Fletcher Holman Staty
2025/2026
2024/2025
2023/2024
Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Fletcher Holman. Fletcher Holman rozegrał łącznie 77 meczów, strzelił 25 goli i przeprowadził 1 asyst. Fletcher Holman rozegrał najwięcej meczów w Premier League 2 Division One U23 z 77 w Anglia. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.
Statystyki na 90 minut w EFL League Two
EFL League Two Statystyki dla Fletcher Holman
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 22 | Nie dotyczy | 38 |
| minuty | 1048 | 48 minut na mecz | 28 |
| Mecze rozpoczęte | 7 | Nie dotyczy | 14 |
| Mecze jako zastępca | 15 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 3 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 5 | 0.43 | 95 |
| Udział przy golu | 9 | 0.77 | 99 |
| Gole u siebie | 3 | 0.66 | 97 |
| Gole na wyjeździe | 2 | 0.28 | 86 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 5.99 | 0.51 | 98 |
| Bez kar xG (npxG) | 5.99 | 0.51 | 99 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 210 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Fletcher Holman zdobył 5 bramki w 22 meczach do tej pory w sezonie EFL League Two 2025/2026. 3 z 5 goli zostało zdobytych u siebie, podczas gdy 2 w meczach wyjazdowych. Ogólnie liczba bramek strzelonych przez Fletcher Holman na 90 minut wynosi 0.43. Co więcej, łączna liczba G/A (gole + asysty) Fletcher Holman w tym sezonie to 9. Ich zaangażowanie w zdobywanie bramek jest równe 0.77 na 90 minut. Ich xG bez kar na 90 minut to 0.51. Daje to zawodnikowi Fletcher Holman wynik npxG na poziomie 5.99, co plasuje go w 99 z najlepszych graczy EFL League Two.
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 33 | 2.83 | 95 |
| Strzały celne | 19/ 33 | 1.63 | 99 |
| Strzały niecelne | 14/ 33 | 1.20 | 79 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 65 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 15.15% | Nie dotyczy | 80 |
| Celność strzału | 57.58% | Nie dotyczy | 97 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 6.60 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Fletcher Holman oddał 33 strzałów w 22 meczach do tej pory w EFL League Two 2025/2026 sezonie. Spośród 33 strzałów, 19 strzały były celne, a pozostałe 14 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Fletcher Holman wynosi 57.58%. Zdobywa on bramkę za każdym 6.60 strzałem, których oddaje 2.83 na 90 minut na boisku.
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 4 | 0.34 | 99 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 2.92 | 0.25 | 96 |
| Podania | 143 | 12.28 | 2 |
| Udane podania | 92/ 143 | 7.90 | 3 |
| Współczynnik udanych podań | 64.34% | Nie dotyczy | 31 |
| Kluczowe podania | 10 | 0.86 | 60 |
| Dośrodkowania | 23 | 1.98 | 69 |
| Udane dośrodkowania | 3/ 23 | 0.26 | 58 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 13.04% | Nie dotyczy | 32 |
| Minuty na asystę | 262 Minuty na asystę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Fletcher Holman asystował przy 4 asyst w 22 meczach do tej pory w sezonie EFL League Two 2025/2026. Fletcher Holman podaje piłkę około 12.28 razy podczas meczu ze współczynnikiem wykonania podania 64.34. Wykonuje również 0.86 kluczowe podania w każdym meczu, co prowadzi do znacznych szans na zdobycie bramki. Ogólna wydajność xA (oczekiwanych asyst) Fletcher Holman wynosi 0.25 na 90 minut. Ta statystyka stawia go powyżej 96 procent graczy w EFL League Two.
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 35 | 3.01 | 92 |
| Udane dryblingi | 10 | 0.86 | 79 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 28.57% | Nie dotyczy | 17 |
| Stracił posiadanie piłki | 16 | 1.37 | 21 |
| Spalone | 4 | 0.34 | 80 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 10 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 10 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 10 |
| Faule popełnione | 7 | 0.60 | 18 |
| Faul przeciwko | 24 | 2.06 | 93 |
Fletcher Holman nie otrzymał żadnych żółtych lub czerwonych kartek w tym sezonie EFL League Two.
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 15 | 1.29 | 38 |
| Minuty na straconą bramkę | 70 min | Nie dotyczy | 40 |
| Czyste konto | 5 | 23% | 37 |
| Przechwytywanie piłki | 8 | 0.69 | 18 |
| Przejęcia | 2 | 0.17 | 17 |
| Pojedynki naziemne | 135 | 11.59 | 58 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 51 | 4.38 | 26 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 10 | 0.86 | 19 |
| Dribbled Past | 4 | 0.34 | 67 |
| Wybicia | 6 | 0.52 | 6 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 16 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | 0% |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 1 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 1 |
Fletcher Holman wykonał do tej pory w swojej karierze 1 rzutów karnych. Spośród nich Fletcher Holman strzelił 0, a chybił 1. Ogólny współczynnik konwersji rzutów karnych dla Fletcher Holman wynosi 0%.
