Šimon Gabriel Portrait

Šimon Gabriel Stats

Positie : Verdediger - Centrale verdediger
Nationaliteit : Czech Republic
Birthplace : Czech Republic - Czech Republic
Rugnummer : #32
Leeftijd (Geboortedatum) : 25 (28/5/2001)
Hoogte : 186cm
Gewicht : 88kg

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2020

2018/2019

2025/2026 en carrière statistieken- Šimon Gabriel

7.05
Gemiddelde waardering in de 1. LigaRanking Tegendoelpunten : 46 / 152 Spelers
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

12

2

13

3

0

0

1080'

1

0

1

0

0

0

91'

Totaal 2025/2026

13

2

14

3

0
0

1171'

Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

56

3

94

12

3

0

4951'

45

2

57

12

6

1

3978'

43

2

54

13

7

1

3463'

1

0

1

0

0

0

91'

Totaal 2022/2023

159

8

221

40

17
2

13608'

Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Šimon Gabriel. Šimon Gabriel heeft in totaal 159 wedstrijden gespeeld, 8 doelpunten gescoord, en 0 assists verzameld. Šimon Gabriel heeft de meeste wedstrijden gespeeld in FNL met 159 in Tsjechische Republiek. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.

Stat per 90 minuten in de 1. Liga

1.08Tegen Per 90
13 Doelpunten in 12 Wedstrijden
63rd Percentiel
25%Clean Sheets
3 / 12 Zuivere lakens
38th Percentiel
0.00Kaarten per 90
0 Kaarten Totaal
12th Percentiel

Šimon Gabriel Statistieken - Gedetailleerd

1. Liga statistieken voor Šimon Gabriel

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden12N/A
15
minuten108090 minuten per spel
39
Jaarlijks salaris€28,800N/A
38
Gestarte wedstrijden12N/A
43
Wedstrijden Gesubbed In0N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd0N/AN/A

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen131.08
63
Minuten per doelpunt Toegestaan83 Min'N/A
63
Clean Sheets325%
38
Tackles121.00
37
Onderscheppingen171.42
89
Grondduels957.92
34
Grondduels gewonnen625.17
69
Luchtduels gewonnen393.25
91
Gedribbeld verleden10.08
92
Clearances776.42
97
Geblockte schoten80.67
89
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Als verdediger heeft Šimon Gabriel 13 goals tegen gekregen en 3 clean sheets gehouden in 12 wedstrijden in de 1. Liga 2025/2026 seizoen. Dat betekent dat wanneer Šimon Gabriel op het veld staat, hun team elke 83 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 1.00 tackles en 1.42 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Šimon Gabriel heeft ook ongeveer 6.42 clearances op hetzelfde moment.

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten0N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten00
12
Minuten Per BoekingGeen boekingenN/A
12
Kaarten Meer dan 0,500%
13
Gemaakte overtredingen100.83
25
Overtreding tegen100.83
35

Šimon Gabriel heeft geen boekingen (gele of rode kaarten) gekregen tijdens dit seizoen van 1. Liga.

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten20.17
75
Doelpunt Betrokkenheid20.17
57
Doelpunten thuis20.33
88
Doelpunten uit00
57
Verwachte doelpunten (xG)1.880.16
64
Niet-straf xG (npxG)1.880.16
65
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt540 Minuten per doelpuntN/AN/A

Šimon Gabriel heeft 2 doelpunten gemaakt in 12 wedstrijden tot nu toe in het 1. Liga 2025/2026 seizoen. 2 van de 2 doelpunten werden thuis gescoord, terwijl ze 0 doelpunten maakten in uitwedstrijden. In totaal zijn de doelpunten van Šimon Gabriel per 90 minuten 0.17. Bovendien is Šimon Gabriel's totale D/A (doelpunten + assists) 2 voor dit seizoen. Hun doelbetrokkenheid staat gelijk aan 0.17 per 90 minuten. Hun niet-straf xG per 90 minuten is 0.16. Dit zet de npxG-output van Šimon Gabriel op 1.88, waarmee ze in het hoogste 65 percentiel van 1. Liga spelers zitten.

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen100.83
38
Schoten op doel
3/ 10
0.25
41
Schoten naast doel
7/ 10
0.58
42
Raak het houtwerk0 keer0.00
74
Schot conversie verhouding20.00%N/A
93
Schoten Nauwkeurigheid30.00%N/A
48
Schoten per doelpunt5.00N/AN/A

Šimon Gabriel heeft 10 schoten genomen in 12 wedstrijden tot nu toe in het 1. Liga 2025/2026 seizoen. Van de 10 schoten waren 3 schoten op doel en de andere 7 schoten waren naast het doel. Dat betekent dat de schietnauwkeurigheid van Šimon Gabriel 30.00% is. Ze scoren een doelpunt voor elke 5.00 schoten die ze nemen en neemt 0.83 schoten per 90 minuten op het veld.

