Péter Gulácsi Portrait

Péter Gulácsi Statistik

Klubb : Villarreal
Landslag : Hungary
Position : Målvakt - Målvakt
Nationalitet : Hungary
Fot : Högerfotad
Tröjnummer : #25
Ålder (Födelsedag) : 36 (6/5/1990)
Längd : 193cm
Vikt : 86kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Mer

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2011/2012

2010/2011

2009/2010

2026/2027 och karriärstatistik- Péter Gulácsi

7.07
Genomsnittlig rating i La LigaMål insläppta rank : 39 / 140 Spelare
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

7

0

7

1

0

0

630'

Total 2026/2027

10

0

20

1

0
0

900'

Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

269

0

281

96

4

0

24035'

65

0

61

23

3

1

5627'

32

0

34

11

0

0

2880'

24

0

21

10

1

0

2160'

17

0

20

5

0

0

1530'

15

0

15

4

0

0

1146'

14

0

13

3

0

0

1227'

13

0

17

5

2

0

1170'

7

0

7

1

0

0

630'

2

0

1

1

1

1

141'

2

0

0

2

0

0

180'

1

0

4

0

0

0

90'

Total 2025/2026

533

0

598

169

11
2

47149'

Ovan är karriärstatistiken för Péter Gulácsi. Péter Gulácsi har spelat totalt 533 matcher, gjort 0 mål och ackumulerat 1 assist. Péter Gulácsi har spelat flest antal matcher i Bundesliga med 533 framträdanden i Tyskland. Statistiken inkluderar inte klubb- och internationella vänskapsmatcher.

Statistik per 90 minuter i La Liga

74%Räddning
20 Räddningar / 27 Skott
74 Percentil
1.00Inkastade mål / 90'
7 Mål i 7 Matcher
73rd Percentil
14%Hålla nollan
1 Hållna nollan i 7 Matcher
31st Percentil

Péter Gulácsi statistik - detaljerad

La Liga statistik för Péter Gulácsi

ÖvergripandeTotalPer 90 minuterPercentil
Matcher Spelade7N/A
25
minuter63090 minuter per match
57
Påbörjade matcher7N/A
58
Matcher med utbyte0N/AN/A
Matcher med ersättning0N/AN/A

Statistik för målvakter

MålvaktningTotalPer 90 eller %.Percentil
Skjutna skott273.86
94
Räddningar202.86
35
Räddning20 Räddningar / 27 Skott74.07%
74
Slag30.43
59

Som målvakt har Péter Gulácsi släppt in 7 mål och hållit 1 nollan i 7 matcher i La Liga 2026/2027 säsongen. Det betyder att när Péter Gulácsi står i mål, släpper laget in ett mål var 90 minut. Péter Gulácsi statistik över insläppta mål per 90 minuter är 1.

När det gäller rå målvaktsspel har de räddat 20 av de 27 skott de mött - vilket innebär att Péter Gulácsi:s räddningsprocent är 74.07%.

Försvarsstatistik

FörsvarTotalPer 90 eller %.Percentil
Mål Insläppta71
73
Minuter per insläppt mål90 Min'N/A
73
Hålla nollan114%
31
Tacklingar00.00
6
Interceptioner00.00
10
Dueller på marken20.29
2
Vunna dueller på marken20.29
3
Vunna dueller i luften20.29
24
Dribblad förbi00.00
99
Fullträffar91.29
46
Blockerade skott00.00
33
Straffar borta00.00
99

Gula kort, röda kort och foulstatistik

Kort och foulTotalPer 90 minuterPercentil
Gula Kort0N/AN/A
Röda kort0N/AN/A
Totalt antal kort00
33
Minuter per bokningInga bokningarN/A
33
Kort över 0,500%
33
Foul begångna00.00
8
Foulade mot00.00
5

Péter Gulácsi har inte fått några bokningar (gula eller röda kort) under denna La Liga säsong.

