GEM Totaaldoelpunten - Venezuela Primera División

Competitie
Goals
Meer/Minder Dan
- Stats in deze Categorie :
- GEM Totaaldoelpunten -
- Gescoorde Doelpunten -
- Tegendoelpunten -
- Clean Sheets -
- Beide Ploegen Gescoord -
- Niet Gescoord -
- xG (verwachtte Doelpunten)
GEM Totaaldoelpunten - Primera División
| # | Ploeg | WG | Totaal Doelpunten | Gem. | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Deportivo Rayo Zuliano | 20 | 62 | 3.10 / Wedstrijd | 3.10 | 3.10 |
| 2 | ![]() | Universidad Central de Venezuela FC | 26 | 78 | 3.00 / Wedstrijd | 2.92 | 3.07 |
| 3 | ![]() | Academia Anzoategui FC | 20 | 59 | 2.95 / Wedstrijd | 2.90 | 3.00 |
| 4 | ![]() | Monagas SC | 20 | 56 | 2.80 / Wedstrijd | 2.40 | 3.20 |
| 5 | ![]() | Trujillanos FC | 20 | 53 | 2.65 / Wedstrijd | 2.50 | 2.80 |
| 6 | ![]() | Carabobo FC | 27 | 69 | 2.56 / Wedstrijd | 2.29 | 2.85 |
| 7 | ![]() | Deportivo Tachira FC | 26 | 66 | 2.54 / Wedstrijd | 2.31 | 2.77 |
| 8 | ![]() | Estudiantes de Merida FC | 26 | 65 | 2.50 / Wedstrijd | 2.54 | 2.46 |
| 9 | ![]() | Zamora Futbol Club | 21 | 51 | 2.43 / Wedstrijd | 2.70 | 2.18 |
| 10 | ![]() | Portuguesa FC | 27 | 65 | 2.41 / Wedstrijd | 2.21 | 2.62 |
| 11 | ![]() | Academia Puerto Cabello | 27 | 65 | 2.41 / Wedstrijd | 2.77 | 2.07 |
| 12 | ![]() | Caracas FC | 20 | 48 | 2.40 / Wedstrijd | 2.82 | 1.89 |
| 13 | ![]() | Metropolitanos FC | 26 | 62 | 2.38 / Wedstrijd | 2.86 | 1.83 |
| 14 | ![]() | Deportivo La Guaira | 26 | 57 | 2.19 / Wedstrijd | 2.00 | 2.36 |
Thuis / GEM aantal Doelpunten (Primera División)
| # | Ploeg | WG | Thuis Totaal Doelpunten | Thuis Gem. | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Deportivo Rayo Zuliano | 10 | 31 | 3.10 / Wedstrijd |
| 2 | ![]() | Universidad Central de Venezuela FC | 12 | 35 | 2.92 / Wedstrijd |
| 3 | ![]() | Academia Anzoategui FC | 10 | 29 | 2.90 / Wedstrijd |
| 4 | ![]() | Metropolitanos FC | 14 | 40 | 2.86 / Wedstrijd |
| 5 | ![]() | Caracas FC | 11 | 31 | 2.82 / Wedstrijd |
| 6 | ![]() | Academia Puerto Cabello | 13 | 36 | 2.77 / Wedstrijd |
| 7 | ![]() | Zamora Futbol Club | 10 | 27 | 2.70 / Wedstrijd |
| 8 | ![]() | Estudiantes de Merida FC | 13 | 33 | 2.54 / Wedstrijd |
| 9 | ![]() | Trujillanos FC | 10 | 25 | 2.50 / Wedstrijd |
| 10 | ![]() | Monagas SC | 10 | 24 | 2.40 / Wedstrijd |
| 11 | ![]() | Deportivo Tachira FC | 13 | 30 | 2.31 / Wedstrijd |
| 12 | ![]() | Carabobo FC | 14 | 32 | 2.29 / Wedstrijd |
| 13 | ![]() | Portuguesa FC | 14 | 31 | 2.21 / Wedstrijd |
| 14 | ![]() | Deportivo La Guaira | 12 | 24 | 2.00 / Wedstrijd |
Uit / GEM aantal Doelpunten (Primera División)
| # | Ploeg | WG | Uit Totaal Doelpunten | Uit Gem. | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Monagas SC | 10 | 32 | 3.20 / Wedstrijd |
| 2 | ![]() | Deportivo Rayo Zuliano | 10 | 31 | 3.10 / Wedstrijd |
| 3 | ![]() | Universidad Central de Venezuela FC | 14 | 43 | 3.07 / Wedstrijd |
| 4 | ![]() | Academia Anzoategui FC | 10 | 30 | 3.00 / Wedstrijd |
| 5 | ![]() | Carabobo FC | 13 | 37 | 2.85 / Wedstrijd |
| 6 | ![]() | Trujillanos FC | 10 | 28 | 2.80 / Wedstrijd |
| 7 | ![]() | Deportivo Tachira FC | 13 | 36 | 2.77 / Wedstrijd |
| 8 | ![]() | Portuguesa FC | 13 | 34 | 2.62 / Wedstrijd |
| 9 | ![]() | Estudiantes de Merida FC | 13 | 32 | 2.46 / Wedstrijd |
| 10 | ![]() | Deportivo La Guaira | 14 | 33 | 2.36 / Wedstrijd |
| 11 | ![]() | Zamora Futbol Club | 11 | 24 | 2.18 / Wedstrijd |
| 12 | ![]() | Academia Puerto Cabello | 14 | 29 | 2.07 / Wedstrijd |
| 13 | ![]() | Caracas FC | 9 | 17 | 1.89 / Wedstrijd |
| 14 | ![]() | Metropolitanos FC | 12 | 22 | 1.83 / Wedstrijd |
Which ploeg kent het meeste aantal tegendoelpunten in de Primera División?
In het seizoen 2026, waren in wedstrijden van Deportivo Rayo Zuliano de meeste doelpunten te vinden met 62 goals uit 20 wedstrijden. Hierbij tellen we zowel gescoorde doelpunten als tegendoelpunten. Deportivo Rayo Zuliano kende in hun wedstrijden een gemiddelde van 3.1 doelpunten per wedstrijd. In uitwedstrijden kenden ze een gemiddelde van 3.1 gemaakte doelpunten voor en tegen - een leuk extraatje voor de toeschouwers van de wedstrijden van Deportivo Rayo Zuliano.
Ook bij wedstrijden waarin Universidad Central de Venezuela FC en Academia Anzoategui FC deelnamen werd er vaak feest gevierd in de Primera División. Bij Universidad Central de Venezuela FC en Academia Anzoategui FC vielen respectievelijk in totaal 62 en 78 doelpunten. Beide ploegen kenden een gemiddelde van ongeveer 3 totaaldoelpunten per wedstrijd. De wedstrijden van Deportivo La Guaira kenden echter minder doelpunten in de Primera División. Amper 57 doelpunten vielen tijdens hun wedstrijden in de Primera División een gemiddelde van 2.19 doelpunten per wedstrijd.
GEM Totaaldoelpunten - Venezuela
- Divisie 1
- Divisie 2
- Beker













