Basile Vroninks Statistik
2025/2026
2024/2025
Ovan är karriärstatistiken för Basile Vroninks. Basile Vroninks har spelat totalt 25 matcher, gjort 1 mål och ackumulerat 0 assist. Basile Vroninks har spelat flest antal matcher i Första Divisionen B med 25 framträdanden i Belgien. Statistiken inkluderar inte klubb- och internationella vänskapsmatcher.
Statistik per 90 minuter i Första Divisionen B
Pro League statistik för Basile Vroninks
| Övergripande | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Matcher Spelade | 1 | N/A | 0 |
| minuter | 44 | 44 minuter per match | 0 |
| Årslön | €89,655 | N/A | 21 |
| Påbörjade matcher | 0 | N/A | 0 |
| Matcher med utbyte | 1 | N/A | N/A |
| Matcher med ersättning | 0 | N/A | N/A |
Mål och xG (förväntade mål)
| Mål, xG, skott | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Mål Gjorda | 0 | 0 | 35 |
| Inblandning i mål | 0 | 0 | 22 |
| Mål hemma | 0 | 0 | 49 |
| Mål borta | 0 | 0 | 52 |
| Förväntade mål (xG) | 0.00 | 0.00 | 10 |
| Icke straffbar xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 10 |
| Straffmål Gjorda | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller fler mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller fler mål | 0 | N/A | N/A |
| Minuter per mål | 0 Minuter per mål | N/A | N/A |
Basile Vroninks har inte gjort några mål så här långt i Pro League 2025/2026 säsongen. Vi får se hur de presterar i de kommande matcherna.
Skott tagna
| Skottdata | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Skott tagna | 0 | 0.00 | 9 |
| Skott på mål | 0/ 0 | 0.00 | 16 |
| Skott utanför mål | 0/ 0 | 0.00 | 10 |
| Målstolpen | 0 gånger | 0.00 | 61 |
| Konverteringsfrekvens För Skott | 0.00% | N/A | 36 |
| Skottprecision | 0.00% | N/A | 16 |
| Skott Per Mål Gjorda | 0.00 | N/A | N/A |
Basile Vroninks har inte tagit några skott i Pro League 2025/2026 säsongen ännu.
Statistik över assists, passningar och skapade chanser
| Assists och passningar | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Assister | 0 | 0 | 40 |
| Förväntade assists (xA) | 0.07 | 0.14 | 59 |
| Passningar | 15 | 30.68 | 32 |
| Framgångsrika pass | 13/ 15 | 26.59 | 42 |
| Andel godkända pass | 86.67% | N/A | 89 |
| Viktiga pass | 1 | 2.05 | 94 |
| Krossboll | 2 | 4.09 | 87 |
| Framgångsrika krossboll | 0/ 2 | 0.00 | 24 |
| Genomförandegrad för krossboll | 0.00% | N/A | 24 |
| Minuter per assist | Inga assists | N/A | N/A |
Basile Vroninks har inte assisterat till några mål under denna Pro League säsong.
Statistik för dribbling och offside
| Dribblingar och offside | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribblingar | 4 | 8.18 | 99 |
| Lyckade dribblingar | 2 | 4.09 | 99 |
| Dribblingens framgångsgrad | 50.00% | N/A | 69 |
| Fördrivna | 0 | 0.00 | 99 |
| Offsides | 0 | 0.00 | 35 |
Gula kort, röda kort och foulstatistik
| Kort och foul | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Gula Kort | 0 | N/A | N/A |
| Röda kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antal kort | 0 | 0 | 11 |
| Minuter per bokning | Inga bokningar | N/A | 11 |
| Kort över 0,5 | 0 | 0% | 11 |
| Foul begångna | 0 | 0.00 | 7 |
| Foulade mot | 1 | 2.05 | 92 |
Basile Vroninks har inte fått några bokningar (gula eller röda kort) under denna Pro League säsong.