Mål och xG (förväntade mål)

Mål, xG, skottTotalPer 90 minuterPercentil
Mål Gjorda00
58
Inblandning i mål00
42
Mål hemma00
70
Mål borta00
77
Förväntade mål (xG)0.000.00
11
Icke straffbar xG (npxG)0.000.00
11
Straffmål Gjorda0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller fler mål0N/AN/A
2 eller fler mål0N/AN/A
Minuter per mål0 Minuter per målN/AN/A

Péter Gulácsi har inte gjort några mål så här långt i La Liga 2026/2027 säsongen. Vi får se hur de presterar i de kommande matcherna.

Skott tagna

SkottdataTotalPer 90 minuterPercentil
Skott tagna00.00
11
Skott på mål
0/ 0
0.00
29
Skott utanför mål
0/ 0
0.00
15
Målstolpen0 gånger0.00
83
Konverteringsfrekvens För Skott0.00%N/A
57
Skottprecision0.00%N/A
29
Skott Per Mål Gjorda0.00N/AN/A

Péter Gulácsi har inte tagit några skott i La Liga 2026/2027 säsongen ännu.

Statistik över assists, passningar och skapade chanser

Assists och passningarTotalPer 90 minuterPercentil
Assister00
63
Förväntade assists (xA)0.270.04
6
Passningar15522.14
13
Framgångsrika pass
138/ 155
19.71
20
Andel godkända pass89.03%N/A
75
Viktiga pass00.00
11
Krossboll00.00
21
Framgångsrika krossboll
0/ 0
0.00
47
Genomförandegrad för krossboll0.00%N/A
47
Minuter per assistInga assistsN/AN/A

Péter Gulácsi har inte assisterat till några mål under denna La Liga säsong.

Statistik för dribbling och offside

Dribblingar och offsideTotalPer 90 minuterPercentil
Dribblingar00.00
10
Lyckade dribblingar00.00
16
Dribblingens framgångsgrad0.00%N/A
16
Fördrivna00.00
99
Offsides00.00
51

Straff statistik

StraffsparkarDenna säsongKarriär
Straffkonverterings BetygInga straffInga straff
Vunna straffar00
Straffmål Gjorda00
Missade straffar00

Péter Gulácsi har inte tagit några straffsparkar i sin karriär ännu (baserat på all säsongsdata som vi har på FootyStats). Deras straffsparkstatistik kommer att uppdateras när han tar en straff i en officiell match.

UEFA Champions League statistik för Péter Gulácsi

ÖvergripandeTotalPer 90 minuterPercentil
Matcher Spelade3N/A
0
minuter27090 minuter per match
0
Påbörjade matcher3N/A
1
Matcher med utbyte0N/AN/A
Matcher med ersättning0N/AN/A

Statistik för målvakter

MålvaktningTotalPer 90 eller %.Percentil
Skjutna skott279.00
99
Räddningar144.67
99
Räddning14 Räddningar / 27 Skott51.85%
20
Slag10.33
75

Som målvakt har Péter Gulácsi släppt in 7 mål och hållit 1 nollan i 3 matcher i La Liga 2026/2027 säsongen. Det betyder att när Péter Gulácsi står i mål, släpper laget in ett mål var 21 minut. Péter Gulácsi statistik över insläppta mål per 90 minuter är 1.

När det gäller rå målvaktsspel har de räddat 14 av de 27 skott de mött - vilket innebär att Péter Gulácsi:s räddningsprocent är 51.85%.

