Czyste konto - USL Championship

Bramkarz - Czyste konto

# ZawodnikMecze
Rozegrane Mecze
Czyste kontoCzyste konto %DomWyjazd
1Detroit City FC BadgeCarlos Herrera261454%104
2Tampa Bay Rowdies BadgeJahmali Waite241250%57
3Lexington BadgeOliver Semmle281036%82
4San Antonio BadgeJoseph Batrouni261038%64
5Pittsburgh Riverhounds BadgeNicolá Campuzano Jiménez27933%54
6Hartford Athletic BadgeGerold Siaha Ngnepi25936%45
7Sacramento Republic BadgeDaniel Vitiello28932%63
8New Mexico United BadgeKristopher Shakes26831%35
9Tulsa Roughnecks BadgeDane Jacomen18844%53
10Orange County SC BadgeAlexander Rando28725%52
11Oakland Roots BadgeKendall Isaiah McIntosh18739%34
12Charleston Battery BadgeLuis Enrique Jr Zamudio Lizardo22627%42
13Loudoun United BadgeEthan Bandré16638%33
14Rhode Island BadgeJorge Ruiz Ojeda26623%42
15Birmingham Legion BadgeJassem Koleilat25520%50

Drużyny - Czyste konto

# DrużynaMecze
Rozegrane Mecze
Czyste kontoCK%DomWyjazd
1Tampa Bay RowdiesTampa Bay Rowdies
Tampa Bay Rowdies

Tampa Bay Rowdies

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 1 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • W
  • D
  • L
  • W
1.96
Dom
  • W
  • W
  • W
  • W
  • L
2.00
Wyjazd
  • L
  • D
  • L
  • D
  • W
1.93
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 57% 62% 53%
Śr. 2.68 3.46 2.00
Zdobyto 1.75 2.23 1.33
Stracone 0.93 1.23 0.67
BTTS 43% 46% 40%
CK 50% 46% 53%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

281450%46%53%
2Detroit City FCDetroit City FC
Detroit City FC

Detroit City FC

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 2 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • D
  • W
  • W
  • W
1.79
Dom
  • D
  • W
  • D
  • W
  • W
2.27
Wyjazd
  • D
  • W
  • D
  • L
  • W
1.23
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 50% 67% 31%
Śr. 1.93 1.47 2.46
Zdobyto 1.21 1.13 1.31
Stracone 0.71 0.33 1.15
BTTS 39% 27% 54%
CK 50% 67% 31%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

281450%67%31%
3Tulsa Roughnecks FCTulsa Roughnecks FC
Tulsa Roughnecks FC

Tulsa Roughnecks FC

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 8 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • D
  • W
  • D
  • D
1.54
Dom
  • W
  • L
  • W
  • W
  • D
1.79
Wyjazd
  • D
  • L
  • D
  • D
  • D
1.29
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 39% 50% 29%
Śr. 2.04 1.57 2.50
Zdobyto 1.14 1.00 1.29
Stracone 0.89 0.57 1.21
BTTS 43% 29% 57%
CK 43% 57% 29%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

281243%57%29%
4San Antonio FCSan Antonio FC
San Antonio FC

San Antonio FC

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 13 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • D
  • D
  • L
  • D
1.39
Dom
  • W
  • L
  • L
  • D
  • D
1.54
Wyjazd
  • W
  • L
  • D
  • L
  • D
1.27
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 32% 38% 27%
Śr. 2.07 2.00 2.13
Zdobyto 1.04 1.08 1.00
Stracone 1.04 0.92 1.13
BTTS 43% 38% 47%
CK 39% 46% 33%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

281139%46%33%
5Lexington SCLexington SC
Lexington SC

Lexington SC

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 7 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • W
  • W
  • W
  • D
1.57
Dom
  • W
  • L
  • W
  • W
  • D
1.93
Wyjazd
  • L
  • L
  • L
  • W
  • W
1.15
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 46% 60% 31%
Śr. 2.93 2.80 3.08
Zdobyto 1.75 1.87 1.62
Stracone 1.18 0.93 1.46
BTTS 54% 40% 69%
CK 36% 53% 15%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

281036%53%15%
6Charleston BatteryCharleston Battery
Charleston Battery

Charleston Battery

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 5 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • D
  • W
  • W
  • L
1.70
Dom
  • W
  • L
  • W
  • W
  • L
2.29
Wyjazd
  • L
  • W
  • L
  • W
  • D
1.08
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 52% 71% 31%
Śr. 3.15 3.36 2.92
Zdobyto 1.93 2.57 1.23
Stracone 1.22 0.79 1.69
BTTS 44% 50% 38%
CK 33% 43% 23%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

27933%43%23%
7Loudoun United FCLoudoun United FC
Loudoun United FC

Loudoun United FC

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 21 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • L
  • W
  • D
  • W
1.00
Dom
  • W
  • L
  • D
  • L
  • D
0.86
Wyjazd
  • L
  • L
  • L
  • W
  • W
1.15
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 19% 7% 31%
Śr. 2.89 3.14 2.62
Zdobyto 1.26 1.43 1.08
Stracone 1.63 1.71 1.54
BTTS 59% 64% 54%
CK 33% 29% 38%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

