
Alphonso Davies Statistikk
2026/2027
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Mer
2018/2019
2018
2017
2016
Ovenfor er karrierestatistikken for for Alphonso Davies. Alphonso Davies har spilt totalt 391 kamper, scoret 40 mål, og registrert 26 assists. Alphonso Davies har spilt flest kamper i Bundesliga med 391 kamper i Tyskland. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.
Statistikk per 90 minutter i Bundesliga
Bundesliga statistikk for Alphonso Davies
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 7 | N/A | 54 |
| minutter | 469 | 67 minutter per kamp | 47 |
| Kamper startet | 5 | N/A | 45 |
| Kamper byttet inn | 2 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 3 | N/A | N/A |
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 6 | 1.15 | 71 |
| Minutter per innslupne mål | 78 Min | N/A | 72 |
| Holdt nullen | 2 | 28% | 72 |
| Taklinger | 9 | 1.73 | 64 |
| Avskjæringer | 2 | 0.38 | 29 |
| Bakkedueller | 68 | 13.05 | 86 |
| Bakkedueller vunnet | 42 | 8.06 | 95 |
| Luftdueller vunnet | 7 | 1.34 | 55 |
| Driblet forbi | 5 | 0.96 | 18 |
| Klareringer | 8 | 1.54 | 48 |
| Blokkerte skudd | 2 | 0.38 | 67 |
| Straffespark gikk bort | 0 | 0.00 | 99 |
Som forsvarsspiller har Alphonso Davies sluppet inn 6 mål og hold nullen 2 ganger på 7 kamper i Bundesliga 2026/2027-sesongen. Det betyr at når Alphonso Davies er på banen, slipper laget deres inn et mål hvert 78 minutt. Videre har de foretatt 1.73 taklinger og 0.38 avskjæringer for hvert 90 minutt de har vært på banen. Alphonso Davies foretar også rundt 1.54 klareringer til samme tid.
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 0 | N/A | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 0 | 0 | 42 |
| Minutter per kort | Ingen kort | N/A | 42 |
| Kort over 0.5 | 0 | 0% | 42 |
| Forseelser begått | 2 | 0.38 | 19 |
| Fortseelser imot | 7 | 1.34 | 73 |
Alphonso Davies har ikke mottatt noen kort (gule kort eller røde kort) i løpet av denne Bundesliga-sesongen.
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 0 | 0 | 60 |
| Målinvolvering | 2 | 0.38 | 72 |
| Mål hjemme | 0 | 0 | 70 |
| Mål borte | 0 | 0 | 77 |
| Forventede mål (xG) | 0.16 | 0.03 | 26 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 0.16 | 0.03 | 26 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 0 Minutter per mål | N/A | N/A |
Alphonso Davies har ikke scoret noen mål så langt i Bundesliga 2026/2027-sesongen. Vi får se hvordan de presterer i de kommende kampene.
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 3 | 0.58 | 29 |
| Skudd på mål | 0/ 3 | 0.00 | 28 |
| Skudd utenfor mål | 3/ 3 | 0.58 | 39 |
| Truffet treverket | 0 ganger | 0.00 | 84 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 0.00% | N/A | 60 |
| Skuddnøyaktighet | 0.00% | N/A | 28 |
| Skudd per scorede mål | 0.00 | N/A | N/A |
Alphonso Davies har tatt 3 skudd på 7 kamper så langt i Bundesliga 2026/2027-sesongen. Av de 3 skuddene, var 0 skudd på mål og de andre 3 skudd var utenfor mål. Det betyr at Alphonso Davies sin skuddnøyaktighet er 0.00%. De scorer et mål for hvert 0.00 skudd de tar, og tar 0.58 skudd per 90 minutter på banen.
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 2 | 0.38 | 91 |
| Forventede assists (xA) | 2.37 | 0.45 | 95 |
| Pasninger | 317 | 60.83 | 86 |
| Vellykkede pasninger | 284/ 317 | 54.50 | 87 |
| Andel fullførte pasninger | 89.59% | N/A | 91 |
| Nøkkelpasninger | 16 | 3.07 | 97 |
| Innlegg | 10 | 1.92 | 72 |
| Vellykkede innlegg | 2/ 10 | 0.38 | 68 |
| Andel fullførte innlegg | 20.00% | N/A | 62 |
| Minutter per assist | 235 Minutter per assist | N/A | N/A |
Alphonso Davies har assistert 2 assister på 7 kamper så langt i Bundesliga 2026/2027-sesongen. Hvis vi ser på pasningsaspektet av spillet deres, sentrer Alphonso Davies ballen ca. 60.83 ganger i løpet av en kamp, med en andel fullførte pasninger på 89.59. De foretar også 3.07 nøkkelpasninger hver kamp, noe som fører til betydelig scoringssjanser. Totalt sett er Alphonso Davies sin xA (forventede assists)-produktivitet 0.45 per 90 minutter. Denne statistikken setter dem over 95 prosent av spillerne i Bundesliga.