Försvarsstatistik
| Försvar | Total | Per 90 eller %. | Percentil |
|---|---|---|---|
| Mål Insläppta | 1 | 2.05 | 1 |
| Minuter per insläppt mål | 44 Min' | N/A | 1 |
| Hålla nollan | 0 | 0% | 1 |
| Tacklingar | 1 | 2.05 | 72 |
| Interceptioner | 1 | 2.05 | 98 |
| Dueller på marken | 7 | 14.32 | 90 |
| Vunna dueller på marken | 4 | 8.18 | 97 |
| Vunna dueller i luften | 0 | 0.00 | 1 |
| Dribblad förbi | 1 | 2.05 | 0 |
| Fullträffar | 1 | 2.05 | 61 |
| Blockerade skott | 0 | 0.00 | 23 |
| Straffar borta | 0 | 0.00 | 99 |
Straff statistik
| Straffsparkar | Denna säsong | Karriär |
|---|---|---|
| Straffkonverterings Betyg | Inga straff | Inga straff |
| Vunna straffar | 0 | 0 |
| Straffmål Gjorda | 0 | 0 |
| Missade straffar | 0 | 0 |
Basile Vroninks har inte tagit några straffsparkar i sin karriär ännu (baserat på all säsongsdata som vi har på FootyStats). Deras straffsparkstatistik kommer att uppdateras när han tar en straff i en officiell match.
Första Divisionen B statistik för Basile Vroninks
| Övergripande | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Matcher Spelade | 17 | N/A | 33 |
| minuter | 1165 | 69 minuter per match | 42 |
| Årslön | €89,655 | N/A | 99 |
| Påbörjade matcher | 13 | N/A | 42 |
| Matcher med utbyte | 4 | N/A | N/A |
| Matcher med ersättning | 1 | N/A | N/A |
Mål och xG (förväntade mål)
| Mål, xG, skott | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Mål Gjorda | 1 | 0.08 | 53 |
| Inblandning i mål | 1 | 0.08 | 36 |
| Mål hemma | 1 | 0.23 | 78 |
| Mål borta | 0 | 0 | 54 |
| Förväntade mål (xG) | 1.36 | 0.11 | 49 |
| Icke straffbar xG (npxG) | 1.36 | 0.11 | 50 |
| Straffmål Gjorda | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller fler mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller fler mål | 0 | N/A | N/A |
| Minuter per mål | 1165 Minuter per mål | N/A | N/A |
Skott tagna
| Skottdata | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Skott tagna | 9 | 0.70 | 41 |
| Skott på mål | 4/ 9 | 0.31 | 51 |
| Skott utanför mål | 5/ 9 | 0.39 | 32 |
| Målstolpen | 0 gånger | 0.00 | 71 |
| Konverteringsfrekvens För Skott | 11.11% | N/A | 70 |
| Skottprecision | 44.44% | N/A | 83 |
| Skott Per Mål Gjorda | 9.00 | N/A | N/A |
Statistik över assists, passningar och skapade chanser
| Assists och passningar | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Assister | 0 | 0 | 43 |
| Förväntade assists (xA) | 0.95 | 0.07 | 19 |
| Passningar | 458 | 35.38 | 53 |
| Framgångsrika pass | 364/ 458 | 28.12 | 53 |
| Andel godkända pass | 79.48% | N/A | 43 |
| Viktiga pass | 7 | 0.54 | 35 |
| Krossboll | 37 | 2.86 | 78 |
| Framgångsrika krossboll | 6/ 37 | 0.46 | 69 |
| Genomförandegrad för krossboll | 16.22% | N/A | 34 |
| Minuter per assist | Inga assists | N/A | N/A |
Statistik för dribbling och offside
| Dribblingar och offside | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribblingar | 36 | 2.78 | 85 |
| Lyckade dribblingar | 14 | 1.08 | 83 |
| Dribblingens framgångsgrad | 38.89% | N/A | 45 |
| Fördrivna | 11 | 0.85 | 41 |
| Offsides | 3 | 0.23 | 71 |
Gula kort, röda kort och foulstatistik
| Kort och foul | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Gula Kort | 2 | N/A | N/A |
