Fără Gol Primit - USL Championship

Portar - Niciun gol primit

# JucătorMJ
Meciuri Jucate
Niciun gol primitNiciun gol primit %AcasăDeplasare
1Detroit City FC BadgeCarlos Herrera261454%104
2Tampa Bay Rowdies BadgeJahmali Waite241250%57
3Lexington BadgeOliver Semmle281036%82
4San Antonio BadgeJoseph Batrouni261038%64
5Pittsburgh Riverhounds BadgeNicolá Campuzano Jiménez27933%54
6Hartford Athletic BadgeGerold Siaha Ngnepi27933%45
7Sacramento Republic BadgeDaniel Vitiello28932%63
8New Mexico United BadgeKristopher Shakes26831%35
9Tulsa Roughnecks BadgeDane Jacomen18844%53
10Orange County SC BadgeAlexander Rando28725%52
11Oakland Roots BadgeKendall Isaiah McIntosh18739%34
12Rhode Island BadgeJorge Ruiz Ojeda27726%52
13Charleston Battery BadgeLuis Enrique Jr Zamudio Lizardo24625%42
14Birmingham Legion BadgeJassem Koleilat26623%51
15Loudoun United BadgeEthan Bandré17635%33

Echipe - Niciun gol primit

# EchipaMJ
Meciuri Jucate
Niciun gol primitFG%AcasăDeplasare
1Tampa Bay RowdiesTampa Bay Rowdies
Tampa Bay Rowdies

Tampa Bay Rowdies

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 1 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • E
  • Î
  • V
1.96
Acasă
  • V
  • V
  • V
  • V
  • Î
2.00
Deplasare
  • Î
  • E
  • Î
  • E
  • V
1.93
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 57% 62% 53%
Medie 2.68 3.46 2.00
Marcate 1.75 2.23 1.33
Primite 0.93 1.23 0.67
GG 43% 46% 40%
FG 50% 46% 53%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

281450%46%53%
2Detroit City FCDetroit City FC
Detroit City FC

Detroit City FC

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 3 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • E
  • V
  • V
  • V
1.79
Acasă
  • E
  • V
  • E
  • V
  • V
2.27
Deplasare
  • E
  • V
  • E
  • Î
  • V
1.23
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 50% 67% 31%
Medie 1.93 1.47 2.46
Marcate 1.21 1.13 1.31
Primite 0.71 0.33 1.15
GG 39% 27% 54%
FG 50% 67% 31%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

281450%67%31%
3Tulsa Roughnecks FCTulsa Roughnecks FC
Tulsa Roughnecks FC

Tulsa Roughnecks FC

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 8 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • E
  • V
  • E
  • E
1.54
Acasă
  • V
  • Î
  • V
  • V
  • E
1.79
Deplasare
  • E
  • Î
  • E
  • E
  • E
1.29
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 39% 50% 29%
Medie 2.04 1.57 2.50
Marcate 1.14 1.00 1.29
Primite 0.89 0.57 1.21
GG 43% 29% 57%
FG 43% 57% 29%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

281243%57%29%
4San Antonio FCSan Antonio FC
San Antonio FC

San Antonio FC

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 14 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • E
  • E
  • Î
  • E
1.39
Acasă
  • V
  • Î
  • Î
  • E
  • E
1.54
Deplasare
  • V
  • Î
  • E
  • Î
  • E
1.27
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 32% 38% 27%
Medie 2.07 2.00 2.13
Marcate 1.04 1.08 1.00
Primite 1.04 0.92 1.13
GG 43% 38% 47%
FG 39% 46% 33%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

281139%46%33%
5Lexington SCLexington SC
Lexington SC

Lexington SC

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 7 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • V
  • V
  • E
1.57
Acasă
  • V
  • Î
  • V
  • V
  • E
1.93
Deplasare
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
  • V
1.15
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 46% 60% 31%
Medie 2.93 2.80 3.08
Marcate 1.75 1.87 1.62
Primite 1.18 0.93 1.46
GG 54% 40% 69%
FG 36% 53% 15%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

281036%53%15%
6Pittsburgh Riverhounds FCPittsburgh Riverhounds FC
Pittsburgh Riverhounds FC

Pittsburgh Riverhounds FC

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 12 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • V
  • Î
  • Î
  • V
1.46
Acasă
  • E
  • V
  • E
  • V
  • V
1.86
Deplasare
  • V
  • Î
  • E
  • Î
  • Î
1.07
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 43% 57% 29%
Medie 2.07 2.00 2.14
Marcate 1.07 1.21 0.93
Primite 1.00 0.79 1.21
GG 39% 36% 43%
FG 32% 36% 29%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

28932%36%29%
7Sacramento Republic FCSacramento Republic FC
Sacramento Republic FC

Sacramento Republic FC

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 6 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • V
  • V
  • E
  • E
1.61
Acasă
  • E
  • V
  • E
  • V
  • E
2.00
Deplasare
  • E
  • E
  • E
  • V
  • E
1.21
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 39% 57% 21%
Medie 2.29 2.57 2.00
Marcate 1.36 1.71 1.00
Primite 0.93 0.86 1.00
GG 57% 50% 64%
FG 32% 43% 21%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

