Halvtidstabell - Pro League

# TeamMP
Matcher Spelat
V - O - F
Vinner - Oavgjort - Förlorar på halvtid
MF
Mål För (MF).
Antalet mål detta
lag har gjort.
MM
Mål Mot (MM).
Antalet mål detta
lag har släppt in.
MS
Målskillnad (MS).
Mål Gjorda - Mål Insläppta
PngSenaste 5MPM
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
BLGM
Båda lagen att göra mål (BLGM).
Lista av lag med det högsta antalet matcher där båda lagen har fått poäng. Statistik från lagets inhemska liga körs endast.
* Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar sig för denna BLGM-tabell.
MAG
Missad Mål Försök (MAG).
Matcher där det här laget har misslyckats att göra mål.
0.5+
Över 0.5 (0.5+).
Antalet eller procenten av matcher där de totala målen slutade över 0.5 (dvs 1, 2 eller 3 mål)
1.5+
Över 1.5 (1.5+).
Antalet eller procenten av matcher där de totala målen slutade över 1,5 (dvs. 2, 3 eller 4 mål)
2.5+
Över 2.5 (2.5+).
Antalet eller procenten av matcher där de totala målen slutade över 2.5 (dvs:3, 4 eller 5 mål)
S
Snitt mål per match (snitt).
Det genomsnittliga antalet totala mål per match.
Beräknat över den här säsongen.
1Union Saint-GilloiseUnion Saint-Gilloise
Union Saint-Gilloise

Union Saint-Gilloise

Pro League (Div. 1)

Liga Pos 2 / 16

Belgien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • O
  • V
  • F
  • V
2.22
Hem
  • V
  • V
  • V
  • O
  • V
2.79
Borta
  • O
  • V
  • V
  • V
  • F
1.61
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 65% 89% 39%
S 2.22 2.32 2.11
Gjorde mål 1.65 2.00 1.28
Insläppta 0.57 0.32 0.83
BLGM 46% 32% 61%
HN 49% 68% 28%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

3717-16-4259+1667
  • O
  • O
  • V
  • O
  • V
1.81
76%14%43%68%22%3%0.92
2KV MechelenKV Mechelen
KV Mechelen

KV Mechelen

Pro League (Div. 1)

Liga Pos 6 / 16

Belgien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • F
  • V
  • F
  • O
1.32
Hem
  • V
  • F
  • F
  • F
  • V
1.42
Borta
  • F
  • O
  • F
  • F
  • O
1.21
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 34% 37% 32%
S 2.68 2.37 3.00
Gjorde mål 1.21 1.16 1.26
Insläppta 1.47 1.21 1.74
BLGM 63% 63% 63%
HN 24% 26% 21%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

3816-12-102419+560
  • O
  • O
  • V
  • F
  • O
1.58
61%16%42%82%26%5%1.13
3Club BruggeClub Brugge
Club Brugge

Club Brugge

Pro League (Div. 1)

Liga Pos 1 / 16

Belgien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • V
  • V
  • V
  • V
2.19
Hem
  • O
  • V
  • V
  • V
  • V
2.44
Borta
  • V
  • V
  • F
  • V
  • V
1.95
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 70% 78% 63%
S 3.30 3.78 2.84
Gjorde mål 2.14 2.56 1.74
Insläppta 1.16 1.22 1.11
BLGM 62% 61% 63%
HN 27% 33% 21%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

3713-14-103219+1353
  • O
  • O
  • V
  • V
  • V
1.43
57%24%43%76%41%19%1.38
4Sint-TruidenSint-Truiden
Sint-Truiden

Sint-Truiden

Pro League (Div. 1)

Liga Pos 3 / 16

Belgien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • V
  • V
  • F
  • O
1.79
Hem
  • F
  • F
  • V
  • V
  • O
2.00
Borta
  • F
  • F
  • O
  • V
  • F
1.58
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 55% 63% 47%
S 2.63 2.74 2.53
Gjorde mål 1.50 1.53 1.47
Insläppta 1.13 1.21 1.05
BLGM 55% 58% 53%
HN 24% 32% 16%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

3812-17-92420+453
  • O
  • O
  • O
  • F
  • F
1.39
55%24%53%68%29%16%1.16
5KVC WesterloKVC Westerlo
KVC Westerlo

KVC Westerlo

Pro League (Div. 1)

Liga Pos 4 / 16

Belgien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • F
  • O
  • F
  • V
1.37
Hem
  • F
  • V
  • F
  • F
  • O
1.32
Borta
  • O
  • V
  • V
  • F
  • V
1.42
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 37% 37% 37%
S 2.68 2.63 2.74
Gjorde mål 1.29 1.32 1.26
Insläppta 1.39 1.32 1.47
BLGM 39% 42% 37%
HN 37% 32% 42%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

3814-11-131929-1053
  • O
  • F
  • F
  • O
  • O
1.39
58%8%61%74%34%18%1.26
6Sporting CharleroiSporting Charleroi
Sporting Charleroi

Sporting Charleroi

Pro League (Div. 1)

Liga Pos 3 / 16

Belgien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • O
  • V
  • V
  • V
  • F
1.24
Hem
  • F
  • V
  • F
  • V
  • F
1.21
Borta
  • F
  • F
  • O
  • V
  • V
1.26
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 34% 32% 37%
S 2.53 2.63 2.42
Gjorde mål 1.24 1.32 1.16
Insläppta 1.29 1.32 1.26
BLGM 53% 58% 47%
HN 26% 26% 26%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

3812-16-102422+252
  • V
  • O
  • O
  • V
  • O
1.37
53%26%45%76%34%8%1.21
7Standard LiègeStandard Liège
Standard Liège

Standard Liège

Pro League (Div. 1)

Liga Pos 1 / 16

Belgien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • O
  • V
  • V
  • O
1.42
Hem
  • O
  • F
  • F
  • V
  • O
1.16
Borta
  • O
  • V
  • V
  • O
  • V
1.68
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 39% 26% 53%
S 2.24 2.16 2.32
Gjorde mål 1.11 0.95 1.26
Insläppta 1.13 1.21 1.05
BLGM 42% 58% 26%
HN 32% 26% 37%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

3810-20-82020050
  • O
  • O
  • V
  • F
  • O
1.32
68%11%63%58%37%11%1.05
8Cercle BruggeCercle Brugge
Cercle Brugge

Cercle Brugge

Pro League (Div. 1)

Liga Pos 2 / 16

Belgien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • V
  • V
  • F
  • F
1.14
Hem
  • O
  • F
  • V
  • V
  • F
0.78
Borta
  • F
  • V
  • O
  • V
  • F
1.50
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 28% 17% 39%
S 3.08 3.39 2.78
Gjorde mål 1.47 1.44 1.50
Insläppta 1.61 1.94 1.28
BLGM 67% 78% 56%
HN 22% 11% 33%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

3613-11-123125+650
  • V
  • O
  • V
  • V
  • V
1.39
44%22%47%86%47%14%1.56
9KAA GentKAA Gent
KAA Gent

KAA Gent

Pro League (Div. 1)

Liga Pos 5 / 16

Belgien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • O
  • F
  • F
  • O
  • O
1.32
Hem
  • V
  • O
  • O
  • F
  • O
1.53
Borta
  • V
  • F
  • O
  • F
  • O
1.11
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 34% 42% 26%
S 2.76 2.63 2.89
Gjorde mål 1.39 1.53 1.26
Insläppta 1.37 1.11 1.63
BLGM 58% 53% 63%
HN 24% 32% 16%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

3812-13-132424049
  • O
  • F
  • F
  • O
  • V
1.29
53%16%53%79%34%11%1.26
10KRC GenkKRC Genk
KRC Genk

KRC Genk

Pro League (Div. 1)

Liga Pos 2 / 16

Belgien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • O
  • O
  • F
  • V
  • O
1.45
Hem
  • V
  • O
  • O
  • O
  • V
1.47
Borta
  • O
  • V
  • V
  • F
  • O
1.42
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 37% 37% 37%
S 2.84 2.53 3.16
Gjorde mål 1.45 1.37 1.53
Insläppta 1.39 1.16 1.63
BLGM 68% 58% 79%
HN 18% 26% 11%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

