörnor intjänade/Motståndare

SD Compostela och Basconia individuella lags hörnsparks data.

Lag HörnorSD CompostelaBasconiaGenomsnitt
Hörnor Intjänade / Match
Hörnor Mot / Match
Över 2.5 - Hörnor Intjänade
Över 3.5 - Hörnor Intjänade
Över 4.5 - Hörnor Intjänade
Över 2.5 - Hörnor mot
Över 3.5 - Hörnor mot
Över 4.5 - Hörnor mot

Kommer SD Compostela göra mål?

SD Compostela
Gjorde mål i
57%
av matcher (Övergripande)

Medel chans

Det finns en Medel chans som SD Compostela kommer att göra ett mål baserat på vår data.
CD Basconia
Noll insläppta mål i
0%
av matcher (Övergripande)

Kommer Basconia göra mål?

SD Compostela
Noll insläppta mål i
43%
av matcher (Övergripande)

Medel chans

Det finns en Medel chans som Basconia kommer att göra ett mål baserat på vår data.
CD Basconia
Gjorde mål i
100%
av matcher (Övergripande)
Uppgradera till Premium! Extra 500 lönsamma ligor.

Premium ger dig fler vinster. 500 Extra ligor som är kända för att vara lönsamma och mindre spårade av bookies. Dessutom får du hörnstatistik och kortstatistik tillsammans med CSV-nedladdningar. Prenumerera idag!

UNLOCKTotalt antal kort / match

* Summan av bokningar per match mellan SD Compostela och Basconia

Kort
/ match
SD Compostela
Kort
/ match
Basconia
Match KortSD CompostelaBasconiaGenomsnitt
Över 2.5
Över 3.5
Över 4.5
Över 5.5
Över 6.5
Kort mottagnaSD CompostelaBasconiaGenomsnitt
Erhållna Kort Genomsnitt
Över 0.5
Över 1.5
Över 2.5
Över 3.5
Kort motståndareSD CompostelaBasconiaGenomsnitt
Över 0.5
Över 1.5
Över 2.5
Över 3.5

Totalt antal matchkort för SD Compostela och Basconia. Ligans genomsnitt är Segunda División RFEF Group 1's genomsnitt. Det fanns 0 kort i 63 matcher under säsongen 2026/2027.

Segunda División RFEF Group 1 Gult / rött kort statistik

Första / Andra Halvleks Vinst-Oavgjort-Förlust

Halv Tid form
 
Halv Tid form
SD Compostela Logo
1.00
Halvlek

Basconia logoBasconia is +100% better i frågan om Halv Tid form

2.00
Halvlek
CD Basconia Logo
1:a HL/2:a HL FormSD CompostelaBasconia
1:a HL Vinster14%57%
2:a HL Vinster28%0%
1:a HL Oavgjort57%29%
2:a HL Oavgjort43%56%
1:a HL Förluster29%14%
2:a HL förluster28%43%

SD Compostela och Basconia:s kortstatistik för första och andra halvlek för dina förutsägelser.

Kort (1:a/2:a Halvlek)SD CompostelaBasconiaGenomsnitt
1H Erhållna Kort Genomsnitt
2H Erhållna kort Genomsnitt
Match Kort Genomsnitt (1H)
Match Kort genomsnitt (2H)
1H Hade Mer Kort %
2H Hade Mer Kort %
1:a HL / 2:a HL ÖverSD CompostelaBasconiaGenomsnitt
1H Över 0.5 Erhållna Kort
2H Över 0.5 Erhållna Kort
1H Över 0.5 Erhållna Kort
2H Över 0.5 Erhållna Kort
1H är 2~3 Totala Kort
2H Är 2~3 Totala Kort
1H Total Över 3
2H Total Över 3

Vem kommer att göra mål först?

SD CompostelaSD Compostela
 
SD Compostela

57%

Mål först i 4 / 7 matcher

BasconiaBasconia
 
Basconia

86%

Mål först i 6 / 7 matcher

Mål efter Minuter
SD Compostela och Basconia:s mål med 10 minuter och 15 minuter.