Försvarsstatistik

FörsvarTotalPer 90 eller %.Percentil
Mål Insläppta134.33
0
Minuter per insläppt mål21 Min'N/A
0
Hålla nollan00%
8
Tacklingar00.00
25
Interceptioner00.00
36
Dueller på marken00.00
18
Vunna dueller på marken00.00
18
Vunna dueller i luften00.00
26
Dribblad förbi00.00
99
Fullträffar41.33
67
Blockerade skott00.00
50
Straffar borta00.00
99

Gula kort, röda kort och foulstatistik

Kort och foulTotalPer 90 minuterPercentil
Gula Kort0N/AN/A
Röda kort0N/AN/A
Totalt antal kort00
40
Minuter per bokningInga bokningarN/A
40
Kort över 0,500%
42
Foul begångna00.00
28
Foulade mot00.00
27

Mål och xG (förväntade mål)

Mål, xG, skottTotalPer 90 minuterPercentil
Mål Gjorda00
54
Inblandning i mål00
38
Mål hemma00
65
Mål borta00
73
Förväntade mål (xG)0.000.00
21
Icke straffbar xG (npxG)0.000.00
21
Straffmål Gjorda0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller fler mål0N/AN/A
2 eller fler mål0N/AN/A
Minuter per mål0 Minuter per målN/AN/A

Skott tagna

SkottdataTotalPer 90 minuterPercentil
Skott tagna00.00
26
Skott på mål
0/ 0
0.00
46
Skott utanför mål
0/ 0
0.00
30
Målstolpen0 gånger0.00
88
Konverteringsfrekvens För Skott0.00%N/A
60
Skottprecision0.00%N/A
46
Skott Per Mål Gjorda0.00N/AN/A

Statistik över assists, passningar och skapade chanser

Assists och passningarTotalPer 90 minuterPercentil
Assister00
57
Förväntade assists (xA)0.140.05
37
Passningar8829.33
65
Framgångsrika pass
65/ 88
21.67
60
Andel godkända pass73.86%N/A
31
Viktiga pass00.00
28
Krossboll00.00
42
Framgångsrika krossboll
0/ 0
0.00
62
Genomförandegrad för krossboll0.00%N/A
62
Minuter per assistInga assistsN/AN/A

Statistik för dribbling och offside

Dribblingar och offsideTotalPer 90 minuterPercentil
Dribblingar00.00
32
Lyckade dribblingar00.00
42
Dribblingens framgångsgrad0.00%N/A
42
Fördrivna00.00
99
Offsides00.00
72

Straff statistik

StraffsparkarDenna säsongKarriär
Straffkonverterings BetygInga straffInga straff
Vunna straffar00
Straffmål Gjorda00
Missade straffar00

Péter Gulácsis statistiska analys

Péter Gulácsi är en Målvakt som har dykt upp i 7 matches denna säsong i La Liga spelat totalt 630 minuter. Péter Gulácsi släpper in i genomsnitt 1 mål för varje 90 minuter som han är på planen. Hans noll mål insläppta-statistik ligger för närvarande på 14%. Det betyder att Péter Gulácsi har inte släppt in ett mål i 1 matcher av 7 som han har spelat i.

Péter Gulácsi har gjort mål totalt av 0 mål hittils den här säsongen i ligan, vilket placerar honom 20 på Villarreal lagets skytteliga.

Minut för minut

Gör mål var N/A minut (inga mål)

Inga assists

Inga bokningar

Straffrekord (karriär)
PEN
Gjorde 0 / 0 penalties
Missade 0 / 0 straff
 
Omvandlingsfrekvens för straff : N/A
Rank efter output (Nuvarande liga)

Mål rank

181 / 325 Spelare

Mål insläppta rank

39 / 140 Spelare

FÖRGÅENDE SÄSONGERS PRESTATIONER

2025/2026 Säsong
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

23

0

29

9

1

0

2009'

Total 2025/2026

26

0

30

10

1
0

2233'

Mål / 90 min

Insläppta / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0 Mål

1.3
 Insläppta

0.04  Erhållna kort

2024/2025 Säsong
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

30

0

37

14

0

0

2633'

1

0

1

0

0

0

90'

Total 2024/2025

38

0

55

14

0
0

3353'

Mål / 90 min

Insläppta / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0 Mål

1.26
 Insläppta

0  Erhållna kort

2023/2024 Säsong
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

13

0

8

5

0

0

1170'

2

0

3

0

0

0

180'