3810-17-112326-347
  • F
  • O
  • O
  • O
  • O
1.24
47%26%53%74%34%11%1.29
11Zulte-WaregemZulte-Waregem
Zulte-Waregem

Zulte-Waregem

Pro League (Div. 1)

Liga Pos 1 / 16

Belgien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
1.33
Hem
  • F
  • V
  • O
  • V
  • V
1.56
Borta
  • F
  • F
  • V
  • V
  • V
1.11
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 36% 44% 28%
S 2.94 2.72 3.17
Gjorde mål 1.47 1.50 1.44
Insläppta 1.47 1.22 1.72
BLGM 61% 50% 72%
HN 22% 28% 17%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

3610-14-122425-144
  • O
  • V
  • V
  • F
  • V
1.22
47%22%56%75%36%19%1.36
12OH LeuvenOH Leuven
OH Leuven

OH Leuven

Pro League (Div. 1)

Liga Pos 6 / 16

Belgien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • F
  • O
  • F
  • V
1.03
Hem
  • V
  • F
  • F
  • F
  • V
1.05
Borta
  • V
  • O
  • F
  • O
  • F
1.00
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 26% 26% 26%
S 2.55 2.47 2.63
Gjorde mål 1.05 1.16 0.95
Insläppta 1.50 1.32 1.68
BLGM 47% 47% 47%
HN 26% 26% 26%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

388-19-111920-143
  • O
  • O
  • V
  • V
  • V
1.13
63%16%66%55%34%13%1.03
13RSC AnderlechtRSC Anderlecht
RSC Anderlecht

RSC Anderlecht

Pro League (Div. 1)

Liga Pos 4 / 16

Belgien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • F
  • F
  • O
  • O
1.37
Hem
  • F
  • V
  • F
  • F
  • O
1.68
Borta
  • F
  • F
  • V
  • F
  • O
1.05
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 37% 47% 26%
S 2.92 2.89 2.95
Gjorde mål 1.45 1.68 1.21
Insläppta 1.47 1.21 1.74
BLGM 55% 63% 47%
HN 26% 37% 16%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

388-18-122128-742
  • O
  • F
  • F
  • O
  • O
1.11
50%26%61%63%39%24%1.29
14Royal Antwerp FCRoyal Antwerp FC
Royal Antwerp FC

Royal Antwerp FC

Pro League (Div. 1)

Liga Pos 5 / 16

Belgien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • V
  • F
  • F
  • F
1.16
Hem
  • O
  • F
  • V
  • F
  • F
1.32
Borta
  • F
  • F
  • V
  • V
  • F
1.00
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 32% 37% 26%
S 2.34 2.63 2.05
Gjorde mål 1.08 1.26 0.89
Insläppta 1.26 1.37 1.16
BLGM 45% 58% 32%
HN 21% 16% 26%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

387-17-141823-538
  • O
  • V
  • F
  • F
  • F
1.00
47%16%66%71%32%5%1.08
15FCV Dender EHFCV Dender EH
FCV Dender EH

FCV Dender EH

Pro League (Div. 1)

Liga Pos 3 / 16

Belgien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • F
  • F
  • V
  • F
0.69
Hem
  • O
  • F
  • F
  • F
  • V
0.61
Borta
  • O
  • F
  • V
  • F
  • F
0.78
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 14% 11% 17%
S 2.58 2.83 2.33
Gjorde mål 0.86 0.89 0.83
Insläppta 1.72 1.94 1.50
BLGM 61% 61% 61%
HN 17% 17% 17%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

366-18-121624-836
  • O
  • O
  • F
  • V
  • F
1.00
47%28%61%64%33%14%1.11
16RAAL La LouvièreRAAL La Louvière
RAAL La Louvière

RAAL La Louvière

Pro League (Div. 1)

Liga Pos 4 / 16

Belgien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • F
  • F
  • F
  • V
0.94
Hem
  • O
  • O
  • F
  • F
  • V
1.06
Borta
  • O
  • V
  • F
  • F
  • F
0.83
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 19% 22% 17%
S 2.36 2.00 2.72
Gjorde mål 0.97 0.89 1.06
Insläppta 1.39 1.11 1.67
BLGM 50% 33% 67%
HN 28% 39% 17%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

365-19-121425-1134
  • F
  • F
  • F
  • F
  • F
0.94
50%22%67%61%33%8%1.08

* All statistik på denna tabell tas från halvtidsresultat.

Hem / Halvtidstabell (Pro League)

# TeamMP
Matcher Spelat
V - O - F (HT)
Vinner - Oavgjort - Förlorar på halvtid
MF
Mål För (MF).
Antalet mål detta
lag har gjort.
MM
Mål Mot (MM).
Antalet mål detta
lag har släppt in.
MS
Målskillnad (MS).
Mål Gjorda - Mål Insläppta
PngSenaste 5 (HT)MPM (HT)
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
BLGM
Båda lagen att göra mål (BLGM).
Lista av lag med det högsta antalet matcher där båda lagen har fått poäng. Statistik från lagets inhemska liga körs endast.
* Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar sig för denna BLGM-tabell.
MAG
Missad Mål Försök (MAG).
Matcher där det här laget har misslyckats att göra mål.
0.5+
Över 0.5 (0.5+).
Antalet eller procenten av matcher där de totala målen slutade över 0.5 (dvs 1, 2 eller 3 mål)
1.5+
Över 1.5 (1.5+).
Antalet eller procenten av matcher där de totala målen slutade över 1,5 (dvs. 2, 3 eller 4 mål)
2.5+
Över 2.5 (2.5+).
Antalet eller procenten av matcher där de totala målen slutade över 2.5 (dvs:3, 4 eller 5 mål)
S
Snitt mål per match (snitt).
Det genomsnittliga antalet totala mål per match.
Beräknat över den här säsongen.
1Union Saint-GilloiseUnion Saint-Gilloise
Union Saint-Gilloise

Union Saint-Gilloise

Pro League (Div. 1)

Liga Pos 2 / 16

Belgien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • O
  • V
  • F
  • V
2.22
Hem
  • V
  • V
  • V
  • O
  • V
2.79
Borta
  • O
  • V
  • V
  • V
  • F
1.61
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 65% 89% 39%
S 2.22 2.32 2.11
Gjorde mål 1.65 2.00 1.28
Insläppta 0.57 0.32 0.83
BLGM 46% 32% 61%
HN 49% 68% 28%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

1910-8-1144+1038
  • V
    Royal Union Saint-Gilloise

    Union Saint-Gilloise

    Pro League

    14/3 17:15

    2 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FC Verbroedering Dender Eendracht Hekelgem

    FCV Dender EH

  • V
    Royal Union Saint-Gilloise

    Union Saint-Gilloise

    Pro League

    4/4 19:45

    1 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Sint-Truidense VV

    Sint-Truiden

  • V
    Royal Union Saint-Gilloise

    Union Saint-Gilloise

    Pro League

    19/4 17:30

    2 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    Club Brugge KV

    Club Brugge

  • O
    Royal Union Saint-Gilloise

    Union Saint-Gilloise

    Pro League

    22/4 19:30

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    KAA Gent

    KAA Gent

  • V
    Royal Union Saint-Gilloise

    Union Saint-Gilloise

    Pro League

    10/5 17:30

    3 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    YR KV Mechelen

    KV Mechelen

2.00
79%16%32%74%21%0%0.95
2KV MechelenKV Mechelen
KV Mechelen

KV Mechelen

Pro League (Div. 1)

Liga Pos 6 / 16

Belgien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • F
  • V
  • F
  • O
1.32
Hem
  • V
  • F
  • F
  • F
  • V
1.42
Borta
  • F
  • O
  • F
  • F
  • O
1.21
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 34% 37% 32%
S 2.68 2.37 3.00
Gjorde mål 1.21 1.16 1.26
Insläppta 1.47 1.21 1.74
BLGM 63% 63% 63%
HN 24% 26% 21%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