27933%29%38%
8Hartford AthleticHartford Athletic
Hartford Athletic

Hartford Athletic

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 12 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • W
  • D
  • D
  • L
1.44
Dom
  • W
  • W
  • W
  • W
  • D
1.75
Wyjazd
  • D
  • W
  • D
  • D
  • L
1.20
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 33% 42% 27%
Śr. 2.15 2.75 1.67
Zdobyto 1.11 1.50 0.80
Stracone 1.04 1.25 0.87
BTTS 48% 58% 40%
CK 33% 33% 33%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

27933%33%33%
9Pittsburgh Riverhounds FCPittsburgh Riverhounds FC
Pittsburgh Riverhounds FC

Pittsburgh Riverhounds FC

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 10 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • W
  • L
  • L
  • W
1.46
Dom
  • D
  • W
  • D
  • W
  • W
1.86
Wyjazd
  • W
  • L
  • D
  • L
  • L
1.07
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 43% 57% 29%
Śr. 2.07 2.00 2.14
Zdobyto 1.07 1.21 0.93
Stracone 1.00 0.79 1.21
BTTS 39% 36% 43%
CK 32% 36% 29%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

28932%36%29%
10Sacramento Republic FCSacramento Republic FC
Sacramento Republic FC

Sacramento Republic FC

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 6 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • W
  • W
  • D
  • D
1.61
Dom
  • D
  • W
  • D
  • W
  • D
2.00
Wyjazd
  • D
  • D
  • D
  • W
  • D
1.21
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 39% 57% 21%
Śr. 2.29 2.57 2.00
Zdobyto 1.36 1.71 1.00
Stracone 0.93 0.86 1.00
BTTS 57% 50% 64%
CK 32% 43% 21%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

28932%43%21%
11Las Vegas Lights FCLas Vegas Lights FC
Las Vegas Lights FC

Las Vegas Lights FC

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 17 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • D
  • L
  • W
  • L
1.29
Dom
  • W
  • L
  • L
  • D
  • W
1.43
Wyjazd
  • W
  • L
  • W
  • L
  • L
1.14
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 36% 36% 36%
Śr. 2.79 2.07 3.50
Zdobyto 1.32 1.07 1.57
Stracone 1.46 1.00 1.93
BTTS 64% 57% 71%
CK 29% 36% 21%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

28829%36%21%
12New Mexico UnitedNew Mexico United
New Mexico United

New Mexico United

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 4 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • L
  • L
  • W
  • W
1.75
Dom
  • L
  • D
  • L
  • W
  • W
2.00
Wyjazd
  • D
  • W
  • D
  • D
  • L
1.46
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 50% 60% 38%
Śr. 2.75 2.93 2.54
Zdobyto 1.57 1.73 1.38
Stracone 1.18 1.20 1.15
BTTS 57% 73% 38%
CK 29% 20% 38%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

28829%20%38%
13Oakland Roots SCOakland Roots SC
Oakland Roots SC

Oakland Roots SC

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 19 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • W
  • W
  • D
  • D
1.25
Dom
  • D
  • D
  • L
  • W
  • D
1.20
Wyjazd
  • D
  • L
  • W
  • W
  • D
1.31
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 29% 27% 31%
Śr. 2.43 2.33 2.54
Zdobyto 1.18 1.13 1.23
Stracone 1.25 1.20 1.31
BTTS 54% 60% 46%
CK 29% 20% 38%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

28829%20%38%
14Rhode Island FCRhode Island FC
Rhode Island FC

Rhode Island FC

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 15 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • L
  • W
  • W
  • L
1.41
Dom
  • W
  • W
  • D
  • L
  • W
1.77
Wyjazd
  • L
  • W
  • L
  • W
  • L
1.07
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 41% 46% 36%
Śr. 2.56 2.46 2.64
Zdobyto 1.44 1.62 1.29
Stracone 1.11 0.85 1.36
BTTS 52% 62% 43%
CK 26% 38% 14%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

27726%38%14%
15Orange County SCOrange County SC
Orange County SC

Orange County SC

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 14 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • L
  • W
  • L
  • L
1.39
Dom
  • L
  • D
  • L
  • W
  • L
1.29
Wyjazd
  • D
  • W
  • D
  • L
  • L
1.50
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 36% 36% 36%
Śr. 2.89 2.50 3.29
Zdobyto 1.32 1.07 1.57
Stracone 1.57 1.43 1.71
BTTS 61% 43% 79%
CK 25% 36% 14%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

28725%36%14%
16El Paso Locomotive FCEl Paso Locomotive FC
El Paso Locomotive FC

El Paso Locomotive FC

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 3 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • W
  • D
  • L
  • W
1.79
Dom
  • W
  • W
  • W
  • D
  • W
1.85
Wyjazd
  • W
  • W
  • W
  • W
  • L
1.73
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 54% 54% 53%
Śr. 3.00 3.31 2.73
Zdobyto 1.71 1.77 1.67
Stracone 1.29 1.54 1.07
BTTS 64% 77% 53%
CK 25% 23% 27%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

28725%23%27%
17Miami FC IIMiami FC II
Miami FC II

Miami FC II

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 18 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • W
  • W
  • W
  • L
1.24
Dom
  • D
  • L
  • D
  • W
  • L
1.36
Wyjazd
  • L
  • D
  • W
  • W
  • W
1.13
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 31% 36% 27%
Śr. 2.93 3.50 2.40
Zdobyto 1.31 1.71 0.93
Stracone 1.62 1.79 1.47
BTTS 55% 64% 47%
CK 24% 14% 33%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

