Marvin Schwäbe Portrait

Marvin Schwäbe Statistikk

Klubb : 1 FC Koln
Posisjon : Keeper - Keeper
Nasjonalitet : Germany
Birthplace : Dieburg - Germany
Draktnummer : #1
Alder (bursdag) : 31 (25/04/1995)
Høyde : 190cm
Vekt : 86kg

2025/2026

2026/2027

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Mer

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2025/2026 og karrierestatistikk- Marvin Schwäbe

6.81
Gjennomsnittsrating i BundesligaInnsluppede mål-rangering : 120 / 166 spillere
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

34

0

57

3

2

0

3060'

Totalt 2025/2026

35

0

57

4

2
0

3150'

Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

124

0

191

16

4

0

11160'

105

0

118

28

3

0

9376'

82

0

89

25

4

0

7380'

49

0

72

12

0

0

4337'

37

0

36

16

0

0

3330'

13

0

14

3

0

0

1170'

10

0

20

1

0

0

900'

1

0

1

0

0

0

90'

Totalt 2025/2026

442

0

558

110

11
0

39633'

Ovenfor er karrierestatistikken for for Marvin Schwäbe. Marvin Schwäbe har spilt totalt 442 kamper, scoret 0 mål, og registrert 0 assists. Marvin Schwäbe har spilt flest kamper i Bundesliga med 442 kamper i Tyskland. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.

Statistikk per 90 minutter i Bundesliga

60%Redningsprosent
94 Redninger / 157 Skudd
13 Prosentil
1.68Innslupne mål / 90'
57 Mål i 34 Kamper
30th Prosentil
9%Holdt nullen
3 'Holds nullen' i 34 Kamper
17th Prosentil

Marvin Schwäbe statistikk - detaljert

Bundesliga statistikk for Marvin Schwäbe

TotaltTotaltPer 90 minutterProsentil
Kamper spilt34N/A
99
minutter306090 minutter per kamp
99
Årslønn€2,830,000N/A
66
Kamper startet34N/A
99
Kamper byttet inn0N/AN/A
Kamper byttet ut0N/AN/A

Keeperstatistikk

KeeperspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Skudd imot1574.62
97
Redninger942.76
30
Redningsprosent94 Redninger / 157 Skudd59.87%
13
Slag180.53
62

Som keeper har Marvin Schwäbe sluppet inn 57 mål og holdt nullen 3 ganger på 34 kamper i Bundesliga 2025/2026-sesongen. Det betyr at når Marvin Schwäbe står i mål, slipper laget deres inn et mål hvert 54 minutt. Marvin Schwäbes statistikk over innslupne mål per 90 minutter er 1.68.

Med tanke på rent keeperspill har de reddet 94 av de 157 skuddene imot - det betyr at Marvin Schwäbes redningsprosent er 59.87%.

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Innslupne mål571.68
30
Minutter per innslupne mål54 MinN/A
33
Holdt nullen39%
17
Taklinger10.03
5
Avskjæringer30.09
11
Bakkedueller120.35
2
Bakkedueller vunnet100.29
1
Luftdueller vunnet50.15
4
Driblet forbi00.00
99
Klareringer371.09
28
Blokkerte skudd00.00
18
Straffespark gikk bort10.03
24

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutterProsentil
Gule kort2N/AN/A
Røde kort0N/AN/A
Totalt antall kort20.06
19
Minutter per kort1530 min'/kortN/A
95
Kort over 0.526%
30
Forseelser begått10.03
6
Fortseelser imot40.12
5

Marvin Schwäbe har fått 2 gule kort og 0 røde kort på 34 kamper så langt i Bundesliga 2025/2026-sesongen. De foretar 0.03 forseelser per 90 minutter.

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutterProsentil
Scorede mål00
31
Målinvolvering00
18
Mål hjemme00
44
Mål borte00
48
Forventede mål (xG)0.000.00
7
Forventede mål uten straffespark (npxG)0.000.00
7
Straffer scoret0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller flere mål0N/AN/A
2 eller flere mål0N/AN/A
Minutter per mål0 Minutter per målN/AN/A

Marvin Schwäbe har ikke scoret noen mål så langt i Bundesliga 2025/2026-sesongen. Vi får se hvordan de presterer i de kommende kampene.