1910-7-2124+837
  • V
    YR KV Mechelen

    KV Mechelen

    Pro League

    15/3 17:30

    1 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    RSC Anderlecht

    RSC Anderlecht

  • F
    YR KV Mechelen

    KV Mechelen

    Pro League

    12/4 12:30

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Royal Union Saint-Gilloise

    Union Saint-Gilloise

  • F
    YR KV Mechelen

    KV Mechelen

    Pro League

    18/4 19:45

    1 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    RSC Anderlecht

    RSC Anderlecht

  • F
    YR KV Mechelen

    KV Mechelen

    Pro League

    26/4 15:00

    1 - 4

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    Sint-Truidense VV

    Sint-Truiden

  • V
    YR KV Mechelen

    KV Mechelen

    Pro League

    3/5 12:30

    1 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    KAA Gent

    KAA Gent

1.95
79%11%37%74%11%0%0.84
3Sint-TruidenSint-Truiden
Sint-Truiden

Sint-Truiden

Pro League (Div. 1)

Liga Pos 3 / 16

Belgien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • V
  • V
  • F
  • O
1.79
Hem
  • F
  • F
  • V
  • V
  • O
2.00
Borta
  • F
  • F
  • O
  • V
  • F
1.58
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 55% 63% 47%
S 2.63 2.74 2.53
Gjorde mål 1.50 1.53 1.47
Insläppta 1.13 1.21 1.05
BLGM 55% 58% 53%
HN 24% 32% 16%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

199-6-4139+433
  • F
    Sint-Truidense VV

    Sint-Truiden

    Pro League

    22/3 17:30

    1 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 2 )

    Royal Union Saint-Gilloise

    Union Saint-Gilloise

  • F
    Sint-Truidense VV

    Sint-Truiden

    Pro League

    11/4 19:45

    1 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Club Brugge KV

    Club Brugge

  • V
    Sint-Truidense VV

    Sint-Truiden

    Pro League

    23/4 19:45

    2 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    RSC Anderlecht

    RSC Anderlecht

  • V
    Sint-Truidense VV

    Sint-Truiden

    Pro League

    2/5 19:45

    2 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Royal Union Saint-Gilloise

    Union Saint-Gilloise

  • O
    Sint-Truidense VV

    Sint-Truiden

    Pro League

    16/5 19:45

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    KAA Gent

    KAA Gent

1.74
68%16%42%74%21%16%1.16
4Club BruggeClub Brugge
Club Brugge

Club Brugge

Pro League (Div. 1)

Liga Pos 1 / 16

Belgien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • V
  • V
  • V
  • V
2.19
Hem
  • O
  • V
  • V
  • V
  • V
2.44
Borta
  • V
  • V
  • F
  • V
  • V
1.95
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 70% 78% 63%
S 3.30 3.78 2.84
Gjorde mål 2.14 2.56 1.74
Insläppta 1.16 1.22 1.11
BLGM 62% 61% 63%
HN 27% 33% 21%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

188-7-3207+1331
  • O
    Club Brugge KV

    Club Brugge

    Pro League

    8/3 12:30

    2 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    RSC Anderlecht

    RSC Anderlecht

  • V
    Club Brugge KV

    Club Brugge

    Pro League

    22/3 17:30

    4 - 1

    FT

    ( HT : 3 - 0 )

    YR KV Mechelen

    KV Mechelen

  • V
    Club Brugge KV

    Club Brugge

    Pro League

    6/4 12:30

    4 - 2

    FT

    ( HT : 3 - 0 )

    RSC Anderlecht

    RSC Anderlecht

  • V
    Club Brugge KV

    Club Brugge

    Pro League

    22/4 19:30

    6 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    YR KV Mechelen

    KV Mechelen

  • V
    Club Brugge KV

    Club Brugge

    Pro League

    9/5 19:45

    2 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Sint-Truidense VV

    Sint-Truiden

1.72
72%22%33%72%50%28%1.5
5Sporting CharleroiSporting Charleroi
Sporting Charleroi

Sporting Charleroi

Pro League (Div. 1)

Liga Pos 3 / 16

Belgien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • O
  • V
  • V
  • V
  • F
1.24
Hem
  • F
  • V
  • F
  • V
  • F
1.21
Borta
  • F
  • F
  • O
  • V
  • V
1.26
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 34% 32% 37%
S 2.53 2.63 2.42
Gjorde mål 1.24 1.32 1.16
Insläppta 1.29 1.32 1.26
BLGM 53% 58% 47%
HN 26% 26% 26%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

196-9-41110+127
  • F
    Sporting du Pays de Charleroi

    Sporting Charleroi

    Pro League

    14/3 15:00

    0 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Oud-Heverlee Leuven

    OH Leuven

  • V
    Sporting du Pays de Charleroi

    Sporting Charleroi

    Pro League

    10/4 19:45

    2 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Royal Antwerp FC

    Royal Antwerp FC

  • F
    Sporting du Pays de Charleroi

    Sporting Charleroi

    Pro League

    18/4 17:15

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Royal Standard de Liège

    Standard Liège

  • V
    Sporting du Pays de Charleroi

    Sporting Charleroi

    Pro League

    2/5 17:15

    2 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    KRC Genk

    KRC Genk

  • F
    Sporting du Pays de Charleroi

    Sporting Charleroi

    Pro League

    16/5 15:00

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    KVC Westerlo

    KVC Westerlo

1.42
63%21%47%68%32%5%1.11
6KAA GentKAA Gent
KAA Gent

KAA Gent

Pro League (Div. 1)

Liga Pos 5 / 16

Belgien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • O
  • F
  • F
  • O
  • O
1.32
Hem
  • V
  • O
  • O
  • F
  • O
1.53
Borta
  • V
  • F
  • O
  • F
  • O
1.11
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 34% 42% 26%
S 2.76 2.63 2.89
Gjorde mål 1.39 1.53 1.26
Insläppta 1.37 1.11 1.63
BLGM 58% 53% 63%
HN 24% 32% 16%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

197-5-71411+326
  • V
    KAA Gent

    KAA Gent

    Pro League

    13/3 19:45

    2 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    SV Zulte-Waregem

    Zulte-Waregem

  • O
    KAA Gent

    KAA Gent

    Pro League

    6/4 17:30

    1 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    YR KV Mechelen

    KV Mechelen

  • O
    KAA Gent

    KAA Gent

    Pro League

    19/4 12:30

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Sint-Truidense VV

    Sint-Truiden

  • F
    KAA Gent

    KAA Gent

    Pro League

    26/4 12:30

    0 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Club Brugge KV

    Club Brugge

  • O
    KAA Gent

    KAA Gent

    Pro League

    10/5 12:30

    1 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    RSC Anderlecht

    RSC Anderlecht

1.37
53%16%47%84%37%11%1.32
7Zulte-WaregemZulte-Waregem
Zulte-Waregem

Zulte-Waregem

Pro League (Div. 1)

Liga Pos 1 / 16

Belgien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
1.33
Hem
  • F
  • V
  • O
  • V
  • V
1.56
Borta
  • F
  • F
  • V
  • V
  • V
1.11
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 36% 44% 28%
S 2.94 2.72 3.17
Gjorde mål 1.47 1.50 1.44
Insläppta 1.47 1.22 1.72
BLGM 61% 50% 72%
HN 22% 28% 17%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

186-7-51210+225
  • F
    SV Zulte-Waregem

    Zulte-Waregem

    Pro League

    8/3 17:30

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Royal Standard de Liège

    Standard Liège

  • V
    SV Zulte-Waregem

    Zulte-Waregem

    Pro League

    22/3 17:30

    1 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Sporting du Pays de Charleroi

    Sporting Charleroi

  • O
    SV Zulte-Waregem

    Zulte-Waregem

    Pro League

    4/4 15:00

    2 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Cercle Brugge KSV

    Cercle Brugge

  • V
    SV Zulte-Waregem

    Zulte-Waregem

    Pro League

    26/4 18:15

    4 - 0

    FT

    ( HT : 2 - 0 )