29724%14%33%
18Louisville City FCLouisville City FC
Louisville City FC

Louisville City FC

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 11 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • L
  • W
  • D
  • W
1.48
Dom
  • W
  • D
  • D
  • L
  • W
1.62
Wyjazd
  • W
  • L
  • D
  • D
  • W
1.36
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 41% 46% 36%
Śr. 3.22 2.62 3.79
Zdobyto 1.67 1.38 1.93
Stracone 1.56 1.23 1.86
BTTS 67% 54% 79%
CK 22% 23% 21%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

27622%23%21%
19Colorado Springs Switchbacks FCColorado Springs Switchbacks FC
Colorado Springs Switchbacks FC

Colorado Springs Switchbacks FC

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 9 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • D
  • D
  • D
  • D
1.46
Dom
  • W
  • L
  • W
  • D
  • D
1.79
Wyjazd
  • L
  • W
  • W
  • D
  • D
1.14
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 39% 50% 29%
Śr. 2.82 2.71 2.93
Zdobyto 1.46 1.64 1.29
Stracone 1.36 1.07 1.64
BTTS 57% 64% 50%
CK 21% 21% 21%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

28621%21%21%
20Birmingham Legion FCBirmingham Legion FC
Birmingham Legion FC

Birmingham Legion FC

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 22 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • D
  • L
  • W
  • L
0.88
Dom
  • W
  • L
  • D
  • D
  • W
1.14
Wyjazd
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
0.58
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 15% 21% 8%
Śr. 3.04 2.71 3.42
Zdobyto 1.38 1.43 1.33
Stracone 1.65 1.29 2.08
BTTS 65% 57% 75%
CK 19% 36% 0%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

26519%36%0%
21Phoenix Rising FCPhoenix Rising FC
Phoenix Rising FC

Phoenix Rising FC

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 16 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • L
  • L
  • L
  • W
1.29
Dom
  • W
  • W
  • W
  • L
  • W
1.79
Wyjazd
  • L
  • D
  • D
  • L
  • L
0.79
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 32% 50% 14%
Śr. 2.89 3.29 2.50
Zdobyto 1.39 1.86 0.93
Stracone 1.50 1.43 1.57
BTTS 64% 71% 57%
CK 18% 21% 14%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

28518%21%14%
22Indy ElevenIndy Eleven
Indy Eleven

Indy Eleven

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 20 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • L
  • L
  • D
  • L
1.21
Dom
  • D
  • W
  • L
  • L
  • L
1.80
Wyjazd
  • W
  • L
  • D
  • L
  • D
0.54
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 32% 53% 8%
Śr. 2.50 2.67 2.31
Zdobyto 1.21 1.60 0.77
Stracone 1.29 1.07 1.54
BTTS 54% 60% 46%
CK 14% 20% 8%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

28414%20%8%
23Monterey Bay FCMonterey Bay FC
Monterey Bay FC

Monterey Bay FC

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 23 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • L
  • L
  • W
  • L
0.75
Dom
  • L
  • L
  • D
  • D
  • L
1.15
Wyjazd
  • D
  • L
  • L
  • W
  • L
0.40
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 18% 31% 7%
Śr. 2.86 2.85 2.87
Zdobyto 1.07 1.31 0.87
Stracone 1.79 1.54 2.00
BTTS 64% 62% 67%
CK 14% 23% 7%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

28414%23%7%
24Brooklyn FCBrooklyn FC
Brooklyn FC

Brooklyn FC

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 24 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • D
  • L
  • L
  • L
0.67
Dom
  • W
  • D
  • D
  • L
  • L
0.86
Wyjazd
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.46
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 15% 21% 8%
Śr. 3.04 2.43 3.69
Zdobyto 1.00 1.07 0.92
Stracone 2.04 1.36 2.77
BTTS 48% 50% 46%
CK 11% 14% 8%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

27311%14%8%
25Sporting JAXSporting JAX
Sporting JAX

Sporting JAX

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 25 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • L
  • L
  • L
  • L
0.52
Dom
  • D
  • L
  • W
  • L
  • L
0.69
Wyjazd
  • L
  • W
  • L
  • L
  • L
0.36
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 11% 15% 7%
Śr. 3.89 4.46 3.36
Zdobyto 1.19 1.54 0.86
Stracone 2.70 2.92 2.50
BTTS 63% 69% 57%
CK 0% 0% 0%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

2700%0%0%

Dom / Czyste konto (USL Championship)

# DrużynaMecze
Rozegrane Mecze
Dom
Czyste konto
Dom
CK%
1Detroit City FCDetroit City FC
Detroit City FC

Detroit City FC

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 2 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • D
  • W
  • W
  • W
1.79
Dom
  • D
  • W
  • D
  • W
  • W
2.27
Wyjazd
  • D
  • W
  • D
  • L
  • W
1.23
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 50% 67% 31%
Śr. 1.93 1.47 2.46
Zdobyto 1.21 1.13 1.31
Stracone 0.71 0.33 1.15
BTTS 39% 27% 54%
CK 50% 67% 31%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

151067%
2Tulsa Roughnecks FCTulsa Roughnecks FC
Tulsa Roughnecks FC

Tulsa Roughnecks FC

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 8 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • D
  • W
  • D
  • D
1.54
Dom
  • W
  • L
  • W
  • W
  • D
1.79
Wyjazd
  • D
  • L
  • D
  • D
  • D
1.29
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 39% 50% 29%
Śr. 2.04 1.57 2.50
Zdobyto 1.14 1.00 1.29
Stracone 0.89 0.57 1.21
BTTS 43% 29% 57%
CK 43% 57% 29%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

