Puchar Premier League U23 Tabela i Statystyki

Premier League Cup U23 Logo
Kraj
Typ
Puchar
Drużyny
40
Mecze
18/120 Rozegrane
Postęp
 
15% ukończono
Ostatnie 5 (Dom)Dom Forma
Forma
WyjazdOstatnie 5 (Wyjazd)
07.9 19:00
  • L
    Leicester City FC Under 21

    Leicester City FC Under 21

    Puchar Premier League U23

    14.8 19:00

    3 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 2 - 1 )

    Plymouth Argyle U21

    Plymouth Argyle U21

Plymouth Argyle U21
Plymouth Argyle U21

Plymouth Argyle U21

Puchar Premier League U23

Ranking osiągnięć 0 / 40

Anglia

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
0.00
Dom
    0.00
    Wyjazd
    • L
    0.00
    Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
    % Zwyc. 0% 0% 0%
    Śr. 4.00 0.00 4.00
    Zdobyto 1.00 0.00 1.00
    Stracone 3.00 0.00 3.00
    BTTS 100% 0% 100%
    CK 0% 0% 0%

    Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
    Dołącz do FootyStats Premium!

    0.00
    3.00
    Cardiff City Under 21
    Cardiff City Under 21

    Cardiff City Under 21

    Puchar Premier League U23

    Ranking osiągnięć 0 / 40

    Anglia

    Forma Ostatnie 5 PNM
    Ogólnie
    • W
    3.00
    Dom
    • W
    3.00
    Wyjazd
      0.00
      Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
      % Zwyc. 100% 100% 0%
      Śr. 5.00 5.00 0.00
      Zdobyto 4.00 4.00 0.00
      Stracone 1.00 1.00 0.00
      BTTS 100% 100% 0%
      CK 0% 0% 0%

      Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
      Dołącz do FootyStats Premium!

      • W
        Cardiff City Under 21

        Cardiff City Under 21

        Puchar Premier League U23

        14.8 19:00

        4 - 1

        Wynik

        ( 1 Poł. : 1 - 0 )

        AFC Bournemouth FC Under 21

        AFC Bournemouth FC Under 21

      07.9 19:00
      • L
        Bristol City Under 21

        Bristol City Under 21

        Puchar Premier League U23

        11.8 19:00

        4 - 0

        Wynik

        ( 1 Poł. : 0 - 0 )

        Reading Under 21

        Reading Under 21

      Reading Under 21
      Reading Under 21

      Reading Under 21

      Puchar Premier League U23

      Ranking osiągnięć 0 / 40

      Anglia

      Forma Ostatnie 5 PNM
      Ogólnie
      • L
      0.00
      Dom
        0.00
        Wyjazd
        • L
        0.00
        Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
        % Zwyc. 0% 0% 0%
        Śr. 4.00 0.00 4.00
        Zdobyto 0.00 0.00 0.00
        Stracone 4.00 0.00 4.00
        BTTS 0% 0% 0%
        CK 0% 0% 0%

        Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
        Dołącz do FootyStats Premium!

        0.00
        3.00
        Bristol City Under 21
        Bristol City Under 21

        Bristol City Under 21

        Puchar Premier League U23

        Ranking osiągnięć 0 / 40

        Anglia

        Forma Ostatnie 5 PNM
        Ogólnie
        • W
        3.00
        Dom
        • W
        3.00
        Wyjazd
          0.00
          Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
          % Zwyc. 100% 100% 0%
          Śr. 4.00 4.00 0.00
          Zdobyto 4.00 4.00 0.00
          Stracone 0.00 0.00 0.00
          BTTS 0% 0% 0%
          CK 100% 100% 0%

          Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
          Dołącz do FootyStats Premium!

          • W
            Bristol City Under 21

            Bristol City Under 21

            Puchar Premier League U23

            11.8 19:00

            4 - 0

            Wynik

            ( 1 Poł. : 0 - 0 )

            Reading Under 21

            Reading Under 21

          07.9 19:00
          • W
            Swansea City Under 21

            Swansea City Under 21

            Puchar Premier League U23

            14.8 19:00

            3 - 0

            Wynik

            ( 1 Poł. : 2 - 0 )

            Birmingham City Under 21

            Birmingham City Under 21

          Swansea City Under 21
          Swansea City Under 21

          Swansea City Under 21

          Puchar Premier League U23

          Ranking osiągnięć 0 / 40

          Anglia

          Forma Ostatnie 5 PNM
          Ogólnie
          • W
          3.00
          Dom
          • W
          3.00
          Wyjazd
            0.00
            Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
            % Zwyc. 100% 100% 0%
            Śr. 3.00 3.00 0.00
            Zdobyto 3.00 3.00 0.00
            Stracone 0.00 0.00 0.00
            BTTS 0% 0% 0%
            CK 100% 100% 0%

            Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
            Dołącz do FootyStats Premium!

            3.00
            3.00
            Huddersfield Town Under 21
            Huddersfield Town Under 21

            Huddersfield Town Under 21

            Puchar Premier League U23

            Ranking osiągnięć 0 / 40

            Anglia

            Forma Ostatnie 5 PNM
            Ogólnie
            • W
            3.00
            Dom
            • W
            3.00
            Wyjazd
              0.00
              Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
              % Zwyc. 100% 100% 0%
              Śr. 5.00 5.00 0.00
              Zdobyto 4.00 4.00 0.00
              Stracone 1.00 1.00 0.00
              BTTS 100% 100% 0%
              CK 0% 0% 0%

              Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
              Dołącz do FootyStats Premium!

