Antonio Cioffi Portrait

Antonio Cioffi Statistici

Club : US Latina
Poziție : Atacant - Aripa stângă
Naționalitate : Italy
Birthplace : Italy - Italy
Numărul tricoului : #77
Vârstă (Data nașterii) : 23 (2002-12-19)
Înălțime : 180cm

2025/2026

2026/2027

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2025/2026 & Statistici de carieră- Antonio Cioffi

5.10
Rating mediu în Serie C Group CClasament Goluri : 317 / 489 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

18

2

0

2

0

0

864'

15

0

1

1

0

0

745'

Total 2025/2026

35

2

1

5
1

0

1704'

Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

89

10

1

9

0

0

4823'

15

0

1

1

0

0

745'

1

0

0

0

0

0

0'

1

0

0

0

0

0

11'

Total 2025/2026

146

17

2

20
1

0

8204'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Antonio Cioffi. Antonio Cioffi a jucat un total de 146 meciuri, a marcat 17 goluri și a adunat 1 pase decisive. Antonio Cioffi a jucat cel mai mare număr de meciuri la Serie C Group B cu 146 apariții în Italia. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în Serie C Group C

0.00Goluri în 90
0 Total goluri
42 Percentil
0.12Pase de gol în 90
1 Total pase decisive
84 Percentil
0.12G+P per 90
Total contribuții la 1 goluri
55 Percentil
0.00xG Per 90'
0.00 Goluri anticipate
37 Percentil
0.07xA Per 90
0.60 Pase decisive anticipate
98 Percentil
0.12Cartonașe în 90
1 Total cartonașe
30 Percentil

Antonio Cioffi Statistici - Detaliat

Serie C Group B Statistici pentru Antonio Cioffi

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate18N/A
36
minute86448 minute în joc
28
Meciuri începute8N/A
24
Înlocuiri10N/AN/A
Eliminări2N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate20.21
83
Goluri + Pase decisive20.21
76
Goluri Acasă10.18
78
Goluri În Deplasare10.25
85
Goluri Așteptate (xG)1.310.14
86
xG Fără Penalty-uri (npxG)1.310.14
89
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol432 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Antonio Cioffi a marcat 2 goluri în 18 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției Serie C Group B. Din totalul de 2 goluri, 1 au fost marcate acasă, în timp ce 1 au fost marcate în meciurile din deplasare. În general, media golurilor marcate de Antonio Cioffi pe 90 de minute este de 0.21. Mai mult, totalul golurilor și pasele decisive (G/A) ale lui Antonio Cioffi sunt de 2 în acest sezon. Implicarea în goluri se echivalează cu 0.21 pe 90 de minute. Valoarea xG Non-Penalty per 90 de minute este de 0.14. Acest lucru plasează producția de xG Non-Penalty a lui Antonio Cioffi la 1.31, ceea ce îl poziționează în topul percentilelor 89 al jucătorilor din Serie C Group B.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate10.10
87
Șuturi la poartă
1/ 1
0.10
97
Șuturi în afara porții
0/ 1
0.00
74
A lovit bara0 ori0.00
99
Rata de conversie a șuturilor200.00%N/A
94
Precizia șutării100.00%N/A
99
Șuturi per gol marcat0.50N/AN/A

Până în prezent, Antonio Cioffi a efectuat un total de 1 șuturi în 18 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției Serie C Group B. Din totalul de 1 șuturi, 1 au fost pe poartă, iar celelalte 0 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Antonio Cioffi este de 100.00%. Marchează un gol la fiecare 0.50 șuturi efectuate și realizează 0.10 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
58
Pase decisive anticipate (xA)0.000.00
71
Pase20.21
41
Pase reușite
2/ 2
0.21
43
Rata de reușită a pasei100.00%N/A
99
Pase-cheie00.00
78
Centrări00.00
72
Centrări reușite
0/ 0
0.00
86
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
86
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Până în prezent, Antonio Cioffi nu a asistat la niciun gol în acest sezon Serie C Group B.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
67
Dribleuri Reușite00.00
74
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
74
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
94

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene2N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe20.21
58
Minute pe Cartonaș Galben432 min / cartonașN/A
55
Cartonașe Peste 0.5211%
47
Foul-uri Comise00.00
62
Foul-uri ale oponenților10.10
83

Până în prezent, Antonio Cioffi a primit 2 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 18 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției Serie C Group B. Ei comit 0.00 faulturi pe 90 de minute.

