Mathis Picouleau Portrait

Mathis Picouleau Stats

Reprezentacija : France Under 19
Pozicija : Veznjak - Centralni vezni red
Nacionalnost : France
Noga : Desna noga
Broj dresa : #8
Godine (rođendan) : 26 (8 May 2000)
Visina : 173cm
Težina : 63kg

2025/2026

2026/2027

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Više

2019

2017/2018

2025/2026 i statistika karijere- Mathis Picouleau

5.99
Prosječna ocjena u NacionalnaRang asistencija : 117 / 367 igrača
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

30

2

3

2

0

0

2604'

Ukupno 2025/2026

31

2

3

2
0

0

2685'

Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

94

8

7

13

0

0

7870'

73

3

1

10

0

0

3753'

7

2

0

0

0

0

513'

2

0

0

0

0

0

131'

Ukupno 2025/2026

185

14

8

23
0

0

13077'

Iznad je statistika karijere za Mathis Picouleau. Mathis Picouleau odigrao je ukupno 185 utakmica, postigao 14 golova i skupio 7 asistencija. Mathis Picouleau je odigrao najveći broj utakmica na Nacionalna s 185 nastupima u Francuska. Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.

Statistika po 90 minuta u Nacionalna

0.07Golovi na 90
2 Ukupno golova
56 Postotak
0.10Asistencije na 90
3 Ukupno asistencija
70 Postotak
0.17G+A prema 90
5 Ukupno doprinosa za gol
60 Postotak
0.04xG na 90'
1.13 Očekivani golovi
51 Postotak
0.03xA Po 90
0.92 Očekivane asistencije
44 Postotak
0.07Kartoni na 90
2 Ukupno kartona
21 Postotak

Mathis Picouleau Statistika - Detaljno

Nacionalna Statistika za Mathis Picouleau

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minutaPostotak
Odigrane utakmice30N/A
94
min.260487 minuta po utakmici
93
Utakmice su počele29N/A
94
Podudara se s pretplatom1N/AN/A
Utakmice su prekinute2N/AN/A

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minutaPostotak
Postignuti golovi20.07
56
Doprinos Golu50.17
60
Golovi kod kuće10.07
60
Golovi u gostima10.07
61
Očekivani golovi (xG)1.130.04
51
Bez penala xG (npxG)1.130.04
53
Zabijeni jedanaesterci0N/AN/A
Hat-trickovi0N/AN/A
3 ili više golova0N/AN/A
2 ili više golova0N/AN/A
Minute po golu1302 Minute po goluN/AN/A

Mathis Picouleau postigao je 2 golova u 30 broju utakmica do sada u Nacionalna 2025/2026 sezone. 1 od 2 golovi postignuti su kod kuće dok su 1 postigli golove u gostima. Sveukupno, broj golova Mathis Picouleau u 90 minuta je 0.07. Štoviše, Mathis Picouleau ukupni G/A (golovi + asistencije) je 5 za ovu sezonu. Njihovo učešće u golovima jednako je 0.17 po 90 minuta. Njihov xG bez penala po 90 minuta je 0.04. To stavlja Mathis Picouleau npxG izlaz na 1.13 što ih stavlja u 53 postotak Nacionalna igrača.

Udarci

Podaci o udarcimaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Udarci10.03
34
Šutevi u okvir
0/ 1
0.00
56
Šutevi izvan okvira
1/ 1
0.03
42
Pogodio okvir gola0 puta0.00
97
Stopa pretvorbe udarca200.00%N/A
95
Preciznost udarca0.00%N/A
56
Udarci po postignutom golu0.50N/AN/A

Mathis Picouleau uzeo je 1 šuteva u 30 utakmicama do sada u Nacionalna 2025/2026 sezoni. Od 1 hitaca, 0 hitci su bili u metu, a ostali 1 hici bili su izvan mete. To znači da je preciznost šuta Mathis Picouleau 0.00%. Postižu gol za svaki 0.50 udarac koji uzmu i uzmu 0.03 udaraca u 90 minuta na terenu.