28932%43%21%
8Loudoun United FCLoudoun United FC
Loudoun United FC

Loudoun United FC

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 21 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • E
  • V
  • Î
0.96
Acasă
  • V
  • Î
  • E
  • Î
  • E
0.86
Deplasare
  • Î
  • Î
  • V
  • V
  • Î
1.07
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 18% 7% 29%
Medie 2.82 3.14 2.50
Marcate 1.21 1.43 1.00
Primite 1.61 1.71 1.50
GG 57% 64% 50%
FG 32% 29% 36%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

28932%29%36%
9Charleston BatteryCharleston Battery
Charleston Battery

Charleston Battery

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 2 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • Î
  • E
  • V
1.72
Acasă
  • V
  • Î
  • V
  • V
  • Î
2.29
Deplasare
  • Î
  • V
  • E
  • E
  • V
1.20
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 52% 71% 33%
Medie 3.10 3.36 2.87
Marcate 1.90 2.57 1.27
Primite 1.21 0.79 1.60
GG 48% 50% 47%
FG 31% 43% 20%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

29931%43%20%
10Hartford AthleticHartford Athletic
Hartford Athletic

Hartford Athletic

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 13 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • E
  • Î
  • E
  • Î
1.38
Acasă
  • V
  • V
  • E
  • E
  • Î
1.57
Deplasare
  • E
  • V
  • E
  • E
  • Î
1.20
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 31% 36% 27%
Medie 2.24 2.86 1.67
Marcate 1.14 1.50 0.80
Primite 1.10 1.36 0.87
GG 52% 64% 40%
FG 31% 29% 33%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

29931%29%33%
11Las Vegas Lights FCLas Vegas Lights FC
Las Vegas Lights FC

Las Vegas Lights FC

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 17 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • E
  • Î
  • V
  • Î
1.29
Acasă
  • V
  • Î
  • Î
  • E
  • V
1.43
Deplasare
  • V
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
1.14
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 36% 36% 36%
Medie 2.79 2.07 3.50
Marcate 1.32 1.07 1.57
Primite 1.46 1.00 1.93
GG 64% 57% 71%
FG 29% 36% 21%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

28829%36%21%
12New Mexico UnitedNew Mexico United
New Mexico United

New Mexico United

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 5 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • Î
  • Î
  • V
  • V
1.75
Acasă
  • Î
  • E
  • Î
  • V
  • V
2.00
Deplasare
  • E
  • V
  • E
  • E
  • Î
1.46
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 50% 60% 38%
Medie 2.75 2.93 2.54
Marcate 1.57 1.73 1.38
Primite 1.18 1.20 1.15
GG 57% 73% 38%
FG 29% 20% 38%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

28829%20%38%
13Oakland Roots SCOakland Roots SC
Oakland Roots SC

Oakland Roots SC

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 19 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • V
  • E
  • E
1.25
Acasă
  • E
  • E
  • Î
  • V
  • E
1.20
Deplasare
  • E
  • Î
  • V
  • V
  • E
1.31
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 29% 27% 31%
Medie 2.43 2.33 2.54
Marcate 1.18 1.13 1.23
Primite 1.25 1.20 1.31
GG 54% 60% 46%
FG 29% 20% 38%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

28829%20%38%
14Rhode Island FCRhode Island FC
Rhode Island FC

Rhode Island FC

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 10 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • V
  • Î
  • V
1.46
Acasă
  • V
  • E
  • Î
  • V
  • V
1.86
Deplasare
  • Î
  • V
  • Î
  • V
  • Î
1.07
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 43% 50% 36%
Medie 2.50 2.36 2.64
Marcate 1.43 1.57 1.29
Primite 1.07 0.79 1.36
GG 50% 57% 43%
FG 29% 43% 14%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

28829%43%14%
15Orange County SCOrange County SC
Orange County SC

Orange County SC

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 15 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
1.39
Acasă
  • Î
  • E
  • Î
  • V
  • Î
1.29
Deplasare
  • E
  • V
  • E
  • Î
  • Î
1.50
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 36% 36% 36%
Medie 2.89 2.50 3.29
Marcate 1.32 1.07 1.57
Primite 1.57 1.43 1.71
GG 61% 43% 79%
FG 25% 36% 14%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

28725%36%14%
16El Paso Locomotive FCEl Paso Locomotive FC
El Paso Locomotive FC

El Paso Locomotive FC

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 4 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • E
  • Î
  • V
1.79
Acasă
  • V
  • V
  • V
  • E
  • V
1.85
Deplasare
  • V
  • V
  • V
  • V
  • Î
1.73
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 54% 54% 53%
Medie 3.00 3.31 2.73
Marcate 1.71 1.77 1.67
Primite 1.29 1.54 1.07
GG 64% 77% 53%
FG 25% 23% 27%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

28725%23%27%
17Miami FC IIMiami FC II
Miami FC II

Miami FC II

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 18 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • V
  • Î
  • Î
1.20
Acasă
  • Î
  • E
  • V
  • Î
  • Î
1.27
Deplasare
  • Î
  • E
  • V
  • V
  • V
1.13
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 30% 33% 27%
Medie 2.93 3.47 2.40
Marcate 1.30 1.67 0.93
Primite 1.63 1.80 1.47
GG 57% 67% 47%
FG 23% 13% 33%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

