Nico O

Nico O'Reilly Stats

Nationale Ploeg : England National Team
Positie : Verdediger - Links verdediger
Nationaliteit : England
Birthplace : England - England
Rugnummer : #33
Leeftijd (Geboortedatum) : 21 (21/3/2005)
Hoogte : 193cm
Gewicht : 77kg

2025/2026

2026/2027

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2025/2026 en carrière statistieken- Nico O'Reilly

6.91
Gemiddelde waardering in de Premier LeagueRanking Tegendoelpunten : 21 / 185 Spelers
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

34

5

24

15

5

0

2648'

6

1

2

3

0

0

359'

5

2

1

4

1

0

364'

Totaal 2025/2026

65

9

45

30

9
0

4857'

Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

39

18

32

14

5

0

3080'

36

5

26

15

5

0

2800'

12

4

5

5

2

0

835'

5

2

1

4

1

0

364'

5

0

13

0

1

0

354'

2

2

1

1

0

0

180'

Totaal 2022/2023

142

35

125

51

20
0

10710'

Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Nico O'Reilly. Nico O'Reilly heeft in totaal 142 wedstrijden gespeeld, 35 doelpunten gescoord, en 13 assists verzameld. Nico O'Reilly heeft de meeste wedstrijden gespeeld in U18 Premier League met 142 in Engeland. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.

Stat per 90 minuten in de Premier League

0.82Tegen Per 90
24 Doelpunten in 34 Wedstrijden
90th Percentiel
44%Clean Sheets
15 / 34 Zuivere lakens
95th Percentiel
0.17Kaarten per 90
5 Kaarten Totaal
53rd Percentiel

Nico O'Reilly Statistieken - Gedetailleerd

Premier League statistieken voor Nico O'Reilly

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden34N/A
80
minuten264878 minuten per spel
78
Jaarlijks salaris€2,262,000N/A
20
Gestarte wedstrijden29N/A
76
Wedstrijden Gesubbed In5N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd8N/AN/A

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen240.82
90
Minuten per doelpunt Toegestaan110 Min'N/A
90
Clean Sheets1544%
95
Tackles702.38
84
Onderscheppingen200.68
49
Grondduels34211.62
77
Grondduels gewonnen1635.54
75
Luchtduels gewonnen501.70
70
Gedribbeld verleden210.71
34
Clearances732.48
65
Geblockte schoten120.41
69
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Als verdediger heeft Nico O'Reilly 24 goals tegen gekregen en 15 clean sheets gehouden in 34 wedstrijden in de Premier League 2025/2026 seizoen. Dat betekent dat wanneer Nico O'Reilly op het veld staat, hun team elke 110 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 2.38 tackles en 0.68 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Nico O'Reilly heeft ook ongeveer 2.48 clearances op hetzelfde moment.

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten5N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten50.17
53
Minuten Per Boeking530 min' / kaartN/A
63
Kaarten Meer dan 0,5515%
67
Gemaakte overtredingen451.53
84
Overtreding tegen180.61
33

Nico O'Reilly heeft 5 gele kaarten en 0 rode kaarten gekregen in 34 wedstrijden tot nu toe in de Premier League 2025/2026 seizoen. Ze maken 1.53 overtredingen per 90 minuten.

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten50.17
76
Doelpunt Betrokkenheid80.27
71
Doelpunten thuis40.28
85
Doelpunten uit10.07
59
Verwachte doelpunten (xG)5.980.20
70
Niet-straf xG (npxG)5.980.20
71
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten1N/AN/A
Minuten per doelpunt530 Minuten per doelpuntN/AN/A

Nico O'Reilly heeft 5 doelpunten gemaakt in 34 wedstrijden tot nu toe in het Premier League 2025/2026 seizoen. 4 van de 5 doelpunten werden thuis gescoord, terwijl ze 1 doelpunten maakten in uitwedstrijden. In totaal zijn de doelpunten van Nico O'Reilly per 90 minuten 0.17. Bovendien is Nico O'Reilly's totale D/A (doelpunten + assists) 8 voor dit seizoen. Hun doelbetrokkenheid staat gelijk aan 0.27 per 90 minuten. Hun niet-straf xG per 90 minuten is 0.20. Dit zet de npxG-output van Nico O'Reilly op 5.98, waarmee ze in het hoogste 71 percentiel van Premier League spelers zitten.