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 31 | 5.95 | 98 |
| Vellykkede driblinger | 19 | 3.65 | 99 |
| Andel vellykkede driblinger | 61.29% | N/A | 75 |
| Mistet ballen | 3 | 0.58 | 47 |
| Offsider | 5 | 0.96 | 97 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | 0% |
| Straffespark tatt | 0 | 1 |
| Straffer scoret | 0 | 0 |
| Straffespark bommet | 0 | 1 |
Alphonso Davies har tatt 1 straffespark så langt i karrieren. Av disse har Alphonso Davies scoret 0 straffer og bommet på 1. Den totale andelen scorede straffespark for Alphonso Davies er 0%.
Champions League statistikk for Alphonso Davies
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 3 | N/A | 0 |
| minutter | 209 | 70 minutter per kamp | 0 |
| Kamper startet | 2 | N/A | 0 |
| Kamper byttet inn | 1 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 1 | N/A | N/A |
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 2 | 0.86 | 85 |
| Minutter per innslupne mål | 105 Min | N/A | 85 |
| Holdt nullen | 1 | 33% | 63 |
| Taklinger | 2 | 0.86 | 61 |
| Avskjæringer | 5 | 2.15 | 99 |
| Bakkedueller | 28 | 12.06 | 96 |
| Bakkedueller vunnet | 15 | 6.46 | 96 |
| Luftdueller vunnet | 3 | 1.29 | 84 |
| Driblet forbi | 4 | 1.72 | 0 |
| Klareringer | 4 | 1.72 | 74 |
| Blokkerte skudd | 0 | 0.00 | 49 |
| Straffespark gikk bort | 0 | 0.00 | 99 |
Som forsvarsspiller har Alphonso Davies sluppet inn 6 mål og hold nullen 2 ganger på 3 kamper i Bundesliga 2026/2027-sesongen. Det betyr at når Alphonso Davies er på banen, slipper laget deres inn et mål hvert 105 minutt. Videre har de foretatt 0.86 taklinger og 2.15 avskjæringer for hvert 90 minutt de har vært på banen. Alphonso Davies foretar også rundt 1.72 klareringer til samme tid.
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 0 | N/A | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 0 | 0 | 40 |
| Minutter per kort | Ingen kort | N/A | 40 |
| Kort over 0.5 | 0 | 0% | 42 |
| Forseelser begått | 1 | 0.43 | 48 |
| Fortseelser imot | 4 | 1.72 | 92 |
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 2 | 0.86 | 99 |
| Målinvolvering | 2 | 0.86 | 98 |
| Mål hjemme | 2 | 1.09 | 99 |
| Mål borte | 0 | 0 | 74 |
| Forventede mål (xG) | 1.47 | 0.63 | 99 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 1.47 | 0.63 | 99 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 105 Minutter per mål | N/A | N/A |
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 3 | 1.29 | 80 |
| Skudd på mål | 2/ 3 | 0.86 | 93 |
| Skudd utenfor mål | 1/ 3 | 0.43 | 63 |
| Truffet treverket | 0 ganger | 0.00 | 89 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 66.67% | N/A | 96 |
| Skuddnøyaktighet | 66.67% | N/A | 94 |
| Skudd per scorede mål | 1.50 | N/A | N/A |
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 62 |
| Forventede assists (xA) | 0.26 | 0.11 | 59 |
| Pasninger | 89 | 38.33 | 81 |
| Vellykkede pasninger | 80/ 89 | 34.45 | 84 |
| Andel fullførte pasninger | 89.89% | N/A | 85 |
| Nøkkelpasninger | 2 | 0.86 | 77 |
| Innlegg | 4 | 1.72 | 85 |
| Vellykkede innlegg | 1/ 4 | 0.43 | 85 |
| Andel fullførte innlegg | 25.00% | N/A | 79 |
| Minutter per assist | Ingen assists | N/A | N/A |
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 10 | 4.31 | 99 |
| Vellykkede driblinger | 6 | 2.58 | 99 |
| Andel vellykkede driblinger | 60.00% | N/A | 78 |
| Mistet ballen | 2 | 0.86 | 16 |
| Offsider | 1 | 0.43 | 95 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | 0% |
| Straffespark tatt | 0 | 1 |
| Straffer scoret | 0 | 0 |
| Straffespark bommet | 0 | 1 |
DFB Pokal statistikk for Alphonso Davies
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 2 | N/A | 99 |
| minutter | 72 | 36 minutter per kamp | 0 |
| Kamper startet | 0 | N/A | 0 |
| Kamper byttet inn | 2 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 0 | N/A | N/A |
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 0 | 0 | 99 |
| Minutter per innslupne mål | 0 Min | N/A | 0 |
| Holdt nullen | 0 | 0% | 67 |
| Taklinger | 2 | 2.47 | 85 |
| Avskjæringer | 1 | 1.23 | 65 |
| Bakkedueller | 4 | 4.93 | 26 |
| Bakkedueller vunnet | 4 | 4.93 | 68 |
| Luftdueller vunnet | 0 | 0.00 | 24 |
| Driblet forbi | 0 | 0.00 | 99 |
| Klareringer | 0 | 0.00 | 15 |
| Blokkerte skudd | 0 | 0.00 | 68 |
| Straffespark gikk bort | 0 | 0.00 | 99 |
Som forsvarsspiller har Alphonso Davies sluppet inn 6 mål og hold nullen 2 ganger på 2 kamper i Bundesliga 2026/2027-sesongen. Det betyr at når Alphonso Davies er på banen, slipper laget deres inn et mål hvert 0 minutt. Videre har de foretatt 2.47 taklinger og 1.23 avskjæringer for hvert 90 minutt de har vært på banen. Alphonso Davies foretar også rundt 0.00 klareringer til samme tid.