30723%13%33%
18Birmingham Legion FCBirmingham Legion FC
Birmingham Legion FC

Birmingham Legion FC

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 22 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • Î
  • V
  • Î
  • V
0.96
Acasă
  • V
  • Î
  • E
  • E
  • V
1.14
Deplasare
  • Î
  • E
  • Î
  • Î
  • V
0.77
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 19% 21% 15%
Medie 2.96 2.71 3.23
Marcate 1.37 1.43 1.31
Primite 1.59 1.29 1.92
GG 63% 57% 69%
FG 22% 36% 8%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

27622%36%8%
19Colorado Springs Switchbacks FCColorado Springs Switchbacks FC
Colorado Springs Switchbacks FC

Colorado Springs Switchbacks FC

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 11 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • E
  • E
  • E
  • E
1.46
Acasă
  • V
  • Î
  • V
  • E
  • E
1.79
Deplasare
  • Î
  • V
  • V
  • E
  • E
1.14
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 39% 50% 29%
Medie 2.82 2.71 2.93
Marcate 1.46 1.64 1.29
Primite 1.36 1.07 1.64
GG 57% 64% 50%
FG 21% 21% 21%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

28621%21%21%
20Louisville City FCLouisville City FC
Louisville City FC

Louisville City FC

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 9 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • E
  • V
  • V
1.54
Acasă
  • E
  • E
  • Î
  • V
  • V
1.71
Deplasare
  • V
  • Î
  • E
  • E
  • V
1.36
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 43% 50% 36%
Medie 3.29 2.79 3.79
Marcate 1.75 1.57 1.93
Primite 1.54 1.21 1.86
GG 68% 57% 79%
FG 21% 21% 21%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

28621%21%21%
21Phoenix Rising FCPhoenix Rising FC
Phoenix Rising FC

Phoenix Rising FC

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 16 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
1.29
Acasă
  • V
  • V
  • V
  • Î
  • V
1.79
Deplasare
  • Î
  • E
  • E
  • Î
  • Î
0.79
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 32% 50% 14%
Medie 2.89 3.29 2.50
Marcate 1.39 1.86 0.93
Primite 1.50 1.43 1.57
GG 64% 71% 57%
FG 18% 21% 14%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

28518%21%14%
22Indy ElevenIndy Eleven
Indy Eleven

Indy Eleven

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 20 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • E
  • Î
  • Î
1.17
Acasă
  • E
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
1.80
Deplasare
  • Î
  • E
  • Î
  • E
  • Î
0.50
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 31% 53% 7%
Medie 2.59 2.67 2.50
Marcate 1.21 1.60 0.79
Primite 1.38 1.07 1.71
GG 55% 60% 50%
FG 14% 20% 7%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

29414%20%7%
23Monterey Bay FCMonterey Bay FC
Monterey Bay FC

Monterey Bay FC

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 23 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
0.75
Acasă
  • Î
  • Î
  • E
  • E
  • Î
1.15
Deplasare
  • E
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
0.40
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 18% 31% 7%
Medie 2.86 2.85 2.87
Marcate 1.07 1.31 0.87
Primite 1.79 1.54 2.00
GG 64% 62% 67%
FG 14% 23% 7%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

28414%23%7%
24Brooklyn FCBrooklyn FC
Brooklyn FC

Brooklyn FC

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 24 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
0.75
Acasă
  • V
  • E
  • E
  • Î
  • Î
0.86
Deplasare
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
0.64
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 18% 21% 14%
Medie 3.11 2.43 3.79
Marcate 1.07 1.07 1.07
Primite 2.04 1.36 2.71
GG 50% 50% 50%
FG 11% 14% 7%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

28311%14%7%
25Sporting JAXSporting JAX
Sporting JAX

Sporting JAX

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 25 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.50
Acasă
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
0.64
Deplasare
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
0.36
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 11% 14% 7%
Medie 3.79 4.21 3.36
Marcate 1.14 1.43 0.86
Primite 2.64 2.79 2.50
GG 61% 64% 57%
FG 0% 0% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

2800%0%0%

Acasă / Niciun gol primit (USL Championship)

# EchipaMJ
Meciuri Jucate
Acasă
Niciun gol primit
Acasă
FG%
1Detroit City FCDetroit City FC
Detroit City FC

Detroit City FC

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 3 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • E
  • V
  • V
  • V
1.79
Acasă
  • E
  • V
  • E
  • V
  • V
2.27
Deplasare
  • E
  • V
  • E
  • Î
  • V
1.23
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 50% 67% 31%
Medie 1.93 1.47 2.46
Marcate 1.21 1.13 1.31
Primite 0.71 0.33 1.15
GG 39% 27% 54%
FG 50% 67% 31%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

151067%
2Tulsa Roughnecks FCTulsa Roughnecks FC
Tulsa Roughnecks FC

Tulsa Roughnecks FC

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 8 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • E
  • V
  • E
  • E
1.54
Acasă
  • V
  • Î
  • V
  • V
  • E
1.79
Deplasare
  • E
  • Î
  • E
  • E
  • E
1.29
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 39% 50% 29%
Medie 2.04 1.57 2.50
Marcate 1.14 1.00 1.29
Primite 0.89 0.57 1.21
GG 43% 29% 57%
FG 43% 57% 29%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

