Camron Lawrence Statistici

Poziție : Fundaș - Fundaș Dreapta
Naționalitate : USA
Birthplace : USA - USA
Numărul tricoului : #19
Vârstă (Data nașterii) : 23 (2002-11-8)

2026

2026 & Statistici de carieră- Camron Lawrence

5.32
Rating mediu în USL League OneClasament Goluri Primite : 63 / 151 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

17

0

7

1

2

0

511'

2

0

0

0

0

0

49'

3

0

8

0

0

0

198'

Total 2026

22

0

15

1

2
0

758'

Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

17

0

7

1

2

0

511'

3

0

8

0

0

0

198'

2

0

0

0

0

0

49'

Total 2026

22

0

15

1

2
0

758'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Camron Lawrence. Camron Lawrence a jucat un total de 22 meciuri, a marcat 0 goluri și a adunat 0 pase decisive. Camron Lawrence a jucat cel mai mare număr de meciuri la USL League One cu 22 apariții în SUA. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în USL League One

1.23Încasate / 90'
7 Goluri în 17 Meciuri
59th Percentil
6%Niciun gol primit
1 Clean sheets în 17 Meciuri
4th Percentil
0.35Cartonașe în 90
2 Total cartonașe
79th Percentil

Camron Lawrence Statistici - Detaliat

USL League One Statistici pentru Camron Lawrence

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate17N/A
35
minute51130 minute în joc
12
Meciuri începute6N/A
17
Înlocuiri11N/AN/A
Eliminări1N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite71.23
59
Minute pe Gol Încasat73 MinuteN/A
59
Niciun gol primit16%
4
Tackle-uri112.02
85
Interceptări50.92
74
Dueluri pe Sol458.25
44
Dueluri pe Sol Câștigate254.58
56
Dueluri Aeriene Câștigate50.92
49
Driblat00.00
99
Degajări122.20
68
Șuturi blocate10.18
45
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Ca fundaș, Camron Lawrence a încasat 7 goluri și a menținut 1 clean sheets în 17 meciuri în sezonul 2026 al competiției USL League One. Acest lucru înseamnă că atunci când Camron Lawrence este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 73 minute. În plus, a efectuat 2.02 tackle-uri și 0.92 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Camron Lawrence face aproximativ 2.20 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene2N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe20.35
79
Minute pe Cartonaș Galben256 min / cartonașN/A
30
Cartonașe Peste 0.5212%
44
Foul-uri Comise50.92
27
Foul-uri ale oponenților40.73
24

Până în prezent, Camron Lawrence a primit 2 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 17 meciuri în sezonul 2026 al competiției USL League One. Ei comit 0.92 faulturi pe 90 de minute.

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
39
Goluri + Pase decisive00
24
Goluri Acasă00
54
Goluri În Deplasare00
55
Goluri Așteptate (xG)0.150.03
23
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.150.03
23
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Camron Lawrence nu a marcat niciun gol în sezonul 2026 al competiției USL League One. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate30.55
31
Șuturi la poartă
0/ 3
0.00
18
Șuturi în afara porții
3/ 3
0.55
41
A lovit bara0 ori0.00
69
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
38
Precizia șutării0.00%N/A
18
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Până în prezent, Camron Lawrence a efectuat un total de 3 șuturi în 17 meciuri în sezonul 2026 al competiției USL League One. Din totalul de 3 șuturi, 0 au fost pe poartă, iar celelalte 3 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Camron Lawrence este de 0.00%. Marchează un gol la fiecare 0.00 șuturi efectuate și realizează 0.55 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
44
Pase decisive anticipate (xA)0.600.11
44
Pase20136.84
63
Pase reușite
179/ 201
32.81
71
Rata de reușită a pasei89.05%N/A
94
Pase-cheie81.47
83
Centrări142.57
80
Centrări reușite
5/ 14
0.92
87
Rata de Finalizare a Centrărilor35.71%N/A
83
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Până în prezent, Camron Lawrence nu a asistat la niciun gol în acest sezon USL League One.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri71.28
63
Dribleuri Reușite61.10
90
Rata de Succes a Dribleurilor85.71%N/A
94
Deposedat20.37
65
Offside-uri00.00
44