Skudd for

SkuddstatistikkTotaltPer 90 minutterProsentil
Skudd for00.00
6
Skudd på mål
0/ 0
0.00
13
Skudd utenfor mål
0/ 0
0.00
7
Truffet treverket0 ganger0.00
61
Konverteringsfrekvens for skudd0.00%N/A
32
Skuddnøyaktighet0.00%N/A
13
Skudd per scorede mål0.00N/AN/A

Marvin Schwäbe har ikke tatt noen skudd i Bundesliga 2025/2026-sesongen enda.

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutterProsentil
Assists00
33
Forventede assists (xA)2.770.08
16
Pasninger159246.82
70
Vellykkede pasninger
1110/ 1592
32.65
57
Andel fullførte pasninger69.72%N/A
11
Nøkkelpasninger10.03
6
Innlegg00.00
10
Vellykkede innlegg
0/ 0
0.00
21
Andel fullførte innlegg0.00%N/A
21
Minutter per assistIngen assistsN/AN/A

Marvin Schwäbe har ikke assistert noen mål i løpet av denne Bundesliga-sesongen.

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutterProsentil
Driblinger00.00
5
Vellykkede driblinger00.00
7
Andel vellykkede driblinger0.00%N/A
7
Mistet ballen00.00
99
Offsider00.00
33

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

Marvin Schwäbe har ikke tatt noen straffespark så langt i karrieren enda (basert på all sesongdataen som vi har hos FootyStats). Straffesparkstatistikken deres oppdateres når han har tatt en straffespark i et offisiell kamp.

Club Friendlies 3 statistikk for Marvin Schwäbe

TotaltTotaltPer 90 minutterProsentil
Kamper spilt1N/A
0
minutter9090 minutter per kamp
0
Årslønn€2,830,000N/A
99
Kamper startet1N/A
0
Kamper byttet inn0N/AN/A
Kamper byttet ut0N/AN/A

Keeperstatistikk

KeeperspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Skudd imot00.00
0
Redninger00.00
0
Redningsprosent0 Redninger / 0 Skudd0.00%
0
Slag00.00
0

Som keeper har Marvin Schwäbe sluppet inn 57 mål og holdt nullen 3 ganger på 1 kamper i Bundesliga 2025/2026-sesongen. Det betyr at når Marvin Schwäbe står i mål, slipper laget deres inn et mål hvert 0 minutt. Marvin Schwäbes statistikk over innslupne mål per 90 minutter er 1.68.

Med tanke på rent keeperspill har de reddet 0 av de 0 skuddene imot - det betyr at Marvin Schwäbes redningsprosent er 0.00%.

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Innslupne mål00
99
Minutter per innslupne mål0 MinN/A
0
Holdt nullen1100%
99
Taklinger00.00
11
Avskjæringer00.00
44
Bakkedueller00.00
89
Bakkedueller vunnet00.00
89
Luftdueller vunnet00.00
44
Driblet forbi00.00
99
Klareringer00.00
33
Blokkerte skudd00.00
89
Straffespark gikk bort00.00
99

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutterProsentil
Gule kort0N/AN/A
Røde kort0N/AN/A
Totalt antall kort00
92
Minutter per kortIngen kortN/A
92
Kort over 0.500%
89
Forseelser begått00.00
78
Fortseelser imot00.00
56

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutterProsentil
Scorede mål00
77
Målinvolvering00
62
Mål hjemme00
92
Mål borte00
77
Forventede mål (xG)0.000.00
44
Forventede mål uten straffespark (npxG)0.000.00
44
Straffer scoret0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller flere mål0N/AN/A
2 eller flere mål0N/AN/A
Minutter per mål0 Minutter per målN/AN/A

Skudd for

SkuddstatistikkTotaltPer 90 minutterProsentil
Skudd for00.00
56
Skudd på mål
0/ 0
0.00
67
Skudd utenfor mål
0/ 0
0.00
67
Truffet treverket0 ganger0.00
99
Konverteringsfrekvens for skudd0.00%N/A
89
Skuddnøyaktighet0.00%N/A
67
Skudd per scorede mål0.00N/AN/A

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutterProsentil
Assists00
77
Forventede assists (xA)0.000.00
0
Pasninger00.00
0
Vellykkede pasninger
0/ 0
0.00
0
Andel fullførte pasninger0.00%N/A
0
Nøkkelpasninger00.00
44
Innlegg00.00
67
Vellykkede innlegg
0/ 0
0.00
78
Andel fullførte innlegg0.00%N/A
78
Minutter per assistIngen assistsN/AN/A