14857%
3Lexington SCLexington SC
Lexington SC

Lexington SC

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 7 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • W
  • W
  • W
  • D
1.57
Dom
  • W
  • L
  • W
  • W
  • D
1.93
Wyjazd
  • L
  • L
  • L
  • W
  • W
1.15
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 46% 60% 31%
Śr. 2.93 2.80 3.08
Zdobyto 1.75 1.87 1.62
Stracone 1.18 0.93 1.46
BTTS 54% 40% 69%
CK 36% 53% 15%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

15853%
4Tampa Bay RowdiesTampa Bay Rowdies
Tampa Bay Rowdies

Tampa Bay Rowdies

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 1 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • W
  • D
  • L
  • W
1.96
Dom
  • W
  • W
  • W
  • W
  • L
2.00
Wyjazd
  • L
  • D
  • L
  • D
  • W
1.93
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 57% 62% 53%
Śr. 2.68 3.46 2.00
Zdobyto 1.75 2.23 1.33
Stracone 0.93 1.23 0.67
BTTS 43% 46% 40%
CK 50% 46% 53%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

13646%
5San Antonio FCSan Antonio FC
San Antonio FC

San Antonio FC

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 13 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • D
  • D
  • L
  • D
1.39
Dom
  • W
  • L
  • L
  • D
  • D
1.54
Wyjazd
  • W
  • L
  • D
  • L
  • D
1.27
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 32% 38% 27%
Śr. 2.07 2.00 2.13
Zdobyto 1.04 1.08 1.00
Stracone 1.04 0.92 1.13
BTTS 43% 38% 47%
CK 39% 46% 33%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

13646%
6Charleston BatteryCharleston Battery
Charleston Battery

Charleston Battery

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 5 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • D
  • W
  • W
  • L
1.70
Dom
  • W
  • L
  • W
  • W
  • L
2.29
Wyjazd
  • L
  • W
  • L
  • W
  • D
1.08
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 52% 71% 31%
Śr. 3.15 3.36 2.92
Zdobyto 1.93 2.57 1.23
Stracone 1.22 0.79 1.69
BTTS 44% 50% 38%
CK 33% 43% 23%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

14643%
7Sacramento Republic FCSacramento Republic FC
Sacramento Republic FC

Sacramento Republic FC

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 6 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • W
  • W
  • D
  • D
1.61
Dom
  • D
  • W
  • D
  • W
  • D
2.00
Wyjazd
  • D
  • D
  • D
  • W
  • D
1.21
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 39% 57% 21%
Śr. 2.29 2.57 2.00
Zdobyto 1.36 1.71 1.00
Stracone 0.93 0.86 1.00
BTTS 57% 50% 64%
CK 32% 43% 21%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

14643%
8Rhode Island FCRhode Island FC
Rhode Island FC

Rhode Island FC

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 15 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • L
  • W
  • W
  • L
1.41
Dom
  • W
  • W
  • D
  • L
  • W
1.77
Wyjazd
  • L
  • W
  • L
  • W
  • L
1.07
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 41% 46% 36%
Śr. 2.56 2.46 2.64
Zdobyto 1.44 1.62 1.29
Stracone 1.11 0.85 1.36
BTTS 52% 62% 43%
CK 26% 38% 14%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

13538%
9Pittsburgh Riverhounds FCPittsburgh Riverhounds FC
Pittsburgh Riverhounds FC

Pittsburgh Riverhounds FC

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 10 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • W
  • L
  • L
  • W
1.46
Dom
  • D
  • W
  • D
  • W
  • W
1.86
Wyjazd
  • W
  • L
  • D
  • L
  • L
1.07
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 43% 57% 29%
Śr. 2.07 2.00 2.14
Zdobyto 1.07 1.21 0.93
Stracone 1.00 0.79 1.21
BTTS 39% 36% 43%
CK 32% 36% 29%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

14536%
10Las Vegas Lights FCLas Vegas Lights FC
Las Vegas Lights FC

Las Vegas Lights FC

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 17 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • D
  • L
  • W
  • L
1.29
Dom
  • W
  • L
  • L
  • D
  • W
1.43
Wyjazd
  • W
  • L
  • W
  • L
  • L
1.14
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 36% 36% 36%
Śr. 2.79 2.07 3.50
Zdobyto 1.32 1.07 1.57
Stracone 1.46 1.00 1.93
BTTS 64% 57% 71%
CK 29% 36% 21%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

14536%
11Orange County SCOrange County SC
Orange County SC

Orange County SC

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 14 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • L
  • W
  • L
  • L
1.39
Dom
  • L
  • D
  • L
  • W
  • L
1.29
Wyjazd
  • D
  • W
  • D
  • L
  • L
1.50
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 36% 36% 36%
Śr. 2.89 2.50 3.29
Zdobyto 1.32 1.07 1.57
Stracone 1.57 1.43 1.71
BTTS 61% 43% 79%
CK 25% 36% 14%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

14536%
12Birmingham Legion FCBirmingham Legion FC
Birmingham Legion FC

Birmingham Legion FC

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 22 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • D
  • L
  • W
  • L
0.88
Dom
  • W
  • L
  • D
  • D
  • W
1.14
Wyjazd
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
0.58
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 15% 21% 8%
Śr. 3.04 2.71 3.42
Zdobyto 1.38 1.43 1.33
Stracone 1.65 1.29 2.08
BTTS 65% 57% 75%
CK 19% 36% 0%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