Efter 10 Min'SD CompostelaBasconia
0-10 Min'7%0%
11-20 Min'13%22%
21-30 Min'20%9%
31-40 Min'7%4%
41-50 Min'7%9%
51-60 Min'13%13%
61-70 Min'0%22%
71-80 Min'7%9%
81-90 Min'27%13%
Efter 15 Min'SD CompostelaBasconia
0-15 Min'13%9%
16-30 Min'27%22%
31-45 Min'13%9%
46-60 Min'13%17%
61-75 Min'7%30%
76-90 Min'27%13%
Mål Gjorda Efter 10 min'SD CompostelaBasconia
0-10 Min'13%0%
11-20 Min'13%45%
21-30 Min'13%0%
31-40 Min'13%9%
41-50 Min'0%9%
51-60 Min'13%9%
61-70 Min'0%18%
71-80 Min'0%9%
81-90 Min'38%0%
Mål Gjorda efter 15 min'SD CompostelaBasconia
0-15 Min'13%18%
16-30 Min'25%27%
31-45 Min'13%9%
46-60 Min'13%18%
61-75 Min'0%27%
76-90 Min'38%0%
Mål Insläppta Efter 10 min'SD CompostelaBasconia
0-10 Min'0%0%
11-20 Min'14%0%
21-30 Min'28%17%
31-40 Min'0%0%
41-50 Min'14%8%
51-60 Min'14%17%
61-70 Min'0%25%
71-80 Min'14%8%
81-90 Min'14%25%
Mål Insläppta efter 15 min´SD CompostelaBasconia
0-15 Min'14%0%
16-30 Min'28%17%
31-45 Min'14%8%
46-60 Min'14%17%
61-75 Min'14%33%
76-90 Min'14%25%

45' och 90' inkluderar mål under tilläggstid efter skada.

Skott, Offsides, Straffar & mer

Lag SkottSD CompostelaBasconiaGenomsnitt
Skott per match11.7112.8612.00
Konverteringsfrekvens För Skott10%12%11%
Skott på mål / Match3.713.864.00
Skott utanför mål / match8.009.009.00
Skott Per Mål Gjorda10.258.189
Lag Skott Över 10.556%86%71%
Lag Skott Över 11.543%71%57%
Lag Skott Över 12.528%43%36%
Lag Skott Över 13.528%43%36%
Lag Skott Över 14.528%28%28%
Lag Skott Över 15.528%14%21%
Lagskott På Mål 3.5+56%28%42%
Lagskott På Mål 4.5+14%28%21%
Lagskott På Mål 5.5+14%28%21%
Lagskott På Mål 6.5+0%28%14%
Match SkottSD CompostelaBasconiaGenomsnitt
Match Skott Över 23.543%56%50%
Match Skott Över 24.528%56%42%
Match Skott Över 25.528%56%42%
Match Skott Över 26.528%56%42%
Match Skott på Målet 7.528%43%36%
Match Skott På Målet 8.528%43%36%
Match Skott på Målet 9.514%28%21%
Offside statistikSD CompostelaBasconiaGenomsnitt
Offsides / match5.145.335.00
Över 2.5 Offsides86%83%85%
Över 3.5 Offsides86%50%68%
Misc StatistikSD CompostelaBasconiaGenomsnitt
Fouls begångna/ match15.5714.6715.00
Foul Mot/ match15.2917.6716.00
Genomsnittligt bollinnehav53%55%54%
Oavgjort % FT14%43%29%

Viss data avrundas uppåt eller nedåt till närmaste procenttal, och kan därför vara lika med 101% när de läggs ihop.

Frisparkar, Målsparkar & Inkast

FrisparkarSD CompostelaBasconiaGenomsnitt
Matchens frisparkar i genomsnitt29.2930.230
FK Total 20.5+86%80%83%
FK Total 20.5+71%80%76%
FK Total 20.5+71%80%76%
FK Total 20.5+71%80%76%
FK Total 20.5+71%80%76%
FK Total 20.5+71%80%76%
MålvaktsutsparkSD CompostelaBasconiaGenomsnitt
Matchens Målsparkar i Genomsnitt15.8316.416
GK Total 8.5+100%100%100%
GK Total 9.5+100%100%100%
GK Total 10.5+83%100%92%
GK Total 11.5+83%100%92%
GK Total 12.5+83%100%92%
GK Total 13.5+67%100%84%
InkastSD CompostelaBasconiaGenomsnitt
Match Inkast i Genomsnitt41.4346.3344
Inkast Totalt 37.5+56%83%70%
Inkast Totalt 38.5+56%83%70%
Inkast Totalt 39.5+56%67%62%
Inkast Totalt 40.5+56%50%53%
Inkast Totalt 41.5+56%33%45%
Inkast Totalt 42.5+56%33%45%
Inkast Totalt 43.5+56%33%45%
Inkast Totalt 44.5+43%33%38%

