Oavgjort - U19 Liga

# TeamMP
Matcher Spelat
OavgjortOavgjort %Hem OavgjortBorta Oavgjort
1Slovan Bratislava U19Slovan Bratislava U19
Slovan Bratislava U19

Slovan Bratislava U19

U19 Liga (Div. -1)

Liga Pos 1 / 14

Slovakien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • V
  • O
2.33
Hem
  • V
  • O
2.00
Borta
  • V
3.00
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 67% 50% 100%
S 2.33 2.50 2.00
Gjorde mål 1.67 1.50 2.00
Insläppta 0.67 1.00 0.00
BLGM 67% 100% 0%
HN 33% 0% 100%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

3133%50%0%
2Trenčín U19Trenčín U19
Trenčín U19

Trenčín U19

U19 Liga (Div. -1)

Liga Pos 2 / 14

Slovakien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • O
  • V
  • V
2.33
Hem
  • O
  • V
2.00
Borta
  • V
3.00
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 67% 50% 100%
S 3.33 3.50 3.00
Gjorde mål 2.00 2.00 2.00
Insläppta 1.33 1.50 1.00
BLGM 100% 100% 100%
HN 0% 0% 0%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

3133%50%0%
3Žilina U19Žilina U19
Žilina U19

Žilina U19

U19 Liga (Div. -1)

Liga Pos 9 / 14

Slovakien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • F
  • O
1.33
Hem
  • V
  • F
1.50
Borta
  • O
1.00
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 33% 50% 0%
S 1.67 1.50 2.00
Gjorde mål 0.67 0.50 1.00
Insläppta 1.00 1.00 1.00
BLGM 33% 0% 100%
HN 33% 50% 0%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

3133%0%100%
4Podbrezová U19Podbrezová U19
Podbrezová U19

Podbrezová U19

U19 Liga (Div. -1)

Liga Pos 8 / 14

Slovakien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • O
  • V
1.33
Hem
  • V
3.00
Borta
  • F
  • O
0.50
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 33% 100% 0%
S 3.67 2.00 4.50
Gjorde mål 2.00 2.00 2.00
Insläppta 1.67 0.00 2.50
BLGM 67% 0% 100%
HN 33% 100% 0%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

3133%0%50%
5FC Petrzalka U19FC Petrzalka U19
FC Petrzalka U19

FC Petrzalka U19

U19 Liga (Div. -1)

Liga Pos 12 / 14

Slovakien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • O
  • F
  • F
0.33
Hem
  • F
0.00
Borta
  • O
  • F
0.50
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 0% 0% 0%
S 1.67 1.00 2.00
Gjorde mål 0.33 0.00 0.50
Insläppta 1.33 1.00 1.50
BLGM 33% 0% 50%
HN 0% 0% 0%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

3133%0%50%
6Liptovsky Mikulas U19Liptovsky Mikulas U19
Liptovsky Mikulas U19

Liptovsky Mikulas U19

U19 Liga (Div. -1)

Liga Pos 13 / 14

Slovakien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • O
  • F
0.33
Hem
  • O
1.00
Borta
  • F
  • F
0.00
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 0% 0% 0%
S 3.00 4.00 2.50
Gjorde mål 0.67 2.00 0.00
Insläppta 2.33 2.00 2.50
BLGM 33% 100% 0%
HN 0% 0% 0%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

3133%100%0%
7Dukla U19Dukla U19
Dukla U19

Dukla U19

U19 Liga (Div. -1)

Liga Pos 6 / 14

Slovakien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • V
  • F
2.00
Hem
  • V
  • F
1.50
Borta
  • V
3.00
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 67% 50% 100%
S 4.00 3.50 5.00
Gjorde mål 2.33 1.50 4.00
Insläppta 1.67 2.00 1.00
BLGM 100% 100% 100%
HN 0% 0% 0%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

300%0%0%
8Spartak Trnava U19Spartak Trnava U19
Spartak Trnava U19

Spartak Trnava U19

U19 Liga (Div. -1)

Liga Pos 3 / 14

Slovakien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • V
  • V
2.00
Hem
  • F
  • V
1.50
Borta
  • V
3.00
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 67% 50% 100%
S 2.33 2.50 2.00
Gjorde mål 2.00 2.00 2.00
Insläppta 0.33 0.50 0.00
BLGM 0% 0% 0%
HN 67% 50% 100%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