14536%
13Hartford AthleticHartford Athletic
Hartford Athletic

Hartford Athletic

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 12 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • W
  • D
  • D
  • L
1.44
Dom
  • W
  • W
  • W
  • W
  • D
1.75
Wyjazd
  • D
  • W
  • D
  • D
  • L
1.20
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 33% 42% 27%
Śr. 2.15 2.75 1.67
Zdobyto 1.11 1.50 0.80
Stracone 1.04 1.25 0.87
BTTS 48% 58% 40%
CK 33% 33% 33%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

12433%
14Loudoun United FCLoudoun United FC
Loudoun United FC

Loudoun United FC

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 21 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • L
  • W
  • D
  • W
1.00
Dom
  • W
  • L
  • D
  • L
  • D
0.86
Wyjazd
  • L
  • L
  • L
  • W
  • W
1.15
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 19% 7% 31%
Śr. 2.89 3.14 2.62
Zdobyto 1.26 1.43 1.08
Stracone 1.63 1.71 1.54
BTTS 59% 64% 54%
CK 33% 29% 38%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

14429%
15El Paso Locomotive FCEl Paso Locomotive FC
El Paso Locomotive FC

El Paso Locomotive FC

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 3 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • W
  • D
  • L
  • W
1.79
Dom
  • W
  • W
  • W
  • D
  • W
1.85
Wyjazd
  • W
  • W
  • W
  • W
  • L
1.73
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 54% 54% 53%
Śr. 3.00 3.31 2.73
Zdobyto 1.71 1.77 1.67
Stracone 1.29 1.54 1.07
BTTS 64% 77% 53%
CK 25% 23% 27%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

13323%
16Louisville City FCLouisville City FC
Louisville City FC

Louisville City FC

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 11 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • L
  • W
  • D
  • W
1.48
Dom
  • W
  • D
  • D
  • L
  • W
1.62
Wyjazd
  • W
  • L
  • D
  • D
  • W
1.36
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 41% 46% 36%
Śr. 3.22 2.62 3.79
Zdobyto 1.67 1.38 1.93
Stracone 1.56 1.23 1.86
BTTS 67% 54% 79%
CK 22% 23% 21%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

13323%
17Monterey Bay FCMonterey Bay FC
Monterey Bay FC

Monterey Bay FC

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 23 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • L
  • L
  • W
  • L
0.75
Dom
  • L
  • L
  • D
  • D
  • L
1.15
Wyjazd
  • D
  • L
  • L
  • W
  • L
0.40
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 18% 31% 7%
Śr. 2.86 2.85 2.87
Zdobyto 1.07 1.31 0.87
Stracone 1.79 1.54 2.00
BTTS 64% 62% 67%
CK 14% 23% 7%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

13323%
18Colorado Springs Switchbacks FCColorado Springs Switchbacks FC
Colorado Springs Switchbacks FC

Colorado Springs Switchbacks FC

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 9 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • D
  • D
  • D
  • D
1.46
Dom
  • W
  • L
  • W
  • D
  • D
1.79
Wyjazd
  • L
  • W
  • W
  • D
  • D
1.14
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 39% 50% 29%
Śr. 2.82 2.71 2.93
Zdobyto 1.46 1.64 1.29
Stracone 1.36 1.07 1.64
BTTS 57% 64% 50%
CK 21% 21% 21%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

14321%
19Phoenix Rising FCPhoenix Rising FC
Phoenix Rising FC

Phoenix Rising FC

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 16 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • L
  • L
  • L
  • W
1.29
Dom
  • W
  • W
  • W
  • L
  • W
1.79
Wyjazd
  • L
  • D
  • D
  • L
  • L
0.79
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 32% 50% 14%
Śr. 2.89 3.29 2.50
Zdobyto 1.39 1.86 0.93
Stracone 1.50 1.43 1.57
BTTS 64% 71% 57%
CK 18% 21% 14%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

14321%
20New Mexico UnitedNew Mexico United
New Mexico United

New Mexico United

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 4 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • L
  • L
  • W
  • W
1.75
Dom
  • L
  • D
  • L
  • W
  • W
2.00
Wyjazd
  • D
  • W
  • D
  • D
  • L
1.46
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 50% 60% 38%
Śr. 2.75 2.93 2.54
Zdobyto 1.57 1.73 1.38
Stracone 1.18 1.20 1.15
BTTS 57% 73% 38%
CK 29% 20% 38%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

15320%
21Oakland Roots SCOakland Roots SC
Oakland Roots SC

Oakland Roots SC

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 19 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • W
  • W
  • D
  • D
1.25
Dom
  • D
  • D
  • L
  • W
  • D
1.20
Wyjazd
  • D
  • L
  • W
  • W
  • D
1.31
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 29% 27% 31%
Śr. 2.43 2.33 2.54
Zdobyto 1.18 1.13 1.23
Stracone 1.25 1.20 1.31
BTTS 54% 60% 46%
CK 29% 20% 38%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

15320%
22Indy ElevenIndy Eleven
Indy Eleven

Indy Eleven

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 20 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • L
  • L
  • D
  • L
1.21
Dom
  • D
  • W
  • L
  • L
  • L
1.80
Wyjazd
  • W
  • L
  • D
  • L
  • D
0.54
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 32% 53% 8%
Śr. 2.50 2.67 2.31
Zdobyto 1.21 1.60 0.77
Stracone 1.29 1.07 1.54
BTTS 54% 60% 46%
CK 14% 20% 8%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