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 0 | N/A | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 0 | 0 | 33 |
| Minutter per kort | Ingen kort | N/A | 33 |
| Kort over 0.5 | 0 | 0% | 65 |
| Forseelser begått | 0 | 0.00 | 29 |
| Fortseelser imot | 1 | 1.23 | 62 |
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 1 | 1.25 | 99 |
| Målinvolvering | 2 | 2.5 | 99 |
| Mål hjemme | 1 | 2.05 | 99 |
| Mål borte | 0 | 0 | 99 |
| Forventede mål (xG) | 0.76 | 0.94 | 99 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 0.76 | 0.94 | 99 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 72 Minutter per mål | N/A | N/A |
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 2 | 2.47 | 85 |
| Skudd på mål | 1/ 2 | 1.23 | 91 |
| Skudd utenfor mål | 1/ 2 | 1.23 | 71 |
| Truffet treverket | 0 ganger | 0.00 | 97 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 50.00% | N/A | 99 |
| Skuddnøyaktighet | 50.00% | N/A | 91 |
| Skudd per scorede mål | 2.00 | N/A | N/A |
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 1 | 1.25 | 99 |
| Forventede assists (xA) | 0.76 | 0.94 | 99 |
| Pasninger | 53 | 65.34 | 82 |
| Vellykkede pasninger | 48/ 53 | 59.18 | 85 |
| Andel fullførte pasninger | 90.57% | N/A | 88 |
| Nøkkelpasninger | 2 | 2.47 | 94 |
| Innlegg | 2 | 2.47 | 79 |
| Vellykkede innlegg | 1/ 2 | 1.23 | 85 |
| Andel fullførte innlegg | 50.00% | N/A | 97 |
| Minutter per assist | 72 Minutter per assist | N/A | N/A |
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 1 | 1.23 | 74 |
| Vellykkede driblinger | 1 | 1.23 | 85 |
| Andel vellykkede driblinger | 100.00% | N/A | 99 |
| Mistet ballen | 0 | 0.00 | 99 |
| Offsider | 0 | 0.00 | 97 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | 0% |
| Straffespark tatt | 0 | 1 |
| Straffer scoret | 0 | 0 |
| Straffespark bommet | 0 | 1 |
DFL Super Cup statistikk for Alphonso Davies
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 1 | N/A | 99 |
| minutter | 22 | 22 minutter per kamp | 0 |
| Kamper startet | 0 | N/A | 0 |
| Kamper byttet inn | 1 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 0 | N/A | N/A |
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 1 | 4.09 | 0 |
| Minutter per innslupne mål | 22 Min | N/A | 5 |
| Holdt nullen | 0 | 0% | 99 |
| Taklinger | 3 | 12.27 | 99 |
| Avskjæringer | 2 | 8.18 | 99 |
| Bakkedueller | 7 | 28.64 | 99 |
| Bakkedueller vunnet | 4 | 16.36 | 99 |
| Luftdueller vunnet | 0 | 0.00 | 48 |
| Driblet forbi | 0 | 0.00 | 99 |
| Klareringer | 0 | 0.00 | 24 |
| Blokkerte skudd | 1 | 4.09 | 99 |
| Straffespark gikk bort | 0 | 0.00 | 99 |
Som forsvarsspiller har Alphonso Davies sluppet inn 6 mål og hold nullen 2 ganger på 1 kamper i Bundesliga 2026/2027-sesongen. Det betyr at når Alphonso Davies er på banen, slipper laget deres inn et mål hvert 22 minutt. Videre har de foretatt 12.27 taklinger og 8.18 avskjæringer for hvert 90 minutt de har vært på banen. Alphonso Davies foretar også rundt 0.00 klareringer til samme tid.
