
Aryn Williams Statistik
2026
2025
2024
2022
2020/2021
2020
2019
2017/2018
Mer
2016/2017
2015/2016
Ovan är karriärstatistiken för Aryn Williams. Aryn Williams har spelat totalt 112 matcher, gjort 12 mål och ackumulerat 3 assist. Aryn Williams har spelat flest antal matcher i I-League med 112 framträdanden i Indien. Statistiken inkluderar inte klubb- och internationella vänskapsmatcher.
Statistik per 90 minuter i Västra Australien NPL
Västra Australien NPL statistik för Aryn Williams
| Övergripande | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Matcher Spelade | 2 | N/A | 0 |
| minuter | 180 | 90 minuter per match | 0 |
| Påbörjade matcher | 1 | N/A | 90 |
| Matcher med utbyte | 0 | N/A | N/A |
| Matcher med ersättning | 0 | N/A | N/A |
Mål och xG (förväntade mål)
| Mål, xG, skott | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Mål Gjorda | 0 | 0 | 75 |
| Inblandning i mål | 1 | 0.5 | 99 |
| Mål hemma | 0 | 0 | 75 |
| Mål borta | 0 | 0 | 99 |
| Förväntade mål (xG) | 0.78 | 0.19 | 65 |
| Icke straffbar xG (npxG) | 0.78 | 0.19 | 65 |
| Straffmål Gjorda | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller fler mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller fler mål | 0 | N/A | N/A |
| Minuter per mål | 0 Minuter per mål | N/A | N/A |
Aryn Williams har inte gjort några mål så här långt i Västra Australien NPL 2026 säsongen. Vi får se hur de presterar i de kommande matcherna.
Skott tagna
| Skottdata | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Skott tagna | 2 | 0.50 | 40 |
| Skott på mål | 1/ 2 | 0.25 | 50 |
| Skott utanför mål | 1/ 2 | 0.25 | 35 |
| Målstolpen | 0 gånger | 0.00 | 92 |
| Konverteringsfrekvens För Skott | 50.00% | N/A | 99 |
| Skottprecision | 50.00% | N/A | 82 |
| Skott Per Mål Gjorda | 2.00 | N/A | N/A |
Aryn Williams har tagit 2 skott i 2 matcher hittills i Västra Australien NPL 2026 säsongen. Av 2 skotten var 1 skotten på mål och de andra 1 skotten var utanför mål. Det betyder att Aryn Williamss skottprecision är 50.00%. De gör ett mål för varje 2.00 skott de tar och tar 0.50 skott per 90 minuter på planen.
Statistik över assists, passningar och skapade chanser
| Assists och passningar | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Assister | 1 | 0.5 | 99 |
| Förväntade assists (xA) | 0.37 | 0.09 | 48 |
| Passningar | 256 | 64.00 | 92 |
| Framgångsrika pass | 206/ 256 | 51.50 | 92 |
| Andel godkända pass | 80.47% | N/A | 70 |
| Viktiga pass | 0 | 0.00 | 25 |
| Krossboll | 2 | 0.50 | 40 |
| Framgångsrika krossboll | 0/ 2 | 0.00 | 45 |
| Genomförandegrad för krossboll | 0.00% | N/A | 45 |
| Minuter per assist | 180 Minuter per assist | N/A | N/A |
Aryn Williams har assisterat till 1 assists i 2 matcher så här långt i Västra Australien NPL 2026 säsongen. Om vi tittar på deras passningsspel så passar Aryn Williams bollen ungefär 64.00 gånger under en match med en passningsfrekvens på 80.47. de spelar också 0.00 nyckelpassningar varje match vilket leder till betydande målchanser. Totalt sett är Aryn Williamss xA (Expected Assists) output 0.09 per 90 minuter. Denna statistik placerar dem över 48 procent av spelarna i Västra Australien NPL.
Statistik för dribbling och offside
| Dribblingar och offside | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribblingar | 0 | 0.00 | 12 |
| Lyckade dribblingar | 0 | 0.00 | 22 |
| Dribblingens framgångsgrad | 0.00% | N/A | 22 |
| Fördrivna | 1 | 0.25 | 60 |
| Offsides | 0 | 0.00 | 78 |
Gula kort, röda kort och foulstatistik
| Kort och foul | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Gula Kort | 0 | N/A | N/A |
| Röda kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antal kort | 0 | 0 | 75 |
| Minuter per bokning | Inga bokningar | N/A | 75 |
| Kort över 0,5 | 0 | 0% | 98 |
| Foul begångna | 7 | 1.75 | 92 |
| Foulade mot | 3 | 0.75 | 45 |
Aryn Williams har inte fått några bokningar (gula eller röda kort) under denna Västra Australien NPL säsong.