              • W
                Huddersfield Town Under 21

                Huddersfield Town Under 21

                Puchar Premier League U23

                18.8 19:00

                4 - 1

                Wynik

                ( 1 Poł. : 3 - 0 )

                Gillingham U21

                Gillingham U21

              07.9 19:00
              • L
                Nottingham Forest Under 21

                Nottingham Forest Under 21

                Puchar Premier League U23

                14.8 19:00

                2 - 0

                Wynik

                ( 1 Poł. : 1 - 0 )

                Luton Town Under 21

                Luton Town Under 21

              Luton Town Under 21
              Luton Town Under 21

              Luton Town Under 21

              Puchar Premier League U23

              Ranking osiągnięć 0 / 40

              Anglia

              Forma Ostatnie 5 PNM
              Ogólnie
              • L
              0.00
              Dom
                0.00
                Wyjazd
                • L
                0.00
                Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
                % Zwyc. 0% 0% 0%
                Śr. 2.00 0.00 2.00
                Zdobyto 0.00 0.00 0.00
                Stracone 2.00 0.00 2.00
                BTTS 0% 0% 0%
                CK 0% 0% 0%

                Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
                Dołącz do FootyStats Premium!

                0.00
                0.00
                Peterborough United Under 21
                Peterborough United Under 21

                Peterborough United Under 21

                Puchar Premier League U23

                Ranking osiągnięć 0 / 40

                Anglia

                Forma Ostatnie 5 PNM
                Ogólnie
                  0.00
                  Dom
                    0.00
                    Wyjazd
                      0.00
                      Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
                      % Zwyc. 0% 0% 0%
                      Śr. 0.00 0.00 0.00
                      Zdobyto 0.00 0.00 0.00
                      Stracone 0.00 0.00 0.00
                      BTTS 0% 0% 0%
                      CK 0% 0% 0%

                      Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
                      Dołącz do FootyStats Premium!

                        04.9 19:00
                        • W
                          Ipswich Town Under 21

                          Ipswich Town Under 21

                          Puchar Premier League U23

                          14.8 19:00

                          2 - 4

                          Wynik

                          ( 1 Poł. : 1 - 1 )

                          Coventry City Under 21

                          Coventry City Under 21

                        Coventry City Under 21
                        Coventry City Under 21

                        Coventry City Under 21

                        Puchar Premier League U23

                        Ranking osiągnięć 0 / 40

                        Anglia

                        Forma Ostatnie 5 PNM
                        Ogólnie
                        • W
                        3.00
                        Dom
                          0.00
                          Wyjazd
                          • W
                          3.00
                          Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
                          % Zwyc. 100% 0% 100%
                          Śr. 6.00 0.00 6.00
                          Zdobyto 4.00 0.00 4.00
                          Stracone 2.00 0.00 2.00
                          BTTS 100% 0% 100%
                          CK 0% 0% 0%

                          Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
                          Dołącz do FootyStats Premium!

                          3.00
                          0.00
                          West Bromwich Albion Under 21
                          West Bromwich Albion Under 21

                          West Bromwich Albion Under 21

                          Puchar Premier League U23

                          Ranking osiągnięć 0 / 40

                          Anglia

                          Forma Ostatnie 5 PNM
                          Ogólnie
                          • L
                          0.00
                          Dom
                            0.00
                            Wyjazd
                            • L
                            0.00
                            Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
                            % Zwyc. 0% 0% 0%
                            Śr. 3.00 0.00 3.00
                            Zdobyto 0.00 0.00 0.00
                            Stracone 3.00 0.00 3.00
                            BTTS 0% 0% 0%
                            CK 0% 0% 0%

                            Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
                            Dołącz do FootyStats Premium!

                            • L
                              Bromley FC Under 21

                              Bromley FC Under 21

                              Puchar Premier League U23

                              26.8 19:00

                              3 - 0

                              Wynik

                              ( 1 Poł. : 1 - 0 )

                              West Bromwich Albion Under 21

                              West Bromwich Albion Under 21

                            04.9 19:00
                            • W
                              Stockport County FC Under 21

                              Stockport County FC Under 21

                              Puchar Premier League U23

                              26.8 19:00

                              1 - 2

                              Wynik

                              ( 1 Poł. : 1 - 1 )

                              Charlton Athletic Under 21

                              Charlton Athletic Under 21

                            Charlton Athletic Under 21
                            Charlton Athletic Under 21

                            Charlton Athletic Under 21

                            Puchar Premier League U23

                            Ranking osiągnięć 0 / 40

                            Anglia

                            Forma Ostatnie 5 PNM
                            Ogólnie
                            • W
                            3.00
                            Dom
                              0.00
                              Wyjazd
                              • W
                              3.00
                              Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
                              % Zwyc. 100% 0% 100%
                              Śr. 3.00 0.00 3.00
                              Zdobyto 2.00 0.00 2.00
                              Stracone 1.00 0.00 1.00
                              BTTS 100% 0% 100%
                              CK 0% 0% 0%

                              Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
                              Dołącz do FootyStats Premium!

                              3.00
                              1.00
                              Leeds United Under 21
                              Leeds United Under 21

                              Leeds United Under 21

                              Puchar Premier League U23

                              Ranking osiągnięć 0 / 40

                              Anglia

                              Forma Ostatnie 5 PNM
                              Ogólnie
                              • D
                              1.00
                              Dom
                                0.00
                                Wyjazd
                                • D
                                1.00
                                Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
                                % Zwyc. 0% 0% 0%
                                Śr. 0.00 0.00 0.00
                                Zdobyto 0.00 0.00 0.00
                                Stracone 0.00 0.00 0.00
                                BTTS 0% 0% 0%
                                CK 100% 0% 100%

                                Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
                                Dołącz do FootyStats Premium!