    RAAL La Louvière

    RAAL La Louvière

  • V
    SV Zulte-Waregem

    Zulte-Waregem

    Pro League

    9/5 15:00

    2 - 1

    FT

    ( HT : 2 - 1 )

    FC Verbroedering Dender Eendracht Hekelgem

    FCV Dender EH

1.39
61%11%61%67%39%17%1.22
8OH LeuvenOH Leuven
OH Leuven

OH Leuven

Pro League (Div. 1)

Liga Pos 6 / 16

Belgien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • F
  • O
  • F
  • V
1.03
Hem
  • V
  • F
  • F
  • F
  • V
1.05
Borta
  • V
  • O
  • F
  • O
  • F
1.00
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 26% 26% 26%
S 2.55 2.47 2.63
Gjorde mål 1.05 1.16 0.95
Insläppta 1.50 1.32 1.68
BLGM 47% 47% 47%
HN 26% 26% 26%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

195-9-51211+124
  • V
    Oud-Heverlee Leuven

    OH Leuven

    Pro League

    22/3 17:30

    1 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Royal Antwerp FC

    Royal Antwerp FC

  • F
    Oud-Heverlee Leuven

    OH Leuven

    Pro League

    4/4 17:15

    1 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Royal Standard de Liège

    Standard Liège

  • F
    Oud-Heverlee Leuven

    OH Leuven

    Pro League

    21/4 19:30

    0 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    KVC Westerlo

    KVC Westerlo

  • F
    Oud-Heverlee Leuven

    OH Leuven

    Pro League

    25/4 15:00

    0 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Sporting du Pays de Charleroi

    Sporting Charleroi

  • V
    Oud-Heverlee Leuven

    OH Leuven

    Pro League

    15/5 19:45

    3 - 0

    FT

    ( HT : 2 - 0 )

    Royal Antwerp FC

    Royal Antwerp FC

1.26
63%26%53%58%42%21%1.21
9FCV Dender EHFCV Dender EH
FCV Dender EH

FCV Dender EH

Pro League (Div. 1)

Liga Pos 3 / 16

Belgien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • F
  • F
  • V
  • F
0.69
Hem
  • O
  • F
  • F
  • F
  • V
0.61
Borta
  • O
  • F
  • V
  • F
  • F
0.78
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 14% 11% 17%
S 2.58 2.83 2.33
Gjorde mål 0.86 0.89 0.83
Insläppta 1.72 1.94 1.50
BLGM 61% 61% 61%
HN 17% 17% 17%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

185-9-41111024
  • O
    FC Verbroedering Dender Eendracht Hekelgem

    FCV Dender EH

    Pro League

    7/3 17:15

    2 - 2

    FT

    ( HT : 2 - 1 )

    Sporting du Pays de Charleroi

    Sporting Charleroi

  • F
    FC Verbroedering Dender Eendracht Hekelgem

    FCV Dender EH

    Pro League

    22/3 17:30

    1 - 3

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    KAA Gent

    KAA Gent

  • F
    FC Verbroedering Dender Eendracht Hekelgem

    FCV Dender EH

    Pro League

    12/4 18:15

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    SV Zulte-Waregem

    Zulte-Waregem

  • F
    FC Verbroedering Dender Eendracht Hekelgem

    FCV Dender EH

    Pro League

    19/4 15:00

    1 - 4

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    Cercle Brugge KSV

    Cercle Brugge

  • V
    FC Verbroedering Dender Eendracht Hekelgem

    FCV Dender EH

    Pro League

    3/5 18:15

    2 - 1

    FT

    ( HT : 2 - 1 )

    RAAL La Louvière

    RAAL La Louvière

1.33
50%33%50%67%39%17%1.22
10KVC WesterloKVC Westerlo
KVC Westerlo

KVC Westerlo

Pro League (Div. 1)

Liga Pos 4 / 16

Belgien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • F
  • O
  • F
  • V
1.37
Hem
  • F
  • V
  • F
  • F
  • O
1.32
Borta
  • O
  • V
  • V
  • F
  • V
1.42
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 37% 37% 37%
S 2.68 2.63 2.74
Gjorde mål 1.29 1.32 1.26
Insläppta 1.39 1.32 1.47
BLGM 39% 42% 37%
HN 37% 32% 42%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

196-5-81019-923
  • F
    KVC Westerlo

    KVC Westerlo

    Pro League

    14/3 19:45

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 2 )

    Club Brugge KV

    Club Brugge

  • V
    KVC Westerlo

    KVC Westerlo

    Pro League

    5/4 17:30

    2 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Sporting du Pays de Charleroi

    Sporting Charleroi

  • F
    KVC Westerlo

    KVC Westerlo

    Pro League

    18/4 17:15

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    KRC Genk

    KRC Genk

  • F
    KVC Westerlo

    KVC Westerlo

    Pro League

    25/4 19:45

    2 - 4

    FT

    ( HT : 0 - 3 )

    Royal Antwerp FC

    Royal Antwerp FC

  • O
    KVC Westerlo

    KVC Westerlo

    Pro League

    2/5 15:00

    3 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 3 )

    Oud-Heverlee Leuven

    OH Leuven

1.21
47%11%63%79%47%26%1.53
11Standard LiègeStandard Liège
Standard Liège

Standard Liège

Pro League (Div. 1)

Liga Pos 1 / 16

Belgien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • O
  • V
  • V
  • O
1.42
Hem
  • O
  • F
  • F
  • V
  • O
1.16
Borta
  • O
  • V
  • V
  • O
  • V
1.68
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 39% 26% 53%
S 2.24 2.16 2.32
Gjorde mål 1.11 0.95 1.26
Insläppta 1.13 1.21 1.05
BLGM 42% 58% 26%
HN 32% 26% 37%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

194-11-4811-323
  • O
    Royal Standard de Liège

    Standard Liège

    Pro League

    22/3 17:30

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    KVC Westerlo

    KVC Westerlo

  • F
    Royal Standard de Liège

    Standard Liège

    Pro League

    11/4 17:15

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    KVC Westerlo

    KVC Westerlo

  • F
    Royal Standard de Liège

    Standard Liège

    Pro League

    21/4 19:30

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Royal Antwerp FC

    Royal Antwerp FC

  • V
    Royal Standard de Liège

    Standard Liège

    Pro League

    8/5 19:45

    2 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Oud-Heverlee Leuven

    OH Leuven

  • O
    Royal Standard de Liège

    Standard Liège

    Pro League

    16/5 17:15

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    KRC Genk

    KRC Genk

1.21
58%21%58%63%32%5%1
12Cercle BruggeCercle Brugge
Cercle Brugge

Cercle Brugge

Pro League (Div. 1)

Liga Pos 2 / 16

Belgien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • V
  • V
  • F
  • F
1.14
Hem
  • O
  • F
  • V
  • V
  • F
0.78
Borta
  • F
  • V
  • O
  • V
  • F
1.50
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 28% 17% 39%
S 3.08 3.39 2.78
Gjorde mål 1.47 1.44 1.50
Insläppta 1.61 1.94 1.28
BLGM 67% 78% 56%
HN 22% 11% 33%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

185-6-71316-321
  • O
    Cercle Brugge KSV

    Cercle Brugge

    Pro League

    1/3 18:15

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FC Verbroedering Dender Eendracht Hekelgem

    FCV Dender EH

  • F
    Cercle Brugge KSV

    Cercle Brugge

    Pro League

    15/3 18:15

    1 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    RAAL La Louvière

    RAAL La Louvière

  • V
    Cercle Brugge KSV

    Cercle Brugge

    Pro League

    11/4 15:00

    3 - 0

    FT

    ( HT : 2 - 0 )

    RAAL La Louvière

    RAAL La Louvière

  • V
    Cercle Brugge KSV

    Cercle Brugge

    Pro League

    24/4 19:45

    2 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    FC Verbroedering Dender Eendracht Hekelgem

