Matt Young Portrait

Matt Young Stats

Nationale Ploeg : England Under 20
Positie : Doelman - Keeper
Nationaliteit : England
Rugnummer : #1
Leeftijd (Geboortedatum) : 19 (24/11/2006)
Hoogte : 191cm

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2026/2027 en carrière statistieken- Matt Young

6.82
Gemiddelde waardering in de EFL League OneRanking Tegendoelpunten : 13 / 164 Spelers
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

13

0

9

4

1

0

1170'

1

0

0

0

0

0

90'

Totaal 2026/2027

14

0

9

4

1
0

1260'

Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

50

0

54

15

2

0

4500'

18

0

19

6

1

0

1576'

13

0

9

4

1

0

1170'

6

0

13

2

0

0

540'

3

0

5

0

1

0

270'

3

0

4

1

0

0

270'

1

0

0

0

0

0

90'

Totaal 2025/2026

103

0

114

32

6
0

9226'

Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Matt Young. Matt Young heeft in totaal 103 wedstrijden gespeeld, 0 doelpunten gescoord, en 1 assists verzameld. Matt Young heeft de meeste wedstrijden gespeeld in EFL League Two met 103 in Engeland. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.

Stat per 90 minuten in de EFL League One

69%Reddingspercentage
25 Gered / 36 Schoten
61 Percentiel
0.69Tegen Per 90
9 Doelpunten in 13 Wedstrijden
93rd Percentiel
31%Clean Sheets
4 / 13 Zuivere lakens
71st Percentiel

Matt Young Statistieken - Gedetailleerd

EFL League One statistieken voor Matt Young

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden13N/A
95
minuten117090 minuten per spel
97
Gestarte wedstrijden13N/A
97
Wedstrijden Gesubbed In0N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd0N/AN/A

Keeperstatistieken

KeepenTotaalPer 90 of %Percentiel
Schoten Geconfronteerd362.77
92
Reddingen251.92
14
Reddingspercentage25 Reddingen / 36 Schoten69.44%
61
Stoten90.69
67

Als keeper heeft Matt Young 9 goals tegen gekregen en 4 clean sheets gehouden in 13 wedstrijden in de EFL League One 2026/2027 seizoen. Dat betekent dat wanneer Matt Young in het doel staat, hun team elke 130 minuten een doelpunt tegen kreeg. Het aantal tegendoelpunten per 90 minuten van Matt Young is 0.69.

In termen van onbewerkt keepen, hebben ze 25 van de 36 schoten geconfronteerd gered – wat betekent dat het reddingspercentage van Matt Young 69.44% is.

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen90.69
93
Minuten per doelpunt Toegestaan130 Min'N/A
93
Clean Sheets431%
71
Tackles00.00
8
Onderscheppingen00.00
14
Grondduels60.46
3
Grondduels gewonnen50.38
3
Luchtduels gewonnen30.23
8
Gedribbeld verleden00.00
99
Clearances161.23
31
Geblockte schoten00.00
25
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten1N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten10.08
32
Minuten Per Boeking1170 min' / kaartN/A
99
Kaarten Meer dan 0,518%
44
Gemaakte overtredingen10.08
8
Overtreding tegen20.15
4

Matt Young heeft 1 gele kaarten en 0 rode kaarten gekregen in 13 wedstrijden tot nu toe in de EFL League One 2026/2027 seizoen. Ze maken 0.08 overtredingen per 90 minuten.

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten00
54
Doelpunt Betrokkenheid00
36
Doelpunten thuis00
65
Doelpunten uit00
72
Verwachte doelpunten (xG)0.000.00
10
Niet-straf xG (npxG)0.000.00
10
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/AN/A

Matt Young heeft tot nu toe nog geen doelpunten gemaakt in het seizoen van EFL League One 2026/2027 seizoen. We zullen zien hoe ze de komende wedstrijden presteren.

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen00.00
10
Schoten op doel
0/ 0
0.00
24
Schoten naast doel
0/ 0
0.00
11
Raak het houtwerk0 keer0.00
83
Schot conversie verhouding0.00%N/A
53
Schoten Nauwkeurigheid0.00%N/A
24
Schoten per doelpunt0.00N/AN/A

Matt Young heeft nog geen schoten genomen in het seizoen van EFL League One 2026/2027 seizoen.

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
57
Verwachte assists (xA)0.500.04
9
Passes35427.23
31
Geslaagde passen
217/ 354
16.69
26
Pass-voltooiingspercentage61.30%N/A
11
Key passen10.08
10
Voorzetten00.00
14
Succesvolle voorzetten
0/ 0
0.00
32
Slagingspercentage0.00%N/A
32
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Matt Young heeft nog geen doelpunten geassisteerd tijdens dit seizoen van EFL League One.

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels00.00
11
Succesvolle dribbels00.00
16
Succespercentage dribbelen0.00%N/A
17
Ontnomen00.00
99
Buitenspel00.00
54

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Matt Young heeft nog geen strafschoppen genomen in zijn carrière (gebaseerd op alle seizoensgegevens die we hebben op FootyStats). Hun strafschop statistieken zullen worden bijgewerkt zodra hij een strafschop neemt in een officiële wedstrijd.