15320%
23Miami FC IIMiami FC II
Miami FC II

Miami FC II

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 18 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • W
  • W
  • W
  • L
1.24
Dom
  • D
  • L
  • D
  • W
  • L
1.36
Wyjazd
  • L
  • D
  • W
  • W
  • W
1.13
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 31% 36% 27%
Śr. 2.93 3.50 2.40
Zdobyto 1.31 1.71 0.93
Stracone 1.62 1.79 1.47
BTTS 55% 64% 47%
CK 24% 14% 33%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

14214%
24Brooklyn FCBrooklyn FC
Brooklyn FC

Brooklyn FC

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 24 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • D
  • L
  • L
  • L
0.67
Dom
  • W
  • D
  • D
  • L
  • L
0.86
Wyjazd
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.46
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 15% 21% 8%
Śr. 3.04 2.43 3.69
Zdobyto 1.00 1.07 0.92
Stracone 2.04 1.36 2.77
BTTS 48% 50% 46%
CK 11% 14% 8%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

14214%
25Sporting JAXSporting JAX
Sporting JAX

Sporting JAX

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 25 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • L
  • L
  • L
  • L
0.52
Dom
  • D
  • L
  • W
  • L
  • L
0.69
Wyjazd
  • L
  • W
  • L
  • L
  • L
0.36
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 11% 15% 7%
Śr. 3.89 4.46 3.36
Zdobyto 1.19 1.54 0.86
Stracone 2.70 2.92 2.50
BTTS 63% 69% 57%
CK 0% 0% 0%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

1300%

Wyjazd / Czyste konto (USL Championship)

# DrużynaMecze
Rozegrane Mecze
Wyjazd
Czyste konto
Wyjazd
CK%
1Tampa Bay RowdiesTampa Bay Rowdies
Tampa Bay Rowdies

Tampa Bay Rowdies

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 1 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • W
  • D
  • L
  • W
1.96
Dom
  • W
  • W
  • W
  • W
  • L
2.00
Wyjazd
  • L
  • D
  • L
  • D
  • W
1.93
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 57% 62% 53%
Śr. 2.68 3.46 2.00
Zdobyto 1.75 2.23 1.33
Stracone 0.93 1.23 0.67
BTTS 43% 46% 40%
CK 50% 46% 53%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

15853%
2Loudoun United FCLoudoun United FC
Loudoun United FC

Loudoun United FC

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 21 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • L
  • W
  • D
  • W
1.00
Dom
  • W
  • L
  • D
  • L
  • D
0.86
Wyjazd
  • L
  • L
  • L
  • W
  • W
1.15
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 19% 7% 31%
Śr. 2.89 3.14 2.62
Zdobyto 1.26 1.43 1.08
Stracone 1.63 1.71 1.54
BTTS 59% 64% 54%
CK 33% 29% 38%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

13538%
3New Mexico UnitedNew Mexico United
New Mexico United

New Mexico United

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 4 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • L
  • L
  • W
  • W
1.75
Dom
  • L
  • D
  • L
  • W
  • W
2.00
Wyjazd
  • D
  • W
  • D
  • D
  • L
1.46
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 50% 60% 38%
Śr. 2.75 2.93 2.54
Zdobyto 1.57 1.73 1.38
Stracone 1.18 1.20 1.15
BTTS 57% 73% 38%
CK 29% 20% 38%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

13538%
4Oakland Roots SCOakland Roots SC
Oakland Roots SC

Oakland Roots SC

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 19 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • W
  • W
  • D
  • D
1.25
Dom
  • D
  • D
  • L
  • W
  • D
1.20
Wyjazd
  • D
  • L
  • W
  • W
  • D
1.31
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 29% 27% 31%
Śr. 2.43 2.33 2.54
Zdobyto 1.18 1.13 1.23
Stracone 1.25 1.20 1.31
BTTS 54% 60% 46%
CK 29% 20% 38%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

13538%
5San Antonio FCSan Antonio FC
San Antonio FC

San Antonio FC

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 13 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • D
  • D
  • L
  • D
1.39
Dom
  • W
  • L
  • L
  • D
  • D
1.54
Wyjazd
  • W
  • L
  • D
  • L
  • D
1.27
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 32% 38% 27%
Śr. 2.07 2.00 2.13
Zdobyto 1.04 1.08 1.00
Stracone 1.04 0.92 1.13
BTTS 43% 38% 47%
CK 39% 46% 33%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

15533%
6Hartford AthleticHartford Athletic
Hartford Athletic

Hartford Athletic

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 12 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • W
  • D
  • D
  • L
1.44
Dom
  • W
  • W
  • W
  • W
  • D
1.75
Wyjazd
  • D
  • W
  • D
  • D
  • L
1.20
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 33% 42% 27%
Śr. 2.15 2.75 1.67
Zdobyto 1.11 1.50 0.80
Stracone 1.04 1.25 0.87
BTTS 48% 58% 40%
CK 33% 33% 33%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

15533%
7Miami FC IIMiami FC II
Miami FC II

Miami FC II

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 18 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • W
  • W
  • W
  • L
1.24
Dom
  • D
  • L
  • D
  • W
  • L
1.36
Wyjazd
  • L
  • D
  • W
  • W
  • W
1.13
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 31% 36% 27%
Śr. 2.93 3.50 2.40
Zdobyto 1.31 1.71 0.93
Stracone 1.62 1.79 1.47
BTTS 55% 64% 47%
CK 24% 14% 33%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