300%0%0%
9Zemplín Michalovce U19Zemplín Michalovce U19
Zemplín Michalovce U19

Zemplín Michalovce U19

U19 Liga (Div. -1)

Liga Pos 10 / 14

Slovakien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • F
  • V
1.00
Hem
  • F
0.00
Borta
  • F
  • V
1.50
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 33% 0% 50%
S 3.00 3.00 3.00
Gjorde mål 1.33 1.00 1.50
Insläppta 1.67 2.00 1.50
BLGM 100% 100% 100%
HN 0% 0% 0%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

300%0%0%
10DAC U19DAC U19
DAC U19

DAC U19

U19 Liga (Div. -1)

Liga Pos 7 / 14

Slovakien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • V
  • F
2.00
Hem
  • V
  • F
1.50
Borta
  • V
3.00
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 67% 50% 100%
S 3.00 4.00 1.00
Gjorde mål 1.67 2.00 1.00
Insläppta 1.33 2.00 0.00
BLGM 67% 100% 0%
HN 33% 0% 100%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

300%0%0%
11Ružomberok U19Ružomberok U19
Ružomberok U19

Ružomberok U19

U19 Liga (Div. -1)

Liga Pos 14 / 14

Slovakien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • F
  • F
0.00
Hem
  • F
0.00
Borta
  • F
  • F
0.00
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 0% 0% 0%
S 3.67 5.00 3.00
Gjorde mål 1.00 1.00 1.00
Insläppta 2.67 4.00 2.00
BLGM 67% 100% 50%
HN 0% 0% 0%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

300%0%0%
12Prešov U19Prešov U19
Prešov U19

Prešov U19

U19 Liga (Div. -1)

Liga Pos 5 / 14

Slovakien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • F
  • V
2.00
Hem
  • V
  • V
3.00
Borta
  • F
0.00
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 67% 100% 0%
S 2.67 2.00 4.00
Gjorde mål 1.67 2.00 1.00
Insläppta 1.00 0.00 3.00
BLGM 33% 0% 100%
HN 67% 100% 0%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

300%0%0%
13FC Kosice U19FC Kosice U19
FC Kosice U19

FC Kosice U19

U19 Liga (Div. -1)

Liga Pos 4 / 14

Slovakien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • V
  • V
2.00
Hem
  • V
3.00
Borta
  • F
  • V
1.50
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 67% 100% 50%
S 3.67 4.00 3.50
Gjorde mål 2.33 3.00 2.00
Insläppta 1.33 1.00 1.50
BLGM 100% 100% 100%
HN 0% 0% 0%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

300%0%0%
14Skalica U19Skalica U19
Skalica U19

Skalica U19

U19 Liga (Div. -1)

Liga Pos 11 / 14

Slovakien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • F
  • F
1.00
Hem
  • F
0.00
Borta
  • V
  • F
1.50
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 33% 0% 50%
S 2.00 2.00 2.00
Gjorde mål 0.33 0.00 0.50
Insläppta 1.67 2.00 1.50
BLGM 0% 0% 0%
HN 33% 0% 50%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

300%0%0%

Hur många oavgjorda matcher i U19 Liga den här säsongen?

14% av matcherna i U19 Liga slutade oavgjort under säsongen 2026/27. Det betyder att av de 21 matcherna som spelades resulterade 3 matcher i oavgjort.

Vilket U19 Liga lag resulterar i oavgjort mest?

Slovan Bratislava U19 är laget med flest oavgjorda matcher den här säsongen i U19 Liga med en tjutande 1 oavgjorda matcher av 3 matcher. Det betyder att sammanlagt 33% av deras U19 Liga matcher slutade oavgjort. Och Trenčín U19 är det 2:a laget med flest oavgjorda matcher - deras matcher slutade med 1 oavgjorda av 3 matcher. Resten av listan för oavgjorda går så här : Žilina U19 (1 oavgjorda i 3), Podbrezová U19 (1 oavgjorda i 3) och FC Petrzalka U19 (1 oavgjorda i 3).
Överst i ligatabellen som presterar Slovan Bratislava U19 slutade med en oavgjord procent på 33%(1 oavgjorda matcher från 3). Om Slovan Bratislava U19 hade förvandlat dessa oavgjorda matcher till vinster hade de fått 2 fler poäng i ligan.

/se/
https://cdn.footystats.org/
- Startar om### min'
- Startar om### H'
Live'
- Startad
Snart
Startad
no

Laddar statistik

GÅ MED I PREMIUM. VINST NU.