
Cedric Ngah Statistik
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
Ovan är karriärstatistiken för Cedric Ngah. Cedric Ngah har spelat totalt 50 matcher, gjort 3 mål och ackumulerat 2 assist. Cedric Ngah har spelat flest antal matcher i Irakiska Premier League med 50 framträdanden i Irak. Statistiken inkluderar inte klubb- och internationella vänskapsmatcher.
Statistik per 90 minuter i Irakiska Premier League
Irakiska Premier League statistik för Cedric Ngah
| Övergripande | Total | Per 90 minuter |
|---|---|---|
| Matcher Spelade | 28 | N/A |
| minuter | 2443 | 87 minuter per match |
Försvarsstatistik
| Försvar | Total | Per 90 eller %. |
|---|---|---|
| Mål Insläppta | 33 | 1.22 |
| Minuter per insläppt mål | 74 Min' | N/A |
| Hålla nollan | 4 | 14% |
Som försvarare har Cedric Ngah släppt in 33 mål och hållit 4 clean sheets i 28 matcher i Irakiska Premier League 2025/2026 säsongen. Det betyder att när Cedric Ngah är på planen släpper deras lag in ett mål var 74 minut.
Gula kort, röda kort och foulstatistik
| Kort och foul | Total | Per 90 minuter |
|---|---|---|
| Gula Kort | 5 | N/A |
| Röda kort | 1 | N/A |
| Totalt antal kort | 6 | 0.22 |
| Minuter per bokning | 407 min' / kort | N/A |
Cedric Ngah har fått 5 gula kort och 1 röda kort i 28 matcher hittills i Irakiska Premier League 2025/2026 säsongen.
Mål och xG (förväntade mål)
| Mål, xG, skott | Total | Per 90 minuter |
|---|---|---|
| Mål Gjorda | 3 | 0.11 |
| Inblandning i mål | 5 | 0.18 |
| Mål hemma | 1 | 0.07 |
| Mål borta | 2 | 0.15 |
| Minuter per mål | 814 Minuter per mål | N/A |
Cedric Ngah har gjort 3 mål i 28 matcher så här långt i Irakiska Premier League 2025/2026 säsongen. 1 av de gjorda 3 målen gjordes på hemmaplan medan de gjorde 2 mål på bortaplan. Totalt sett är Cedric Ngah's gjorda mål per 90 minuter 0.11. Dessutom är Cedric Ngah totala G/A (mål + assist) 5 för den här säsongen.
Statistik över assists, passningar och skapade chanser
| Assists och passningar | Total | Per 90 minuter |
|---|---|---|
| Assister | 2 | 0.07 |
| Minuter per assist | 1222 Minuter per assist | N/A |
1222 Minuter per assist
Statistik för dribbling och offside
| Dribblingar och offside | Total | Per 90 minuter |
|---|---|---|
| Dribblingar | Ej registrerad | N/A |
| Lyckade dribblingar | N/A | N/A |
| Dribblingens framgångsgrad | N/A | N/A |
| Offsides | N/A | N/A |
Straff statistik
| Straffsparkar | Denna säsong | Karriär |
|---|---|---|
| Straffkonverterings Betyg | Inga straff | Inga straff |
| Vunna straffar | 0 | 0 |
| Straffmål Gjorda | 0 | 0 |
| Missade straffar | 0 | 0 |
Cedric Ngah har inte tagit några straffsparkar i sin karriär ännu (baserat på all säsongsdata som vi har på FootyStats). Deras straffsparkstatistik kommer att uppdateras när han tar en straff i en officiell match.