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen411.39
64
Schoten op doel
15/ 41
0.51
69
Schoten naast doel
26/ 41
0.88
63
Raak het houtwerk0 keer0.00
57
Schot conversie verhouding12.20%N/A
74
Schoten Nauwkeurigheid36.59%N/A
67
Schoten per doelpunt8.20N/AN/A

Nico O'Reilly heeft 41 schoten genomen in 34 wedstrijden tot nu toe in het Premier League 2025/2026 seizoen. Van de 41 schoten waren 15 schoten op doel en de andere 26 schoten waren naast het doel. Dat betekent dat de schietnauwkeurigheid van Nico O'Reilly 36.59% is. Ze scoren een doelpunt voor elke 8.20 schoten die ze nemen en neemt 1.39 schoten per 90 minuten op het veld.

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists30.1
65
Verwachte assists (xA)5.360.18
73
Passes133445.34
71
Geslaagde passen
1150/ 1334
39.09
73
Pass-voltooiingspercentage86.21%N/A
74
Key passen230.78
52
Voorzetten371.26
55
Succesvolle voorzetten
9/ 37
0.31
57
Slagingspercentage24.32%N/A
60
Minuten per assist883 Minuten per assistN/AN/A

Nico O'Reilly heeft 3 assists geassisteerd in 34 wedstrijden tot nu toe in het Premier League 2025/2026 seizoen. Als we kijken naar hun passing-aspect van het spel, passt Nico O'Reilly de bal ongeveer 45.34 keer tijdens een wedstrijd, met een pass-voltooiingspercentage van 86.21. Ze spelen ook 0.78 Key passen elke wedstrijd, wat leidt tot belangrijke scoringskansen. Over het geheel genomen is de xA (verwachte assists) output van Nico O'Reilly 0.18 per 90 minuten. Deze statistiek plaatst hem boven 73 procent van de spelers in de Premier League.

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels612.07
76
Succesvolle dribbels250.85
74
Succespercentage dribbelen40.98%N/A
39
Ontnomen351.19
29
Buitenspel10.03
37

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Nico O'Reilly heeft nog geen strafschoppen genomen in zijn carrière (gebaseerd op alle seizoensgegevens die we hebben op FootyStats). Hun strafschop statistieken zullen worden bijgewerkt zodra hij een strafschop neemt in een officiële wedstrijd.

FA Cup statistieken voor Nico O'Reilly

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden6N/A
99
minuten35960 minuten per spel
0
Jaarlijks salaris€2,262,000N/A
99
Gestarte wedstrijden3N/A
6
Wedstrijden Gesubbed In3N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd0N/AN/A

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen20.5
78
Minuten per doelpunt Toegestaan180 Min'N/A
74
Clean Sheets350%
65
Tackles112.76
94
Onderscheppingen51.25
86
Grondduels399.78
75
Grondduels gewonnen225.52
78
Luchtduels gewonnen51.25
64
Gedribbeld verleden30.75
22
Clearances112.76
67
Geblockte schoten10.25
58
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Als verdediger heeft Nico O'Reilly 24 goals tegen gekregen en 15 clean sheets gehouden in 6 wedstrijden in de Premier League 2025/2026 seizoen. Dat betekent dat wanneer Nico O'Reilly op het veld staat, hun team elke 180 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 2.76 tackles en 1.25 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Nico O'Reilly heeft ook ongeveer 2.76 clearances op hetzelfde moment.

