Második Félidő Táblázat - Venezuela Primera División

Verseny
Gólok
- Statisztikák ebben a kategóriában :
- Első félidő táblázat -
- Második Félidő Táblázat -
- Nyerés vagy veszítés félidőben -
- Piaci Érték -
- Adatkészletek és Excel letöltések -
- Esélyek -
- Expected Points
Második Félidő Táblázat - Primera División
* A táblázatban szereplő összes statisztika a félidős eredményekből származnak.
Hazai / Második Félidő Táblázat (Primera División)
| # | Csapat | MP Játszott Meccsek | W - D - L (HT) Győzelem - Döntetlen - Vereség Félidőben | GF Gól Számára (GF). A csapat által szerzett gólok száma. | GA Gól Ellen (GA). A csapat kapott góljainak száma. | GD Gól különbség (GD). Szerzett Gólok - Kapott Gólok | Pts | Utolsó 5 (2H) | PPG (2H) | CS Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS). A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak. * A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra. | BTTS Mindkét Csapat Szerzett Gólt (BTTS). A legtöbb mérkőzést szerző csapatok listája, ahol mindkét csapat gólt szerzett. Csak a csapat hazai bajnokságának statisztikái futnak. * A csapatnak legalább 7 mérkőzést kell ahhoz játszania, mielőtt minősül erre a BTTS táblázatra. | FTS Nem sikerült pontot szerezni (FTS). Azok a mérkőzések, ahol ennek a csapatnak nem sikerült gólt szereznie. | 0,5+ 0,5 Felett (0,5+). Azon mérkőzések száma vagy százalékos aránya, ahol az összes gól 0,5 (azaz 1, 2 vagy 3 gól) felett végződött. | 1,5+ 1,5 Felett (1,5+). Azon mérkőzések száma vagy százalékos aránya, ahol az összes gól 1,5 (azaz 2, 3 vagy 4 gól) felett végződött. | 2,5+ 2,5 Felett (2,5+). Azon mérkőzések száma vagy százalékos aránya, ahol az összes gól 2,5 (azaz 3, 4 vagy 5 gól) felett végződött. | Átl. Átlagos Gólok Mérkőzésenként (ÁTLAG). Az összes gól átlagos száma mérkőzésenként. Ebben a szezonban számítva. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Carabobo FC![]() Carabobo FCPrimera División (Oszt. 1) Liga Pozíció 7 / 14 Venezuela
Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni? | 14 | 7-7-0 | 15 | 5 | +10 | 28 |
| 2.00 | 71% | 28% | 28% | 71% | 43% | 7% | 1.43 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | ![]() | Academia Puerto Cabello![]() Academia Puerto CabelloPrimera División (Oszt. 1) Liga Pozíció 3 / 14 Venezuela
Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni? | 13 | 8-3-2 | 15 | 7 | +8 | 27 |
| 2.08 | 46% | 38% | 23% | 92% | 54% | 23% | 1.69 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | ![]() | Metropolitanos FC![]() Metropolitanos FCPrimera División (Oszt. 1) Liga Pozíció 2 / 14 Venezuela
Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni? | 14 | 7-5-2 | 16 | 10 | +6 | 26 |
| 1.86 | 56% | 36% | 36% | 71% | 56% | 28% | 1.86 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | ![]() | Universidad Central de Venezuela FC![]() Universidad Central de Venezuela FCPrimera División (Oszt. 1) Liga Pozíció 9 / 14 Venezuela
Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni? | 12 | 6-5-1 | 14 | 5 | +9 | 23 |
| 1.92 | 57% | 33% | 33% | 75% | 50% | 25% | 1.58 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | ![]() | Portuguesa FC![]() Portuguesa FCPrimera División (Oszt. 1) Liga Pozíció 5 / 14 Venezuela
Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni? | 13 | 6-5-2 | 11 | 5 | +6 | 23 |
| 1.77 | 62% | 23% | 31% | 85% | 38% | 0% | 1.23 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | ![]() | Estudiantes de Merida FC![]() Estudiantes de Merida FCPrimera División (Oszt. 1) Liga Pozíció 6 / 14 Venezuela
Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni? | 13 | 6-4-3 | 10 | 8 | +2 | 22 |
| 1.69 | 54% | 23% | 46% | 77% | 46% | 15% | 1.38 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | ![]() | Deportivo La Guaira![]() Deportivo La GuairaPrimera División (Oszt. 1) Liga Pozíció 4 / 14 Venezuela
Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni? | 12 | 5-4-3 | 7 | 5 | +2 | 19 |