14857%
3Lexington SCLexington SC
Lexington SC

Lexington SC

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 7 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • V
  • V
  • E
1.57
Acasă
  • V
  • Î
  • V
  • V
  • E
1.93
Deplasare
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
  • V
1.15
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 46% 60% 31%
Medie 2.93 2.80 3.08
Marcate 1.75 1.87 1.62
Primite 1.18 0.93 1.46
GG 54% 40% 69%
FG 36% 53% 15%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

15853%
4Tampa Bay RowdiesTampa Bay Rowdies
Tampa Bay Rowdies

Tampa Bay Rowdies

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 1 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • E
  • Î
  • V
1.96
Acasă
  • V
  • V
  • V
  • V
  • Î
2.00
Deplasare
  • Î
  • E
  • Î
  • E
  • V
1.93
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 57% 62% 53%
Medie 2.68 3.46 2.00
Marcate 1.75 2.23 1.33
Primite 0.93 1.23 0.67
GG 43% 46% 40%
FG 50% 46% 53%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

13646%
5San Antonio FCSan Antonio FC
San Antonio FC

San Antonio FC

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 14 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • E
  • E
  • Î
  • E
1.39
Acasă
  • V
  • Î
  • Î
  • E
  • E
1.54
Deplasare
  • V
  • Î
  • E
  • Î
  • E
1.27
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 32% 38% 27%
Medie 2.07 2.00 2.13
Marcate 1.04 1.08 1.00
Primite 1.04 0.92 1.13
GG 43% 38% 47%
FG 39% 46% 33%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

13646%
6Sacramento Republic FCSacramento Republic FC
Sacramento Republic FC

Sacramento Republic FC

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 6 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • V
  • V
  • E
  • E
1.61
Acasă
  • E
  • V
  • E
  • V
  • E
2.00
Deplasare
  • E
  • E
  • E
  • V
  • E
1.21
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 39% 57% 21%
Medie 2.29 2.57 2.00
Marcate 1.36 1.71 1.00
Primite 0.93 0.86 1.00
GG 57% 50% 64%
FG 32% 43% 21%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

14643%
7Charleston BatteryCharleston Battery
Charleston Battery

Charleston Battery

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 2 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • Î
  • E
  • V
1.72
Acasă
  • V
  • Î
  • V
  • V
  • Î
2.29
Deplasare
  • Î
  • V
  • E
  • E
  • V
1.20
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 52% 71% 33%
Medie 3.10 3.36 2.87
Marcate 1.90 2.57 1.27
Primite 1.21 0.79 1.60
GG 48% 50% 47%
FG 31% 43% 20%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

14643%
8Rhode Island FCRhode Island FC
Rhode Island FC

Rhode Island FC

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 10 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • V
  • Î
  • V
1.46
Acasă
  • V
  • E
  • Î
  • V
  • V
1.86
Deplasare
  • Î
  • V
  • Î
  • V
  • Î
1.07
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 43% 50% 36%
Medie 2.50 2.36 2.64
Marcate 1.43 1.57 1.29
Primite 1.07 0.79 1.36
GG 50% 57% 43%
FG 29% 43% 14%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

14643%
9Pittsburgh Riverhounds FCPittsburgh Riverhounds FC
Pittsburgh Riverhounds FC

Pittsburgh Riverhounds FC

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 12 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • V
  • Î
  • Î
  • V
1.46
Acasă
  • E
  • V
  • E
  • V
  • V
1.86
Deplasare
  • V
  • Î
  • E
  • Î
  • Î
1.07
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 43% 57% 29%
Medie 2.07 2.00 2.14
Marcate 1.07 1.21 0.93
Primite 1.00 0.79 1.21
GG 39% 36% 43%
FG 32% 36% 29%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

14536%
10Las Vegas Lights FCLas Vegas Lights FC
Las Vegas Lights FC

Las Vegas Lights FC

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 17 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • E
  • Î
  • V
  • Î
1.29
Acasă
  • V
  • Î
  • Î
  • E
  • V
1.43
Deplasare
  • V
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
1.14
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 36% 36% 36%
Medie 2.79 2.07 3.50
Marcate 1.32 1.07 1.57
Primite 1.46 1.00 1.93
GG 64% 57% 71%
FG 29% 36% 21%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

14536%
11Orange County SCOrange County SC
Orange County SC

Orange County SC

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 15 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
1.39
Acasă
  • Î
  • E
  • Î
  • V
  • Î
1.29
Deplasare
  • E
  • V
  • E
  • Î
  • Î
1.50
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 36% 36% 36%
Medie 2.89 2.50 3.29
Marcate 1.32 1.07 1.57
Primite 1.57 1.43 1.71
GG 61% 43% 79%
FG 25% 36% 14%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