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten0N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten00
48
Minuten Per BoekingGeen boekingenN/A
48
Kaarten Meer dan 0,500%
50
Gemaakte overtredingen41.00
67
Overtreding tegen30.75
72

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten10.25
65
Doelpunt Betrokkenheid20.5
83
Doelpunten thuis10.5
87
Doelpunten uit00
70
Verwachte doelpunten (xG)1.060.27
72
Niet-straf xG (npxG)1.060.27
72
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt359 Minuten per doelpuntN/AN/A

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen51.25
72
Schoten op doel
3/ 5
0.75
78
Schoten naast doel
2/ 5
0.50
67
Raak het houtwerk0 keer0.00
94
Schot conversie verhouding20.00%N/A
64
Schoten Nauwkeurigheid60.00%N/A
81
Schoten per doelpunt5.00N/AN/A

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists10.25
87
Verwachte assists (xA)1.080.27
86
Passes19849.64
75
Geslaagde passen
172/ 198
43.12
72
Pass-voltooiingspercentage86.87%N/A
75
Key passen41.00
83
Voorzetten20.50
61
Succesvolle voorzetten
2/ 2
0.50
86
Slagingspercentage100.00%N/A
99
Minuten per assist359 Minuten per assistN/AN/A

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels61.50
78
Succesvolle dribbels41.00
89
Succespercentage dribbelen66.67%N/A
72
Ontnomen10.25
33
Buitenspel10.25
97

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

UEFA Champions League statistieken voor Nico O'Reilly

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden8N/A
44
minuten67084 minuten per spel
56
Jaarlijks salaris€2,262,000N/A
99
Gestarte wedstrijden7N/A
55
Wedstrijden Gesubbed In1N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd1N/AN/A

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen101.34
60
Minuten per doelpunt Toegestaan67 Min'N/A
61
Clean Sheets225%
41
Tackles162.15
83
Onderscheppingen60.81
57
Grondduels668.87
61
Grondduels gewonnen324.30
58
Luchtduels gewonnen91.21
72
Gedribbeld verleden30.40
63
Clearances131.75
64
Geblockte schoten20.27
60
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Als verdediger heeft Nico O'Reilly 24 goals tegen gekregen en 15 clean sheets gehouden in 8 wedstrijden in de Premier League 2025/2026 seizoen. Dat betekent dat wanneer Nico O'Reilly op het veld staat, hun team elke 67 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 2.15 tackles en 0.81 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Nico O'Reilly heeft ook ongeveer 1.75 clearances op hetzelfde moment.

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten2N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten20.27
80
Minuten Per Boeking335 min' / kaartN/A
56
Kaarten Meer dan 0,5225%
86
Gemaakte overtredingen121.61
84
Overtreding tegen20.27
21

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten10.13
62
Doelpunt Betrokkenheid30.4
75
Doelpunten thuis00
64
Doelpunten uit10.25
79
Verwachte doelpunten (xG)1.790.24
74
Niet-straf xG (npxG)1.790.24
76
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt670 Minuten per doelpuntN/AN/A

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen111.48
72
Schoten op doel
8/ 11
1.07
89
Schoten naast doel
3/ 11
0.40
45
Raak het houtwerk0 keer0.00
82
Schot conversie verhouding9.09%N/A
62
Schoten Nauwkeurigheid72.73%N/A
96
Schoten per doelpunt11.00N/AN/A

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists20.27
87
Verwachte assists (xA)2.240.30
89
Passes41455.61
83
Geslaagde passen
380/ 414
51.04
84
Pass-voltooiingspercentage91.79%N/A
91
Key passen70.94
60
Voorzetten101.34
68
Succesvolle voorzetten
4/ 10
0.54
79
Slagingspercentage40.00%N/A
87
Minuten per assist335 Minuten per assistN/AN/A

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels91.21
61
Succesvolle dribbels50.67
65
Succespercentage dribbelen55.56%N/A
66
Ontnomen111.48
13
Buitenspel20.27
84

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Carabao Cup statistieken voor Nico O'Reilly

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden5N/A
91
minuten36473 minuten per spel
81
Jaarlijks salaris€2,262,000N/A
99
Gestarte wedstrijden5N/A
96
Wedstrijden Gesubbed In0N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd1N/AN/A