Moldaviens Nationella Division statistik för Cedric Ngah
| Övergripande | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Matcher Spelade | 4 | N/A | 2 |
| minuter | 315 | 79 minuter per match | 2 |
| Påbörjade matcher | 3 | N/A | 0 |
| Matcher med utbyte | 1 | N/A | N/A |
| Matcher med ersättning | 5 | N/A | N/A |
Försvarsstatistik
| Försvar | Total | Per 90 eller %. | Percentil |
|---|---|---|---|
| Mål Insläppta | 3 | 0.86 | 67 |
| Minuter per insläppt mål | 105 Min' | N/A | 67 |
| Hålla nollan | 1 | 25% | 44 |
| Tacklingar | 0 | 0.00 | 59 |
| Interceptioner | 4 | 2.00 | 99 |
| Dueller på marken | 23 | 11.50 | 99 |
| Vunna dueller på marken | 17 | 8.50 | 99 |
| Vunna dueller i luften | 12 | 6.00 | 99 |
| Dribblad förbi | 0 | 0.00 | 99 |
| Fullträffar | 6 | 3.00 | 99 |
| Blockerade skott | 2 | 1.00 | 99 |
| Straffar borta | 0 | 0.00 | 99 |
Som försvarare har Cedric Ngah släppt in 33 mål och hållit 4 clean sheets i 4 matcher i Irakiska Premier League 2025/2026 säsongen. Det betyder att när Cedric Ngah är på planen släpper deras lag in ett mål var 105 minut. Dessutom har de gjort 0.00 tackles och 2.00 interceptions för varje 90 minuter de varit på planen. Cedric Ngah samlar också på sig ungefär 3.00 clearances på samma gång.
Gula kort, röda kort och foulstatistik
| Kort och foul | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Gula Kort | 0 | N/A | N/A |
| Röda kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antal kort | 0 | 0 | 20 |
| Minuter per bokning | Inga bokningar | N/A | 20 |
| Kort över 0,5 | 0 | 0% | 18 |
| Foul begångna | 1 | 0.50 | 70 |
| Foulade mot | 2 | 1.00 | 94 |
Mål och xG (förväntade mål)
| Mål, xG, skott | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Mål Gjorda | 0 | 0 | 40 |
| Inblandning i mål | 0 | 0 | 31 |
| Mål hemma | 0 | 0 | 57 |
| Mål borta | 0 | 0 | 55 |
| Förväntade mål (xG) | 0.32 | 0.16 | 74 |
| Icke straffbar xG (npxG) | 0.32 | 0.16 | 75 |
| Straffmål Gjorda | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller fler mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller fler mål | 0 | N/A | N/A |
| Minuter per mål | 0 Minuter per mål | N/A | N/A |
Skott tagna
| Skottdata | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Skott tagna | 5 | 2.50 | 99 |
| Skott på mål | 1/ 5 | 0.50 | 92 |
| Skott utanför mål | 4/ 5 | 2.00 | 99 |
| Målstolpen | 0 gånger | 0.00 | 94 |
| Konverteringsfrekvens För Skott | 0.00% | N/A | 53 |
| Skottprecision | 20.00% | N/A | 53 |
| Skott Per Mål Gjorda | 0.00 | N/A | N/A |
Statistik över assists, passningar och skapade chanser
| Assists och passningar | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Assister | 0 | 0 | 59 |
| Förväntade assists (xA) | 0.34 | 0.17 | 97 |
| Passningar | 168 | 84.00 | 99 |
| Framgångsrika pass | 153/ 168 | 76.50 | 99 |
| Andel godkända pass | 91.07% | N/A | 93 |
| Viktiga pass | 1 | 0.50 | 88 |
| Krossboll | 1 | 0.50 | 70 |
| Framgångsrika krossboll | 1/ 1 | 0.50 | 92 |
| Genomförandegrad för krossboll | 100.00% | N/A | 99 |
| Minuter per assist | Inga assists | N/A | N/A |
Statistik för dribbling och offside
| Dribblingar och offside | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribblingar | 1 | 0.50 | 68 |
| Lyckade dribblingar | 0 | 0.00 | 36 |
| Dribblingens framgångsgrad | 0.00% | N/A | 36 |
| Fördrivna | 0 | 0.00 | 99 |
| Offsides | 0 | 0.00 | 73 |
Straff statistik
| Straffsparkar | Denna säsong | Karriär |
|---|---|---|
| Straffkonverterings Betyg | Inga straff | Inga straff |
| Vunna straffar | 0 | 0 |
| Straffmål Gjorda | 0 | 0 |
| Missade straffar | 0 | 0 |
UEFA Europa Conference League statistik för Cedric Ngah
| Övergripande | Total | Per 90 minuter |
|---|---|---|
| Matcher Spelade | 4 | N/A |
| minuter | 314 | 79 minuter per match |
Försvarsstatistik
| Försvar | Total | Per 90 eller %. |
|---|---|---|
| Mål Insläppta | 2 | 0.57 |
| Minuter per insläppt mål | 157 Min' | N/A |
| Hålla nollan | 1 | 25% |
Som försvarare har Cedric Ngah släppt in 33 mål och hållit 4 clean sheets i 4 matcher i Irakiska Premier League 2025/2026 säsongen. Det betyder att när Cedric Ngah är på planen släpper deras lag in ett mål var 157 minut.