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
42
Verwachte assists (xA)0.980.08
31
Passes54945.75
89
Geslaagde passen
475/ 549
39.58
91
Pass-voltooiingspercentage86.52%N/A
95
Key passen30.25
15
Voorzetten40.33
23
Succesvolle voorzetten
2/ 4
0.17
41
Slagingspercentage50.00%N/A
97
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Šimon Gabriel heeft nog geen doelpunten geassisteerd tijdens dit seizoen van 1. Liga.

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels20.17
11
Succesvolle dribbels10.08
14
Succespercentage dribbelen50.00%N/A
68
Ontnomen10.08
88
Buitenspel10.08
55

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Šimon Gabriel heeft nog geen strafschoppen genomen in zijn carrière (gebaseerd op alle seizoensgegevens die we hebben op FootyStats). Hun strafschop statistieken zullen worden bijgewerkt zodra hij een strafschop neemt in een officiële wedstrijd.

MOL Cup statistieken voor Šimon Gabriel

AlgemeenTotaalPer 90 minuten
Gespeelde Wedstrijden1N/A
minuten9191 minuten per spel

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %
Doelpunten tegen10.99
Minuten per doelpunt Toegestaan91 Min'N/A
Clean Sheets00%

Als verdediger heeft Šimon Gabriel 13 goals tegen gekregen en 3 clean sheets gehouden in 1 wedstrijden in de 1. Liga 2025/2026 seizoen. Dat betekent dat wanneer Šimon Gabriel op het veld staat, hun team elke 91 minuten een doelpunt tegen kreeg.

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minuten
Gele Kaarten0N/A
Rode Kaarten0N/A
Totaal Kaarten00
Minuten Per BoekingGeen boekingenN/A

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minuten
Gescoorde Doelpunten00
Doelpunt Betrokkenheid00
Doelpunten thuis00
Doelpunten uit00
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/A

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minuten
Assists00
Minuten per assistGeen assistN/A

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minuten
DribbelsNiet geregistreerdN/A
Succesvolle dribbelsN/AN/A
Succespercentage dribbelenN/AN/A
BuitenspelN/AN/A

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Šimon Gabriel Statistische analyse

Šimon Gabriel is een Verdediger die 12 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de 1. Liga, goed voor in totaal 1080 minuten. Šimon Gabriel krijgt gemiddeld 1.08 tegendoelpunten per 90 minuten dat hij speelt. Z'n Clean Sheet Ratio staat voorlopig op 25%. Dat betekend dat Šimon Gabriel een Clean Sheet heeft behaald in 3 wedstrijden van de 12 waarin hij gespeeld heeft.

Šimon Gabriel scoorde in totaal 2 competitiedoelpunten tot dusver, dat brengt hem op plaats 8 in de FC Slovan Liberec topschutterslijst van de ploeg.

Minute per Minute

Scoort een doelpunt elke 540 minuten

Geen assist

Geen boekingen

Penalty Statistieken (Carrière)
PEN
Gescoord 0 / 0 strafschoppen
Gemiste 0 / 0 strafschoppen
 
Strafschop omzettingspercentage: N/A
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)

Topschuttersrank

105 / 403 Spelers

Ranking Tegendoelpunten

46 / 152 Spelers

PRESTATIES UIT VORIGE SEIZOENEN

Seizoen 2024/2025
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

13

0

11

7

2

0

1147'

18

1

26

4

3

0

1576'

Totaal 2024/2025

36

1

40

13

5
0

3173'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0.86
 Tegen

0.16  Kaarten

Seizoen 2023/2024
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

27

1

31

8

3

1

2402'

Totaal 2023/2024

28

1

32

8

3
1

2492'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.04 Doelpunten

1.16
 Tegen

0.15  Kaarten

Seizoen 2022/2023
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

28

2

48

5

2

0

2431'

Totaal 2022/2023

28

2

48

5

2
0

2431'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.07 Doelpunten

1.78
 Tegen

0.07  Kaarten

Seizoen 2021/2022
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

28

1

46

7

1

0

2520'

Totaal 2021/2022

28

1

46

7

1
0

2520'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.04 Doelpunten

1.64
 Tegen

0.04  Kaarten

Seizoen 2020/2021
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

18

0

30

3

5

1

1236'

Totaal 2020/2021

18

0

30

3

5
1

1236'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

2.18
 Tegen

0.44  Kaarten

Seizoen 2020
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2020

2

0

1

1

0
0

180'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0.5
 Tegen

0  Kaarten

Seizoen 2019
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2019

6

1

10

0

1
0

405'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.22 Doelpunten

2.22
 Tegen

0.22  Kaarten

/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
Binnenkort
Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!