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen10.25
96
Minuten per doelpunt Toegestaan364 Min'N/A
98
Clean Sheets480%
99
Tackles71.73
74
Onderscheppingen20.49
50
Grondduels399.64
80
Grondduels gewonnen184.45
67
Luchtduels gewonnen71.73
71
Gedribbeld verleden51.24
5
Clearances112.72
72
Geblockte schoten10.25
55
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Als verdediger heeft Nico O'Reilly 24 goals tegen gekregen en 15 clean sheets gehouden in 5 wedstrijden in de Premier League 2025/2026 seizoen. Dat betekent dat wanneer Nico O'Reilly op het veld staat, hun team elke 364 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 1.73 tackles en 0.49 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Nico O'Reilly heeft ook ongeveer 2.72 clearances op hetzelfde moment.

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten1N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten10.25
72
Minuten Per Boeking364 min' / kaartN/A
92
Kaarten Meer dan 0,5120%
74
Gemaakte overtredingen61.48
88
Overtreding tegen10.25
26

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten20.49
94
Doelpunt Betrokkenheid20.49
81
Doelpunten thuis00
77
Doelpunten uit20.79
96
Verwachte doelpunten (xG)1.720.43
95
Niet-straf xG (npxG)1.720.43
96
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten1N/AN/A
Minuten per doelpunt182 Minuten per doelpuntN/AN/A

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen40.99
64
Schoten op doel
4/ 4
0.99
95
Schoten naast doel
0/ 4
0.00
29
Raak het houtwerk0 keer0.00
92
Schot conversie verhouding50.00%N/A
99
Schoten Nauwkeurigheid100.00%N/A
99
Schoten per doelpunt2.00N/AN/A

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
70
Verwachte assists (xA)0.590.15
62
Passes29171.95
91
Geslaagde passen
267/ 291
66.02
91
Pass-voltooiingspercentage91.75%N/A
89
Key passen10.25
28
Voorzetten20.49
57
Succesvolle voorzetten
1/ 2
0.25
66
Slagingspercentage50.00%N/A
92
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels71.73
83
Succesvolle dribbels30.74
83
Succespercentage dribbelen42.86%N/A
61
Ontnomen40.99
24
Buitenspel00.00
82

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Internationale Friendlies statistieken voor Nico O'Reilly

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden3N/A
0
minuten17458 minuten per spel
0
Jaarlijks salaris€2,262,000N/A
99
Gestarte wedstrijden2N/A
0
Wedstrijden Gesubbed In1N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd1N/AN/A

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen10.52
56
Minuten per doelpunt Toegestaan174 Min'N/A
56
Clean Sheets267%
56
Tackles10.51
25
Onderscheppingen10.51
50
Grondduels178.74
99
Grondduels gewonnen63.09
25
Luchtduels gewonnen00.00
25
Gedribbeld verleden21.03
0
Clearances00.00
0
Geblockte schoten00.00
75
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Als verdediger heeft Nico O'Reilly 24 goals tegen gekregen en 15 clean sheets gehouden in 3 wedstrijden in de Premier League 2025/2026 seizoen. Dat betekent dat wanneer Nico O'Reilly op het veld staat, hun team elke 174 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 0.51 tackles en 0.51 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Nico O'Reilly heeft ook ongeveer 0.00 clearances op hetzelfde moment.

