2e Helft Tabel - Venezuela Primera División

Competitie
Goals
Meer/Minder Dan
- Stats in deze Categorie :
- 1e Helft Tabel -
- 2e Helft Tabel -
- Winnend of Verliezend ad Rust -
- Transfermarktwaarde -
- Datasets & Excel-downloads -
- Kansen -
- Verwachte Punten
2e Helft Tabel - Primera División
*Alle statistieken in deze tabel zijn gebaseerd op resultaten ad rust.
Thuis / 2e Helft Tabel (Primera División)
| # | Ploeg | WG Wedstrijden Gespeeld | W - G - V (HT) Winnend - Gelijk - Verliezend bij Rust | DV Doelpunten Voor (DV). Het aantal doelpunten dat deze ploeg heeft gescoord. | DT Doelpunten Tegen (DT). Het aantal tegendoelpunten voor deze ploeg. | DS Doelsaldo (DS). Doelpunten Gescoord - Tegendoelpunten | Ptn | Laatste 5 (2H) | PPW (2H) | CS Clean Sheets (CS). Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie. * Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen. | BTS Beide Teams Scoren (BTS). Lijst van ploegen met het hoogste aantal wedstrijden waar beide ploegen hebben gescoord. De statistieken gelden enkel voor de competitie. *Ploegen moeten minimum 7 wedstrijden hebben afgewerkt om in deze tabel vermeld te worden. | FTS Niet Gescoord (FTS). Wedstrijden waar deze ploeg niet kon scoren. | 0.5+ Meer dan 0.5 (0.5+). Het aantal of percentage wedstrijden waar het totaal aantal doelpunten boven de 0.5 lag. (bv. 1, 2 of 3 doelpunten). | 1.5+ Meer dan 1.5 (1.5+). Het aantal of percentage wedstrijden waar het totaal aantal doelpunten boven de 1.5 lag. (bv. 2, 3 of 4 doelpunten). | 2.5+ Meer dan 2.5 (2.5+). Het aantal of percentage wedstrijden waar het totaal aantal doelpunten boven de 2.5 lag. (bv. 3, 4 of 5 doelpunten). | Gem. Gemiddeld aantal Doelpunten per Wedstrijd (Gem.). Het gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd. Berekend over het gehele seizoen. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Carabobo FC![]() Carabobo FCPrimera División (Div. 1) Positie 1 / 14 Venezuela
Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium! | 19 | 10-9-0 | 21 | 7 | +14 | 39 |
| 2.05 | 68% | 32% | 26% | 74% | 47% | 11% | 1.47 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | ![]() | Metropolitanos FC![]() Metropolitanos FCPrimera División (Div. 1) Positie 2 / 14 Venezuela
Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium! | 17 | 9-6-2 | 20 | 10 | +10 | 33 |
| 1.94 | 65% | 28% | 35% | 71% | 59% | 24% | 1.76 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | ![]() | Universidad Central de Venezuela FC![]() Universidad Central de Venezuela FCPrimera División (Div. 1) Positie 10 / 14 Venezuela
Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium! | 16 | 8-7-1 | 16 | 5 | +11 | 31 |
| 1.94 | 69% | 25% | 38% | 69% | 38% | 19% | 1.31 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | ![]() | Academia Puerto Cabello![]() Academia Puerto CabelloPrimera División (Div. 1) Positie 2 / 14 Venezuela
Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium! | 18 | 9-3-6 | 17 | 13 | +4 | 30 |
| 1.67 | 39% | 33% | 33% | 94% | 50% | 22% | 1.67 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | ![]() | Estudiantes de Merida FC![]() Estudiantes de Merida FCPrimera División (Div. 1) Positie 9 / 14 Venezuela
Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium! | 16 | 8-5-3 | 15 | 10 | +5 | 29 |
| 1.81 | 50% | 31% | 38% | 81% | 56% | 19% | 1.56 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | ![]() | Deportivo Tachira FC![]() Deportivo Tachira FCPrimera División (Div. 1) Positie 1 / 14 Venezuela
Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium! | 17 | 7-7-3 | 16 | 8 | +8 | 28 |
| 1.65 | 59% | 28% | 41% | 71% | 41% | 24% | 1.41 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | ![]() | Portuguesa FC![]() Portuguesa FCPrimera División (Div. 1) Positie 3 / 14 Venezuela
Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium! | 17 | 7-7-3 | 13 | 7 | +6 | 28 |