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Camron Lawrence nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

Cupa US Open Statistici pentru Camron Lawrence

SintezăTotalPer 90 de minute
Meciuri Jucate2N/A
minute4925 minute în joc

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %
Goluri Primite00
Minute pe Gol Încasat0 MinuteN/A
Niciun gol primit00%

Ca fundaș, Camron Lawrence a încasat 7 goluri și a menținut 1 clean sheets în 2 meciuri în sezonul 2026 al competiției USL League One. Acest lucru înseamnă că atunci când Camron Lawrence este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 0 minute.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minute
Cartonașe Galbene0N/A
Cartonașe Roșii0N/A
Total Cartonașe00
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minute
Goluri Marcate00
Goluri + Pase decisive00
Goluri Acasă00
Goluri În Deplasare00
Minute per Gol0 Minute per GolN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minute
Pase de gol00
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minute
DribleuriNeînregistratN/A
Dribleuri ReușiteN/AN/A
Rata de Succes a DribleurilorN/AN/A
Offside-uriN/AN/A

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

USL Cup Statistici pentru Camron Lawrence

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate3N/A
0
minute19866 minute în joc
0
Meciuri începute2N/A
3
Înlocuiri1N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite83.64
0
Minute pe Gol Încasat25 MinuteN/A
1
Niciun gol primit00%
21
Tackle-uri41.82
87
Interceptări10.45
36
Dueluri pe Sol104.55
19
Dueluri pe Sol Câștigate73.18
39
Dueluri Aeriene Câștigate10.45
30
Driblat00.00
99
Degajări20.91
38
Șuturi blocate10.45
73
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Ca fundaș, Camron Lawrence a încasat 7 goluri și a menținut 1 clean sheets în 3 meciuri în sezonul 2026 al competiției USL League One. Acest lucru înseamnă că atunci când Camron Lawrence este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 25 minute. În plus, a efectuat 1.82 tackle-uri și 0.45 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Camron Lawrence face aproximativ 0.91 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
54
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
54
Cartonașe Peste 0.500%
56
Foul-uri Comise00.00
11
Foul-uri ale oponenților20.91
51

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
70
Goluri + Pase decisive00
51
Goluri Acasă00
79
Goluri În Deplasare00
83
Goluri Așteptate (xG)0.000.00
19
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.000.00
20
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate00.00
19
Șuturi la poartă
0/ 0
0.00
50
Șuturi în afara porții
0/ 0
0.00
23
A lovit bara0 ori0.00
95
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
72
Precizia șutării0.00%N/A
50
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
71
Pase decisive anticipate (xA)0.140.06
27
Pase7333.18
50
Pase reușite
65/ 73
29.55
57
Rata de reușită a pasei89.04%N/A
91
Pase-cheie00.00
28
Centrări10.45
47
Centrări reușite
0/ 1
0.00
49
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
50
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri10.45
53
Dribleuri Reușite00.00
47
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
47
Deposedat10.45
39
Offside-uri00.00
73

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Analiza Statistică pentru Camron Lawrence

Camron Lawrence este un Fundaș care a jucat în 17 meciuri acest sezon de USL League One, având un total de 511 minute. Camron Lawrence primește în medie 1.23 goals pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Raportul lui al Meciurilor Fără Gol Primit este în prezent de 6%. Asta înseamnă că Camron Lawrence a avut 1 meciuri dintr-un total de 17 în care nu a primit gol.

Camron Lawrence a marcat un total de 0 goluri până acum în acest sezon, plasându-l pe poziția 23 în echipa Union Omaha pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare N/A minute (Fără goluri)

Fără pase decisive

Fără cartonașe

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

318 / 363 Jucători

Clasament Goluri Primite

63 / 151 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
●În Curând
●A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!