14536%
12Birmingham Legion FCBirmingham Legion FC
Birmingham Legion FC

Birmingham Legion FC

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 22 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • Î
  • V
  • Î
  • V
0.96
Acasă
  • V
  • Î
  • E
  • E
  • V
1.14
Deplasare
  • Î
  • E
  • Î
  • Î
  • V
0.77
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 19% 21% 15%
Medie 2.96 2.71 3.23
Marcate 1.37 1.43 1.31
Primite 1.59 1.29 1.92
GG 63% 57% 69%
FG 22% 36% 8%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

14536%
13Loudoun United FCLoudoun United FC
Loudoun United FC

Loudoun United FC

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 21 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • E
  • V
  • Î
0.96
Acasă
  • V
  • Î
  • E
  • Î
  • E
0.86
Deplasare
  • Î
  • Î
  • V
  • V
  • Î
1.07
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 18% 7% 29%
Medie 2.82 3.14 2.50
Marcate 1.21 1.43 1.00
Primite 1.61 1.71 1.50
GG 57% 64% 50%
FG 32% 29% 36%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

14429%
14Hartford AthleticHartford Athletic
Hartford Athletic

Hartford Athletic

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 13 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • E
  • Î
  • E
  • Î
1.38
Acasă
  • V
  • V
  • E
  • E
  • Î
1.57
Deplasare
  • E
  • V
  • E
  • E
  • Î
1.20
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 31% 36% 27%
Medie 2.24 2.86 1.67
Marcate 1.14 1.50 0.80
Primite 1.10 1.36 0.87
GG 52% 64% 40%
FG 31% 29% 33%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

14429%
15El Paso Locomotive FCEl Paso Locomotive FC
El Paso Locomotive FC

El Paso Locomotive FC

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 4 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • E
  • Î
  • V
1.79
Acasă
  • V
  • V
  • V
  • E
  • V
1.85
Deplasare
  • V
  • V
  • V
  • V
  • Î
1.73
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 54% 54% 53%
Medie 3.00 3.31 2.73
Marcate 1.71 1.77 1.67
Primite 1.29 1.54 1.07
GG 64% 77% 53%
FG 25% 23% 27%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

13323%
16Monterey Bay FCMonterey Bay FC
Monterey Bay FC

Monterey Bay FC

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 23 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
0.75
Acasă
  • Î
  • Î
  • E
  • E
  • Î
1.15
Deplasare
  • E
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
0.40
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 18% 31% 7%
Medie 2.86 2.85 2.87
Marcate 1.07 1.31 0.87
Primite 1.79 1.54 2.00
GG 64% 62% 67%
FG 14% 23% 7%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

13323%
17Colorado Springs Switchbacks FCColorado Springs Switchbacks FC
Colorado Springs Switchbacks FC

Colorado Springs Switchbacks FC

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 11 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • E
  • E
  • E
  • E
1.46
Acasă
  • V
  • Î
  • V
  • E
  • E
1.79
Deplasare
  • Î
  • V
  • V
  • E
  • E
1.14
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 39% 50% 29%
Medie 2.82 2.71 2.93
Marcate 1.46 1.64 1.29
Primite 1.36 1.07 1.64
GG 57% 64% 50%
FG 21% 21% 21%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

14321%
18Louisville City FCLouisville City FC
Louisville City FC

Louisville City FC

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 9 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • E
  • V
  • V
1.54
Acasă
  • E
  • E
  • Î
  • V
  • V
1.71
Deplasare
  • V
  • Î
  • E
  • E
  • V
1.36
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 43% 50% 36%
Medie 3.29 2.79 3.79
Marcate 1.75 1.57 1.93
Primite 1.54 1.21 1.86
GG 68% 57% 79%
FG 21% 21% 21%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

14321%
19Phoenix Rising FCPhoenix Rising FC
Phoenix Rising FC

Phoenix Rising FC

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 16 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
1.29
Acasă
  • V
  • V
  • V
  • Î
  • V
1.79
Deplasare
  • Î
  • E
  • E
  • Î
  • Î
0.79
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 32% 50% 14%
Medie 2.89 3.29 2.50
Marcate 1.39 1.86 0.93
Primite 1.50 1.43 1.57
GG 64% 71% 57%
FG 18% 21% 14%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

14321%
20New Mexico UnitedNew Mexico United
New Mexico United

New Mexico United

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 5 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • Î
  • Î
  • V
  • V
1.75
Acasă
  • Î
  • E
  • Î
  • V
  • V
2.00
Deplasare
  • E
  • V
  • E
  • E
  • Î
1.46
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 50% 60% 38%
Medie 2.75 2.93 2.54
Marcate 1.57 1.73 1.38
Primite 1.18 1.20 1.15
GG 57% 73% 38%
FG 29% 20% 38%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

15320%
21Oakland Roots SCOakland Roots SC
Oakland Roots SC

Oakland Roots SC

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 19 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • V
  • E
  • E
1.25
Acasă
  • E
  • E
  • Î
  • V
  • E
1.20
Deplasare
  • E
  • Î
  • V
  • V
  • E
1.31
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 29% 27% 31%
Medie 2.43 2.33 2.54
Marcate 1.18 1.13 1.23
Primite 1.25 1.20 1.31
GG 54% 60% 46%
FG 29% 20% 38%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