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten0N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten00
44
Minuten Per BoekingGeen boekingenN/A
44
Kaarten Meer dan 0,500%
50
Gemaakte overtredingen21.03
25
Overtreding tegen42.06
99

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten00
67
Doelpunt Betrokkenheid00
67
Doelpunten thuis00
78
Doelpunten uit00
89
Verwachte doelpunten (xG)0.150.08
50
Niet-straf xG (npxG)0.150.08
50
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/AN/A

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen31.54
75
Schoten op doel
0/ 3
0.00
25
Schoten naast doel
3/ 3
1.54
75
Raak het houtwerk0 keer0.00
99
Schot conversie verhouding0.00%N/A
50
Schoten Nauwkeurigheid0.00%N/A
25
Schoten per doelpunt0.00N/AN/A

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
78
Verwachte assists (xA)0.340.17
50
Passes11257.60
99
Geslaagde passen
100/ 112
51.43
99
Pass-voltooiingspercentage89.29%N/A
99
Key passen21.03
50
Voorzetten21.03
50
Succesvolle voorzetten
0/ 2
0.00
50
Slagingspercentage0.00%N/A
50
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels42.06
75
Succesvolle dribbels10.51
75
Succespercentage dribbelen25.00%N/A
25
Ontnomen42.06
0
Buitenspel00.00
50

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Wereldkampioenschap statistieken voor Nico O'Reilly

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden7N/A
90
minuten46266 minuten per spel
81
Jaarlijks salaris€2,262,000N/A
99
Gestarte wedstrijden5N/A
83
Wedstrijden Gesubbed In2N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd2N/AN/A

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen71.36
16
Minuten per doelpunt Toegestaan66 Min'N/A
17
Clean Sheets228%
51
Tackles61.17
45
Onderscheppingen30.58
48
Grondduels448.57
56
Grondduels gewonnen244.68
64
Luchtduels gewonnen91.75
82
Gedribbeld verleden61.17
16
Clearances81.56
56
Geblockte schoten30.58
84
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Als verdediger heeft Nico O'Reilly 24 goals tegen gekregen en 15 clean sheets gehouden in 7 wedstrijden in de Premier League 2025/2026 seizoen. Dat betekent dat wanneer Nico O'Reilly op het veld staat, hun team elke 66 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 1.17 tackles en 0.58 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Nico O'Reilly heeft ook ongeveer 1.56 clearances op hetzelfde moment.

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten1N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten10.19
69
Minuten Per Boeking462 min' / kaartN/A
93
Kaarten Meer dan 0,5114%
69
Gemaakte overtredingen71.36
78
Overtreding tegen40.78
50

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten00
70
Doelpunt Betrokkenheid00
52
Doelpunten thuis00
81
Doelpunten uit00
82
Verwachte doelpunten (xG)0.370.07
54
Niet-straf xG (npxG)0.370.07
55
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/AN/A

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen71.36
69
Schoten op doel
1/ 7
0.19
47
Schoten naast doel
6/ 7
1.17
79
Raak het houtwerk1 keer0.19
92
Schot conversie verhouding0.00%N/A
69
Schoten Nauwkeurigheid14.29%N/A
43
Schoten per doelpunt0.00N/AN/A

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
67
Verwachte assists (xA)0.560.11
41
Passes20640.13
48
Geslaagde passen
186/ 206
36.23
54
Pass-voltooiingspercentage90.29%N/A
75
Key passen50.97
66
Voorzetten40.78
52
Succesvolle voorzetten
1/ 4
0.19
53
Slagingspercentage25.00%N/A
74
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels81.56
69
Succesvolle dribbels50.97
76
Succespercentage dribbelen62.50%N/A
72
Ontnomen30.58
45
Buitenspel00.00
67

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

WC Qualification Europe statistieken voor Nico O'Reilly

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden2N/A
0
minuten18090 minuten per spel
0
Jaarlijks salaris€2,262,000N/A
99
Gestarte wedstrijden2N/A
0
Wedstrijden Gesubbed In0N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd0N/AN/A

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen00
99
Minuten per doelpunt Toegestaan0 Min'N/A
2
Clean Sheets2100%
99
Tackles31.50
64
Onderscheppingen10.50
42
Grondduels105.00
20
Grondduels gewonnen94.50
63
Luchtduels gewonnen42.00
84
Gedribbeld verleden00.00
99
Clearances10.50
18
Geblockte schoten00.00
37
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Als verdediger heeft Nico O'Reilly 24 goals tegen gekregen en 15 clean sheets gehouden in 2 wedstrijden in de Premier League 2025/2026 seizoen. Dat betekent dat wanneer Nico O'Reilly op het veld staat, hun team elke 0 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 1.50 tackles en 0.50 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Nico O'Reilly heeft ook ongeveer 0.50 clearances op hetzelfde moment.