Gula kort, röda kort och foulstatistik
| Kort och foul | Total | Per 90 minuter |
|---|---|---|
| Gula Kort | 2 | N/A |
| Röda kort | 0 | N/A |
| Totalt antal kort | 2 | 0.57 |
| Minuter per bokning | 157 min' / kort | N/A |
Mål och xG (förväntade mål)
| Mål, xG, skott | Total | Per 90 minuter |
|---|---|---|
| Mål Gjorda | 0 | 0 |
| Inblandning i mål | 0 | 0 |
| Mål hemma | 0 | 0 |
| Mål borta | 0 | 0 |
| Minuter per mål | 0 Minuter per mål | N/A |
Statistik över assists, passningar och skapade chanser
| Assists och passningar | Total | Per 90 minuter |
|---|---|---|
| Assister | 0 | 0 |
| Minuter per assist | Inga assists | N/A |
Statistik för dribbling och offside
| Dribblingar och offside | Total | Per 90 minuter |
|---|---|---|
| Dribblingar | Ej registrerad | N/A |
| Lyckade dribblingar | N/A | N/A |
| Dribblingens framgångsgrad | N/A | N/A |
| Offsides | N/A | N/A |
Straff statistik
| Straffsparkar | Denna säsong | Karriär |
|---|---|---|
| Straffkonverterings Betyg | Inga straff | Inga straff |
| Vunna straffar | 0 | 0 |
| Straffmål Gjorda | 0 | 0 |
| Missade straffar | 0 | 0 |
Cedric Ngah är en Försvarare som har dykt upp i 28 matches denna säsong i Irakiska Premier League spelat totalt 2443 minuter. Cedric Ngah släpper in i genomsnitt 1.22 mål för varje 90 minuter som han är på planen. Hans noll mål insläppta-statistik ligger för närvarande på 14%. Det betyder att Cedric Ngah har inte släppt in ett mål i 4 matcher av 28 som han har spelat i.
Cedric Ngah har gjort mål totalt av 3 mål hittils den här säsongen i ligan, vilket placerar honom 3 på Al Mosul lagets skytteliga.
Minut för minut
gör mål varje 814 minuter
Assister varje 1222 minuter
Erhållit kort varje407 minuter
Straffrekord (karriär)
Rank efter output (Nuvarande liga)
Mål rank
Mål insläppta rank
2024/2025 Säsong
Mål / 90 min
Insläppta / 90 min
0 Mål
1.42
Insläppta
0.71 Erhållna kort
2023/2024 Säsong
Mål / 90 min
Insläppta / 90 min
0 Mål
0.43
Insläppta
0.43 Erhållna kort
2023 Säsong
Mål / 90 min
Insläppta / 90 min
0 Mål
1.64
Insläppta
0 Erhållna kort
2021/2022 Säsong
Mål / 90 min
Insläppta / 90 min
0 Mål
0
Insläppta
0 Erhållna kort