15320%
22Indy ElevenIndy Eleven
Indy Eleven

Indy Eleven

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 20 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • E
  • Î
  • Î
1.17
Acasă
  • E
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
1.80
Deplasare
  • Î
  • E
  • Î
  • E
  • Î
0.50
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 31% 53% 7%
Medie 2.59 2.67 2.50
Marcate 1.21 1.60 0.79
Primite 1.38 1.07 1.71
GG 55% 60% 50%
FG 14% 20% 7%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

15320%
23Brooklyn FCBrooklyn FC
Brooklyn FC

Brooklyn FC

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 24 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
0.75
Acasă
  • V
  • E
  • E
  • Î
  • Î
0.86
Deplasare
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
0.64
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 18% 21% 14%
Medie 3.11 2.43 3.79
Marcate 1.07 1.07 1.07
Primite 2.04 1.36 2.71
GG 50% 50% 50%
FG 11% 14% 7%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

14214%
24Miami FC IIMiami FC II
Miami FC II

Miami FC II

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 18 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • V
  • Î
  • Î
1.20
Acasă
  • Î
  • E
  • V
  • Î
  • Î
1.27
Deplasare
  • Î
  • E
  • V
  • V
  • V
1.13
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 30% 33% 27%
Medie 2.93 3.47 2.40
Marcate 1.30 1.67 0.93
Primite 1.63 1.80 1.47
GG 57% 67% 47%
FG 23% 13% 33%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

15213%
25Sporting JAXSporting JAX
Sporting JAX

Sporting JAX

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 25 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.50
Acasă
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
0.64
Deplasare
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
0.36
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 11% 14% 7%
Medie 3.79 4.21 3.36
Marcate 1.14 1.43 0.86
Primite 2.64 2.79 2.50
GG 61% 64% 57%
FG 0% 0% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

1400%

Deplasare / Niciun gol primit (USL Championship)

# EchipaMJ
Meciuri Jucate
Deplasare
Niciun gol primit
Deplasare
FG%
1Tampa Bay RowdiesTampa Bay Rowdies
Tampa Bay Rowdies

Tampa Bay Rowdies

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 1 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • E
  • Î
  • V
1.96
Acasă
  • V
  • V
  • V
  • V
  • Î
2.00
Deplasare
  • Î
  • E
  • Î
  • E
  • V
1.93
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 57% 62% 53%
Medie 2.68 3.46 2.00
Marcate 1.75 2.23 1.33
Primite 0.93 1.23 0.67
GG 43% 46% 40%
FG 50% 46% 53%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

15853%
2New Mexico UnitedNew Mexico United
New Mexico United

New Mexico United

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 5 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • Î
  • Î
  • V
  • V
1.75
Acasă
  • Î
  • E
  • Î
  • V
  • V
2.00
Deplasare
  • E
  • V
  • E
  • E
  • Î
1.46
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 50% 60% 38%
Medie 2.75 2.93 2.54
Marcate 1.57 1.73 1.38
Primite 1.18 1.20 1.15
GG 57% 73% 38%
FG 29% 20% 38%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

13538%
3Oakland Roots SCOakland Roots SC
Oakland Roots SC

Oakland Roots SC

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 19 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • V
  • E
  • E
1.25
Acasă
  • E
  • E
  • Î
  • V
  • E
1.20
Deplasare
  • E
  • Î
  • V
  • V
  • E
1.31
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 29% 27% 31%
Medie 2.43 2.33 2.54
Marcate 1.18 1.13 1.23
Primite 1.25 1.20 1.31
GG 54% 60% 46%
FG 29% 20% 38%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

13538%
4Loudoun United FCLoudoun United FC
Loudoun United FC

Loudoun United FC

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 21 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • E
  • V
  • Î
0.96
Acasă
  • V
  • Î
  • E
  • Î
  • E
0.86
Deplasare
  • Î
  • Î
  • V
  • V
  • Î
1.07
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 18% 7% 29%
Medie 2.82 3.14 2.50
Marcate 1.21 1.43 1.00
Primite 1.61 1.71 1.50
GG 57% 64% 50%
FG 32% 29% 36%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

14536%
5San Antonio FCSan Antonio FC
San Antonio FC

San Antonio FC

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 14 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • E
  • E
  • Î
  • E
1.39
Acasă
  • V
  • Î
  • Î
  • E
  • E
1.54
Deplasare
  • V
  • Î
  • E
  • Î
  • E
1.27
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 32% 38% 27%
Medie 2.07 2.00 2.13
Marcate 1.04 1.08 1.00
Primite 1.04 0.92 1.13
GG 43% 38% 47%
FG 39% 46% 33%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

15533%
6Hartford AthleticHartford Athletic
Hartford Athletic

Hartford Athletic

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 13 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • E
  • Î
  • E
  • Î
1.38
Acasă
  • V
  • V
  • E
  • E
  • Î
1.57
Deplasare
  • E
  • V
  • E
  • E
  • Î
1.20
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 31% 36% 27%
Medie 2.24 2.86 1.67
Marcate 1.14 1.50 0.80
Primite 1.10 1.36 0.87
GG 52% 64% 40%
FG 31% 29% 33%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