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten0N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten00
43
Minuten Per BoekingGeen boekingenN/A
43
Kaarten Meer dan 0,500%
43
Gemaakte overtredingen10.50
24
Overtreding tegen00.00
6

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten00
56
Doelpunt Betrokkenheid00
44
Doelpunten thuis00
70
Doelpunten uit00
72
Verwachte doelpunten (xG)0.090.04
41
Niet-straf xG (npxG)0.090.04
41
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/AN/A

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen21.00
62
Schoten op doel
0/ 2
0.00
33
Schoten naast doel
2/ 2
1.00
78
Raak het houtwerk1 keer0.50
99
Schot conversie verhouding0.00%N/A
56
Schoten Nauwkeurigheid0.00%N/A
33
Schoten per doelpunt0.00N/AN/A

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
62
Verwachte assists (xA)0.310.15
58
Passes12763.50
87
Geslaagde passen
117/ 127
58.50
88
Pass-voltooiingspercentage92.13%N/A
92
Key passen21.00
64
Voorzetten21.00
56
Succesvolle voorzetten
1/ 2
0.50
79
Slagingspercentage50.00%N/A
96
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels21.00
56
Succesvolle dribbels21.00
81
Succespercentage dribbelen100.00%N/A
99
Ontnomen00.00
99
Buitenspel00.00
67

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Nico O'Reilly Statistische analyse

Nico O'Reilly is een Verdediger die 34 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de Premier League, goed voor in totaal 2648 minuten. Nico O'Reilly krijgt gemiddeld 0.82 tegendoelpunten per 90 minuten dat hij speelt. Z'n Clean Sheet Ratio staat voorlopig op 44%. Dat betekend dat Nico O'Reilly een Clean Sheet heeft behaald in 15 wedstrijden van de 34 waarin hij gespeeld heeft.

Nico O'Reilly scoorde in totaal 5 competitiedoelpunten tot dusver, dat brengt hem op plaats 6 in de Manchester City FC topschutterslijst van de ploeg.

Minute per Minute

Scoort een doelpunt elke 530 minuten

Geeft een assist elke 883 minuten

Krijgt een kaart elke 530 minuten

Penalty Statistieken (Carrière)
PEN
Gescoord 0 / 0 strafschoppen
Gemiste 0 / 0 strafschoppen
 
Strafschop omzettingspercentage: N/A
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)

Topschuttersrank

106 / 425 Spelers

Ranking Tegendoelpunten

21 / 185 Spelers

PRESTATIES UIT VORIGE SEIZOENEN

Seizoen 2026/2027
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

2

0

2

0

0

0

152'

Totaal 2026/2027

3

0

5

0

0
0

205'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.18
 Tegen

0  Kaarten

Seizoen 2024/2025
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

2

0

6

0

1

0

180'

6

3

3

2

2

0

476'

Totaal 2024/2025

21

4

20

6

5
0

1578'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.19 Doelpunten

0.96
 Tegen

0.38  Kaarten

Seizoen 2023/2024
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2023/2024

12

3

19

2

2
0

881'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.3 Doelpunten

1.52
 Tegen

0.15  Kaarten

Seizoen 2022/2023
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

20

10

16

8

2

0

1635'

2

0

3

0

0

0

130'

Totaal 2022/2023

22

10

19

8

2
0

1765'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.55 Doelpunten

0.88
 Tegen

0.11  Kaarten

Seizoen 2021/2022
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

19

8

16

6

3

0

1445'

2

2

1

1

0

0

180'

1

0

4

0

0

0

44'

Totaal 2021/2022

27

10

27

8

3
0

1932'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.5 Doelpunten

1
 Tegen

0.19  Kaarten

/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
Binnenkort
Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!