| 1.58 | 57% | 17% | 50% | 75% | 17% | 8% | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | ![]() | Deportivo Tachira FC![]() Deportivo Tachira FCPrimera División (Oszt. 1) Liga Pozíció 1 / 14 Venezuela
Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni? | 13 | 4-6-3 | 10 | 8 | +2 | 18 |
| 1.38 | 46% | 38% | 46% | 69% | 38% | 23% | 1.38 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | ![]() | Caracas FC![]() Caracas FCPrimera División (Oszt. 1) Liga Pozíció 8 / 14 Venezuela
Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni? | 11 | 4-5-2 | 9 | 5 | +4 | 17 |
| 1.55 | 55% | 27% | 55% | 64% | 36% | 18% | 1.27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | ![]() | Zamora Futbol Club![]() Zamora Futbol ClubPrimera División (Oszt. 1) Liga Pozíció 12 / 14 Venezuela
Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni? | 10 | 4-4-2 | 7 | 6 | +1 | 16 |
| 1.60 | 70% | 20% | 40% | 70% | 20% | 10% | 1.3 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | ![]() | Monagas SC![]() Monagas SCPrimera División (Oszt. 1) Liga Pozíció 10 / 14 Venezuela
Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni? | 10 | 4-4-2 | 11 | 5 | +6 | 16 |
| 1.60 | 50% | 30% | 30% | 90% | 50% | 20% | 1.6 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | ![]() | Deportivo Rayo Zuliano![]() Deportivo Rayo ZulianoPrimera División (Oszt. 1) Liga Pozíció 13 / 14 Venezuela
Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni? | 10 | 2-4-4 | 4 | 9 | -5 | 10 |
| 1.00 | 50% | 10% | 70% | 70% | 30% | 20% | 1.3 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | ![]() | Trujillanos FC![]() Trujillanos FCPrimera División (Oszt. 1) Liga Pozíció 11 / 14 Venezuela
Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni? | 10 | 3-1-6 | 5 | 11 | -6 | 10 |
| 1.00 | 30% | 20% | 60% | 90% | 40% | 30% | 1.6 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | ![]() | Academia Anzoategui FC![]() Academia Anzoategui FCPrimera División (Oszt. 1) Liga Pozíció 14 / 14 Venezuela
Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni? | 10 | 0-5-4 | 4 | 10 | -6 | 5 |
| 0.56 | 33% | 33% | 67% | 67% | 56% | 22% | 1.56 |
Vendég / Második Félidő Táblázat (Primera División)
| # | Csapat | MP Játszott Meccsek | W - D - L (HT) Győzelem - Döntetlen - Vereség Félidőben | GF Gól Számára (GF). A csapat által szerzett gólok száma. | GA Gól Ellen (GA). A csapat kapott góljainak száma. | GD Gól különbség (GD). Szerzett Gólok - Kapott Gólok | Pts | Utolsó 5 (2H) | PPG (2H) | CS Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS). A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak. * A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra. | BTTS Mindkét Csapat Szerzett Gólt (BTTS). A legtöbb mérkőzést szerző csapatok listája, ahol mindkét csapat gólt szerzett. Csak a csapat hazai bajnokságának statisztikái futnak. * A csapatnak legalább 7 mérkőzést kell ahhoz játszania, mielőtt minősül erre a BTTS táblázatra. | FTS Nem sikerült pontot szerezni (FTS). Azok a mérkőzések, ahol ennek a csapatnak nem sikerült gólt szereznie. | 0,5+ 0,5 Felett (0,5+). Azon mérkőzések száma vagy százalékos aránya, ahol az összes gól 0,5 (azaz 1, 2 vagy 3 gól) felett végződött. | 1,5+ 1,5 Felett (1,5+). Azon mérkőzések száma vagy százalékos aránya, ahol az összes gól 1,5 (azaz 2, 3 vagy 4 gól) felett végződött. | 2,5+ 2,5 Felett (2,5+). Azon mérkőzések száma vagy százalékos aránya, ahol az összes gól 2,5 (azaz 3, 4 vagy 5 gól) felett végződött. | Átl. Átlagos Gólok Mérkőzésenként (ÁTLAG). Az összes gól átlagos száma mérkőzésenként. Ebben a szezonban számítva. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Deportivo La Guaira![]() Deportivo La GuairaPrimera División (Oszt. 1) Liga Pozíció 4 / 14 Venezuela
Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni? | 14 | 5-6-3 | 12 | 8 | +4 | 21 |
| 1.50 | 50% | 36% | 36% | 79% | 43% | 21% | 1.43 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | ![]() | Carabobo FC![]() Carabobo FCPrimera División (Oszt. 1) Liga Pozíció 7 / 14 Venezuela
Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni? | 13 | 4-6-3 | 13 | 8 | +5 | 18 |
| 1.38 | 54% | 31% | 46% | 69% | 38% | 23% | 1.62 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | ![]() | Academia Puerto Cabello![]() Academia Puerto CabelloPrimera División (Oszt. 1) Liga Pozíció 3 / 14 Venezuela
Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni? | 14 | 4-6-4 | 7 | 9 | -2 | 18 |
| 1.29 | 50% | 21% | 50% | 79% | 36% | 0% | 1.14 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | ![]() | Metropolitanos FC![]() Metropolitanos FCPrimera División (Oszt. 1) Liga Pozíció 2 / 14 Venezuela
Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni? | 12 | 4-5-3 | 7 | 6 | +1 | 17 |
| 1.42 | 57% | 25% | 42% | 75% | 25% | 8% | 1.08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | ![]() | Universidad Central de Venezuela FC![]() Universidad Central de Venezuela FCPrimera División (Oszt. 1) Liga Pozíció 9 / 14 Venezuela
Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni? | 14 | 4-5-5 | 8 | 10 | -2 | 17 |
| 1.21 | 50% | 21% | 56% | 71% | 43% | 14% | 1.29 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | ![]() | Deportivo Tachira FC![]() Deportivo Tachira FCPrimera División (Oszt. 1) Liga Pozíció 1 / 14 Venezuela
Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni? | 13 | 2-8-2 | 11 | 9 | +2 | 14 |
| 1.17 | 42% | 42% | 50% | 67% | 57% | 17% | 1.67 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | ![]() | Portuguesa FC![]() Portuguesa FCPrimera División (Oszt. 1) Liga Pozíció 5 / 14 Venezuela
Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni? | 13 | 2-7-4 | 7 | 10 | -3 | 13 |
| 1.00 | 54% | 31% | 62% | 54% | 38% | 31% | 1.31 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | ![]() | Estudiantes de Merida FC![]() Estudiantes de Merida FCPrimera División (Oszt. 1) Liga Pozíció 6 / 14 Venezuela
Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni? | 13 | 3-3-7 | 5 | 10 | -5 | 12 |
| 0.92 | 38% | 15% | 62% | 85% | 23% | 8% | 1.15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | ![]() | Zamora Futbol Club![]() Zamora Futbol ClubPrimera División (Oszt. 1) Liga Pozíció 12 / 14 Venezuela
Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni? | 10 | 2-4-4 | 5 | 7 | -2 | 10 |
| 1.00 | 50% | 20% | 60% | 70% | 40% | 10% | 1.2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | ![]() | Caracas FC![]() Caracas FCPrimera División (Oszt. 1) Liga Pozíció 8 / 14 Venezuela
Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni? | 9 | 1-5-3 | 4 | 6 | -2 | 8 |
| 0.89 | 44% | 33% | 56% | 67% | 33% | 11% | 1.11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | ![]() | Academia Anzoategui FC![]() Academia Anzoategui FCPrimera División (Oszt. 1) Liga Pozíció 14 / 14 Venezuela
Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni? | 10 | 2-2-6 | 6 | 13 | -7 | 8 |
| 0.80 | 30% | 30% | 50% | 90% | 40% | 20% | 1.9 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | ![]() | Deportivo Rayo Zuliano![]() Deportivo Rayo ZulianoPrimera División (Oszt. 1) Liga Pozíció 13 / 14 Venezuela
Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni? | 10 | 2-1-7 | 5 | 15 | -10 | 7 |
| 0.70 | 20% | 10% | 70% | 100% | 70% | 20% | 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | ![]() | Monagas SC![]() Monagas SCPrimera División (Oszt. 1) Liga Pozíció 10 / 14 Venezuela
Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni? | 10 | 1-2-7 | 6 | 12 | -6 | 5 |
| 0.50 | 20% | 40% | 50% | 90% | 60% | 30% | 1.8 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | ![]() | Trujillanos FC![]() Trujillanos FCPrimera División (Oszt. 1) Liga Pozíció 11 / 14 Venezuela
Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni? | 10 | 0-2-8 | 3 | 15 | -12 | 2 |
| 0.20 | 20% | 30% | 70% | 80% | 40% | 40% | 1.8 |
Második Félidő Táblázat - Venezuela
- Felosztás 1
- Felosztás 2