                                • D
                                  Stoke City Under 21

                                  Stoke City Under 21

                                  Puchar Premier League U23

                                  14.8 19:00

                                  0 - 0

                                  Wynik

                                  ( 1 Poł. : 0 - 0 )

                                  Leeds United Under 21

                                  Leeds United Under 21

                                04.9 19:00
                                • W
                                  Leicester City FC Under 21

                                  Leicester City FC Under 21

                                  Puchar Premier League U23

                                  14.8 19:00

                                  3 - 1

                                  Wynik

                                  ( 1 Poł. : 2 - 1 )

                                  Plymouth Argyle U21

                                  Plymouth Argyle U21

                                Leicester City FC Under 21
                                Leicester City FC Under 21

                                Leicester City FC Under 21

                                Puchar Premier League U23

                                Ranking osiągnięć 0 / 40

                                Anglia

                                Forma Ostatnie 5 PNM
                                Ogólnie
                                • W
                                3.00
                                Dom
                                • W
                                3.00
                                Wyjazd
                                  0.00
                                  Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
                                  % Zwyc. 100% 100% 0%
                                  Śr. 4.00 4.00 0.00
                                  Zdobyto 3.00 3.00 0.00
                                  Stracone 1.00 1.00 0.00
                                  BTTS 100% 100% 0%
                                  CK 0% 0% 0%

                                  Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
                                  Dołącz do FootyStats Premium!

                                  3.00
                                  0.00
                                  AFC Bournemouth FC Under 21
                                  AFC Bournemouth FC Under 21

                                  AFC Bournemouth FC Under 21

                                  Puchar Premier League U23

                                  Ranking osiągnięć 0 / 40

                                  Anglia

                                  Forma Ostatnie 5 PNM
                                  Ogólnie
                                  • L
                                  0.00
                                  Dom
                                    0.00
                                    Wyjazd
                                    • L
                                    0.00
                                    Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
                                    % Zwyc. 0% 0% 0%
                                    Śr. 5.00 0.00 5.00
                                    Zdobyto 1.00 0.00 1.00
                                    Stracone 4.00 0.00 4.00
                                    BTTS 100% 0% 100%
                                    CK 0% 0% 0%

                                    Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
                                    Dołącz do FootyStats Premium!

                                    • L
                                      Cardiff City Under 21

                                      Cardiff City Under 21

                                      Puchar Premier League U23

                                      14.8 19:00

                                      4 - 1

                                      Wynik

                                      ( 1 Poł. : 1 - 0 )

                                      AFC Bournemouth FC Under 21

                                      AFC Bournemouth FC Under 21

                                    * Czas jest zgodny z Twoją strefą czasową (+01:00)

                                    Puchar Premier League U23 Tabela (Anglia) - 2026/27

                                    Group A

                                     DrużynaMecze
                                    Mecze rozegrane w tym sezonie
                                    W
                                    Zwycięstwo
                                    D
                                    Remis
                                    L
                                    Porażka
                                    ZG
                                    Gole Zdobyte (ZG).
                                    Liczba goli zdobytych
                                    przez daną drużynę.
                                    SG
                                    Gole Stracone (SG).
                                    Liczba goli straconych
                                    przez daną drużynę.
                                    RB
                                    Różnica goli (RB).
                                    Gole Zdobyte - Gole Stracone
                                    Pkt.Ostatnie 5FormaCK
                                    Czyste konto (CK).
                                    Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
                                    * Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
                                    BTTS
                                    Obie drużyny strzelą (BTTS).
                                    Lista drużyn z największą liczbą meczów, w których obie drużyny zdobyły punkty. Statystyki wyłącznie z rozgrywek w lidze krajowej.
                                    * Drużyna musi rozegrać co najmniej 7 meczów, zanim zakwalifikuje się do tej tabeli BTTS.
                                    Brak Zdobytych Pkt
                                    Brak zdobytych bramek (Brak Zdobytych Pkt).
                                    Mecze, w których danej drużynie nie udało się zdobyć ani jednej bramki.
                                    Żółta Kartka / Czerwona Kartka
                                    Rzuty rożne / mecz
                                    1.5+
                                    Powyżej 1.5 (1.5+).
                                    Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 1.5 (tj. 2, 3 lub 4 gole)
                                    2.5+
                                    Powyżej 2.5 (2.5+).
                                    Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 2.5 (tj. 3, 4 lub 5 goli)
                                    Śr.
                                    Średnio Gole na Mecz.
                                    Średnia liczba goli na mecz.
                                    Obliczana w bieżącym sezonie.
                                    1
                                    Southampton Under 21 StatySouthampton Under 21110040+43
                                    • W
                                    3.00
                                    100%0%0%100%100%4.00
                                    2
                                    Queens Park Rangers Under 21 StatyQueens Park Rangers Under 21110041+33
                                    • W
                                    3.00
                                    0%100%0%100%100%5.00
                                    3
                                    Bolton Wanderers U21 StatyBolton Wanderers U21100114-30
                                    • L
                                    0.00
                                    0%100%0%100%100%5.00
                                    4
                                    Blackburn Rovers Under 21 StatyBlackburn Rovers Under 21100104-40
                                    • L
                                    0.00
                                    0%0%100%100%100%4.00

                                    Group B

                                     DrużynaMecze
                                    Mecze rozegrane w tym sezonie
                                    W
                                    Zwycięstwo
                                    D
                                    Remis
                                    L
                                    Porażka
                                    ZG
                                    Gole Zdobyte (ZG).
                                    Liczba goli zdobytych
                                    przez daną drużynę.
                                    SG
                                    Gole Stracone (SG).
                                    Liczba goli straconych
                                    przez daną drużynę.
                                    RB
                                    Różnica goli (RB).
                                    Gole Zdobyte - Gole Stracone
                                    Pkt.Ostatnie 5FormaCK
                                    Czyste konto (CK).
                                    Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
                                    * Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
                                    BTTS
                                    Obie drużyny strzelą (BTTS).
                                    Lista drużyn z największą liczbą meczów, w których obie drużyny zdobyły punkty. Statystyki wyłącznie z rozgrywek w lidze krajowej.
                                    * Drużyna musi rozegrać co najmniej 7 meczów, zanim zakwalifikuje się do tej tabeli BTTS.
                                    Brak Zdobytych Pkt
                                    Brak zdobytych bramek (Brak Zdobytych Pkt).
                                    Mecze, w których danej drużynie nie udało się zdobyć ani jednej bramki.
                                    Żółta Kartka / Czerwona Kartka
                                    Rzuty rożne / mecz
                                    1.5+
                                    Powyżej 1.5 (1.5+).
                                    Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 1.5 (tj. 2, 3 lub 4 gole)
                                    2.5+
                                    Powyżej 2.5 (2.5+).
                                    Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 2.5 (tj. 3, 4 lub 5 goli)
                                    Śr.
                                    Średnio Gole na Mecz.
                                    Średnia liczba goli na mecz.
                                    Obliczana w bieżącym sezonie.
                                    1
                                    Cardiff City Under 21 StatyCardiff City Under 21110041+33
                                    • W
                                    3.00
                                    0%100%0%100%100%5.00
                                    2
                                    Leicester City FC Under 21 StatyLeicester City FC Under 21110031+23
                                    • W
                                    3.00
                                    0%100%0%100%100%4.00
                                    3
                                    Plymouth Argyle U21 StatyPlymouth Argyle U21100113-20
                                    • L
                                    0.00
                                    0%100%0%100%100%4.00
                                    4
                                    AFC Bournemouth FC Under 21 StatyAFC Bournemouth FC Under 21100114-30
                                    • L
                                    0.00
                                    0%100%0%100%100%5.00