Total 2023/2024

26

0

21

8

0
0

2206'

Mål / 90 min

Insläppta / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0 Mål

0.62
 Insläppta

0  Erhållna kort

2022/2023 Säsong
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

6

0

10

2

0

0

540'

1

0

4

0

0

0

90'

Total 2022/2023

14

0

22

4

2
0

1183'

Mål / 90 min

Insläppta / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0 Mål

1.67
 Insläppta

0  Erhållna kort

2021/2022 Säsong
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

33

0

31

10

1

0

2967'

5

0

2

3

0

0

450'

Total 2021/2022

57

0

66

15

1
0

5039'

Mål / 90 min

Insläppta / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0 Mål

0.94
 Insläppta

0.03  Erhållna kort

2020/2021 Säsong
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

33

0

30

15

0

0

2970'

6

0

4

4

1

0

540'

Total 2020/2021

55

0

57

24

1
0

4879'

Mål / 90 min

Insläppta / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0 Mål

0.91
 Insläppta

0  Erhållna kort

2019/2020 Säsong
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

32

0

27

10

0

0

2880'

Total 2019/2020

52

0

52

15

0
0

4654'

Mål / 90 min

Insläppta / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0 Mål

0.84
 Insläppta

0  Erhållna kort

2018/2019 Säsong
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

33

0

25

16

0

0

2926'

6

0

5

2

0

0

540'

Total 2018/2019

45

0

36

20

0
0

4006'

Mål / 90 min

Insläppta / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0 Mål

0.77
 Insläppta

0  Erhållna kort

2017/2018 Säsong
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

33

0

51

6

1

0

2970'

2

0

1

1

0

0

180'

Total 2017/2018

51

0

75

8

1
0

4546'

Mål / 90 min

Insläppta / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0 Mål

1.55
 Insläppta

0.03  Erhållna kort

2016/2017 Säsong
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

33

0

33

9

1

0

2970'

1

0

2

0

0

0

90'

Total 2016/2017

35

0

38

9

1
0

3150'

Mål / 90 min

Insläppta / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0 Mål

1
 Insläppta

0.03  Erhållna kort

2015/2016 Säsong
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

14

0

13

3

0

0

1227'

2

0

1

1

1

1

141'

1

0

3

0

0

0

90'

Total 2015/2016

19

0

19

5

1
1

1592'

Mål / 90 min

Insläppta / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0 Mål

0.95
 Insläppta

0  Erhållna kort

2014/2015 Säsong
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

34

0

33

12

3

1

3004'

Total 2014/2015

45

0

50

13

3
1

3994'

Mål / 90 min

Insläppta / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0 Mål

0.99
 Insläppta

0.12  Erhållna kort

2013/2014 Säsong
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

31

0

28

11

0

0

2623'

12

0

6

7

0

0

1080'

Total 2013/2014

45

0

37

18

0
0

3883'

Mål / 90 min

Insläppta / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0 Mål

0.96
 Insläppta

0  Erhållna kort

2011/2012 Säsong
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

15

0

15

4

0

0

1146'

Total 2011/2012

15

0

15

4

0
0

1146'

Mål / 90 min

Insläppta / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0 Mål

1.18
 Insläppta

0  Erhållna kort

2010/2011 Säsong
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

12

0

16

3

0

0

1080'

2

0

0

2

0

0

180'

Total 2010/2011

14

0

16

5

0
0

1260'

Mål / 90 min

Insläppta / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0 Mål

1.33
 Insläppta

0  Erhållna kort

2009/2010 Säsong
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

5

0

4

2

0

0

450'

Total 2009/2010

5

0

4

2

0
0

450'

Mål / 90 min

Insläppta / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0 Mål

0.8
 Insläppta

0  Erhållna kort

/se/
https://cdn.footystats.org/
- Startar om### min'
- Startar om### H'
Live'
- Startad
●Snart
●Startad
no

Laddar statistik

GÅ MED I PREMIUM. VINST NU.