Camron Lawrence Staty

Pozycja : Obrońca - Prawy tył
Narodowość : USA
Birthplace : USA - USA
Numer na koszulce : #19
Wiek (Data urodzenia) : 23 (08.11.2002)

2026

2026 i statystyki kariery- Camron Lawrence

5.37
Średni ranking w USL League OneRanking Straconych Goli : 57 / 158 Graczy
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

18

0

7

2

2

0

528'

3

0

8

0

0

0

198'

2

0

0

0

0

0

49'

Suma 2026

23

0

15

2

2
0

775'

Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

18

0

7

2

2

0

528'

3

0

8

0

0

0

198'

2

0

0

0

0

0

49'

Suma 2026

23

0

15

2

2
0

775'

Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Camron Lawrence. Camron Lawrence rozegrał łącznie 23 meczów, strzelił 0 goli i przeprowadził 0 asyst. Camron Lawrence rozegrał najwięcej meczów w USL League One z 23 w USA. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.

Statystyki na 90 minut w USL League One

1.19Gole Stracone / 90'
7 Bramki w 18 Meczach
65th percentyl
11%Czyste konto
2 / 18 Czystych kart
12th percentyl
0.34Kartki na 90
2 Kartki Łącznie
78th percentyl

Statystyki Camron Lawrence - szczegółowe

USL League One Statystyki dla Camron Lawrence

OgólnieSumana 90 minutpercentyl
Rozegrane Mecze18Nie dotyczy
33
minuty52829 minut na mecz
12
Mecze rozpoczęte6Nie dotyczy
16
Mecze jako zastępca12Nie dotyczyNie dotyczy
Mecze jako zastąpiony2Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %percentyl
Gole Stracone71.19
65
Minuty na straconą bramkę75 minNie dotyczy
65
Czyste konto211%
12
Przechwytywanie piłki111.95
84
Przejęcia50.89
72
Pojedynki naziemne478.33
43
Pojedynki naziemne wygrane254.43
53
Pojedynki powietrzne wygrane50.89
46
Dribbled Past00.00
99
Wybicia132.30
70
Zablokowane strzały10.18
45
Rzuty karne oddane00.00
99

Jako obrońca, Camron Lawrence stracił 7 bramek i zachował 2 czystych kont w 18 meczach w USL League One 2026 sezonie. Oznacza to, że gdy Camron Lawrence przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 75 minut. Co więcej, wykonał 1.95 bloków i 0.89 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Camron Lawrence notuje również 2.30 wybić.

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minutpercentyl
Żółte kartki2Nie dotyczyNie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Suma Kartek20.34
78
Minuty na otrzymaną kartkę264 min / kartaNie dotyczy
32
Kartki powyżej 0.5211%
39
Faule popełnione50.89
28
Faul przeciwko40.71
24

Camron Lawrence otrzymał 2 żółtych kartkek i 0 czerwonych kartek w 18 meczach do tej pory w sezonie USL League One 2026. Popełnia 0.89 fauli na 90 minut.

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minutpercentyl
Gole Zdobyte00
37
Udział przy golu00
24
Gole u siebie00
52
Gole na wyjeździe00
53
Oczekiwane bramki (xG)0.150.03
23
Bez kar xG (npxG)0.150.03
23
Zdobyte Rzuty Karne0Nie dotyczyNie dotyczy
Hat tricki0Nie dotyczyNie dotyczy
3+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
2+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
Minuty na bramkę0 Minuty na bramkęNie dotyczyNie dotyczy

Camron Lawrence jak dotąd nie strzelił żadnego gola w sezonie USL League One 2026. Zobaczymy jak spisze się w nadchodzących rozgrywkach.

Strzały

Dane strzałówSumana 90 minutpercentyl
Strzały30.53
30
Strzały celne
0/ 3
0.00
17
Strzały niecelne
3/ 3
0.53
41
Strzał w słupek0 razy0.00
67
Współczynnik konwersji strzałów0.00%Nie dotyczy
37
Celność strzału0.00%Nie dotyczy
17
Strzały na Zdobytą bramkę0.00Nie dotyczyNie dotyczy

Camron Lawrence oddał 3 strzałów w 18 meczach do tej pory w USL League One 2026 sezonie. Spośród 3 strzałów, 0 strzały były celne, a pozostałe 3 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Camron Lawrence wynosi 0.00%. Zdobywa on bramkę za każdym 0.00 strzałem, których oddaje 0.53 na 90 minut na boisku.

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minutpercentyl
Asysty00
44
Oczekiwane asysty (xA)0.730.13
53
Podania20836.85
63
Udane podania
184/ 208
32.60
71
Współczynnik udanych podań88.46%Nie dotyczy
93
Kluczowe podania81.42
81
Dośrodkowania142.48
79
Udane dośrodkowania
5/ 14
0.89
87
Współczynnik udanych dośrodkowań35.71%Nie dotyczy
85
Minuty na asystęBrak asystNie dotyczyNie dotyczy

Camron Lawrence nie asystował przy żadnym golu w tym sezonie USL League One.

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minutpercentyl
Dryblingi81.42
68
Udane dryblingi61.06
89
Współczynnik skuteczności dryblingu75.00%Nie dotyczy
93
Stracił posiadanie piłki20.35
66
Spalone00.00
42

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnychBrak karnych
Rzuty karne przyjęte00
Zdobyte Rzuty Karne00
Rzuty karne chybione00

Camron Lawrence nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.