    FCV Dender EH

  • F
    Cercle Brugge KSV

    Cercle Brugge

    Pro League

    1/5 19:45

    2 - 3

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    SV Zulte-Waregem

    Zulte-Waregem

1.17
39%22%50%89%56%11%1.61
13RSC AnderlechtRSC Anderlecht
RSC Anderlecht

RSC Anderlecht

Pro League (Div. 1)

Liga Pos 4 / 16

Belgien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • F
  • F
  • O
  • O
1.37
Hem
  • F
  • V
  • F
  • F
  • O
1.68
Borta
  • F
  • F
  • V
  • F
  • O
1.05
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 37% 47% 26%
S 2.92 2.89 2.95
Gjorde mål 1.45 1.68 1.21
Insläppta 1.47 1.21 1.74
BLGM 55% 63% 47%
HN 26% 37% 16%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

194-9-61113-221
  • F
    RSC Anderlecht

    RSC Anderlecht

    Pro League

    22/3 17:30

    2 - 3

    FT

    ( HT : 1 - 3 )

    Cercle Brugge KSV

    Cercle Brugge

  • V
    RSC Anderlecht

    RSC Anderlecht

    Pro League

    12/4 17:30

    3 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    KAA Gent

    KAA Gent

  • F
    RSC Anderlecht

    RSC Anderlecht

    Pro League

    26/4 17:30

    1 - 3

    FT

    ( HT : 1 - 2 )

    Royal Union Saint-Gilloise

    Union Saint-Gilloise

  • F
    RSC Anderlecht

    RSC Anderlecht

    Pro League

    3/5 17:30

    1 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Club Brugge KV

    Club Brugge

  • O
    RSC Anderlecht

    RSC Anderlecht

    Pro League

    17/5 12:30

    2 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    YR KV Mechelen

    KV Mechelen

1.11
53%32%53%63%37%21%1.26
14Royal Antwerp FCRoyal Antwerp FC
Royal Antwerp FC

Royal Antwerp FC

Pro League (Div. 1)

Liga Pos 5 / 16

Belgien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • V
  • F
  • F
  • F
1.16
Hem
  • O
  • F
  • V
  • F
  • F
1.32
Borta
  • F
  • F
  • V
  • V
  • F
1.00
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 32% 37% 26%
S 2.34 2.63 2.05
Gjorde mål 1.08 1.26 0.89
Insläppta 1.26 1.37 1.16
BLGM 45% 58% 32%
HN 21% 16% 26%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

194-9-61012-221
  • O
    Royal Antwerp FC

    Royal Antwerp FC

    Pro League

    15/3 15:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Royal Standard de Liège

    Standard Liège

  • F
    Royal Antwerp FC

    Royal Antwerp FC

    Pro League

    3/4 19:45

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    KRC Genk

    KRC Genk

  • V
    Royal Antwerp FC

    Royal Antwerp FC

    Pro League

    18/4 15:00

    2 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Oud-Heverlee Leuven

    OH Leuven

  • F
    Royal Antwerp FC

    Royal Antwerp FC

    Pro League

    3/5 15:00

    0 - 5

    FT

    ( HT : 0 - 3 )

    Royal Standard de Liège

    Standard Liège

  • F
    Royal Antwerp FC

    Royal Antwerp FC

    Pro League

    10/5 15:00

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Sporting du Pays de Charleroi

    Sporting Charleroi

1.11
47%21%58%74%37%5%1.16
15RAAL La LouvièreRAAL La Louvière
RAAL La Louvière

RAAL La Louvière

Pro League (Div. 1)

Liga Pos 4 / 16

Belgien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • F
  • F
  • F
  • V
0.94
Hem
  • O
  • O
  • F
  • F
  • V
1.06
Borta
  • O
  • V
  • F
  • F
  • F
0.83
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 19% 22% 17%
S 2.36 2.00 2.72
Gjorde mål 0.97 0.89 1.06
Insläppta 1.39 1.11 1.67
BLGM 50% 33% 67%
HN 28% 39% 17%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

183-10-569-319
  • O
    RAAL La Louvière

    RAAL La Louvière

    Pro League

    6/3 19:45

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Royal Antwerp FC

    Royal Antwerp FC

  • O
    RAAL La Louvière

    RAAL La Louvière

    Pro League

    22/3 17:30

    5 - 5

    FT

    ( HT : 2 - 3 )

    KRC Genk

    KRC Genk

  • F
    RAAL La Louvière

    RAAL La Louvière

    Pro League

    6/4 15:00

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FC Verbroedering Dender Eendracht Hekelgem

    FCV Dender EH

  • F
    RAAL La Louvière

    RAAL La Louvière

    Pro League

    19/4 18:15

    0 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    SV Zulte-Waregem

    Zulte-Waregem

  • V
    RAAL La Louvière

    RAAL La Louvière

    Pro League

    9/5 15:00

    4 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Cercle Brugge KSV

    Cercle Brugge

1.06
67%11%72%50%17%6%0.83
16KRC GenkKRC Genk
KRC Genk

KRC Genk

Pro League (Div. 1)

Liga Pos 2 / 16

Belgien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • O
  • O
  • F
  • V
  • O
1.45
Hem
  • V
  • O
  • O
  • O
  • V
1.47
Borta
  • O
  • V
  • V
  • F
  • O
1.42
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 37% 37% 37%
S 2.84 2.53 3.16
Gjorde mål 1.45 1.37 1.53
Insläppta 1.39 1.16 1.63
BLGM 68% 58% 79%
HN 18% 26% 11%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

193-9-7915-618
  • V
    KRC Genk

    KRC Genk

    Pro League

    15/3 12:30

    1 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Sint-Truidense VV

    Sint-Truiden

  • O
    KRC Genk

    KRC Genk

    Pro League

    12/4 15:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Oud-Heverlee Leuven

    OH Leuven

  • O
    KRC Genk

    KRC Genk

    Pro League

    21/4 19:30

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Sporting du Pays de Charleroi

    Sporting Charleroi

  • O
    KRC Genk

    KRC Genk

    Pro League

    25/4 17:15

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Royal Standard de Liège

    Standard Liège

  • V
    KRC Genk

    KRC Genk

    Pro League

    10/5 18:15

    3 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    KVC Westerlo

    KVC Westerlo

0.95
42%26%58%74%32%11%1.26

Borta / Halvtidstabell (Pro League)

# TeamMP
Matcher Spelat
V - O - F (HT)
Vinner - Oavgjort - Förlorar på halvtid
MF
Mål För (MF).
Antalet mål detta
lag har gjort.
MM
Mål Mot (MM).
Antalet mål detta
lag har släppt in.
MS
Målskillnad (MS).
Mål Gjorda - Mål Insläppta
PngSenaste 5 (HT)MPM (HT)
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
BLGM
Båda lagen att göra mål (BLGM).
Lista av lag med det högsta antalet matcher där båda lagen har fått poäng. Statistik från lagets inhemska liga körs endast.
* Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar sig för denna BLGM-tabell.
MAG
Missad Mål Försök (MAG).
Matcher där det här laget har misslyckats att göra mål.
0.5+
Över 0.5 (0.5+).
Antalet eller procenten av matcher där de totala målen slutade över 0.5 (dvs 1, 2 eller 3 mål)
1.5+
Över 1.5 (1.5+).
Antalet eller procenten av matcher där de totala målen slutade över 1,5 (dvs. 2, 3 eller 4 mål)
2.5+
Över 2.5 (2.5+).
Antalet eller procenten av matcher där de totala målen slutade över 2.5 (dvs:3, 4 eller 5 mål)
S
Snitt mål per match (snitt).
Det genomsnittliga antalet totala mål per match.
Beräknat över den här säsongen.
1KVC WesterloKVC Westerlo
KVC Westerlo

KVC Westerlo

Pro League (Div. 1)

Liga Pos 4 / 16

Belgien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • F
  • O
  • F
  • V
1.37
Hem
  • F
  • V
  • F
  • F
  • O
1.32
Borta
  • O
  • V
  • V
  • F
  • V
1.42
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 37% 37% 37%
S 2.68 2.63 2.74
Gjorde mål 1.29 1.32 1.26
Insläppta 1.39 1.32 1.47
BLGM 39% 42% 37%
HN 37% 32% 42%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