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutterProsentil
Driblinger00.00
89
Vellykkede driblinger00.00
78
Andel vellykkede driblinger0.00%N/A
89
Mistet ballen00.00
99
Offsider00.00
99

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

Marvin Schwäbes statistiske analyse

Marvin Schwäbe er en Keeper som har deltatt i 34 kamper denne sesongen i Bundesliga, og har spilt totalt 3060 minutter. Marvin Schwäbe slipper inn 1.68 mål i gjennomsnitt for hvert 90. minutt han er på banen. Hans kamper uten baklengs-prosent er 9%. Det betyr at Marvin Schwäbe har holdt nullen i 3 av 34 kamper han har spilt denne sesongen.

Marvin Schwäbe har scoret 0 mål totalt denne sesongen i ligaen, noe som gjør at han ligger på 18. plass på 1 FC Kolns toppscorerliste.

Minutt for minutt

Scorer et mål hvert N/A minutt (Ingen mål)

Ingen assists

Ingen kort

Straffestatistikk (karriere)
PEN
Scoret 0 / 0 straffespark
Bommet 0 / 0 straffespark
 
Uttellig på straffespark: N/A
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)

Scoringsrangering

351 / 388 spillere

Innsluppede mål-rangering

120 / 166 spillere

FORRIGE SESONGS PRESTASJONER

2026/2027-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

1

0

2

0

0

0

90'

1

0

1

0

0

0

90'

Totalt 2026/2027

2

0

3

0

0
0

180'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

2
 Innsluppet

0  Kort

2024/2025-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

24

0

16

9

3

0

2160'

3

0

2

1

0

0

270'

Totalt 2024/2025

28

0

20

10

3
0

2520'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0.67
 Innsluppet

0.13  Kort

2023/2024-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

34

0

54

4

0

0

3060'

2

0

4

0

0

0

180'

Totalt 2023/2024

36

0

58

4

0
0

3240'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.59
 Innsluppet

0  Kort

2022/2023-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

34

0

51

6

1

0

3060'

Totalt 2022/2023

42

0

61

8

1
0

3780'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.5
 Innsluppet

0.03  Kort

2021/2022-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

21

0

27

3

1

0

1890'

3

0

1

1

0

0

270'

Totalt 2021/2022

25

0

30

4

1
0

2250'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.29
 Innsluppet

0.05  Kort

2020/2021-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

32

0

30

8

2

0

2880'

1

0

1

0

0

0

90'

Totalt 2020/2021

33

0

31

8

2
0

2970'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0.94
 Innsluppet

0.06  Kort

2019/2020-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

36

0

38

13

0

0

3240'

6

0

11

0

0

0

540'

Totalt 2019/2020

42

0

49

13

0
0

3780'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.06
 Innsluppet

0  Kort

2018/2019-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

37

0

50

7

1

0

3256'

4

0

9

1

0

0

360'

Totalt 2018/2019

41

0

59

8

1
0

3616'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.38
 Innsluppet

0.03  Kort

2017/2018-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

25

0

32

7

0

0

2250'

1

0

3

0

0

0

90'

Totalt 2017/2018

26

0

35

7

0
0

2340'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.28
 Innsluppet

0  Kort

2016/2017-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

33

0

41

9

1

0

2970'

2

0

3

0

0

0

180'

Totalt 2016/2017

35

0

44

9

1
0

3150'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.24
 Innsluppet

0.03  Kort

2015/2016-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

37

0

36

16

0

0

3330'

1

0

0

1

0

0

90'

Totalt 2015/2016

38

0

36

17

0
0

3420'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0.97
 Innsluppet

0  Kort

2014/2015-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

23

0

38

4

0

0

2070'

Totalt 2014/2015

23

0

38

4

0
0

2070'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.65
 Innsluppet

0  Kort

2013/2014-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

17

0

18

7

0

0

1520'

Totalt 2013/2014

30

0

25

14

0
0

2690'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.07
 Innsluppet

0  Kort

2012/2013-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

9

0

16

1

0

0

747'

Totalt 2012/2013

9

0

16

1

0
0

747'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.93
 Innsluppet

0  Kort

/no/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om###min.'
- Starter om###t'
Live'
- Startet
Snart
Startet
no

Laster inn statistikk

BLI MED I PREMIUM. TJEN NÅ.