Carabao Cup statistieken voor Matt Young

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden1N/A
0
minuten9090 minuten per spel
0
Gestarte wedstrijden1N/A
0
Wedstrijden Gesubbed In0N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd0N/AN/A

Keeperstatistieken

KeepenTotaalPer 90 of %Percentiel
Schoten Geconfronteerd32.25
82
Reddingen21.50
0
Reddingspercentage2 Reddingen / 3 Schoten66.67%
0
Stoten21.50
99

Als keeper heeft Matt Young 9 goals tegen gekregen en 4 clean sheets gehouden in 1 wedstrijden in de EFL League One 2026/2027 seizoen. Dat betekent dat wanneer Matt Young in het doel staat, hun team elke 0 minuten een doelpunt tegen kreeg. Het aantal tegendoelpunten per 90 minuten van Matt Young is 0.69.

In termen van onbewerkt keepen, hebben ze 2 van de 3 schoten geconfronteerd gered – wat betekent dat het reddingspercentage van Matt Young 66.67% is.

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen00
99
Minuten per doelpunt Toegestaan0 Min'N/A
0
Clean Sheets00%
0
Tackles00.00
22
Onderscheppingen00.00
39
Grondduels21.50
17
Grondduels gewonnen21.50
22
Luchtduels gewonnen10.75
43
Gedribbeld verleden00.00
99
Clearances32.25
61
Geblockte schoten00.00
43
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten0N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten00
58
Minuten Per BoekingGeen boekingenN/A
58
Kaarten Meer dan 0,500%
65
Gemaakte overtredingen00.00
22
Overtreding tegen10.75
52

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten00
75
Doelpunt Betrokkenheid00
42
Doelpunten thuis00
75
Doelpunten uit00
92
Verwachte doelpunten (xG)0.000.00
30
Niet-straf xG (npxG)0.000.00
30
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/AN/A

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen00.00
30
Schoten op doel
0/ 0
0.00
43
Schoten naast doel
0/ 0
0.00
35
Raak het houtwerk0 keer0.00
87
Schot conversie verhouding0.00%N/A
70
Schoten Nauwkeurigheid0.00%N/A
43
Schoten per doelpunt0.00N/AN/A

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
58
Verwachte assists (xA)0.020.01
0
Passes1813.50
4
Geslaagde passen
9/ 18
6.75
4
Pass-voltooiingspercentage50.00%N/A
17
Key passen00.00
26
Voorzetten00.00
43
Succesvolle voorzetten
0/ 0
0.00
65
Slagingspercentage0.00%N/A
65
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels00.00
35
Succesvolle dribbels00.00
35
Succespercentage dribbelen0.00%N/A
35
Ontnomen00.00
99
Buitenspel00.00
65

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Matt Young Statistische analyse

Matt Young is een Keeper die 13 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de EFL League One, goed voor in totaal 1170 minuten. Matt Young krijgt gemiddeld 0.69 tegendoelpunten per 90 minuten dat hij speelt. Z'n Clean Sheet Ratio staat voorlopig op 31%. Dat betekend dat Matt Young een Clean Sheet heeft behaald in 4 wedstrijden van de 13 waarin hij gespeeld heeft.

Matt Young scoorde in totaal 0 competitiedoelpunten tot dusver, dat brengt hem op plaats 9 in de Huddersfield Town FC topschutterslijst van de ploeg.

Minute per Minute

Scoort elke N/A minuten een doelpunt (Geen doelpunten)

Geen assist

Geen boekingen

Penalty Statistieken (Carrière)
PEN
Gescoord 0 / 0 strafschoppen
Gemiste 0 / 0 strafschoppen
 
Strafschop omzettingspercentage: N/A
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)

Topschuttersrank

321 / 391 Spelers

Ranking Tegendoelpunten

13 / 164 Spelers

PRESTATIES UIT VORIGE SEIZOENEN

Seizoen 2025/2026
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

47

0

50

15

2

0

4230'

3

0

4

1

0

0

270'

Totaal 2025/2026

50

0

54

16

2
0

4500'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.06
 Tegen

0.04  Kaarten

Seizoen 2024/2025
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

3

0

4

0

0

0

270'

3

0

5

0

1

0

270'

3

0

9

1

0

0

270'

Totaal 2024/2025

11

0

19

1

1
0

915'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.33
 Tegen

0  Kaarten

Seizoen 2023/2024
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

3

0

4

1

0

0

270'

Totaal 2023/2024

15

0

22

5

2
0

1350'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

2.25
 Tegen

0.25  Kaarten

Seizoen 2022/2023
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

14

0

10

6

0

0

1216'

Totaal 2022/2023

14

0

10

6

0
0

1216'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0.74
 Tegen

0  Kaarten

/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
●Binnenkort
●Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!