                                    Group C

                                     DrużynaMecze
                                    Mecze rozegrane w tym sezonie
                                    W
                                    Zwycięstwo
                                    D
                                    Remis
                                    L
                                    Porażka
                                    ZG
                                    Gole Zdobyte (ZG).
                                    Liczba goli zdobytych
                                    przez daną drużynę.
                                    SG
                                    Gole Stracone (SG).
                                    Liczba goli straconych
                                    przez daną drużynę.
                                    RB
                                    Różnica goli (RB).
                                    Gole Zdobyte - Gole Stracone
                                    Pkt.Ostatnie 5FormaCK
                                    Czyste konto (CK).
                                    Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
                                    * Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
                                    BTTS
                                    Obie drużyny strzelą (BTTS).
                                    Lista drużyn z największą liczbą meczów, w których obie drużyny zdobyły punkty. Statystyki wyłącznie z rozgrywek w lidze krajowej.
                                    * Drużyna musi rozegrać co najmniej 7 meczów, zanim zakwalifikuje się do tej tabeli BTTS.
                                    Brak Zdobytych Pkt
                                    Brak zdobytych bramek (Brak Zdobytych Pkt).
                                    Mecze, w których danej drużynie nie udało się zdobyć ani jednej bramki.
                                    Żółta Kartka / Czerwona Kartka
                                    Rzuty rożne / mecz
                                    1.5+
                                    Powyżej 1.5 (1.5+).
                                    Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 1.5 (tj. 2, 3 lub 4 gole)
                                    2.5+
                                    Powyżej 2.5 (2.5+).
                                    Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 2.5 (tj. 3, 4 lub 5 goli)
                                    Śr.
                                    Średnio Gole na Mecz.
                                    Średnia liczba goli na mecz.
                                    Obliczana w bieżącym sezonie.
                                    1
                                    Swansea City Under 21 StatySwansea City Under 21110030+33
                                    • W
                                    3.00
                                    100%0%0%100%100%3.00
                                    2
                                    Huddersfield Town Under 21 StatyHuddersfield Town Under 21110041+33
                                    • W
                                    3.00
                                    0%100%0%100%100%5.00
                                    3
                                    Birmingham City Under 21 StatyBirmingham City Under 21100103-30
                                    • L
                                    0.00
                                    0%0%100%100%100%3.00
                                    4
                                    Gillingham U21 StatyGillingham U21100114-30
                                    • L
                                    0.00
                                    0%100%0%100%100%5.00

                                    Group D

                                     DrużynaMecze
                                    Mecze rozegrane w tym sezonie
                                    W
                                    Zwycięstwo
                                    D
                                    Remis
                                    L
                                    Porażka
                                    ZG
                                    Gole Zdobyte (ZG).
                                    Liczba goli zdobytych
                                    przez daną drużynę.
                                    SG
                                    Gole Stracone (SG).
                                    Liczba goli straconych
                                    przez daną drużynę.
                                    RB
                                    Różnica goli (RB).
                                    Gole Zdobyte - Gole Stracone
                                    Pkt.Ostatnie 5FormaCK
                                    Czyste konto (CK).
                                    Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
                                    * Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
                                    BTTS
                                    Obie drużyny strzelą (BTTS).
                                    Lista drużyn z największą liczbą meczów, w których obie drużyny zdobyły punkty. Statystyki wyłącznie z rozgrywek w lidze krajowej.
                                    * Drużyna musi rozegrać co najmniej 7 meczów, zanim zakwalifikuje się do tej tabeli BTTS.
                                    Brak Zdobytych Pkt
                                    Brak zdobytych bramek (Brak Zdobytych Pkt).
                                    Mecze, w których danej drużynie nie udało się zdobyć ani jednej bramki.
                                    Żółta Kartka / Czerwona Kartka
                                    Rzuty rożne / mecz
                                    1.5+
                                    Powyżej 1.5 (1.5+).
                                    Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 1.5 (tj. 2, 3 lub 4 gole)
                                    2.5+
                                    Powyżej 2.5 (2.5+).
                                    Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 2.5 (tj. 3, 4 lub 5 goli)
                                    Śr.
                                    Średnio Gole na Mecz.
                                    Średnia liczba goli na mecz.
                                    Obliczana w bieżącym sezonie.
                                    1
                                    Nottingham Forest Under 21 StatyNottingham Forest Under 21110020+23
                                    • W
                                    3.00
                                    100%0%0%100%0%2.00
                                    2
                                    Newcastle United Under 21 StatyNewcastle United Under 2100000000
                                      0.00
                                      0%0%0%0%0%0.00
                                      3
                                      Peterborough United Under 21 StatyPeterborough United Under 2100000000
                                        0.00
                                        0%0%0%0%0%0.00
                                        4
                                        Luton Town Under 21 StatyLuton Town Under 21100102-20
                                        • L
                                        0.00
                                        0%0%100%100%0%2.00

