Tom Dallison Portrait

Tom Dallison Statistici

Poziție : Fundaș - Fundaș Central
Naționalitate : England
Picior principal : Stângaci
Numărul tricoului : #14
Vârstă (Data nașterii) : 30 (1996-02-2)
Înălțime : 193cm
Greutate : 84kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Mai Multe

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2026/2027 & Statistici de carieră- Tom Dallison

6.57
Rating mediu în National LeagueClasament Goluri Primite : 134 / 183 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

9

0

13

2

1

0

712'

Total 2026/2027

9

0

13

2

1
0

712'

Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

132

4

160

21

26

1

10549'

55

0

89

10

13

0

4755'

16

0

21

2

3

0

1255'

12

0

16

2

0

0

925'

11

2

18

1

3

0

946'

8

0

12

1

2

0

702'

1

0

0

0

0

0

53'

Total 2023/2024

269

8

343

52

52
1

22108'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Tom Dallison. Tom Dallison a jucat un total de 269 meciuri, a marcat 8 goluri și a adunat 5 pase decisive. Tom Dallison a jucat cel mai mare număr de meciuri la EFL League Two cu 269 apariții în Anglia. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în National League

1.64Încasate / 90'
13 Goluri în 9 Meciuri
26th Percentil
22%Niciun gol primit
2 Clean sheets în 9 Meciuri
65th Percentil
0.13Cartonașe în 90
1 Total cartonașe
42nd Percentil

Tom Dallison Statistici - Detaliat

National League Statistici pentru Tom Dallison

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate9N/A
24
minute71279 minute în joc
38
Meciuri începute7N/A
35
Înlocuiri2N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite131.64
26
Minute pe Gol Încasat55 MinuteN/A
27
Niciun gol primit222%
65
Tackle-uri00.00
47
Interceptări182.25
97
Dueluri pe Sol617.62
12
Dueluri pe Sol Câștigate344.25
15
Dueluri Aeriene Câștigate202.50
73
Driblat00.00
99
Degajări546.75
95
Șuturi blocate50.62
87
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Ca fundaș, Tom Dallison a încasat 13 goluri și a menținut 2 clean sheets în 9 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției National League. Acest lucru înseamnă că atunci când Tom Dallison este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 55 minute. În plus, a efectuat 0.00 tackle-uri și 2.25 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Tom Dallison face aproximativ 6.75 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene1N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe10.13
42
Minute pe Cartonaș Galben712 min / cartonașN/A
86
Cartonașe Peste 0.5111%
48
Foul-uri Comise81.00
51
Foul-uri ale oponenților10.12
2

Până în prezent, Tom Dallison a primit 1 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 9 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției National League. Ei comit 1.00 faulturi pe 90 de minute.

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
46
Goluri + Pase decisive10.13
43
Goluri Acasă00
61
Goluri În Deplasare00
66
Goluri Așteptate (xG)0.200.03
29
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.200.03
29
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Tom Dallison nu a marcat niciun gol în sezonul 2026/2027 al competiției National League. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate40.50
36
Șuturi la poartă
0/ 4
0.00
25
Șuturi în afara porții
4/ 4
0.50
50
A lovit bara0 ori0.00
86
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
46
Precizia șutării0.00%N/A
25
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Până în prezent, Tom Dallison a efectuat un total de 4 șuturi în 9 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției National League. Din totalul de 4 șuturi, 0 au fost pe poartă, iar celelalte 4 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Tom Dallison este de 0.00%. Marchează un gol la fiecare 0.00 șuturi efectuate și realizează 0.50 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol10.13
68
Pase decisive anticipate (xA)0.940.12
57
Pase18723.38
28
Pase reușite
147/ 187
18.38
34
Rata de reușită a pasei78.61%N/A
62
Pase-cheie10.12
18
Centrări30.38
34
Centrări reușite
0/ 3
0.00
30
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
30
Minute pe Asistență712 Minute pe AsistențăN/AN/A