15533%
7Miami FC IIMiami FC II
Miami FC II

Miami FC II

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 18 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • V
  • Î
  • Î
1.20
Acasă
  • Î
  • E
  • V
  • Î
  • Î
1.27
Deplasare
  • Î
  • E
  • V
  • V
  • V
1.13
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 30% 33% 27%
Medie 2.93 3.47 2.40
Marcate 1.30 1.67 0.93
Primite 1.63 1.80 1.47
GG 57% 67% 47%
FG 23% 13% 33%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

15533%
8Detroit City FCDetroit City FC
Detroit City FC

Detroit City FC

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 3 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • E
  • V
  • V
  • V
1.79
Acasă
  • E
  • V
  • E
  • V
  • V
2.27
Deplasare
  • E
  • V
  • E
  • Î
  • V
1.23
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 50% 67% 31%
Medie 1.93 1.47 2.46
Marcate 1.21 1.13 1.31
Primite 0.71 0.33 1.15
GG 39% 27% 54%
FG 50% 67% 31%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

13431%
9Tulsa Roughnecks FCTulsa Roughnecks FC
Tulsa Roughnecks FC

Tulsa Roughnecks FC

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 8 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • E
  • V
  • E
  • E
1.54
Acasă
  • V
  • Î
  • V
  • V
  • E
1.79
Deplasare
  • E
  • Î
  • E
  • E
  • E
1.29
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 39% 50% 29%
Medie 2.04 1.57 2.50
Marcate 1.14 1.00 1.29
Primite 0.89 0.57 1.21
GG 43% 29% 57%
FG 43% 57% 29%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

14429%
10Pittsburgh Riverhounds FCPittsburgh Riverhounds FC
Pittsburgh Riverhounds FC

Pittsburgh Riverhounds FC

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 12 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • V
  • Î
  • Î
  • V
1.46
Acasă
  • E
  • V
  • E
  • V
  • V
1.86
Deplasare
  • V
  • Î
  • E
  • Î
  • Î
1.07
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 43% 57% 29%
Medie 2.07 2.00 2.14
Marcate 1.07 1.21 0.93
Primite 1.00 0.79 1.21
GG 39% 36% 43%
FG 32% 36% 29%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

14429%
11El Paso Locomotive FCEl Paso Locomotive FC
El Paso Locomotive FC

El Paso Locomotive FC

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 4 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • E
  • Î
  • V
1.79
Acasă
  • V
  • V
  • V
  • E
  • V
1.85
Deplasare
  • V
  • V
  • V
  • V
  • Î
1.73
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 54% 54% 53%
Medie 3.00 3.31 2.73
Marcate 1.71 1.77 1.67
Primite 1.29 1.54 1.07
GG 64% 77% 53%
FG 25% 23% 27%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

15427%
12Sacramento Republic FCSacramento Republic FC
Sacramento Republic FC

Sacramento Republic FC

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 6 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • V
  • V
  • E
  • E
1.61
Acasă
  • E
  • V
  • E
  • V
  • E
2.00
Deplasare
  • E
  • E
  • E
  • V
  • E
1.21
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 39% 57% 21%
Medie 2.29 2.57 2.00
Marcate 1.36 1.71 1.00
Primite 0.93 0.86 1.00
GG 57% 50% 64%
FG 32% 43% 21%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

14321%
13Las Vegas Lights FCLas Vegas Lights FC
Las Vegas Lights FC

Las Vegas Lights FC

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 17 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • E
  • Î
  • V
  • Î
1.29
Acasă
  • V
  • Î
  • Î
  • E
  • V
1.43
Deplasare
  • V
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
1.14
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 36% 36% 36%
Medie 2.79 2.07 3.50
Marcate 1.32 1.07 1.57
Primite 1.46 1.00 1.93
GG 64% 57% 71%
FG 29% 36% 21%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

14321%
14Colorado Springs Switchbacks FCColorado Springs Switchbacks FC
Colorado Springs Switchbacks FC

Colorado Springs Switchbacks FC

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 11 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • E
  • E
  • E
  • E
1.46
Acasă
  • V
  • Î
  • V
  • E
  • E
1.79
Deplasare
  • Î
  • V
  • V
  • E
  • E
1.14
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 39% 50% 29%
Medie 2.82 2.71 2.93
Marcate 1.46 1.64 1.29
Primite 1.36 1.07 1.64
GG 57% 64% 50%
FG 21% 21% 21%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

14321%
15Louisville City FCLouisville City FC
Louisville City FC

Louisville City FC

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 9 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • E
  • V
  • V
1.54
Acasă
  • E
  • E
  • Î
  • V
  • V
1.71
Deplasare
  • V
  • Î
  • E
  • E
  • V
1.36
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 43% 50% 36%
Medie 3.29 2.79 3.79
Marcate 1.75 1.57 1.93
Primite 1.54 1.21 1.86
GG 68% 57% 79%
FG 21% 21% 21%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

14321%
16Charleston BatteryCharleston Battery
Charleston Battery

Charleston Battery

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 2 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • Î
  • E
  • V
1.72
Acasă
  • V
  • Î
  • V
  • V
  • Î
2.29
Deplasare
  • Î
  • V
  • E
  • E
  • V
1.20
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 52% 71% 33%
Medie 3.10 3.36 2.87
Marcate 1.90 2.57 1.27
Primite 1.21 0.79 1.60
GG 48% 50% 47%
FG 31% 43% 20%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