                                        Group E

                                         DrużynaMecze
                                        Mecze rozegrane w tym sezonie
                                        W
                                        Zwycięstwo
                                        D
                                        Remis
                                        L
                                        Porażka
                                        ZG
                                        Gole Zdobyte (ZG).
                                        Liczba goli zdobytych
                                        przez daną drużynę.
                                        SG
                                        Gole Stracone (SG).
                                        Liczba goli straconych
                                        przez daną drużynę.
                                        RB
                                        Różnica goli (RB).
                                        Gole Zdobyte - Gole Stracone
                                        Pkt.Ostatnie 5FormaCK
                                        Czyste konto (CK).
                                        Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
                                        * Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
                                        BTTS
                                        Obie drużyny strzelą (BTTS).
                                        Lista drużyn z największą liczbą meczów, w których obie drużyny zdobyły punkty. Statystyki wyłącznie z rozgrywek w lidze krajowej.
                                        * Drużyna musi rozegrać co najmniej 7 meczów, zanim zakwalifikuje się do tej tabeli BTTS.
                                        Brak Zdobytych Pkt
                                        Brak zdobytych bramek (Brak Zdobytych Pkt).
                                        Mecze, w których danej drużynie nie udało się zdobyć ani jednej bramki.
                                        Żółta Kartka / Czerwona Kartka
                                        Rzuty rożne / mecz
                                        1.5+
                                        Powyżej 1.5 (1.5+).
                                        Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 1.5 (tj. 2, 3 lub 4 gole)
                                        2.5+
                                        Powyżej 2.5 (2.5+).
                                        Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 2.5 (tj. 3, 4 lub 5 goli)
                                        Śr.
                                        Średnio Gole na Mecz.
                                        Średnia liczba goli na mecz.
                                        Obliczana w bieżącym sezonie.
                                        1
                                        Wolverhampton Wanderers Under 21 StatyWolverhampton Wanderers Under 21110020+23
                                        • W
                                        3.00
                                        100%0%0%100%0%2.00
                                        2
                                        Preston North End Under 21 StatyPreston North End Under 21110021+13
                                        • W
                                        3.00
                                        0%100%0%100%100%3.00
                                        3
                                        Fleetwood Town FC U21 StatyFleetwood Town FC U21100112-10
                                        • L
                                        0.00
                                        0%100%0%100%100%3.00
                                        4
                                        Burnley Under 21 StatyBurnley Under 21100102-20
                                        • L
                                        0.00
                                        0%0%100%100%0%2.00

                                        Group F

                                         DrużynaMecze
                                        Mecze rozegrane w tym sezonie
                                        W
                                        Zwycięstwo
                                        D
                                        Remis
                                        L
                                        Porażka
                                        ZG
                                        Gole Zdobyte (ZG).
                                        Liczba goli zdobytych
                                        przez daną drużynę.
                                        SG
                                        Gole Stracone (SG).
                                        Liczba goli straconych
                                        przez daną drużynę.
                                        RB
                                        Różnica goli (RB).
                                        Gole Zdobyte - Gole Stracone
                                        Pkt.Ostatnie 5FormaCK
                                        Czyste konto (CK).
                                        Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
                                        * Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
                                        BTTS
                                        Obie drużyny strzelą (BTTS).
                                        Lista drużyn z największą liczbą meczów, w których obie drużyny zdobyły punkty. Statystyki wyłącznie z rozgrywek w lidze krajowej.
                                        * Drużyna musi rozegrać co najmniej 7 meczów, zanim zakwalifikuje się do tej tabeli BTTS.
                                        Brak Zdobytych Pkt
                                        Brak zdobytych bramek (Brak Zdobytych Pkt).
                                        Mecze, w których danej drużynie nie udało się zdobyć ani jednej bramki.
                                        Żółta Kartka / Czerwona Kartka
                                        Rzuty rożne / mecz
                                        1.5+
                                        Powyżej 1.5 (1.5+).
                                        Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 1.5 (tj. 2, 3 lub 4 gole)
                                        2.5+
                                        Powyżej 2.5 (2.5+).
                                        Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 2.5 (tj. 3, 4 lub 5 goli)
                                        Śr.
                                        Średnio Gole na Mecz.
                                        Średnia liczba goli na mecz.
                                        Obliczana w bieżącym sezonie.
                                        1
                                        Brighton & Hove Albion Under 21 StatyBrighton Hove Albion Under 21110020+23
                                        • W
                                        3.00
                                        100%0%0%100%0%2.00
                                        2
                                        Sheffield United Under 21 StatySheffield United Under 21110031+23
                                        • W
                                        3.00
                                        0%100%0%100%100%4.00
                                        3
                                        Millwall Under 21 StatyMillwall Under 21100102-20
                                        • L
                                        0.00
                                        0%0%100%100%0%2.00
                                        4
                                        West Ham United Under 21 StatyWest Ham United Under 21100113-20
                                        • L
                                        0.00
                                        0%100%0%100%100%4.00