198-6-5910-130
  • O
    Royal Standard de Liège

    Standard Liège

    Pro League

    22/3 17:30

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    KVC Westerlo

    KVC Westerlo

  • V
    Royal Standard de Liège

    Standard Liège

    Pro League

    11/4 17:15

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    KVC Westerlo

    KVC Westerlo

  • V
    Oud-Heverlee Leuven

    OH Leuven

    Pro League

    21/4 19:30

    0 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    KVC Westerlo

    KVC Westerlo

  • F
    KRC Genk

    KRC Genk

    Pro League

    10/5 18:15

    3 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    KVC Westerlo

    KVC Westerlo

  • V
    Sporting du Pays de Charleroi

    Sporting Charleroi

    Pro League

    16/5 15:00

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    KVC Westerlo

    KVC Westerlo

1.58
68%5%58%68%21%11%1
2Union Saint-GilloiseUnion Saint-Gilloise
Union Saint-Gilloise

Union Saint-Gilloise

Pro League (Div. 1)

Liga Pos 2 / 16

Belgien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • O
  • V
  • F
  • V
2.22
Hem
  • V
  • V
  • V
  • O
  • V
2.79
Borta
  • O
  • V
  • V
  • V
  • F
1.61
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 65% 89% 39%
S 2.22 2.32 2.11
Gjorde mål 1.65 2.00 1.28
Insläppta 0.57 0.32 0.83
BLGM 46% 32% 61%
HN 49% 68% 28%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

187-8-3115+629
  • O
    KVC Westerlo

    KVC Westerlo

    Pro League

    1/3 15:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Royal Union Saint-Gilloise

    Union Saint-Gilloise

  • V
    Sint-Truidense VV

    Sint-Truiden

    Pro League

    22/3 17:30

    1 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 2 )

    Royal Union Saint-Gilloise

    Union Saint-Gilloise

  • V
    YR KV Mechelen

    KV Mechelen

    Pro League

    12/4 12:30

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Royal Union Saint-Gilloise

    Union Saint-Gilloise

  • V
    RSC Anderlecht

    RSC Anderlecht

    Pro League

    26/4 17:30

    1 - 3

    FT

    ( HT : 1 - 2 )

    Royal Union Saint-Gilloise

    Union Saint-Gilloise

  • F
    Sint-Truidense VV

    Sint-Truiden

    Pro League

    2/5 19:45

    2 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Royal Union Saint-Gilloise

    Union Saint-Gilloise

1.61
72%11%56%61%22%6%0.89
3Cercle BruggeCercle Brugge
Cercle Brugge

Cercle Brugge

Pro League (Div. 1)

Liga Pos 2 / 16

Belgien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • V
  • V
  • F
  • F
1.14
Hem
  • O
  • F
  • V
  • V
  • F
0.78
Borta
  • F
  • V
  • O
  • V
  • F
1.50
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 28% 17% 39%
S 3.08 3.39 2.78
Gjorde mål 1.47 1.44 1.50
Insläppta 1.61 1.94 1.28
BLGM 67% 78% 56%
HN 22% 11% 33%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

188-5-5189+929
  • F
    Sint-Truidense VV

    Sint-Truiden

    Pro League

    8/3 18:15

    2 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Cercle Brugge KSV

    Cercle Brugge

  • V
    RSC Anderlecht

    RSC Anderlecht

    Pro League

    22/3 17:30

    2 - 3

    FT

    ( HT : 1 - 3 )

    Cercle Brugge KSV

    Cercle Brugge

  • O
    SV Zulte-Waregem

    Zulte-Waregem

    Pro League

    4/4 15:00

    2 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Cercle Brugge KSV

    Cercle Brugge

  • V
    FC Verbroedering Dender Eendracht Hekelgem

    FCV Dender EH

    Pro League

    19/4 15:00

    1 - 4

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    Cercle Brugge KSV

    Cercle Brugge

  • F
    RAAL La Louvière

    RAAL La Louvière

    Pro League

    9/5 15:00

    4 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Cercle Brugge KSV

    Cercle Brugge

1.61
50%22%44%83%39%17%1.5
4KRC GenkKRC Genk
KRC Genk

KRC Genk

Pro League (Div. 1)

Liga Pos 2 / 16

Belgien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • O
  • O
  • F
  • V
  • O
1.45
Hem
  • V
  • O
  • O
  • O
  • V
1.47
Borta
  • O
  • V
  • V
  • F
  • O
1.42
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 37% 37% 37%
S 2.84 2.53 3.16
Gjorde mål 1.45 1.37 1.53
Insläppta 1.39 1.16 1.63
BLGM 68% 58% 79%
HN 18% 26% 11%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

197-8-41411+329
  • O
    RAAL La Louvière

    RAAL La Louvière

    Pro League

    22/3 17:30

    5 - 5

    FT

    ( HT : 2 - 3 )

    KRC Genk

    KRC Genk

  • V
    Royal Antwerp FC

    Royal Antwerp FC

    Pro League

    3/4 19:45

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    KRC Genk

    KRC Genk

  • V
    KVC Westerlo

    KVC Westerlo

    Pro League

    18/4 17:15

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    KRC Genk

    KRC Genk

  • F
    Sporting du Pays de Charleroi

    Sporting Charleroi

    Pro League

    2/5 17:15

    2 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    KRC Genk

    KRC Genk

  • O
    Royal Standard de Liège

    Standard Liège

    Pro League

    16/5 17:15

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    KRC Genk

    KRC Genk

1.53
53%26%47%74%37%11%1.32
5Standard LiègeStandard Liège
Standard Liège

Standard Liège

Pro League (Div. 1)

Liga Pos 1 / 16

Belgien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • O
  • V
  • V
  • O
1.42
Hem
  • O
  • F
  • F
  • V
  • O
1.16
Borta
  • O
  • V
  • V
  • O
  • V
1.68
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 39% 26% 53%
S 2.24 2.16 2.32
Gjorde mål 1.11 0.95 1.26
Insläppta 1.13 1.21 1.05
BLGM 42% 58% 26%
HN 32% 26% 37%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

196-9-4129+327
  • O
    Royal Antwerp FC

    Royal Antwerp FC

    Pro League

    15/3 15:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Royal Standard de Liège

    Standard Liège

  • V
    Oud-Heverlee Leuven

    OH Leuven

    Pro League

    4/4 17:15

    1 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Royal Standard de Liège

    Standard Liège

  • V
    Sporting du Pays de Charleroi

    Sporting Charleroi

    Pro League

    18/4 17:15

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Royal Standard de Liège

    Standard Liège

  • O
    KRC Genk

    KRC Genk

    Pro League

    25/4 17:15

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Royal Standard de Liège

    Standard Liège

  • V
    Royal Antwerp FC

    Royal Antwerp FC

    Pro League

    3/5 15:00

    0 - 5

    FT

    ( HT : 0 - 3 )

    Royal Standard de Liège

    Standard Liège

1.42
79%0%68%53%42%16%1.11
6Sporting CharleroiSporting Charleroi
Sporting Charleroi

Sporting Charleroi

Pro League (Div. 1)

Liga Pos 3 / 16

Belgien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • O
  • V
  • V
  • V
  • F
1.24
Hem
  • F
  • V
  • F
  • V
  • F
1.21
Borta
  • F
  • F
  • O
  • V
  • V
1.26
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 34% 32% 37%
S 2.53 2.63 2.42
Gjorde mål 1.24 1.32 1.16
Insläppta 1.29 1.32 1.26
BLGM 53% 58% 47%
HN 26% 26% 26%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

196-7-61312+125
  • F
    SV Zulte-Waregem

    Zulte-Waregem

    Pro League

    22/3 17:30

    1 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Sporting du Pays de Charleroi

    Sporting Charleroi

  • F
    KVC Westerlo

    KVC Westerlo

    Pro League

    5/4 17:30

    2 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Sporting du Pays de Charleroi