| Röda kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antal kort | 2 | 0.15 | 47 |
| Minuter per bokning | 583 min' / kort | N/A | 65 |
| Kort över 0,5 | 2 | 12% | 57 |
| Foul begångna | 24 | 1.85 | 84 |
| Foulade mot | 11 | 0.85 | 40 |
Försvarsstatistik
| Försvar | Total | Per 90 eller %. | Percentil |
|---|---|---|---|
| Mål Insläppta | 17 | 1.31 | 48 |
| Minuter per insläppt mål | 69 Min' | N/A | 49 |
| Hålla nollan | 5 | 28% | 64 |
| Tacklingar | 24 | 1.85 | 63 |
| Interceptioner | 23 | 1.78 | 95 |
| Dueller på marken | 132 | 10.20 | 60 |
| Vunna dueller på marken | 57 | 4.40 | 45 |
| Vunna dueller i luften | 8 | 0.62 | 31 |
| Dribblad förbi | 8 | 0.62 | 37 |
| Fullträffar | 38 | 2.94 | 71 |
| Blockerade skott | 5 | 0.39 | 71 |
| Straffar borta | 0 | 0.00 | 99 |
Straff statistik
| Straffsparkar | Denna säsong | Karriär |
|---|---|---|
| Straffkonverterings Betyg | Inga straff | Inga straff |
| Vunna straffar | 0 | 0 |
| Straffmål Gjorda | 0 | 0 |
| Missade straffar | 0 | 0 |
Premier League Internationell Cup statistik för Basile Vroninks
| Övergripande | Total | Per 90 minuter |
|---|---|---|
| Matcher Spelade | 2 | N/A |
| minuter | 180 | 90 minuter per match |
Mål och xG (förväntade mål)
| Mål, xG, skott | Total | Per 90 minuter |
|---|---|---|
| Mål Gjorda | 0 | 0 |
| Inblandning i mål | 0 | 0 |
| Mål hemma | 0 | 0 |
| Mål borta | 0 | 0 |
| Minuter per mål | 0 Minuter per mål | N/A |
Statistik över assists, passningar och skapade chanser
| Assists och passningar | Total | Per 90 minuter |
|---|---|---|
| Assister | 0 | 0 |
| Minuter per assist | Inga assists | N/A |
Statistik för dribbling och offside
| Dribblingar och offside | Total | Per 90 minuter |
|---|---|---|
| Dribblingar | Ej registrerad | N/A |
| Lyckade dribblingar | N/A | N/A |
| Dribblingens framgångsgrad | N/A | N/A |
| Offsides | N/A | N/A |
Gula kort, röda kort och foulstatistik
| Kort och foul | Total | Per 90 minuter |
|---|---|---|
| Gula Kort | 0 | N/A |
| Röda kort | 0 | N/A |
| Totalt antal kort | 0 | 0 |
| Minuter per bokning | Inga bokningar | N/A |
Försvarsstatistik
| Försvar | Total | Per 90 eller %. |
|---|---|---|
| Mål Insläppta | 1 | 0.5 |
| Minuter per insläppt mål | 180 Min' | N/A |
| Hålla nollan | 1 | 50% |
Straff statistik
| Straffsparkar | Denna säsong | Karriär |
|---|---|---|
| Straffkonverterings Betyg | Inga straff | Inga straff |
| Vunna straffar | 0 | 0 |
| Straffmål Gjorda | 0 | 0 |
| Missade straffar | 0 | 0 |
UEFA Europa League statistik för Basile Vroninks
| Övergripande | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Matcher Spelade | 1 | N/A | 0 |
| minuter | 36 | 36 minuter per match | 0 |
| Årslön | €89,655 | N/A | 99 |
| Påbörjade matcher | 1 | N/A | 0 |
| Matcher med utbyte | 0 | N/A | N/A |
| Matcher med ersättning | 1 | N/A | N/A |
Mål och xG (förväntade mål)
| Mål, xG, skott | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Mål Gjorda | 0 | 0 | 53 |
| Inblandning i mål | 0 | 0 | 34 |
| Mål hemma | 0 | 0 | 66 |
| Mål borta | 0 | 0 | 71 |
| Förväntade mål (xG) | 0.00 | 0.00 | 15 |
| Icke straffbar xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 15 |
