Mathis Picouleau Portrait

Mathis Picouleau Stats

Nationale Ploeg : France Under 19
Positie : Middenvelder - Centraal middenveld
Nationaliteit : France
Voet : Rechtervoetig
Rugnummer : #8
Leeftijd (Geboortedatum) : 26 (8/5/2000)
Hoogte : 173cm
Gewicht : 63kg

2025/2026

2026/2027

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Meer

2019

2017/2018

2025/2026 en carrière statistieken- Mathis Picouleau

5.99
Gemiddelde waardering in de NationalRanking Assists : 117 / 367 Spelers
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

30

2

3

2

0

0

2604'

Totaal 2025/2026

31

2

3

2
0

0

2685'

Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

94

8

7

13

0

0

7870'

73

3

1

10

0

0

3753'

7

2

0

0

0

0

513'

2

0

0

0

0

0

131'

Totaal 2025/2026

185

14

8

23
0

0

13077'

Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Mathis Picouleau. Mathis Picouleau heeft in totaal 185 wedstrijden gespeeld, 14 doelpunten gescoord, en 7 assists verzameld. Mathis Picouleau heeft de meeste wedstrijden gespeeld in National met 185 in Frankrijk. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.

Stat per 90 minuten in de National

0.07Doelpunten Per 90
2 Doelpunten Totaal
56 Percentiel
0.10Assist Per 90
3 Assists Totaal
70 Percentiel
0.17D+A Per 90
5 Doelbijdragen Totaal
60 Percentiel
0.04xG Per 90'
1.13 Verwachte Doelpunten
51 Percentiel
0.03xA per 90
0.92 Verwachte assists
44 Percentiel
0.07Kaarten per 90
2 Kaarten Totaal
21 Percentiel

Mathis Picouleau Statistieken - Gedetailleerd

National statistieken voor Mathis Picouleau

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden30N/A
94
minuten260487 minuten per spel
93
Gestarte wedstrijden29N/A
94
Wedstrijden Gesubbed In1N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd2N/AN/A

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten20.07
56
Doelpunt Betrokkenheid50.17
60
Doelpunten thuis10.07
60
Doelpunten uit10.07
61
Verwachte doelpunten (xG)1.130.04
51
Niet-straf xG (npxG)1.130.04
53
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt1302 Minuten per doelpuntN/AN/A

Mathis Picouleau heeft 2 doelpunten gemaakt in 30 wedstrijden tot nu toe in het National 2025/2026 seizoen. 1 van de 2 doelpunten werden thuis gescoord, terwijl ze 1 doelpunten maakten in uitwedstrijden. In totaal zijn de doelpunten van Mathis Picouleau per 90 minuten 0.07. Bovendien is Mathis Picouleau's totale D/A (doelpunten + assists) 5 voor dit seizoen. Hun doelbetrokkenheid staat gelijk aan 0.17 per 90 minuten. Hun niet-straf xG per 90 minuten is 0.04. Dit zet de npxG-output van Mathis Picouleau op 1.13, waarmee ze in het hoogste 53 percentiel van National spelers zitten.

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen10.03
34
Schoten op doel
0/ 1
0.00
56
Schoten naast doel
1/ 1
0.03
42
Raak het houtwerk0 keer0.00
97
Schot conversie verhouding200.00%N/A
95
Schoten Nauwkeurigheid0.00%N/A
56
Schoten per doelpunt0.50N/AN/A

Mathis Picouleau heeft 1 schoten genomen in 30 wedstrijden tot nu toe in het National 2025/2026 seizoen. Van de 1 schoten waren 0 schoten op doel en de andere 1 schoten waren naast het doel. Dat betekent dat de schietnauwkeurigheid van Mathis Picouleau 0.00% is. Ze scoren een doelpunt voor elke 0.50 schoten die ze nemen en neemt 0.03 schoten per 90 minuten op het veld.

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists30.1
70
Verwachte assists (xA)0.920.03
44
Passes1113.71
41
Geslaagde passen
83/ 111
2.77
40
Pass-voltooiingspercentage74.77%N/A
38
Key passen40.13
69
Voorzetten70.23
69
Succesvolle voorzetten
2/ 7
0.07
65
Slagingspercentage28.57%N/A
62
Minuten per assist868 Minuten per assistN/AN/A

Mathis Picouleau heeft 3 assists geassisteerd in 30 wedstrijden tot nu toe in het National 2025/2026 seizoen. Als we kijken naar hun passing-aspect van het spel, passt Mathis Picouleau de bal ongeveer 3.71 keer tijdens een wedstrijd, met een pass-voltooiingspercentage van 74.77. Ze spelen ook 0.13 Key passen elke wedstrijd, wat leidt tot belangrijke scoringskansen. Over het geheel genomen is de xA (verwachte assists) output van Mathis Picouleau 0.03 per 90 minuten. Deze statistiek plaatst hem boven 44 procent van de spelers in de National.

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels10.03
55
Succesvolle dribbels10.03
59
Succespercentage dribbelen100.00%N/A
99
Ontnomen10.03
35
Buitenspel30.10
86

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten2N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten20.07
21
Minuten Per Boeking1302 min' / kaartN/A
92
Kaarten Meer dan 0,527%
30
Gemaakte overtredingen60.20
61
Overtreding tegen10.03
23

Mathis Picouleau heeft 2 gele kaarten en 0 rode kaarten gekregen in 30 wedstrijden tot nu toe in de National 2025/2026 seizoen. Ze maken 0.20 overtredingen per 90 minuten.