Până în prezent, Tom Dallison a asistat la 1 pase decisive în 9 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției National League. Analizând aspectul pasei în joc, Tom Dallison pasează mingea aproximativ de 23.38 ori într-un meci, cu o rată de reușită a pasei de 78.61. De asemenea, face aproximativ 0.12 pase-cheie în fiecare meci, care conduc la șanse semnificative de marcare. În general, producția lui Tom Dallison de xA (Asistențe Așteptate) este de 0.12 per 90 de minute. Această statistică îl plasează deasupra a 57 procent din jucătorii din National League.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
13
Dribleuri Reușite00.00
19
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
19
Deposedat00.00
99
Offside-uri10.12
64

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Tom Dallison nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

Analiza Statistică pentru Tom Dallison

Tom Dallison este un Fundaș care a jucat în 9 meciuri acest sezon de National League, având un total de 712 minute. Tom Dallison primește în medie 1.64 goals pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Raportul lui al Meciurilor Fără Gol Primit este în prezent de 22%. Asta înseamnă că Tom Dallison a avut 2 meciuri dintr-un total de 9 în care nu a primit gol.

Tom Dallison a marcat un total de 0 goluri până acum în acest sezon, plasându-l pe poziția 18 în echipa AFC Hornchurch pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare N/A minute (Fără goluri)

Dă o pasă de gol la fiecare 712 minute

Primește un cartonaș la fiecare 712 minute

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

303 / 433 Jucători

Clasament Goluri Primite

134 / 183 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2025/2026
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

Total 2025/2026

10

1

11

3

4
0

900'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.1 Goluri

1.1
 Primite

0.4  Cartonașe

Sezon 2024/2025
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

30

0

58

5

9

0

2603'

1

0

3

0

0

0

90'

Total 2024/2025

31

0

61

5

9
0

2693'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

2.01
 Primite

0.31  Cartonașe

Sezon 2023/2024
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

28

1

28

3

6

1

1891'

1

0

2

0

0

0

46'

1

0

2

0

1

0

72'

1

0

0

0

0

0

26'

Total 2023/2024

31

1

32

3

7
1

2035'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.05 Goluri

1.33
 Primite

0.33  Cartonașe

Sezon 2022/2023
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

22

0

23

2

3

0

1806'

2

0

2

0

0

0

180'

1

0

1

0

1

0

90'

Total 2022/2023

26

0

30

2

4
0

2155'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.15
 Primite

0.15  Cartonașe

Sezon 2021/2022
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

21

1

24

6

3

0

1842'

1

0

1

0

0

0

90'

3

0

9

0

0

0

193'

1

0

1

0

0

0

90'

Total 2021/2022

26

1

35

6

3
0

2215'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.05 Goluri

1.17
 Primite

0.15  Cartonașe

Sezon 2020/2021
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

14

2

13

3

2

0

945'

3

0

3

1

0

0

270'

2

0

2

1

1

0

180'

1

0

3

0

0

0

90'

Total 2020/2021

20

2

21

5

3
0

1485'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.19 Goluri

1.24
 Primite

0.19  Cartonașe

Sezon 2019/2020
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

21

0

35

2

6

0

1805'

3

0

6

0

1

0

226'

2

0

3

0

1

0

180'

4

1

6

1

2

0

360'

Total 2019/2020

30

1

50

3

10
0

2571'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.75
 Primite

0.3  Cartonașe

Sezon 2018/2019
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

12

0

16

2

0

0

925'

19

0

27

4

5

0

1710'

1

0

0

0

0

0

53'

Total 2018/2019

35

0

45

7

5
0

2958'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.56
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2017/2018
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

2

0

5

0

1

0

148'

2

0

0

0

0

0

180'

2

1

4

0

0

0

180'

Total 2017/2018

18

1

13

7

2
0

1544'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

3.04
 Primite

0.61  Cartonașe

Sezon 2016/2017
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

4

0

4

1

0

0

312'

3

0

2

1

1

0

270'

1

0

1

0

0

0

90'

Total 2016/2017

16

1

13

6

1
0

1310'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.15
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2015/2016
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

4

0

4

1

0

0

360'

Total 2015/2016

5

0

5

1

0
0

450'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2014/2015
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

12

0

14

2

3

0

1080'

Total 2014/2015

12

0

14

2

3
0

1080'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.17
 Primite

0.25  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
●În Curând
●A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!