| 1.65 | 59% | 24% | 35% | 82% | 35% | 0% | 1.18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | ![]() | Deportivo La Guaira![]() Deportivo La GuairaPrimera División (Div. 1) Positie 4 / 14 Venezuela
Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium! | 18 | 6-6-6 | 11 | 12 | -1 | 24 |
| 1.33 | 44% | 28% | 44% | 83% | 33% | 11% | 1.28 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | ![]() | Caracas FC![]() Caracas FCPrimera División (Div. 1) Positie 3 / 14 Venezuela
Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium! | 15 | 4-7-4 | 9 | 8 | +1 | 19 |
| 1.27 | 53% | 20% | 67% | 60% | 33% | 13% | 1.13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | ![]() | Monagas SC![]() Monagas SCPrimera División (Div. 1) Positie 4 / 14 Venezuela
Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium! | 14 | 4-6-4 | 12 | 8 | +4 | 18 |
| 1.29 | 43% | 28% | 43% | 86% | 43% | 14% | 1.43 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | ![]() | Zamora Futbol Club![]() Zamora Futbol ClubPrimera División (Div. 1) Positie 14 / 14 Venezuela
Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium! | 13 | 4-5-4 | 10 | 11 | -1 | 17 |
| 1.31 | 54% | 38% | 31% | 77% | 38% | 23% | 1.62 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | ![]() | Deportivo Rayo Zuliano![]() Deportivo Rayo ZulianoPrimera División (Div. 1) Positie 12 / 14 Venezuela
Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium! | 13 | 3-6-4 | 6 | 10 | -4 | 15 |
| 1.15 | 54% | 15% | 62% | 69% | 31% | 15% | 1.23 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | ![]() | Trujillanos FC![]() Trujillanos FCPrimera División (Div. 1) Positie 11 / 14 Venezuela
Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium! | 13 | 3-2-8 | 6 | 14 | -8 | 11 |
| 0.85 | 23% | 23% | 62% | 92% | 38% | 23% | 1.54 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | ![]() | Academia Anzoategui FC![]() Academia Anzoategui FCPrimera División (Div. 1) Positie 13 / 14 Venezuela
Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium! | 13 | 0-7-5 | 4 | 11 | -7 | 7 |
| 0.58 | 42% | 25% | 75% | 57% | 42% | 17% | 1.25 |
Uit / 2e Helft Tabel (Primera División)
| # | Ploeg | WG Wedstrijden Gespeeld | W - G - V (HT) Winnend - Gelijk - Verliezend bij Rust | DV Doelpunten Voor (DV). Het aantal doelpunten dat deze ploeg heeft gescoord. | DT Doelpunten Tegen (DT). Het aantal tegendoelpunten voor deze ploeg. | DS Doelsaldo (DS). Doelpunten Gescoord - Tegendoelpunten | Ptn | Laatste 5 (2H) | PPW (2H) | CS Clean Sheets (CS). Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie. * Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen. | BTS Beide Teams Scoren (BTS). Lijst van ploegen met het hoogste aantal wedstrijden waar beide ploegen hebben gescoord. De statistieken gelden enkel voor de competitie. *Ploegen moeten minimum 7 wedstrijden hebben afgewerkt om in deze tabel vermeld te worden. | FTS Niet Gescoord (FTS). Wedstrijden waar deze ploeg niet kon scoren. | 0.5+ Meer dan 0.5 (0.5+). Het aantal of percentage wedstrijden waar het totaal aantal doelpunten boven de 0.5 lag. (bv. 1, 2 of 3 doelpunten). | 1.5+ Meer dan 1.5 (1.5+). Het aantal of percentage wedstrijden waar het totaal aantal doelpunten boven de 1.5 lag. (bv. 2, 3 of 4 doelpunten). | 2.5+ Meer dan 2.5 (2.5+). Het aantal of percentage wedstrijden waar het totaal aantal doelpunten boven de 2.5 lag. (bv. 3, 4 of 5 doelpunten). | Gem. Gemiddeld aantal Doelpunten per Wedstrijd (Gem.). Het gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd. Berekend over het gehele seizoen. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Metropolitanos FC![]() Metropolitanos FCPrimera División (Div. 1) Positie 2 / 14 Venezuela
Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium! | 18 | 6-8-4 | 13 | 11 | +2 | 26 |
| 1.44 | 50% | 39% | 28% | 83% | 39% | 11% | 1.33 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | ![]() | Carabobo FC![]() Carabobo FCPrimera División (Div. 1) Positie 1 / 14 Venezuela
Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium! | 17 | 5-8-4 | 16 | 10 | +6 | 23 |
| 1.35 | 53% | 28% | 47% | 71% | 41% | 18% | 1.53 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | ![]() | Academia Puerto Cabello![]() Academia Puerto CabelloPrimera División (Div. 1) Positie 2 / 14 Venezuela
Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium! | 18 | 5-8-5 | 9 | 11 | -2 | 23 |
| 1.28 | 50% | 22% | 50% | 78% | 33% | 0% | 1.11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | ![]() | Deportivo La Guaira![]() Deportivo La GuairaPrimera División (Div. 1) Positie 4 / 14 Venezuela
Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium! | 17 | 5-7-5 | 12 | 11 | +1 | 22 |
| 1.29 | 47% | 28% | 47% | 76% | 41% | 18% | 1.35 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | ![]() | Deportivo Tachira FC![]() Deportivo Tachira FCPrimera División (Div. 1) Positie 1 / 14 Venezuela
Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium! | 18 | 4-9-4 | 15 | 14 | +1 | 21 |
| 1.24 | 41% | 41% | 41% | 76% | 59% | 18% | 1.71 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | ![]() | Universidad Central de Venezuela FC![]() Universidad Central de Venezuela FCPrimera División (Div. 1) Positie 10 / 14 Venezuela
Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium! | 16 | 5-5-6 | 9 | 13 | -4 | 20 |
| 1.25 | 50% | 19% | 56% | 75% | 44% | 19% | 1.38 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | ![]() | Estudiantes de Merida FC![]() Estudiantes de Merida FCPrimera División (Div. 1) Positie 9 / 14 Venezuela
Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium! | 16 | 5-4-7 | 7 | 10 | -3 | 19 |
| 1.19 | 50% | 13% | 56% | 81% | 19% | 6% | 1.06 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | ![]() | Portuguesa FC![]() Portuguesa FCPrimera División (Div. 1) Positie 3 / 14 Venezuela
Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium! | 18 | 3-10-5 | 9 | 12 | -3 | 19 |
| 1.06 | 56% | 28% | 67% | 50% | 33% | 28% | 1.17 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | ![]() | Caracas FC![]() Caracas FCPrimera División (Div. 1) Positie 3 / 14 Venezuela
Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium! | 14 | 3-7-4 | 7 | 9 | -2 | 16 |
| 1.14 | 50% | 28% | 50% | 71% | 36% | 7% | 1.14 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | ![]() | Monagas SC![]() Monagas SCPrimera División (Div. 1) Positie 4 / 14 Venezuela
Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium! | 15 | 3-4-8 | 10 | 14 | -4 | 13 |
| 0.87 | 33% | 33% | 53% | 80% | 53% | 27% | 1.6 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | ![]() | Zamora Futbol Club![]() Zamora Futbol ClubPrimera División (Div. 1) Positie 14 / 14 Venezuela
Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium! | 13 | 2-6-5 | 5 | 8 | -3 | 12 |
| 0.92 | 54% | 15% | 69% | 62% | 31% | 8% | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | ![]() | Academia Anzoategui FC![]() Academia Anzoategui FCPrimera División (Div. 1) Positie 13 / 14 Venezuela
Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium! | 13 | 3-2-8 | 8 | 16 | -8 | 11 |
| 0.85 | 23% | 31% | 54% | 92% | 38% | 23% | 1.85 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | ![]() | Trujillanos FC![]() Trujillanos FCPrimera División (Div. 1) Positie 11 / 14 Venezuela
Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium! | 13 | 2-3-8 | 8 | 17 | -9 | 9 |
| 0.69 | 23% | 38% | 54% | 85% | 54% | 38% | 1.92 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | ![]() | Deportivo Rayo Zuliano![]() Deportivo Rayo ZulianoPrimera División (Div. 1) Positie 12 / 14 Venezuela
Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium! | 13 | 2-2-9 | 6 | 20 | -14 | 8 |
| 0.62 | 15% | 15% | 69% | 100% | 77% | 15% | 2 |
2e Helft Tabel - Venezuela
- Divisie 1
- Divisie 2
- Beker
- Beker