                                        Group G

                                         DrużynaMecze
                                        Mecze rozegrane w tym sezonie
                                        W
                                        Zwycięstwo
                                        D
                                        Remis
                                        L
                                        Porażka
                                        ZG
                                        Gole Zdobyte (ZG).
                                        Liczba goli zdobytych
                                        przez daną drużynę.
                                        SG
                                        Gole Stracone (SG).
                                        Liczba goli straconych
                                        przez daną drużynę.
                                        RB
                                        Różnica goli (RB).
                                        Gole Zdobyte - Gole Stracone
                                        Pkt.Ostatnie 5FormaCK
                                        Czyste konto (CK).
                                        Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
                                        * Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
                                        BTTS
                                        Obie drużyny strzelą (BTTS).
                                        Lista drużyn z największą liczbą meczów, w których obie drużyny zdobyły punkty. Statystyki wyłącznie z rozgrywek w lidze krajowej.
                                        * Drużyna musi rozegrać co najmniej 7 meczów, zanim zakwalifikuje się do tej tabeli BTTS.
                                        Brak Zdobytych Pkt
                                        Brak zdobytych bramek (Brak Zdobytych Pkt).
                                        Mecze, w których danej drużynie nie udało się zdobyć ani jednej bramki.
                                        Żółta Kartka / Czerwona Kartka
                                        Rzuty rożne / mecz
                                        1.5+
                                        Powyżej 1.5 (1.5+).
                                        Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 1.5 (tj. 2, 3 lub 4 gole)
                                        2.5+
                                        Powyżej 2.5 (2.5+).
                                        Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 2.5 (tj. 3, 4 lub 5 goli)
                                        Śr.
                                        Średnio Gole na Mecz.
                                        Średnia liczba goli na mecz.
                                        Obliczana w bieżącym sezonie.
                                        1
                                        Bristol City Under 21 StatyBristol City Under 21110040+43
                                        • W
                                        3.00
                                        100%0%0%100%100%4.00
                                        2
                                        Exeter City Under 21 StatyExeter City Under 2100000000
                                          0.00
                                          0%0%0%0%0%0.00
                                          3
                                          Norwich City Under 21 StatyNorwich City Under 2100000000
                                            0.00
                                            0%0%0%0%0%0.00
                                            4
                                            Reading Under 21 StatyReading Under 21100104-40
                                            • L
                                            0.00
                                            0%0%100%100%100%4.00

                                            Group H

                                             DrużynaMecze
                                            Mecze rozegrane w tym sezonie
                                            W
                                            Zwycięstwo
                                            D
                                            Remis
                                            L
                                            Porażka
                                            ZG
                                            Gole Zdobyte (ZG).
                                            Liczba goli zdobytych
                                            przez daną drużynę.
                                            SG
                                            Gole Stracone (SG).
                                            Liczba goli straconych
                                            przez daną drużynę.
                                            RB
                                            Różnica goli (RB).
                                            Gole Zdobyte - Gole Stracone
                                            Pkt.Ostatnie 5FormaCK
                                            Czyste konto (CK).
                                            Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
                                            * Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
                                            BTTS
                                            Obie drużyny strzelą (BTTS).
                                            Lista drużyn z największą liczbą meczów, w których obie drużyny zdobyły punkty. Statystyki wyłącznie z rozgrywek w lidze krajowej.
                                            * Drużyna musi rozegrać co najmniej 7 meczów, zanim zakwalifikuje się do tej tabeli BTTS.
                                            Brak Zdobytych Pkt
                                            Brak zdobytych bramek (Brak Zdobytych Pkt).
                                            Mecze, w których danej drużynie nie udało się zdobyć ani jednej bramki.
                                            Żółta Kartka / Czerwona Kartka
                                            Rzuty rożne / mecz
                                            1.5+
                                            Powyżej 1.5 (1.5+).
                                            Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 1.5 (tj. 2, 3 lub 4 gole)
                                            2.5+
                                            Powyżej 2.5 (2.5+).
                                            Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 2.5 (tj. 3, 4 lub 5 goli)
                                            Śr.
                                            Średnio Gole na Mecz.
                                            Średnia liczba goli na mecz.
                                            Obliczana w bieżącym sezonie.
                                            1
                                            Bromley FC Under 21 StatyBromley FC Under 21110030+33
                                            • W
                                            3.00
                                            100%0%0%100%100%3.00
                                            2
                                            Coventry City Under 21 StatyCoventry City Under 21110042+23
                                            • W
                                            3.00
                                            0%100%0%100%100%6.00
                                            3
                                            Ipswich Town Under 21 StatyIpswich Town Under 21100124-20
                                            • L
                                            0.00
                                            0%100%0%100%100%6.00
                                            4
                                            West Bromwich Albion Under 21 StatyWest Bromwich Albion Under 21100103-30
                                            • L
                                            0.00
                                            0%0%100%100%100%3.00

                                            Group I

                                             DrużynaMecze
                                            Mecze rozegrane w tym sezonie
                                            W
                                            Zwycięstwo
                                            D
                                            Remis
                                            L
                                            Porażka
                                            ZG
                                            Gole Zdobyte (ZG).
                                            Liczba goli zdobytych
                                            przez daną drużynę.
                                            SG
                                            Gole Stracone (SG).
                                            Liczba goli straconych
                                            przez daną drużynę.
                                            RB
                                            Różnica goli (RB).
                                            Gole Zdobyte - Gole Stracone
                                            Pkt.Ostatnie 5FormaCK
                                            Czyste konto (CK).
                                            Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
                                            * Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
                                            BTTS
                                            Obie drużyny strzelą (BTTS).
                                            Lista drużyn z największą liczbą meczów, w których obie drużyny zdobyły punkty. Statystyki wyłącznie z rozgrywek w lidze krajowej.
                                            * Drużyna musi rozegrać co najmniej 7 meczów, zanim zakwalifikuje się do tej tabeli BTTS.
                                            Brak Zdobytych Pkt
                                            Brak zdobytych bramek (Brak Zdobytych Pkt).
                                            Mecze, w których danej drużynie nie udało się zdobyć ani jednej bramki.
                                            Żółta Kartka / Czerwona Kartka
                                            Rzuty rożne / mecz
                                            1.5+
                                            Powyżej 1.5 (1.5+).
                                            Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 1.5 (tj. 2, 3 lub 4 gole)
                                            2.5+
                                            Powyżej 2.5 (2.5+).
                                            Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 2.5 (tj. 3, 4 lub 5 goli)
                                            Śr.
                                            Średnio Gole na Mecz.
                                            Średnia liczba goli na mecz.
                                            Obliczana w bieżącym sezonie.
                                            1
                                            Charlton Athletic Under 21 StatyCharlton Athletic Under 21110021+13
                                            • W
                                            3.00
                                            0%100%0%100%100%3.00
                                            2
                                            Leeds United Under 21 StatyLeeds United Under 2110100001
                                            • D
                                            1.00
                                            100%0%100%0%0%0.00
                                            3
                                            Stoke City Under 21 StatyStoke City Under 2110100001
                                            • D
                                            1.00
                                            100%0%100%0%0%0.00
                                            4
                                            Stockport County FC Under 21 StatyStockport County FC Under 21100112-10
                                            • L
                                            0.00
                                            0%100%0%100%100%3.00