15533%
8Detroit City FCDetroit City FC
Detroit City FC

Detroit City FC

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 2 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • D
  • W
  • W
  • W
1.79
Dom
  • D
  • W
  • D
  • W
  • W
2.27
Wyjazd
  • D
  • W
  • D
  • L
  • W
1.23
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 50% 67% 31%
Śr. 1.93 1.47 2.46
Zdobyto 1.21 1.13 1.31
Stracone 0.71 0.33 1.15
BTTS 39% 27% 54%
CK 50% 67% 31%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

13431%
9Tulsa Roughnecks FCTulsa Roughnecks FC
Tulsa Roughnecks FC

Tulsa Roughnecks FC

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 8 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • D
  • W
  • D
  • D
1.54
Dom
  • W
  • L
  • W
  • W
  • D
1.79
Wyjazd
  • D
  • L
  • D
  • D
  • D
1.29
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 39% 50% 29%
Śr. 2.04 1.57 2.50
Zdobyto 1.14 1.00 1.29
Stracone 0.89 0.57 1.21
BTTS 43% 29% 57%
CK 43% 57% 29%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

14429%
10Pittsburgh Riverhounds FCPittsburgh Riverhounds FC
Pittsburgh Riverhounds FC

Pittsburgh Riverhounds FC

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 10 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • W
  • L
  • L
  • W
1.46
Dom
  • D
  • W
  • D
  • W
  • W
1.86
Wyjazd
  • W
  • L
  • D
  • L
  • L
1.07
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 43% 57% 29%
Śr. 2.07 2.00 2.14
Zdobyto 1.07 1.21 0.93
Stracone 1.00 0.79 1.21
BTTS 39% 36% 43%
CK 32% 36% 29%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

14429%
11El Paso Locomotive FCEl Paso Locomotive FC
El Paso Locomotive FC

El Paso Locomotive FC

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 3 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • W
  • D
  • L
  • W
1.79
Dom
  • W
  • W
  • W
  • D
  • W
1.85
Wyjazd
  • W
  • W
  • W
  • W
  • L
1.73
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 54% 54% 53%
Śr. 3.00 3.31 2.73
Zdobyto 1.71 1.77 1.67
Stracone 1.29 1.54 1.07
BTTS 64% 77% 53%
CK 25% 23% 27%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

15427%
12Charleston BatteryCharleston Battery
Charleston Battery

Charleston Battery

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 5 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • D
  • W
  • W
  • L
1.70
Dom
  • W
  • L
  • W
  • W
  • L
2.29
Wyjazd
  • L
  • W
  • L
  • W
  • D
1.08
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 52% 71% 31%
Śr. 3.15 3.36 2.92
Zdobyto 1.93 2.57 1.23
Stracone 1.22 0.79 1.69
BTTS 44% 50% 38%
CK 33% 43% 23%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

13323%
13Sacramento Republic FCSacramento Republic FC
Sacramento Republic FC

Sacramento Republic FC

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 6 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • W
  • W
  • D
  • D
1.61
Dom
  • D
  • W
  • D
  • W
  • D
2.00
Wyjazd
  • D
  • D
  • D
  • W
  • D
1.21
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 39% 57% 21%
Śr. 2.29 2.57 2.00
Zdobyto 1.36 1.71 1.00
Stracone 0.93 0.86 1.00
BTTS 57% 50% 64%
CK 32% 43% 21%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

14321%
14Las Vegas Lights FCLas Vegas Lights FC
Las Vegas Lights FC

Las Vegas Lights FC

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 17 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • D
  • L
  • W
  • L
1.29
Dom
  • W
  • L
  • L
  • D
  • W
1.43
Wyjazd
  • W
  • L
  • W
  • L
  • L
1.14
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 36% 36% 36%
Śr. 2.79 2.07 3.50
Zdobyto 1.32 1.07 1.57
Stracone 1.46 1.00 1.93
BTTS 64% 57% 71%
CK 29% 36% 21%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

14321%
15Louisville City FCLouisville City FC
Louisville City FC

Louisville City FC

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 11 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • L
  • W
  • D
  • W
1.48
Dom
  • W
  • D
  • D
  • L
  • W
1.62
Wyjazd
  • W
  • L
  • D
  • D
  • W
1.36
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 41% 46% 36%
Śr. 3.22 2.62 3.79
Zdobyto 1.67 1.38 1.93
Stracone 1.56 1.23 1.86
BTTS 67% 54% 79%
CK 22% 23% 21%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

14321%
16Colorado Springs Switchbacks FCColorado Springs Switchbacks FC
Colorado Springs Switchbacks FC

Colorado Springs Switchbacks FC

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 9 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • D
  • D
  • D
  • D
1.46
Dom
  • W
  • L
  • W
  • D
  • D
1.79
Wyjazd
  • L
  • W
  • W
  • D
  • D
1.14
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 39% 50% 29%
Śr. 2.82 2.71 2.93
Zdobyto 1.46 1.64 1.29
Stracone 1.36 1.07 1.64
BTTS 57% 64% 50%
CK 21% 21% 21%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

14321%
17Lexington SCLexington SC
Lexington SC

Lexington SC

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 7 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • W
  • W
  • W
  • D
1.57
Dom
  • W
  • L
  • W
  • W
  • D
1.93
Wyjazd
  • L
  • L
  • L
  • W
  • W
1.15
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 46% 60% 31%
Śr. 2.93 2.80 3.08
Zdobyto 1.75 1.87 1.62
Stracone 1.18 0.93 1.46
BTTS 54% 40% 69%
CK 36% 53% 15%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

