Loading
*Gjennomsnittlig statistikk mellom Malmo FF og BK Hacken for gjeldende sesong
Premium vil gi deg flere gevinster. 500 ekstra ligaer kjent for å være lønnsomme og mindre sporet av bookmakerne. I tillegg får du cornerstatistikk og kortstatistikk sammen med CSV-nedlastinger. Abonner i dag!
Malmo FF
43%
Scoret først i 3 / 7 kamper
BK Hacken
100%
Scoret først i 7 / 7 kamper
Mål etter minutter
Malmo FF og BK Hacken sine mål per 10 minutter og 15 minutter.
| Per 10 Min' | Malmö FF | Häcken |
|---|---|---|
| 0 - 10 Min' | 9% | 12% |
| 11 - 20 Min' | 9% | 15% |
| 21 - 30 Min' | 13% | 8% |
| 31 - 40 Min' | 13% | 15% |
| 41 - 50 Min' | 9% | 8% |
| 51 - 60 Min' | 17% | 12% |
| 61 - 70 Min' | 13% | 8% |
| 71 - 80 Min' | 9% | 8% |
| 81 - 90 Min' | 9% | 15% |
| Per 15 Min' | Malmö FF | Häcken |
|---|---|---|
| 0 - 15 Min' | 13% | 15% |
| 16 - 30 Min' | 17% | 19% |
| 31 - 45 Min' | 17% | 19% |
| 46 - 60 Min' | 22% | 15% |
| 61 - 75 Min' | 17% | 12% |
| 76 - 90 Min' | 13% | 19% |
| Scorede mål per 10 min' | Malmö FF | Häcken |
|---|---|---|
| 0 - 10 Min' | 0% | 7% |
| 11 - 20 Min' | 0% | 27% |
| 21 - 30 Min' | 25% | 7% |
| 31 - 40 Min' | 17% | 13% |
| 41 - 50 Min' | 8% | 7% |
| 51 - 60 Min' | 17% | 7% |
| 61 - 70 Min' | 8% | 13% |
| 71 - 80 Min' | 17% | 7% |
| 81 - 90 Min' | 8% | 13% |
| Mål scoret per 15 min' | Malmö FF | Häcken |
|---|---|---|
| 0 - 15 Min' | 0% | 13% |
| 16 - 30 Min' | 25% | 27% |
| 31 - 45 Min' | 25% | 13% |
| 46 - 60 Min' | 17% | 13% |
| 61 - 75 Min' | 17% | 13% |
| 76 - 90 Min' | 17% | 20% |
| Innslupne mål per 10 min' | Malmö FF | Häcken |
|---|---|---|
| 0 - 10 Min' | 18% | 18% |
| 11 - 20 Min' | 18% | 0% |
| 21 - 30 Min' | 0% | 9% |
| 31 - 40 Min' | 9% | 18% |
| 41 - 50 Min' | 9% | 9% |
| 51 - 60 Min' | 18% | 18% |
| 61 - 70 Min' | 18% | 0% |
| 71 - 80 Min' | 0% | 9% |
| 81 - 90 Min' | 9% | 18% |
| Mål innsluppet per 15 min' | Malmö FF | Häcken |
|---|---|---|
| 0 - 15 Min' | 27% | 18% |
| 16 - 30 Min' | 9% | 9% |
| 31 - 45 Min' | 9% | 27% |
| 46 - 60 Min' | 27% | 18% |
| 61 - 75 Min' | 18% | 9% |
| 76 - 90 Min' | 9% | 18% |
45' og 90' inkluderer mål på overtid.
| Lag | KS | Seier % | MF | MM | MF | Poeng | Gj. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
IK Sirius Fotboll |
4 | 100% | 11 | 3 | 8 | 12 | 3.50 |
2 |
Hammarby IF |
4 | 75% | 15 | 2 | 13 | 10 | 4.25 |
3 |
IF Elfsborg |
4 | 75% | 7 | 2 | 5 | 10 | 2.25 |
4 |
BK Hacken |
4 | 50% | 9 | 7 | 2 | 8 | 4.00 |
5 |
Djurgardens IF |
4 | 50% | 10 | 4 | 6 | 7 | 3.50 |
6 |
Kalmar FF |
4 | 50% | 5 | 3 | 2 | 7 | 2.00 |
7 |
Mjallby AIF |
3 | 67% | 5 | 2 | 3 | 6 | 2.33 |
8 |
AIK Fotboll |
4 | 50% | 5 | 6 | -1 | 6 | 2.75 |
9 |
GAIS |
3 | 33% | 4 | 1 | 3 | 4 | 1.67 |
10 |
Degerfors IF |
5 | 20% | 4 | 10 | -6 | 4 | 2.80 |
11 |
Malmo FF |
3 | 33% | 7 | 7 | 0 | 3 | 4.67 |
12 |
Orgryte IS |
3 | 0% | 3 | 4 | -1 | 2 | 2.33 |
13 |
Vasteras SK Fotboll |
3 | 0% | 5 | 6 | -1 | 2 | 3.67 |
14 |
IF Brommapojkarna |
2 | 0% | 3 | 4 | -1 | 1 | 3.50 |
15 |
IFK Goteborg |
3 | 0% | 2 | 5 | -3 | 1 | 2.33 |
16 |
Halmstads BK |
3 | 0% | 2 | 7 | -5 | 1 | 3.00 |
| Lag | KS | Seier % | MF | MM | MF | Poeng | Gj. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
IK Sirius Fotboll |
3 | 67% | 8 | 4 | 4 | 7 | 4.00 |
2 |
Malmo FF |
4 | 50% | 5 | 4 | 1 | 7 | 2.25 |
3 |
Mjallby AIF |
4 | 50% | 7 | 6 | 1 | 7 | 3.25 |
4 |
IF Brommapojkarna |
5 | 40% | 7 | 9 | -2 | 7 | 3.20 |
5 |
Djurgardens IF |
3 | 67% | 6 | 4 | 2 | 6 | 3.33 |
6 |
Vasteras SK Fotboll |
4 | 50% | 4 | 8 | -4 | 6 | 3.00 |
7 |
BK Hacken |
3 | 33% | 6 | 4 | 2 | 5 | 3.33 |
8 |
Degerfors IF |
2 | 50% | 4 | 1 | 3 | 4 | 2.50 |
9 |
IF Elfsborg |
3 | 33% | 4 | 4 | 0 | 4 | 2.67 |
10 |
Hammarby IF |
3 | 33% | 2 | 3 | -1 | 4 | 1.67 |
11 |
GAIS |
4 | 25% | 5 | 7 | -2 | 4 | 3.00 |
12 |
Orgryte IS |
4 | 25% | 3 | 14 | -11 | 3 | 4.25 |
13 |
AIK Fotboll |
3 | 0% | 4 | 5 | -1 | 2 | 3.00 |
14 |
IFK Goteborg |
4 | 0% | 2 | 10 | -8 | 2 | 3.00 |
15 |
Halmstads BK |
4 | 0% | 2 | 7 | -5 | 1 | 2.25 |
16 |
Kalmar FF |
3 | 0% | 4 | 7 | -3 | 0 | 3.67 |
* Allsvenskan hjemmetabeller og bortetabeller er også tilgjengelige
* Statistikk fra 2026-sesongen i Allsvenskan
* Statistikk fra 2026-sesongen i Allsvenskan
* Statistikk fra 2026-sesongen i Allsvenskan
* Statistikk fra 2026-sesongen i Allsvenskan
* Statistikk fra 2026-sesongen i Allsvenskan
* Statistikk fra 2026-sesongen i Allsvenskan