                                            Group J

                                             DrużynaMecze
                                            Mecze rozegrane w tym sezonie
                                            W
                                            Zwycięstwo
                                            D
                                            Remis
                                            L
                                            Porażka
                                            ZG
                                            Gole Zdobyte (ZG).
                                            Liczba goli zdobytych
                                            przez daną drużynę.
                                            SG
                                            Gole Stracone (SG).
                                            Liczba goli straconych
                                            przez daną drużynę.
                                            RB
                                            Różnica goli (RB).
                                            Gole Zdobyte - Gole Stracone
                                            Pkt.Ostatnie 5FormaCK
                                            Czyste konto (CK).
                                            Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
                                            * Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
                                            BTTS
                                            Obie drużyny strzelą (BTTS).
                                            Lista drużyn z największą liczbą meczów, w których obie drużyny zdobyły punkty. Statystyki wyłącznie z rozgrywek w lidze krajowej.
                                            * Drużyna musi rozegrać co najmniej 7 meczów, zanim zakwalifikuje się do tej tabeli BTTS.
                                            Brak Zdobytych Pkt
                                            Brak zdobytych bramek (Brak Zdobytych Pkt).
                                            Mecze, w których danej drużynie nie udało się zdobyć ani jednej bramki.
                                            Żółta Kartka / Czerwona Kartka
                                            Rzuty rożne / mecz
                                            1.5+
                                            Powyżej 1.5 (1.5+).
                                            Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 1.5 (tj. 2, 3 lub 4 gole)
                                            2.5+
                                            Powyżej 2.5 (2.5+).
                                            Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 2.5 (tj. 3, 4 lub 5 goli)
                                            Śr.
                                            Średnio Gole na Mecz.
                                            Średnia liczba goli na mecz.
                                            Obliczana w bieżącym sezonie.
                                            1
                                            Hull City Under 21 StatyHull City Under 21110041+33
                                            • W
                                            3.00
                                            0%100%0%100%100%5.00
                                            2
                                            Brentford FC Under 21 StatyBrentford FC Under 21110020+23
                                            • W
                                            3.00
                                            100%0%0%100%0%2.00
                                            3
                                            Wycombe Wanderers U21 StatyWycombe Wanderers U21100102-20
                                            • L
                                            0.00
                                            0%0%100%100%0%2.00
                                            4
                                            Derby County Under 21 StatyDerby County Under 21100114-30
                                            • L
                                            0.00
                                            0%100%0%100%100%5.00

                                            Puchar Premier League U23Statystyki (Anglia) - 2026/27

                                            Mapa Występowania Goli

                                            3.44
                                            Gole/mecz

                                            2.5 Gole (Dom)

                                            0.94 Gole (Wyjazd)

                                            • 15'
                                            • 30'
                                            HT
                                            • 60'
                                            • 75'
                                            FT

                                            48%

                                            1 Połowa

                                            52%

                                            2 Połowa

                                            26.2min/gol

                                            (62 goli w 18 meczach)

                                            +166% Przewaga ataku Gospodarzy

                                            (Zdobywa 166% więcej goli niż zazwyczaj)

                                            56% Czystych kont

                                            (10 razy spośród 18 meczów)

                                            62% Przewaga obrony Gospodarzy

                                            (Traci 62% mniej goli niż zazwyczaj)

                                            50% Obie drużyny strzeliły

                                            (9 razy w ciągu 18 meczów)

                                            94% - Wysokie Ryzyko

                                            (Wyniki są nieprzewidywalne)

                                            *Mapa Goli obrazuje kiedy często zdobywane są gole w tej lidze.
                                            Czerwony = wysokie wyniki. Żółty = średnie wyniki. Zielony = niskie wyniki

                                            Puchar Premier League U23 - TRENDY (Anglia) - 2026/27

                                            Zwycięstwo Gospodarzy

                                            Remis

                                            Zwycięstwo Gości

                                            72%
                                            6%
                                            22%

                                            Powyżej +

                                            Powyżej 0.5
                                            94%
                                            Powyżej 1.5
                                            94%
                                            Powyżej 2.5
                                            72%
                                            Powyżej 3.5
                                            50%
                                            Powyżej 4.5
                                            28%

                                            Poniżej -

                                            Poniżej 0.5
                                            6%
                                            Poniżej 1.5
                                            6%
                                            Poniżej 2.5
                                            28%
                                            Poniżej 3.5
                                            50%
                                            Poniżej 4.5
                                            72%

                                            Najczęstsze sumy goli - Wynik końcowy

                                            4 Gole
                                            22.2%  /  4 razy
                                            2 Gole
                                            22.2%  /  4 razy
                                            5 Gole
                                            22.2%  /  4 razy
                                            3 Gole
                                            22.2%  /  4 razy
                                            0 Gole
                                            5.6%  /  1 razy
                                            6 Gole
                                            5.6%  /  1 razy

                                            Najczęstsze wyniki - Wynik końcowy

                                            2-0
                                            22.2%  /  4 razy
                                            4-1
                                            16.7%  /  3 razy
                                            4-0
                                            11.1%  /  2 razy
                                            3-0
                                            11.1%  /  2 razy
                                            1-2
                                            11.1%  /  2 razy
                                            3-1
                                            11.1%  /  2 razy
                                            0-0
                                            5.6%  /  1 razy
                                            1-4
                                            5.6%  /  1 razy
                                            2-4
                                            5.6%  /  1 razy
                                            Wyświetl wszystkieWyświetl mniej