USL Cup Statystyki dla Camron Lawrence

OgólnieSumana 90 minutpercentyl
Rozegrane Mecze3Nie dotyczy
0
minuty19866 minut na mecz
0
Mecze rozpoczęte2Nie dotyczy
3
Mecze jako zastępca1Nie dotyczyNie dotyczy
Mecze jako zastąpiony0Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %percentyl
Gole Stracone83.64
0
Minuty na straconą bramkę25 minNie dotyczy
1
Czyste konto00%
21
Przechwytywanie piłki41.82
87
Przejęcia10.45
36
Pojedynki naziemne104.55
19
Pojedynki naziemne wygrane73.18
39
Pojedynki powietrzne wygrane10.45
30
Dribbled Past00.00
99
Wybicia20.91
38
Zablokowane strzały10.45
73
Rzuty karne oddane00.00
99

Jako obrońca, Camron Lawrence stracił 7 bramek i zachował 2 czystych kont w 3 meczach w USL League One 2026 sezonie. Oznacza to, że gdy Camron Lawrence przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 25 minut. Co więcej, wykonał 1.82 bloków i 0.45 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Camron Lawrence notuje również 0.91 wybić.

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minutpercentyl
Żółte kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Suma Kartek00
54
Minuty na otrzymaną kartkęBrak kartekNie dotyczy
54
Kartki powyżej 0.500%
56
Faule popełnione00.00
11
Faul przeciwko20.91
51

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minutpercentyl
Gole Zdobyte00
70
Udział przy golu00
51
Gole u siebie00
79
Gole na wyjeździe00
83
Oczekiwane bramki (xG)0.000.00
19
Bez kar xG (npxG)0.000.00
20
Zdobyte Rzuty Karne0Nie dotyczyNie dotyczy
Hat tricki0Nie dotyczyNie dotyczy
3+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
2+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
Minuty na bramkę0 Minuty na bramkęNie dotyczyNie dotyczy

Strzały

Dane strzałówSumana 90 minutpercentyl
Strzały00.00
19
Strzały celne
0/ 0
0.00
50
Strzały niecelne
0/ 0
0.00
23
Strzał w słupek0 razy0.00
95
Współczynnik konwersji strzałów0.00%Nie dotyczy
72
Celność strzału0.00%Nie dotyczy
50
Strzały na Zdobytą bramkę0.00Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minutpercentyl
Asysty00
71
Oczekiwane asysty (xA)0.160.07
35
Podania7333.18
50
Udane podania
65/ 73
29.55
57
Współczynnik udanych podań89.04%Nie dotyczy
91
Kluczowe podania00.00
28
Dośrodkowania10.45
47
Udane dośrodkowania
0/ 1
0.00
49
Współczynnik udanych dośrodkowań0.00%Nie dotyczy
50
Minuty na asystęBrak asystNie dotyczyNie dotyczy

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minutpercentyl
Dryblingi10.45
53
Udane dryblingi00.00
47
Współczynnik skuteczności dryblingu0.00%Nie dotyczy
47
Stracił posiadanie piłki10.45
39
Spalone00.00
73

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnychBrak karnych
Rzuty karne przyjęte00
Zdobyte Rzuty Karne00
Rzuty karne chybione00

US Open Cup Statystyki dla Camron Lawrence

OgólnieSumana 90 minut
Rozegrane Mecze2Nie dotyczy
minuty4925 minut na mecz

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %
Gole Stracone00
Minuty na straconą bramkę0 minNie dotyczy
Czyste konto00%

Jako obrońca, Camron Lawrence stracił 7 bramek i zachował 2 czystych kont w 2 meczach w USL League One 2026 sezonie. Oznacza to, że gdy Camron Lawrence przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 0 minut.

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minut
Żółte kartki0Nie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczy
Suma Kartek00
Minuty na otrzymaną kartkęBrak kartekNie dotyczy

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minut
Gole Zdobyte00
Udział przy golu00
Gole u siebie00
Gole na wyjeździe00
Minuty na bramkę0 Minuty na bramkęNie dotyczy

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minut
Asysty00
Minuty na asystęBrak asystNie dotyczy

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minut
DryblingiBrak danychNie dotyczy
Udane dryblingiNie dotyczyNie dotyczy
Współczynnik skuteczności dryblinguNie dotyczyNie dotyczy
SpaloneNie dotyczyNie dotyczy

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnychBrak karnych
Rzuty karne przyjęte00
Zdobyte Rzuty Karne00
Rzuty karne chybione00

Analiza statystyk Camron Lawrence

Camron Lawrence to Obrońca, który pojawił się w 18 meczach tego sezonu w USL League One, grając łącznie 528 minut. Camron Lawrence traci średnio 1.19 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Jego procent czystych kont wynosi obecnie 11%. Oznacza to, że Camron Lawrence zachował czyste konto w 2 meczach spośród 18, w których grał.

Camron Lawrence zdobył jak dotąd 0 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 23 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu Union Omaha.

Minuta po minucie

Zdobywa gol co każde N/A minut (Brak goli)

Brak asyst

Brak kartek

Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
PEN
Zdobyto 0 / 0 rzutów karnych
Chybiono 0 / 0 rzutów karnych
 
Współczynnik konwersji rzutów karnych : Nie dotyczy
Ranking według wyników (aktualna liga)

Ranking Zdobytych Goli

325 / 371 Graczy

Ranking Straconych Goli

57 / 158 Graczy

WYNIKI Z POPRZEDNICH SEZONÓW

/pl/
https://cdn.footystats.org/
- rozpocznie się za### min.'
- rozpoczyna się za### godz.'
Na Żywo'
- rozpoczął się
●wkrótce
●rozpoczął się
no

Wczytywanie statystyk

DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
Subskrybuj

Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!