Försvarsstatistik
| Försvar | Total | Per 90 eller %. | Percentil |
|---|---|---|---|
| Mål Insläppta | 4 | 2 | 0 |
| Minuter per insläppt mål | 45 Min' | N/A | 0 |
| Hålla nollan | 0 | 0% | 0 |
| Tacklingar | 5 | 1.25 | 92 |
| Interceptioner | 18 | 4.50 | 99 |
| Dueller på marken | 61 | 15.25 | 57 |
| Vunna dueller på marken | 29 | 7.25 | 75 |
| Vunna dueller i luften | 12 | 3.00 | 82 |
| Dribblad förbi | 0 | 0.00 | 99 |
| Fullträffar | 16 | 4.00 | 88 |
| Blockerade skott | 4 | 1.00 | 95 |
| Straffar borta | 0 | 0.00 | 99 |
Straff statistik
| Straffsparkar | Denna säsong | Karriär |
|---|---|---|
| Straffkonverterings Betyg | Inga straff | Inga straff |
| Vunna straffar | 0 | 0 |
| Straffmål Gjorda | 0 | 0 |
| Missade straffar | 0 | 0 |
Aryn Williams har inte tagit några straffsparkar i sin karriär ännu (baserat på all säsongsdata som vi har på FootyStats). Deras straffsparkstatistik kommer att uppdateras när han tar en straff i en officiell match.
Premier League Cup U23 statistik för Aryn Williams
| Övergripande | Total | Per 90 minuter |
|---|---|---|
| Matcher Spelade | 1 | N/A |
| minuter | 90 | 90 minuter per match |
Mål och xG (förväntade mål)
| Mål, xG, skott | Total | Per 90 minuter |
|---|---|---|
| Mål Gjorda | 0 | 0 |
| Inblandning i mål | 0 | 0 |
| Mål hemma | 0 | 0 |
| Mål borta | 0 | 0 |
| Minuter per mål | 0 Minuter per mål | N/A |
Statistik över assists, passningar och skapade chanser
| Assists och passningar | Total | Per 90 minuter |
|---|---|---|
| Assister | 0 | 0 |
| Minuter per assist | Inga assists | N/A |
Statistik för dribbling och offside
| Dribblingar och offside | Total | Per 90 minuter |
|---|---|---|
| Dribblingar | Ej registrerad | N/A |
| Lyckade dribblingar | N/A | N/A |
| Dribblingens framgångsgrad | N/A | N/A |
| Offsides | N/A | N/A |
Gula kort, röda kort och foulstatistik
| Kort och foul | Total | Per 90 minuter |
|---|---|---|
| Gula Kort | 0 | N/A |
| Röda kort | 0 | N/A |
| Totalt antal kort | 0 | 0 |
| Minuter per bokning | Inga bokningar | N/A |
Försvarsstatistik
| Försvar | Total | Per 90 eller %. |
|---|---|---|
| Mål Insläppta | 2 | 2 |
| Minuter per insläppt mål | 45 Min' | N/A |
| Hålla nollan | 0 | 0% |
Straff statistik
| Straffsparkar | Denna säsong | Karriär |
|---|---|---|
| Straffkonverterings Betyg | Inga straff | Inga straff |
| Vunna straffar | 0 | 0 |
| Straffmål Gjorda | 0 | 0 |
| Missade straffar | 0 | 0 |
Aryn Williams är en Mittfältare som har dykt upp i 2 matches denna säsong i Västra Australien NPL spelat totalt 180 minuter. Aryn Williams får i genomsnitt0.5 assists för varje 90 minuter han är på planen.
Aryn Williams har gjort mål totalt av 0 mål hittills den här säsongen i ligan, vilket placerar honom 4på Olympic Kingsway lagets skytteliga.
Minut för minut
Gör mål var N/A minut (inga mål)
Assister varje 180 minuter
Erhållit kort varje0 minuter
Straffrekord (karriär)
Rank efter output (Nuvarande liga)
Mål rank
Assist rank
2025 Säsong
Mål / 90 min
Assister / 90 min
0.15 Mål
0 Assister
0.2 Erhållna kort
2024 Säsong
Mål / 90 min
Insläppta / 90 min
0 Mål
2
Insläppta
0.5 Erhållna kort
2022 Säsong
Mål / 90 min
Insläppta / 90 min
0.4 Mål
1
Insläppta
0.4 Erhållna kort
2020/2021 Säsong
Mål / 90 min
Insläppta / 90 min
0 Mål
1.23
Insläppta
0 Erhållna kort
2020 Säsong
Mål / 90 min
Assister / 90 min
0 Mål
0 Assister
0 Erhållna kort
2019 Säsong
Mål / 90 min
Assister / 90 min
0.21 Mål
0.14 Assister
0.28 Erhållna kort
2017/2018 Säsong
Mål / 90 min
Assister / 90 min
0.06 Mål
0.06 Assister
0.19 Erhållna kort
2016/2017 Säsong
Mål / 90 min
Assister / 90 min
0 Mål
0.19 Assister
0 Erhållna kort
2015/2016 Säsong
Mål / 90 min
Assister / 90 min
0 Mål
0 Assister
0.37 Erhållna kort