Ligatabell

   Team MP Vinst % MF
Mål För (MF).
Antalet mål detta
lag har gjort.
MM
Mål Mot (MM).
Antalet mål detta
lag har släppt in.
MS
Målskillnad (MS).
Mål Gjorda - Mål Insläppta
PngS
Snitt mål per match (snitt).
Det genomsnittliga antalet totala mål per match.
Beräknat över den här säsongen.

1

 Bergantiños

7

71%

17

7

10

17

3.43

2

 Deportivo Alaves II

7

71%

18

8

10

16

3.71

3

 Sestao River Club

7

71%

8

3

5

16

1.57

4

 SD Eibar II

7

57%

11

4

7

14

2.14

5

 Club Portugalete

7

43%

7

7

0

11

2.00

6

 SD Amorebieta

7

43%

8

7

1

10

2.14

7

 SD Compostela

7

43%

8

7

1

10

2.14

8

 Ourense CF

7

43%

5

8

-3

10

1.86

9

 Real Oviedo II

7

43%

10

14

-4

10

3.43

10

 Gernika Club

7

29%

14

8

6

9

3.14

11

 Basconia

7

29%

11

12

-1

9

3.29

12

 Coruxo

7

29%

7

8

-1

8

2.14

13

 Arosa

7

14%

12

16

-4

7

4.00

14

 Llanera

7

29%

10

16

-6

7

3.71

15

 Atlético Astorga FC

7

29%

10

11

-1

6

3.00

16

 Club Marino de Luanco

7

29%

8

13

-5

6

3.00

17

 Gimnástica Torrelavega

7

14%

7

15

-8

5

3.14

18

 Racing Santander II

4

25%

6

10

-4

3

4.00

19

 Rayo Cantabria

3

0%

1

4

-3

1

1.67

   Team MP Vinst % MF
Mål För (MF).
Antalet mål detta
lag har gjort.
MM
Mål Mot (MM).
Antalet mål detta
lag har släppt in.
MS
Målskillnad (MS).
Mål Gjorda - Mål Insläppta
PngS
Snitt mål per match (snitt).
Det genomsnittliga antalet totala mål per match.
Beräknat över den här säsongen.

1

 Bergantiños

7

71%

17

7

10

17

3.43

2

 Deportivo Alaves II

7

71%

18

8

10

16

3.71

3

 Sestao River Club

7

71%

8

3

5

16

1.57

4

 SD Eibar II

7

57%

11

4

7

14

2.14

5

 Club Portugalete

7

43%

7

7

0

11

2.00

6

 SD Amorebieta

7

43%

8

7

1

10

2.14

7

 SD Compostela

7

43%

8

7

1

10

2.14

8

 Ourense CF

7

43%

5

8

-3

10

1.86

9

 Real Oviedo II

7

43%

10

14

-4

10

3.43

10

 Gernika Club

7

29%

14

8

6

9

3.14

11

 Basconia

7

29%

11

12

-1

9

3.29

12

 Coruxo

7

29%

7

8

-1

8

2.14

13

 Arosa

7

14%

12

16

-4

7

4.00

14

 Llanera

7

29%

10

16

-6

7

3.71

15

 Atlético Astorga FC

7

29%

10

11

-1

6

3.00

16

 Club Marino de Luanco

7

29%

8

13

-5

6

3.00

17

 Gimnástica Torrelavega

7

14%

7

15

-8

5

3.14

18

 Racing Santander II

4

25%

6

10

-4

3

4.00

19

 Rayo Cantabria

3

0%

1

4

-3

1

1.67

* Segunda División RFEF Group 1 Form Table är också tillgängliga.

×
Lägg till prognoser
/se/
https://cdn.footystats.org/
- Startar om### min'
- Startar om### H'
Live'
- Startad
●Snart
●Startad
no

Laddar statistik

GÅ MED I PREMIUM. VINST NU.