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 0 | N/A | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 0 | 0 | 90 |
| Minutter per kort | Ingen kort | N/A | 90 |
| Kort over 0.5 | 0 | 0% | 95 |
| Forseelser begått | 0 | 0.00 | 38 |
| Fortseelser imot | 0 | 0.00 | 43 |
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 0 | 0 | 90 |
| Målinvolvering | 0 | 0 | 86 |
| Mål hjemme | 0 | 0 | 99 |
| Mål borte | 0 | 0 | 90 |
| Forventede mål (xG) | 0.05 | 0.20 | 76 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 0.05 | 0.20 | 76 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 0 Minutter per mål | N/A | N/A |
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 1 | 4.09 | 90 |
| Skudd på mål | 0/ 1 | 0.00 | 71 |
| Skudd utenfor mål | 1/ 1 | 4.09 | 99 |
| Truffet treverket | 0 ganger | 0.00 | 99 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 0.00% | N/A | 90 |
| Skuddnøyaktighet | 0.00% | N/A | 71 |
| Skudd per scorede mål | 0.00 | N/A | N/A |
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 90 |
| Forventede assists (xA) | 0.12 | 0.49 | 90 |
| Pasninger | 18 | 73.64 | 86 |
| Vellykkede pasninger | 17/ 18 | 69.55 | 86 |
| Andel fullførte pasninger | 94.44% | N/A | 95 |
| Nøkkelpasninger | 2 | 8.18 | 99 |
| Innlegg | 0 | 0.00 | 57 |
| Vellykkede innlegg | 0/ 0 | 0.00 | 76 |
| Andel fullførte innlegg | 0.00% | N/A | 76 |
| Minutter per assist | Ingen assists | N/A | N/A |
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 3 | 12.27 | 99 |
| Vellykkede driblinger | 1 | 4.09 | 99 |
| Andel vellykkede driblinger | 33.33% | N/A | 81 |
| Mistet ballen | 1 | 4.09 | 0 |
| Offsider | 0 | 0.00 | 90 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | 0% |
| Straffespark tatt | 0 | 1 |
| Straffer scoret | 0 | 0 |
| Straffespark bommet | 0 | 1 |
Alphonso Davies er en Forsvarsspiller som har deltatt i 7 kamper denne sesongen i Bundesliga, og har spilt totalt 469 minutter. Alphonso Davies slipper inn 1.15 mål i gjennomsnitt for hvert 90. minutt han er på banen. Hans kamper uten baklengs-prosent er 28%. Det betyr at Alphonso Davies har holdt nullen i 2 av 7 kamper han har spilt denne sesongen.
Alphonso Davies har scoret 0 mål totalt denne sesongen i ligaen, noe som gjør at han ligger på 15. plass på FC Bayern Munchens toppscorerliste.
Minutt for minutt
Scorer et mål hvert N/A minutt (Ingen mål)
Gir assist hvert 235. minutt
Får kort hvert 0. minutt
Straffestatistikk (karriere)
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)
Scoringsrangering
Innsluppede mål-rangering
2025/2026-sesongen
Mål / 90 min.
Innsluppet / 90 min.
0.17 Mål
1.38
Innsluppet
0.17 Kort
2024/2025-sesongen
Mål / 90 min.
Innsluppet / 90 min.
0.06 Mål
0.81
Innsluppet
0 Kort
2023/2024-sesongen
Mål / 90 min.
Innsluppet / 90 min.
0.09 Mål
1.09
Innsluppet
0 Kort
2022/2023-sesongen
Mål / 90 min.
Innsluppet / 90 min.
0.04 Mål
1.06
Innsluppet
0 Kort
2021/2022-sesongen
Mål / 90 min.
Innsluppet / 90 min.
0 Mål
1.03
Innsluppet
0.15 Kort
2020/2021-sesongen
Mål / 90 min.
Innsluppet / 90 min.
0.05 Mål
1.58
Innsluppet
0.2 Kort
2019/2020-sesongen
Mål / 90 min.
Innsluppet / 90 min.
0.12 Mål
0.81
Innsluppet
0.16 Kort
2018/2019-sesongen
Mål / 90 min.
Innsluppet / 90 min.
1.22 Mål
1.22
Innsluppet
1.22 Kort
2018-sesongen
Mål / 90 min.
Innsluppet / 90 min.
0.3 Mål
1.67
Innsluppet
0.07 Kort
2017-sesongen
Mål / 90 min.
Innsluppet / 90 min.
0 Mål
1.02
Innsluppet
0.09 Kort
2016-sesongen
Mål / 90 min.
Innsluppet / 90 min.
0 Mål
1.81
Innsluppet
0 Kort