    Sporting Charleroi

  • O
    KRC Genk

    KRC Genk

    Pro League

    21/4 19:30

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Sporting du Pays de Charleroi

    Sporting Charleroi

  • V
    Oud-Heverlee Leuven

    OH Leuven

    Pro League

    25/4 15:00

    0 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Sporting du Pays de Charleroi

    Sporting Charleroi

  • V
    Royal Antwerp FC

    Royal Antwerp FC

    Pro League

    10/5 15:00

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Sporting du Pays de Charleroi

    Sporting Charleroi

1.32
42%32%42%84%37%11%1.32
7KV MechelenKV Mechelen
KV Mechelen

KV Mechelen

Pro League (Div. 1)

Liga Pos 6 / 16

Belgien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • F
  • V
  • F
  • O
1.32
Hem
  • V
  • F
  • F
  • F
  • V
1.42
Borta
  • F
  • O
  • F
  • F
  • O
1.21
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 34% 37% 32%
S 2.68 2.37 3.00
Gjorde mål 1.21 1.16 1.26
Insläppta 1.47 1.21 1.74
BLGM 63% 63% 63%
HN 24% 26% 21%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

196-5-81215-323
  • F
    Club Brugge KV

    Club Brugge

    Pro League

    22/3 17:30

    4 - 1

    FT

    ( HT : 3 - 0 )

    YR KV Mechelen

    KV Mechelen

  • O
    KAA Gent

    KAA Gent

    Pro League

    6/4 17:30

    1 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    YR KV Mechelen

    KV Mechelen

  • F
    Club Brugge KV

    Club Brugge

    Pro League

    22/4 19:30

    6 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    YR KV Mechelen

    KV Mechelen

  • F
    Royal Union Saint-Gilloise

    Union Saint-Gilloise

    Pro League

    10/5 17:30

    3 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    YR KV Mechelen

    KV Mechelen

  • O
    RSC Anderlecht

    RSC Anderlecht

    Pro League

    17/5 12:30

    2 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    YR KV Mechelen

    KV Mechelen

1.21
42%21%47%89%42%11%1.42
8KAA GentKAA Gent
KAA Gent

KAA Gent

Pro League (Div. 1)

Liga Pos 5 / 16

Belgien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • O
  • F
  • F
  • O
  • O
1.32
Hem
  • V
  • O
  • O
  • F
  • O
1.53
Borta
  • V
  • F
  • O
  • F
  • O
1.11
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 34% 42% 26%
S 2.76 2.63 2.89
Gjorde mål 1.39 1.53 1.26
Insläppta 1.37 1.11 1.63
BLGM 58% 53% 63%
HN 24% 32% 16%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

195-8-61013-323
  • V
    FC Verbroedering Dender Eendracht Hekelgem

    FCV Dender EH

    Pro League

    22/3 17:30

    1 - 3

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    KAA Gent

    KAA Gent

  • F
    RSC Anderlecht

    RSC Anderlecht

    Pro League

    12/4 17:30

    3 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    KAA Gent

    KAA Gent

  • O
    Royal Union Saint-Gilloise

    Union Saint-Gilloise

    Pro League

    22/4 19:30

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    KAA Gent

    KAA Gent

  • F
    YR KV Mechelen

    KV Mechelen

    Pro League

    3/5 12:30

    1 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    KAA Gent

    KAA Gent

  • O
    Sint-Truidense VV

    Sint-Truiden

    Pro League

    16/5 19:45

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    KAA Gent

    KAA Gent

1.21
53%16%58%74%32%11%1.21
9Club BruggeClub Brugge
Club Brugge

Club Brugge

Pro League (Div. 1)

Liga Pos 1 / 16

Belgien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • V
  • V
  • V
  • V
2.19
Hem
  • O
  • V
  • V
  • V
  • V
2.44
Borta
  • V
  • V
  • F
  • V
  • V
1.95
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 70% 78% 63%
S 3.30 3.78 2.84
Gjorde mål 2.14 2.56 1.74
Insläppta 1.16 1.22 1.11
BLGM 62% 61% 63%
HN 27% 33% 21%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

195-7-71212022
  • V
    KVC Westerlo

    KVC Westerlo

    Pro League

    14/3 19:45

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 2 )

    Club Brugge KV

    Club Brugge

  • V
    Sint-Truidense VV

    Sint-Truiden

    Pro League

    11/4 19:45

    1 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Club Brugge KV

    Club Brugge

  • F
    Royal Union Saint-Gilloise

    Union Saint-Gilloise

    Pro League

    19/4 17:30

    2 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    Club Brugge KV

    Club Brugge

  • V
    KAA Gent

    KAA Gent

    Pro League

    26/4 12:30

    0 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Club Brugge KV

    Club Brugge

  • V
    RSC Anderlecht

    RSC Anderlecht

    Pro League

    3/5 17:30

    1 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Club Brugge KV

    Club Brugge

1.16
42%26%53%79%32%11%1.26
10RSC AnderlechtRSC Anderlecht
RSC Anderlecht

RSC Anderlecht

Pro League (Div. 1)

Liga Pos 4 / 16

Belgien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • F
  • F
  • O
  • O
1.37
Hem
  • F
  • V
  • F
  • F
  • O
1.68
Borta
  • F
  • F
  • V
  • F
  • O
1.05
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 37% 47% 26%
S 2.92 2.89 2.95
Gjorde mål 1.45 1.68 1.21
Insläppta 1.47 1.21 1.74
BLGM 55% 63% 47%
HN 26% 37% 16%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

194-9-61015-521
  • F
    YR KV Mechelen

    KV Mechelen

    Pro League

    15/3 17:30

    1 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    RSC Anderlecht

    RSC Anderlecht

  • F
    Club Brugge KV

    Club Brugge

    Pro League

    6/4 12:30

    4 - 2

    FT

    ( HT : 3 - 0 )

    RSC Anderlecht

    RSC Anderlecht

  • V
    YR KV Mechelen

    KV Mechelen

    Pro League

    18/4 19:45

    1 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    RSC Anderlecht

    RSC Anderlecht

  • F
    Sint-Truidense VV

    Sint-Truiden

    Pro League

    23/4 19:45

    2 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    RSC Anderlecht

    RSC Anderlecht

  • O
    KAA Gent

    KAA Gent

    Pro League

    10/5 12:30

    1 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    RSC Anderlecht

    RSC Anderlecht

1.11
47%21%68%63%42%26%1.32
11Sint-TruidenSint-Truiden
Sint-Truiden

Sint-Truiden

Pro League (Div. 1)

Liga Pos 3 / 16

Belgien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • V
  • V
  • F
  • O
1.79
Hem
  • F
  • F
  • V
  • V
  • O
2.00
Borta
  • F
  • F
  • O
  • V
  • F
1.58
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 55% 63% 47%
S 2.63 2.74 2.53
Gjorde mål 1.50 1.53 1.47
Insläppta 1.13 1.21 1.05
BLGM 55% 58% 53%
HN 24% 32% 16%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

193-11-51111020
  • F
    KRC Genk

    KRC Genk

    Pro League

    15/3 12:30

    1 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Sint-Truidense VV

    Sint-Truiden

  • F
    Royal Union Saint-Gilloise

    Union Saint-Gilloise

    Pro League

    4/4 19:45

    1 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Sint-Truidense VV

    Sint-Truiden

  • O
    KAA Gent

    KAA Gent

    Pro League

    19/4 12:30

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Sint-Truidense VV

    Sint-Truiden

  • V
    YR KV Mechelen

    KV Mechelen

    Pro League

    26/4 15:00

    1 - 4

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    Sint-Truidense VV

    Sint-Truiden

  • F
    Club Brugge KV

    Club Brugge

    Pro League

    9/5 19:45

    2 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Sint-Truidense VV

    Sint-Truiden

1.05
42%32%63%63%37%16%1.16
12Zulte-WaregemZulte-Waregem
Zulte-Waregem

Zulte-Waregem

Pro League (Div. 1)