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite161.67
5
Minute pe Gol Încasat54 MinuteN/A
5
Niciun gol primit317%
18
Tackle-uri00.00
90
Interceptări00.00
60
Dueluri pe Sol30.31
50
Dueluri pe Sol Câștigate30.31
77
Dueluri Aeriene Câștigate20.21
93
Driblat00.00
99
Degajări00.00
63
Șuturi blocate00.00
85
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Antonio Cioffi nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

Serie C Group C Statistici pentru Antonio Cioffi

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate15N/A
21
minute74550 minute în joc
17
Meciuri începute8N/A
19
Înlocuiri7N/AN/A
Eliminări10N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
42
Goluri + Pase decisive10.12
55
Goluri Acasă00
51
Goluri În Deplasare00
63
Goluri Așteptate (xG)0.000.00
37
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.000.00
38
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate00.00
61
Șuturi la poartă
0/ 0
0.00
82
Șuturi în afara porții
0/ 0
0.00
68
A lovit bara0 ori0.00
99
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
69
Precizia șutării0.00%N/A
82
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol10.12
84
Pase decisive anticipate (xA)0.600.07
98
Pase00.00
25
Pase reușite
0/ 0
0.00
26
Rata de reușită a pasei0.00%N/A
26
Pase-cheie00.00
72
Centrări00.00
61
Centrări reușite
0/ 0
0.00
79
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
79
Minute pe Asistență745 Minute pe AsistențăN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
62
Dribleuri Reușite00.00
66
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
66
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
91

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene1N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe10.12
30
Minute pe Cartonaș Galben745 min / cartonașN/A
83
Cartonașe Peste 0.517%
28
Foul-uri Comise00.00
53
Foul-uri ale oponenților00.00
55

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite60.72
89
Minute pe Gol Încasat124 MinuteN/A
89
Niciun gol primit427%
50
Tackle-uri00.00
87
Interceptări00.00
53
Dueluri pe Sol00.00
29
Dueluri pe Sol Câștigate00.00
33
Dueluri Aeriene Câștigate00.00
56
Driblat00.00
99
Degajări00.00
56
Șuturi blocate00.00
84
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Coppa Italia Serie C Statistici pentru Antonio Cioffi

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate2N/A
0
minute9548 minute în joc
0
Meciuri începute1N/A
2
Înlocuiri1N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
68
Goluri + Pase decisive00
59
Goluri Acasă00
78
Goluri În Deplasare00
87
Goluri Așteptate (xG)0.000.00
58
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.000.00
60
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate00.00
74
Șuturi la poartă
0/ 0
0.00
90
Șuturi în afara porții
0/ 0
0.00
80
A lovit bara0 ori0.00
99
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
91
Precizia șutării0.00%N/A
90
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
84
Pase decisive anticipate (xA)0.000.00
40
Pase43.16
45
Pase reușite
1/ 4
0.79
37
Rata de reușită a pasei25.00%N/A
34
Pase-cheie00.00
80
Centrări00.00
77
Centrări reușite
0/ 0
0.00
90
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
90
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri10.79
91
Dribleuri Reușite10.79
94
Rata de Succes a Dribleurilor100.00%N/A
99
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
95

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene2N/AN/A
Cartonașe Roșii1N/AN/A
Total Cartonașe21.89
99
Minute pe Cartonaș Galben48 min / cartonașN/A
62
Cartonașe Peste 0.5150%
97
Foul-uri Comise00.00
61
Foul-uri ale oponenților10.79
95

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite32.84
0
Minute pe Gol Încasat32 MinuteN/A
2
Niciun gol primit00%
25
Tackle-uri00.00
90
Interceptări00.00
66
Dueluri pe Sol75.53
91
Dueluri pe Sol Câștigate43.16
98
Dueluri Aeriene Câștigate10.79
92
Driblat00.00
99
Degajări00.00
63
Șuturi blocate00.00
91
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Analiza Statistică pentru Antonio Cioffi

Antonio Cioffi este un Atacant care a jucat în 15 meciuri acest sezon de Serie C Group C, având un total de 745 minute. Antonio Cioffi marchează în medie 0 goluri pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Această performanță îl plasează pe poziția 317 din 489 jucători în echipa Serie C Group C care au jucat cel puțin 3 meciuri.

El a marcat un total de 0 goluri până acum în acest sezon de ligă, plasându-l pe poziția 33 în echipa Serie C Group C pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare N/A minute (Fără goluri)

Dă o pasă de gol la fiecare 745 minute

Primește un cartonaș la fiecare 745 minute

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

317 / 489 Jucători

Clasament Pase de gol

88 / 489 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2026/2027
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

Total 2026/2027

3

0

0

0
0

0

67'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2024/2025
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

16

2

1

1

0

0

660'

Total 2024/2025

22

4

1

4
0

0

976'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.27 Goluri

0.14  Pase de gol

0.14  Cartonașe

Sezon 2023/2024
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

24

0

0

4

0

0

1483'

Total 2023/2024

24

0

0

4
0

0

1483'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0.24  Cartonașe

Sezon 2022/2023
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

28

6

0

2

0

0

1749'

Total 2022/2023

30

7

0

2
0

0

1848'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.91 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2021/2022
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

1

0

0

0

0

0

0'

Total 2021/2022

28

4

0

4
0

0

1923'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.19 Goluri

0  Pase de gol

0.19  Cartonașe

Sezon 2020/2021
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

1

0

0

0

0

0

11'

Total 2020/2021

1

0

0

0
0

0

11'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2020
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

Total 2020

3

0

0

1
0

0

192'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0.47  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
În Curând
A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!