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen341.18
45
Minuten per doelpunt Toegestaan77 Min'N/A
46
Clean Sheets1033%
64
Tackles00.00
35
Onderscheppingen40.13
53
Grondduels290.97
45
Grondduels gewonnen60.20
35
Luchtduels gewonnen20.07
45
Gedribbeld verleden20.07
28
Clearances40.13
51
Geblockte schoten00.00
81
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Mathis Picouleau heeft nog geen strafschoppen genomen in zijn carrière (gebaseerd op alle seizoensgegevens die we hebben op FootyStats). Hun strafschop statistieken zullen worden bijgewerkt zodra hij een strafschop neemt in een officiële wedstrijd.

Coupe de France statistieken voor Mathis Picouleau

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden1N/A
0
minuten8181 minuten per spel
0
Gestarte wedstrijden1N/A
0
Wedstrijden Gesubbed In0N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd1N/AN/A

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten00
62
Doelpunt Betrokkenheid00
56
Doelpunten thuis00
62
Doelpunten uit00
81
Verwachte doelpunten (xG)0.060.07
53
Niet-straf xG (npxG)0.060.07
53
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/AN/A

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen11.11
69
Schoten op doel
0/ 1
0.00
41
Schoten naast doel
1/ 1
1.11
94
Raak het houtwerk0 keer0.00
91
Schot conversie verhouding0.00%N/A
59
Schoten Nauwkeurigheid0.00%N/A
41
Schoten per doelpunt0.00N/AN/A

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
75
Verwachte assists (xA)0.060.07
22
Passes3235.56
38
Geslaagde passen
28/ 32
31.11
44
Pass-voltooiingspercentage87.50%N/A
53
Key passen00.00
28
Voorzetten55.56
97
Succesvolle voorzetten
1/ 5
1.11
84
Slagingspercentage20.00%N/A
59
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels00.00
25
Succesvolle dribbels00.00
28
Succespercentage dribbelen0.00%N/A
28
Ontnomen00.00
99
Buitenspel00.00
72

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten0N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten00
50
Minuten Per BoekingGeen boekingenN/A
50
Kaarten Meer dan 0,500%
53
Gemaakte overtredingen00.00
19
Overtreding tegen11.11
75

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen55.56
0
Minuten per doelpunt Toegestaan16 Min'N/A
0
Clean Sheets00%
0
Tackles22.22
88
Onderscheppingen00.00
19
Grondduels33.33
25
Grondduels gewonnen33.33
34
Luchtduels gewonnen00.00
9
Gedribbeld verleden00.00
99
Clearances00.00
0
Geblockte schoten00.00
38
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Mathis Picouleau Statistische analyse

Mathis Picouleau is een Middenvelder die 30 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de National, goed voor in totaal 2604 minuten. Mathis Picouleau geeft gemiddeld 0.1 assists per 90 minuten op het veld.

Mathis Picouleau scoorde een totaal van 2 doelpunten in dit seizoen in de competitie tot dusver, wat hem op plaats 6 brengt in de Topscorers Lijst van US Concarnoise.

Minute per Minute

Scoort een doelpunt elke 1302 minuten

Geeft een assist elke 868 minuten

Krijgt een kaart elke 1302 minuten

Penalty Statistieken (Carrière)
PEN
Gescoord 0 / 0 strafschoppen
Gemiste 0 / 0 strafschoppen
 
Strafschop omzettingspercentage: N/A
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)

Topschuttersrank

168 / 367 Spelers

Ranking Assists

117 / 367 Spelers

PRESTATIES UIT VORIGE SEIZOENEN

Seizoen 2026/2027
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

4

0

1

0

0

0

357'

Totaal 2026/2027

4

0

1

0
0

0

357'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0.25  Assists

0  Kaarten

Seizoen 2024/2025
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

27

1

0

6

0

0

2144'

Totaal 2024/2025

27

1

0

6
0

0

2144'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0.04 Doelpunten

0  Assists

0.25  Kaarten

Seizoen 2023/2024
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

33

5

3

5

0

0

2765'

2

1

0

0

0

0

150'

Totaal 2023/2024

35

6

3

5
0

0

2915'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0.16 Doelpunten

0.1  Assists

0.16  Kaarten

Seizoen 2022/2023
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

26

1

1

5

0

0

1469'

Totaal 2022/2023

27

1

1

5
0

0

1559'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0.06 Doelpunten

0.06  Assists

0.31  Kaarten

Seizoen 2021/2022
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

19

1

0

2

0

0

908'

2

1

0

0

0

0

102'

Totaal 2021/2022

23

2

0

2
0

0

1190'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0.1 Doelpunten

0  Assists

0.2  Kaarten

Seizoen 2020/2021
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

28

1

0

3

0

0

1376'

Totaal 2020/2021

29

1

0

3
0

0

1466'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0.07 Doelpunten

0  Assists

0.2  Kaarten

Seizoen 2020
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2020

4

1

0

0
0

0

360'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0.25 Doelpunten

0  Assists

0  Kaarten

Seizoen 2019
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2019

3

0

0

0
0

0

270'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0  Assists

0  Kaarten

Seizoen 2017/2018
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

2

0

0

0

0

0

131'

Totaal 2017/2018

2

0

0

0
0

0

131'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0  Assists

0  Kaarten

/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
Binnenkort
Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!