Liga Pos 1 / 16

Belgien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
1.33
Hem
  • F
  • V
  • O
  • V
  • V
1.56
Borta
  • F
  • F
  • V
  • V
  • V
1.11
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 36% 44% 28%
S 2.94 2.72 3.17
Gjorde mål 1.47 1.50 1.44
Insläppta 1.47 1.22 1.72
BLGM 61% 50% 72%
HN 22% 28% 17%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

184-7-71215-319
  • F
    YR KV Mechelen

    KV Mechelen

    Pro League

    28/2 15:00

    2 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    SV Zulte-Waregem

    Zulte-Waregem

  • F
    KAA Gent

    KAA Gent

    Pro League

    13/3 19:45

    2 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    SV Zulte-Waregem

    Zulte-Waregem

  • V
    FC Verbroedering Dender Eendracht Hekelgem

    FCV Dender EH

    Pro League

    12/4 18:15

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    SV Zulte-Waregem

    Zulte-Waregem

  • V
    RAAL La Louvière

    RAAL La Louvière

    Pro League

    19/4 18:15

    0 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    SV Zulte-Waregem

    Zulte-Waregem

  • V
    Cercle Brugge KSV

    Cercle Brugge

    Pro League

    1/5 19:45

    2 - 3

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    SV Zulte-Waregem

    Zulte-Waregem

1.06
33%33%50%83%33%22%1.5
13OH LeuvenOH Leuven
OH Leuven

OH Leuven

Pro League (Div. 1)

Liga Pos 6 / 16

Belgien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • F
  • O
  • F
  • V
1.03
Hem
  • V
  • F
  • F
  • F
  • V
1.05
Borta
  • V
  • O
  • F
  • O
  • F
1.00
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 26% 26% 26%
S 2.55 2.47 2.63
Gjorde mål 1.05 1.16 0.95
Insläppta 1.50 1.32 1.68
BLGM 47% 47% 47%
HN 26% 26% 26%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

193-10-679-219
  • V
    Sporting du Pays de Charleroi

    Sporting Charleroi

    Pro League

    14/3 15:00

    0 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Oud-Heverlee Leuven

    OH Leuven

  • O
    KRC Genk

    KRC Genk

    Pro League

    12/4 15:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Oud-Heverlee Leuven

    OH Leuven

  • F
    Royal Antwerp FC

    Royal Antwerp FC

    Pro League

    18/4 15:00

    2 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Oud-Heverlee Leuven

    OH Leuven

  • O
    KVC Westerlo

    KVC Westerlo

    Pro League

    2/5 15:00

    3 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 3 )

    Oud-Heverlee Leuven

    OH Leuven

  • F
    Royal Standard de Liège

    Standard Liège

    Pro League

    8/5 19:45

    2 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Oud-Heverlee Leuven

    OH Leuven

1.00
63%5%79%53%26%5%0.84
14Royal Antwerp FCRoyal Antwerp FC
Royal Antwerp FC

Royal Antwerp FC

Pro League (Div. 1)

Liga Pos 5 / 16

Belgien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • V
  • F
  • F
  • F
1.16
Hem
  • O
  • F
  • V
  • F
  • F
1.32
Borta
  • F
  • F
  • V
  • V
  • F
1.00
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 32% 37% 26%
S 2.34 2.63 2.05
Gjorde mål 1.08 1.26 0.89
Insläppta 1.26 1.37 1.16
BLGM 45% 58% 32%
HN 21% 16% 26%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

193-8-8811-317
  • F
    Oud-Heverlee Leuven

    OH Leuven

    Pro League

    22/3 17:30

    1 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Royal Antwerp FC

    Royal Antwerp FC

  • F
    Sporting du Pays de Charleroi

    Sporting Charleroi

    Pro League

    10/4 19:45

    2 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Royal Antwerp FC

    Royal Antwerp FC

  • V
    Royal Standard de Liège

    Standard Liège

    Pro League

    21/4 19:30

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Royal Antwerp FC

    Royal Antwerp FC

  • V
    KVC Westerlo

    KVC Westerlo

    Pro League

    25/4 19:45

    2 - 4

    FT

    ( HT : 0 - 3 )

    Royal Antwerp FC

    Royal Antwerp FC

  • F
    Oud-Heverlee Leuven

    OH Leuven

    Pro League

    15/5 19:45

    3 - 0

    FT

    ( HT : 2 - 0 )

    Royal Antwerp FC

    Royal Antwerp FC

0.89
47%11%74%68%26%5%1
15RAAL La LouvièreRAAL La Louvière
RAAL La Louvière

RAAL La Louvière

Pro League (Div. 1)

Liga Pos 4 / 16

Belgien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • F
  • F
  • F
  • V
0.94
Hem
  • O
  • O
  • F
  • F
  • V
1.06
Borta
  • O
  • V
  • F
  • F
  • F
0.83
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 19% 22% 17%
S 2.36 2.00 2.72
Gjorde mål 0.97 0.89 1.06
Insläppta 1.39 1.11 1.67
BLGM 50% 33% 67%
HN 28% 39% 17%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

182-9-7816-815
  • O
    Royal Standard de Liège

    Standard Liège

    Pro League

    27/2 19:45

    1 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    RAAL La Louvière

    RAAL La Louvière

  • V
    Cercle Brugge KSV

    Cercle Brugge

    Pro League

    15/3 18:15

    1 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    RAAL La Louvière

    RAAL La Louvière

  • F
    Cercle Brugge KSV

    Cercle Brugge

    Pro League

    11/4 15:00

    3 - 0

    FT

    ( HT : 2 - 0 )

    RAAL La Louvière

    RAAL La Louvière

  • F
    SV Zulte-Waregem

    Zulte-Waregem

    Pro League

    26/4 18:15

    4 - 0

    FT

    ( HT : 2 - 0 )

    RAAL La Louvière

    RAAL La Louvière

  • F
    FC Verbroedering Dender Eendracht Hekelgem

    FCV Dender EH

    Pro League

    3/5 18:15

    2 - 1

    FT

    ( HT : 2 - 1 )

    RAAL La Louvière

    RAAL La Louvière

0.83
33%33%61%72%50%11%1.33
16FCV Dender EHFCV Dender EH
FCV Dender EH

FCV Dender EH

Pro League (Div. 1)

Liga Pos 3 / 16

Belgien

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • F
  • F
  • V
  • F
0.69
Hem
  • O
  • F
  • F
  • F
  • V
0.61
Borta
  • O
  • F
  • V
  • F
  • F
0.78
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 14% 11% 17%
S 2.58 2.83 2.33
Gjorde mål 0.86 0.89 0.83
Insläppta 1.72 1.94 1.50
BLGM 61% 61% 61%
HN 17% 17% 17%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

181-9-8513-812
  • O
    Cercle Brugge KSV

    Cercle Brugge

    Pro League

    1/3 18:15

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FC Verbroedering Dender Eendracht Hekelgem

    FCV Dender EH

  • F
    Royal Union Saint-Gilloise

    Union Saint-Gilloise

    Pro League

    14/3 17:15

    2 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FC Verbroedering Dender Eendracht Hekelgem

    FCV Dender EH

  • V
    RAAL La Louvière

    RAAL La Louvière

    Pro League

    6/4 15:00

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FC Verbroedering Dender Eendracht Hekelgem

    FCV Dender EH

  • F
    Cercle Brugge KSV

    Cercle Brugge

    Pro League

    24/4 19:45

    2 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    FC Verbroedering Dender Eendracht Hekelgem

    FCV Dender EH

  • F
    SV Zulte-Waregem

    Zulte-Waregem

    Pro League

    9/5 15:00

    2 - 1

    FT

    ( HT : 2 - 1 )

    FC Verbroedering Dender Eendracht Hekelgem

    FCV Dender EH

0.67
44%22%72%61%28%11%1
/se/
https://cdn.footystats.org/
- Startar om### min'
- Startar om### H'
Live'
- Startad
Snart
Startad
no

Laddar statistik

GÅ MED I PREMIUM. VINST NU.