                                            Gole - 10 min

                                            10%
                                            6 / 58 Gole
                                            7%
                                            4 / 58 Gole
                                            9%
                                            5 / 58 Gole
                                            16%
                                            9 / 58 Gole
                                            12%
                                            7 / 58 Gole
                                            14%
                                            8 / 58 Gole
                                            7%
                                            4 / 58 Gole
                                            7%
                                            4 / 58 Gole
                                            19%
                                            11 / 58 Gole

                                            0' - 10'

                                            11' - 20'

                                            21' - 30'

                                            31' - 40'

                                            41' - 50'

                                            51' - 60'

                                            61' - 70'

                                            71' - 80'

                                            81' - 90'

                                            Gole na 15 min

                                            16%
                                            9 / 58 Gole
                                            10%
                                            6 / 58 Gole
                                            22%
                                            13 / 58 Gole
                                            19%
                                            11 / 58 Gole
                                            10%
                                            6 / 58 Gole
                                            22%
                                            13 / 58 Gole

                                            0' - 15'

                                            16' - 30'

                                            31' - 45'

                                            46' - 60'

                                            61' - 75'

                                            76' - 90'

                                            Statystyki meczu - 2026/2027

                                            Strzały na Mecz
                                            23.29
                                            Strzały / Mecz (Dom)
                                            12.71
                                            Strzały / Mecz (Wyjazd)
                                            10.59
                                            Posiadanie piłki (Dom)
                                            52%
                                            Posiadanie piłki (Wyjazd)
                                            43%
                                            Faule na Mecz
                                            23.33
                                            Faule / Mecz (Dom)
                                            10.80
                                            Faule / Mecz (Wyjazd)
                                            12.53
                                            Spalone / mecz
                                            3.33
                                            Uczestniczący gracze
                                            49
                                            Rzuty rożne

                                            ODBLOKUJ

                                            Rzuty rożne / mecz


                                            Dom


                                            Wyjazd

                                            * Suma rzutów rożnych / mecz

                                            Kartki

                                            ODBLOKUJ

                                            Kartki / mecz


                                            Dom


                                            Wyjazd

                                            * Czerwona Kartka = 2 kartki.

                                            Powyżej - Rzuty Rożne

                                            Powyżej 7.5
                                            Powyżej 8.5
                                            Powyżej 9.5
                                            Powyżej 10.5
                                            Powyżej 11.5
                                            Powyżej 12.5

                                            Powyżej - Kartki

                                            Powyżej 0.5
                                            Powyżej 1.5
                                            Powyżej 2.5
                                            Powyżej 3.5
                                            Powyżej 4.5
                                            Powyżej 5.5

                                            STATYSTYKI POŁOWY MECZU (1 POŁ. / 2. POŁ.)

                                            Gole 1 połowy - Powyżej X

                                            Powyżej 0.5
                                            88%
                                            Powyżej 1.5
                                            53%
                                            Powyżej 2.5
                                            24%
                                            Powyżej 3.5
                                            0%

                                            Gole w 2 Poł. - Ponad X

                                            Powyżej 0.5
                                            82%
                                            Powyżej 1.5
                                            47%
                                            Powyżej 2.5
                                            28%
                                            Powyżej 3.5
                                            18%

                                            * FHG = Gole 1 połowy w Anglia-Puchar Premier League U23

                                            * 2HG = Gole 2 połowy w Anglia-Puchar Premier League U23

                                            Najczęstsze sumy goli - Do przerwy

                                            1 Gole
                                            35.3%  /  6 razy
                                            2 Gole
                                            29.4%  /  5 razy
                                            3 Gole
                                            23.5%  /  4 razy
                                            0 Gole
                                            11.8%  /  2 razy

                                            Najczęstsze wyniki - Do przerwy

                                            1-0
                                            35.3%  /  6 razy
                                            1-1
                                            17.6%  /  3 razy
                                            3-0
                                            11.8%  /  2 razy
                                            0-0
                                            11.8%  /  2 razy
                                            2-0
                                            11.8%  /  2 razy
                                            2-1
                                            5.9%  /  1 razy
                                            1-2
                                            5.9%  /  1 razy
                                            Wyświetl wszystkieWyświetl mniej

                                            Puchar Premier League U23 Statystyki Zawodników

                                            Puchar Premier League U23 2026/2027 to turniej pucharowy. W przypadku pucharów, nasze statystyki Najlepsi Strzelcy, Najlepsze Asysty i Najwięcej Czystych Kont zawierają również gole i asysty, które miały miejsce podczas kwalifikacji. Z tego powodu nasze statystyki dla Puchar Premier League U23 2026/2027 mogą się różnić od tych, które widzisz na innych stronach.

                                            Najlepsi Strzelcy

                                            * Statystyki z sezonu 2026/27 w Puchar Premier League U23

                                            Najlepsze Asysty

                                            Freddie Cowin  2
                                            Riley Carr  1
                                            Nathaniel Opoku  1
                                            Dakarai Mafico  1
                                            Isaak Davies  1
                                            Jerome Abbey  1
                                            Nehemiah Oriola  1
                                            Leon Scarlett  1
                                            Lamin Sillah  1
                                            Jerome Richards  1
                                            Florian Bianchini  1
                                            Milo Robinson  1

                                            * Statystyki z sezonu 2026/27 w Puchar Premier League U23

                                            Najwięcej Czystych Kont

                                            * Statystyki z sezonu 2026/27 w Puchar Premier League U23

                                            Gole na 90 minut

                                            * Statystyki z sezonu 2026/27 w Puchar Premier League U23

                                            Asysty na 90 minut

                                            * Statystyki z sezonu 2026/27 w Puchar Premier League U23

                                            Zdobyte Rzuty Karne

                                            * Statystyki z sezonu 2026/27 w Puchar Premier League U23

                                            /pl/
                                            https://cdn.footystats.org/
                                            - rozpocznie się za### min.'
                                            - rozpoczyna się za### godz.'
                                            Na Żywo'
                                            - rozpoczął się
                                            wkrótce
                                            rozpoczął się
                                            no

                                            Wczytywanie statystyk

                                            DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
                                            Subskrybuj

                                            Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!