13215%
18Rhode Island FCRhode Island FC
Rhode Island FC

Rhode Island FC

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 15 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • L
  • W
  • W
  • L
1.41
Dom
  • W
  • W
  • D
  • L
  • W
1.77
Wyjazd
  • L
  • W
  • L
  • W
  • L
1.07
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 41% 46% 36%
Śr. 2.56 2.46 2.64
Zdobyto 1.44 1.62 1.29
Stracone 1.11 0.85 1.36
BTTS 52% 62% 43%
CK 26% 38% 14%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

14214%
19Orange County SCOrange County SC
Orange County SC

Orange County SC

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 14 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • L
  • W
  • L
  • L
1.39
Dom
  • L
  • D
  • L
  • W
  • L
1.29
Wyjazd
  • D
  • W
  • D
  • L
  • L
1.50
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 36% 36% 36%
Śr. 2.89 2.50 3.29
Zdobyto 1.32 1.07 1.57
Stracone 1.57 1.43 1.71
BTTS 61% 43% 79%
CK 25% 36% 14%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

14214%
20Phoenix Rising FCPhoenix Rising FC
Phoenix Rising FC

Phoenix Rising FC

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 16 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • L
  • L
  • L
  • W
1.29
Dom
  • W
  • W
  • W
  • L
  • W
1.79
Wyjazd
  • L
  • D
  • D
  • L
  • L
0.79
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 32% 50% 14%
Śr. 2.89 3.29 2.50
Zdobyto 1.39 1.86 0.93
Stracone 1.50 1.43 1.57
BTTS 64% 71% 57%
CK 18% 21% 14%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

14214%
21Indy ElevenIndy Eleven
Indy Eleven

Indy Eleven

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 20 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • L
  • L
  • D
  • L
1.21
Dom
  • D
  • W
  • L
  • L
  • L
1.80
Wyjazd
  • W
  • L
  • D
  • L
  • D
0.54
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 32% 53% 8%
Śr. 2.50 2.67 2.31
Zdobyto 1.21 1.60 0.77
Stracone 1.29 1.07 1.54
BTTS 54% 60% 46%
CK 14% 20% 8%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

1318%
22Brooklyn FCBrooklyn FC
Brooklyn FC

Brooklyn FC

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 24 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • D
  • L
  • L
  • L
0.67
Dom
  • W
  • D
  • D
  • L
  • L
0.86
Wyjazd
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.46
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 15% 21% 8%
Śr. 3.04 2.43 3.69
Zdobyto 1.00 1.07 0.92
Stracone 2.04 1.36 2.77
BTTS 48% 50% 46%
CK 11% 14% 8%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

1318%
23Monterey Bay FCMonterey Bay FC
Monterey Bay FC

Monterey Bay FC

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 23 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • L
  • L
  • W
  • L
0.75
Dom
  • L
  • L
  • D
  • D
  • L
1.15
Wyjazd
  • D
  • L
  • L
  • W
  • L
0.40
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 18% 31% 7%
Śr. 2.86 2.85 2.87
Zdobyto 1.07 1.31 0.87
Stracone 1.79 1.54 2.00
BTTS 64% 62% 67%
CK 14% 23% 7%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

1517%
24Birmingham Legion FCBirmingham Legion FC
Birmingham Legion FC

Birmingham Legion FC

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 22 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • D
  • L
  • W
  • L
0.88
Dom
  • W
  • L
  • D
  • D
  • W
1.14
Wyjazd
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
0.58
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 15% 21% 8%
Śr. 3.04 2.71 3.42
Zdobyto 1.38 1.43 1.33
Stracone 1.65 1.29 2.08
BTTS 65% 57% 75%
CK 19% 36% 0%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

1200%
25Sporting JAXSporting JAX
Sporting JAX

Sporting JAX

USL Championship (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 25 / 25

USA

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • L
  • L
  • L
  • L
0.52
Dom
  • D
  • L
  • W
  • L
  • L
0.69
Wyjazd
  • L
  • W
  • L
  • L
  • L
0.36
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 11% 15% 7%
Śr. 3.89 4.46 3.36
Zdobyto 1.19 1.54 0.86
Stracone 2.70 2.92 2.50
BTTS 63% 69% 57%
CK 0% 0% 0%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

1400%

Która drużyna utrzymała najwięcej czystych kont w USL Championship?

Drużyny z największą liczbą czystych kont w USL Championship to Tampa Bay Rowdies (14 czystych kont w 28 meczach), a zaraz za nimi znajduje się Detroit City FC (14 czystych kont w 28 meczach) i Tulsa Roughnecks FC (12 czystych kont w 28 meczach). Drużyna Tampa Bay Rowdies nie straciła żadnej bramki w 50% meczów w USL Championship w tym sezonie, co jest naprawdę imponujące i pokazuje ogromną siłę ich obrony. Detroit City FC również ma świetny współczynnik czystych kont wynoszący 50%, a dla Tulsa Roughnecks FC wynosi on 43%.

/pl/
https://cdn.footystats.org/
- rozpocznie się za### min.'
- rozpoczyna się za### godz.'
Na Żywo'
- rozpoczął się
●wkrótce
●rozpoczął się
no

Wczytywanie statystyk

DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
Subskrybuj

Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!