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Asistencije30.1
70
Očekivane asistencije (xA)0.920.03
44
Ukupno dodavanja1113.71
41
Uspješna dodavanja
83/ 111
2.77
40
Stopa dodavanja74.77%N/A
38
Ključna dodavanja40.13
69
Ubačaji70.23
69
Uspješni Ubačaji
2/ 7
0.07
65
Izvršeni ubačaji28.57%N/A
62
Minuta po asistenciji868 Minuta po asistencijiN/AN/A

Mathis Picouleau je asistirao 3 asistencija u 30 utakmicama do sada u Nacionalna 2025/2026 sezoni. Gledajući njihov aspekt dodavanja u igri, Mathis Picouleau dodaje loptu otprilike 3.71 puta tijekom utakmice sa stopom dodavanja od 74.77. također postigne 0.13 ključna dodavanja u svakoj igri što dovodi do značajnih prilika za postizanje pogotka. Sveukupno, učinak Mathis Picouleau xA (očekivane asistencije) je 0.03 za 90 minuta. Ova statistika ih stavlja iznad 44 posto igrača u Nacionalna

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minutaPostotak
Dribling10.03
55
Uspješni driblinzi10.03
59
Stopa uspješnosti driblinga100.00%N/A
99
Izgubljene lopte10.03
35
Ofsajdi30.10
86

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minutaPostotak
Žuti kartoni2N/AN/A
Crveni kartoni0N/AN/A
Ukupni broj kartona20.07
21
Minuta po Kartonu1302 min' / kartonN/A
92
Kartoni preko 0,527%
30
Počinjeni prekršaji60.20
61
Fauliran protiv10.03
23

Mathis Picouleau je do sada dobio 2 žute kartone i 0 crvene kartone u 30 utakmicama Nacionalna 2025/2026 sezone. Počine 0.20 prekršaja u 90 minuta.

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %Postotak
Primljeni golovi341.18
45
Minuta po primljenom golu77 Min'N/A
46
Bez gola1033%
64
Uklizavanja00.00
35
Presječene lopte40.13
53
Dvoboji na zemlji290.97
45
Osvojeni dvoboji na zemlji60.20
35
Osvojeni zračni dvoboji20.07
45
Prolaznost driblinga20.07
28
Prekid napada40.13
51
Blokirani šutevi00.00
81
Dodjeljeni penali00.00
99

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penalaBez penala
Izvedeni penali00
Zabijeni jedanaesterci00
Promašeni penali00

Mathis Picouleau još nije izveo jedanaesterac u svojoj karijeri (na temelju svih podataka o sezoni koje imamo u FootyStatsu). Njegova statistika kaznenih udaraca bit će ažurirana kada izvede jedanaesterac u službenoj utakmici.

Coupe de France Statistika za Mathis Picouleau

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minutaPostotak
Odigrane utakmice1N/A
0
min.8181 minuta po utakmici
0
Utakmice su počele1N/A
0
Podudara se s pretplatom0N/AN/A
Utakmice su prekinute1N/AN/A

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minutaPostotak
Postignuti golovi00
62
Doprinos Golu00
56
Golovi kod kuće00
62
Golovi u gostima00
81
Očekivani golovi (xG)0.060.07
53
Bez penala xG (npxG)0.060.07
53
Zabijeni jedanaesterci0N/AN/A
Hat-trickovi0N/AN/A
3 ili više golova0N/AN/A
2 ili više golova0N/AN/A
Minute po golu0 Minute po goluN/AN/A

Udarci

Podaci o udarcimaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Udarci11.11
69
Šutevi u okvir
0/ 1
0.00
41
Šutevi izvan okvira
1/ 1
1.11
94
Pogodio okvir gola0 puta0.00
91
Stopa pretvorbe udarca0.00%N/A
59
Preciznost udarca0.00%N/A
41
Udarci po postignutom golu0.00N/AN/A

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Asistencije00
75
Očekivane asistencije (xA)0.060.07
22
Ukupno dodavanja3235.56
38
Uspješna dodavanja
28/ 32
31.11
44
Stopa dodavanja87.50%N/A
53
Ključna dodavanja00.00
28
Ubačaji55.56
97
Uspješni Ubačaji
1/ 5
1.11
84
Izvršeni ubačaji20.00%N/A
59
Minuta po asistencijiNema asistencijaN/AN/A