Premier League 2 Division One U23 Statystyki dla Fletcher Holman
| Ogólnie | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 8 | Nie dotyczy |
| minuty | 439 | 55 minut na mecz |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 4 | 0.82 |
| Udział przy golu | 4 | 0.82 |
| Gole u siebie | 3 | 0.95 |
| Gole na wyjeździe | 1 | 0.58 |
| Minuty na bramkę | 110 Minuty na bramkę | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Dryblingi | Brak danych | Nie dotyczy |
| Udane dryblingi | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Spalone | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % |
|---|---|---|
| Gole Stracone | 10 | 2.05 |
| Minuty na straconą bramkę | 44 min | Nie dotyczy |
| Czyste konto | 2 | 25% |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | 0% |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 1 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 1 |
Puchar Premier League U23 Statystyki dla Fletcher Holman
| Ogólnie | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 6 | Nie dotyczy |
| minuty | 540 | 90 minut na mecz |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 3 | 0.5 |
| Udział przy golu | 3 | 0.5 |
| Gole u siebie | 3 | 1 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 |
| Minuty na bramkę | 180 Minuty na bramkę | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Dryblingi | Brak danych | Nie dotyczy |
| Udane dryblingi | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Spalone | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % |
|---|---|---|
| Gole Stracone | 11 | 1.83 |
| Minuty na straconą bramkę | 49 min | Nie dotyczy |
| Czyste konto | 0 | 0% |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | 0% |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 1 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 1 |
Międzynarodowy Puchar Premier League Statystyki dla Fletcher Holman
| Ogólnie | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 3 | Nie dotyczy |
| minuty | 129 | 43 minut na mecz |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 |
| Udział przy golu | 0 | 0 |
| Gole u siebie | 0 | 0 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Dryblingi | Brak danych | Nie dotyczy |
| Udane dryblingi | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Spalone | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % |
|---|---|---|
| Gole Stracone | 0 | 0 |
| Minuty na straconą bramkę | 0 min | Nie dotyczy |
| Czyste konto | 1 | 33% |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | 0% |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 1 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 1 |
EFL Trophy Statystyki dla Fletcher Holman
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 3 | Nie dotyczy | 0 |
| minuty | 228 | 76 minut na mecz | 0 |
| Mecze rozpoczęte | 3 | Nie dotyczy | 8 |
| Mecze jako zastępca | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 1 | 0.39 | 85 |
| Udział przy golu | 1 | 0.39 | 58 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 60 |
| Gole na wyjeździe | 1 | 0.39 | 85 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.74 | 0.29 | 85 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.74 | 0.29 | 85 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 228 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 2 | 0.79 | 54 |
| Strzały celne | 1/ 2 | 0.39 | 66 |
| Strzały niecelne | 1/ 2 | 0.39 | 42 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 90 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 50.00% | Nie dotyczy | 96 |
| Celność strzału | 50.00% | Nie dotyczy | 86 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 2.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 54 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.09 | 0.04 | 11 |
| Podania | 26 | 10.26 | 1 |
| Udane podania | 17/ 26 | 6.71 | 0 |
| Współczynnik udanych podań | 65.38% | Nie dotyczy | 15 |
| Kluczowe podania | 1 | 0.39 | 37 |
| Dośrodkowania | 2 | 0.79 | 46 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 2 | 0.00 | 42 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 42 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 3 | 1.18 | 65 |
| Udane dryblingi | 3 | 1.18 | 86 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 100.00% | Nie dotyczy | 99 |
| Stracił posiadanie piłki | 0 | 0.00 | 99 |
| Spalone | 3 | 1.18 | 99 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 1 | 0.39 | 96 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | 228 min / karta | Nie dotyczy | 65 |
| Kartki powyżej 0.5 | 1 | 33% | 97 |
| Faule popełnione | 3 | 1.18 | 76 |
| Faul przeciwko | 4 | 1.58 | 83 |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 8 | 3.16 | 0 |
| Minuty na straconą bramkę | 29 min | Nie dotyczy | 0 |
| Czyste konto | 0 | 0% | 13 |
| Przechwytywanie piłki | 0 | 0.00 | 13 |
| Przejęcia | 1 | 0.39 | 32 |
| Pojedynki naziemne | 19 | 7.50 | 38 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 9 | 3.55 | 39 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 2 | 0.79 | 42 |
| Dribbled Past | 2 | 0.79 | 24 |
| Wybicia | 0 | 0.00 | 3 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 37 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | 0% |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 1 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 1 |
Fletcher Holman to Pomocnik, który pojawił się w 22 meczach tego sezonu w EFL League Two, grając łącznie 1048 minut. Fletcher Holman ma średnią 0.34 asyst na każde 90 minut spędzone na boisku.
Fletcher Holman zdobył jak dotąd 5 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 4 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu Swindon Town FC.
Minuta po minucie
Zdobywa gola co 210 minut
Asysta co 262 minut
Otrzymuje żółtą kartkę co 0 minut
Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
Ranking według wyników (aktualna liga)
Ranking Zdobytych Goli
Ranking Asyst
Sezon 2024/2025
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.68 Gole
0.14 Asysty
0.14 Żółte Kartki
Sezon 2023/2024
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
1.14 Gole
0 Asysty
0 Żółte Kartki