| Straffmål Gjorda | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller fler mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller fler mål | 0 | N/A | N/A |
| Minuter per mål | 0 Minuter per mål | N/A | N/A |
Skott tagna
| Skottdata | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Skott tagna | 0 | 0.00 | 16 |
| Skott på mål | 0/ 0 | 0.00 | 29 |
| Skott utanför mål | 0/ 0 | 0.00 | 18 |
| Målstolpen | 0 gånger | 0.00 | 86 |
| Konverteringsfrekvens För Skott | 0.00% | N/A | 55 |
| Skottprecision | 0.00% | N/A | 30 |
| Skott Per Mål Gjorda | 0.00 | N/A | N/A |
Statistik över assists, passningar och skapade chanser
| Assists och passningar | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Assister | 0 | 0 | 54 |
| Förväntade assists (xA) | 0.00 | 0.00 | 4 |
| Passningar | 0 | 0.00 | 4 |
| Framgångsrika pass | 0/ 0 | 0.00 | 4 |
| Andel godkända pass | 0.00% | N/A | 4 |
| Viktiga pass | 0 | 0.00 | 16 |
| Krossboll | 0 | 0.00 | 28 |
| Framgångsrika krossboll | 0/ 0 | 0.00 | 44 |
| Genomförandegrad för krossboll | 0.00% | N/A | 44 |
| Minuter per assist | Inga assists | N/A | N/A |
Statistik för dribbling och offside
| Dribblingar och offside | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribblingar | 0 | 0.00 | 21 |
| Lyckade dribblingar | 0 | 0.00 | 29 |
| Dribblingens framgångsgrad | 0.00% | N/A | 29 |
| Fördrivna | 0 | 0.00 | 99 |
| Offsides | 0 | 0.00 | 57 |
Gula kort, röda kort och foulstatistik
| Kort och foul | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Gula Kort | 0 | N/A | N/A |
| Röda kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antal kort | 0 | 0 | 28 |
| Minuter per bokning | Inga bokningar | N/A | 28 |
| Kort över 0,5 | 0 | 0% | 30 |
| Foul begångna | 0 | 0.00 | 12 |
| Foulade mot | 0 | 0.00 | 8 |
Försvarsstatistik
| Försvar | Total | Per 90 eller %. | Percentil |
|---|---|---|---|
| Mål Insläppta | 1 | 2.5 | 0 |
| Minuter per insläppt mål | 36 Min' | N/A | 1 |
| Hålla nollan | 0 | 0% | 9 |
| Tacklingar | 0 | 0.00 | 12 |
| Interceptioner | 0 | 0.00 | 17 |
| Dueller på marken | 0 | 0.00 | 4 |
| Vunna dueller på marken | 0 | 0.00 | 5 |
| Vunna dueller i luften | 0 | 0.00 | 8 |
| Dribblad förbi | 0 | 0.00 | 99 |
| Fullträffar | 0 | 0.00 | 6 |
| Blockerade skott | 0 | 0.00 | 39 |
| Straffar borta | 0 | 0.00 | 99 |
Straff statistik
| Straffsparkar | Denna säsong | Karriär |
|---|---|---|
| Straffkonverterings Betyg | Inga straff | Inga straff |
| Vunna straffar | 0 | 0 |
| Straffmål Gjorda | 0 | 0 |
| Missade straffar | 0 | 0 |
Basile Vroninks är en Mittfältare som har dykt upp i 17 matches denna säsong i Första Divisionen B spelat totalt 1165 minuter. Basile Vroninks får i genomsnitt0 assists för varje 90 minuter han är på planen.
Basile Vroninks har gjort mål totalt av 1 mål hittills den här säsongen i ligan, vilket placerar honom 13på RSC Anderlecht Futures (RSC Anderlecht II) lagets skytteliga.
Minut för minut
gör mål varje 1165 minuter
Inga assists
Inga bokningar
Straffrekord (karriär)
Rank efter output (Nuvarande liga)
Mål rank
Assist rank
2025 Säsong
Mål / 90 min
Assister / 90 min
0 Mål
0 Assister
1.53 Erhållna kort