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minutaPostotak
Dribling00.00
25
Uspješni driblinzi00.00
28
Stopa uspješnosti driblinga0.00%N/A
28
Izgubljene lopte00.00
99
Ofsajdi00.00
72

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minutaPostotak
Žuti kartoni0N/AN/A
Crveni kartoni0N/AN/A
Ukupni broj kartona00
50
Minuta po KartonuNema KartonaN/A
50
Kartoni preko 0,500%
53
Počinjeni prekršaji00.00
19
Fauliran protiv11.11
75

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %Postotak
Primljeni golovi55.56
0
Minuta po primljenom golu16 Min'N/A
0
Bez gola00%
0
Uklizavanja22.22
88
Presječene lopte00.00
19
Dvoboji na zemlji33.33
25
Osvojeni dvoboji na zemlji33.33
34
Osvojeni zračni dvoboji00.00
9
Prolaznost driblinga00.00
99
Prekid napada00.00
0
Blokirani šutevi00.00
38
Dodjeljeni penali00.00
99

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penalaBez penala
Izvedeni penali00
Zabijeni jedanaesterci00
Promašeni penali00

Statistička analiza Mathis Picouleau

Mathis Picouleau je Veznjak koji se pojavio u 30 utakmicama ove sezone u Nacionalna, igrajući ukupno 2604 minuta. Mathis Picouleau ima prosječno 0.1 asistencija svakih 90 minuta koliko je na terenu.

Mathis Picouleau je postigao ukupno 2 golova dosad ove sezone u ligi, što ga svrstava na 6 u US Concarnoise popis najboljih strijelaca momčadi.

Minutu po Minutu

Postigne gol svakih 1302 minuta

Asistira svakih 868 minuta

Kartoniran svakih 1302 minuta

Pregled penala (karijera).
PEN
Postigao 0 / 0 jednaesteraca
Promašeno 0 / 0 jedanaesterci
 
Stopa jedanaesteraca: N/A
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)

Rang golova

168 / 367 Igrača

Rang asistencija

117 / 367 igrača

NASTUPI PRETHODNIH SEZONA

2026/2027 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

4

0

1

0

0

0

357'

Ukupno 2026/2027

4

0

1

0
0

0

357'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0.25  Asistencije

0  Rezervacije

2024/2025 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

27

1

0

6

0

0

2144'

Ukupno 2024/2025

27

1

0

6
0

0

2144'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.04 Golovi

0  Asistencije

0.25  Rezervacije

2023/2024 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

33

5

3

5

0

0

2765'

2

1

0

0

0

0

150'

Ukupno 2023/2024

35

6

3

5
0

0

2915'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.16 Golovi

0.1  Asistencije

0.16  Rezervacije

2022/2023 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

26

1

1

5

0

0

1469'

Ukupno 2022/2023

27

1

1

5
0

0

1559'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.06 Golovi

0.06  Asistencije

0.31  Rezervacije

2021/2022 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

19

1

0

2

0

0

908'

2

1

0

0

0

0

102'

Ukupno 2021/2022

23

2

0

2
0

0

1190'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.1 Golovi

0  Asistencije

0.2  Rezervacije

2020/2021 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

28

1

0

3

0

0

1376'

Ukupno 2020/2021

29

1

0

3
0

0

1466'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.07 Golovi

0  Asistencije

0.2  Rezervacije

2020 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

Ukupno 2020

4

1

0

0
0

0

360'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.25 Golovi

0  Asistencije

0  Rezervacije

2019 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

Ukupno 2019

3

0

0

0
0

0

270'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0  Asistencije

0  Rezervacije

2017/2018 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

2

0

0

0

0

0

131'

Ukupno 2017/2018

2

0

0

0
0

0

131'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0  Asistencije

0  Rezervacije

/hr/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje u###min'
- Počinje u###Hr'
Tijekom igre'
- Započelo
Uskoro
Započelo
no

Učitavanje statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUMU. PROFITIRAJTE SADA.