15320%
17Lexington SCLexington SC
Lexington SC

Lexington SC

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 7 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • V
  • V
  • E
1.57
Acasă
  • V
  • Î
  • V
  • V
  • E
1.93
Deplasare
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
  • V
1.15
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 46% 60% 31%
Medie 2.93 2.80 3.08
Marcate 1.75 1.87 1.62
Primite 1.18 0.93 1.46
GG 54% 40% 69%
FG 36% 53% 15%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

13215%
18Rhode Island FCRhode Island FC
Rhode Island FC

Rhode Island FC

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 10 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • V
  • Î
  • V
1.46
Acasă
  • V
  • E
  • Î
  • V
  • V
1.86
Deplasare
  • Î
  • V
  • Î
  • V
  • Î
1.07
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 43% 50% 36%
Medie 2.50 2.36 2.64
Marcate 1.43 1.57 1.29
Primite 1.07 0.79 1.36
GG 50% 57% 43%
FG 29% 43% 14%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

14214%
19Orange County SCOrange County SC
Orange County SC

Orange County SC

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 15 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
1.39
Acasă
  • Î
  • E
  • Î
  • V
  • Î
1.29
Deplasare
  • E
  • V
  • E
  • Î
  • Î
1.50
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 36% 36% 36%
Medie 2.89 2.50 3.29
Marcate 1.32 1.07 1.57
Primite 1.57 1.43 1.71
GG 61% 43% 79%
FG 25% 36% 14%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

14214%
20Phoenix Rising FCPhoenix Rising FC
Phoenix Rising FC

Phoenix Rising FC

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 16 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
1.29
Acasă
  • V
  • V
  • V
  • Î
  • V
1.79
Deplasare
  • Î
  • E
  • E
  • Î
  • Î
0.79
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 32% 50% 14%
Medie 2.89 3.29 2.50
Marcate 1.39 1.86 0.93
Primite 1.50 1.43 1.57
GG 64% 71% 57%
FG 18% 21% 14%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

14214%
21Birmingham Legion FCBirmingham Legion FC
Birmingham Legion FC

Birmingham Legion FC

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 22 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • Î
  • V
  • Î
  • V
0.96
Acasă
  • V
  • Î
  • E
  • E
  • V
1.14
Deplasare
  • Î
  • E
  • Î
  • Î
  • V
0.77
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 19% 21% 15%
Medie 2.96 2.71 3.23
Marcate 1.37 1.43 1.31
Primite 1.59 1.29 1.92
GG 63% 57% 69%
FG 22% 36% 8%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

1318%
22Monterey Bay FCMonterey Bay FC
Monterey Bay FC

Monterey Bay FC

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 23 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
0.75
Acasă
  • Î
  • Î
  • E
  • E
  • Î
1.15
Deplasare
  • E
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
0.40
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 18% 31% 7%
Medie 2.86 2.85 2.87
Marcate 1.07 1.31 0.87
Primite 1.79 1.54 2.00
GG 64% 62% 67%
FG 14% 23% 7%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

1517%
23Indy ElevenIndy Eleven
Indy Eleven

Indy Eleven

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 20 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • E
  • Î
  • Î
1.17
Acasă
  • E
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
1.80
Deplasare
  • Î
  • E
  • Î
  • E
  • Î
0.50
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 31% 53% 7%
Medie 2.59 2.67 2.50
Marcate 1.21 1.60 0.79
Primite 1.38 1.07 1.71
GG 55% 60% 50%
FG 14% 20% 7%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

1417%
24Brooklyn FCBrooklyn FC
Brooklyn FC

Brooklyn FC

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 24 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
0.75
Acasă
  • V
  • E
  • E
  • Î
  • Î
0.86
Deplasare
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
0.64
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 18% 21% 14%
Medie 3.11 2.43 3.79
Marcate 1.07 1.07 1.07
Primite 2.04 1.36 2.71
GG 50% 50% 50%
FG 11% 14% 7%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

1417%
25Sporting JAXSporting JAX
Sporting JAX

Sporting JAX

USL Championship (Div. 2)

Poz Ligă 25 / 25

SUA

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.50
Acasă
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
0.64
Deplasare
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
0.36
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 11% 14% 7%
Medie 3.79 4.21 3.36
Marcate 1.14 1.43 0.86
Primite 2.64 2.79 2.50
GG 61% 64% 57%
FG 0% 0% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

1400%

Care echipă a avut cele mai multe meciuri Fără Gol Primit în USL Championship?

Echipele cu cele mai multe meciuri Fără Gol Primit în USL Championship sunt Tampa Bay Rowdies(14 fără gol primit din 28 meciuri),urmată de Detroit City FC (14 fără gol primit din 28 meciuri) și Tulsa Roughnecks FC (12 fără gol primit din 28 meciuri). Tampa Bay Rowdies nu a primit niciun gol în 50% din meciuri în USL Championship în acest sezon, ceea ce e chiar impresionant și arată cât de puternică este apărarea lor. Detroit City FC are, de asemenea, o rată bună de meciuri fără gol primit de 50% și Tulsa Roughnecks FC are o rată fără gol primit de 43%.

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
●În Curând
●A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!