Daniel Rus Stats
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Daniel Rus. Daniel Rus heeft in totaal 75 wedstrijden gespeeld, 13 doelpunten gescoord, en 7 assists verzameld. Daniel Rus heeft de meeste wedstrijden gespeeld in FNL met 75 in Tsjechische Republiek. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.
Stat per 90 minuten in de FNL
1. Liga statistieken voor Daniel Rus
| Algemeen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gespeelde Wedstrijden | 11 | N/A | 11 |
| minuten | 151 | 14 minuten per spel | 0 |
| Gestarte wedstrijden | 0 | N/A | 0 |
| Wedstrijden Gesubbed In | 11 | N/A | N/A |
| Wedstrijden uitgesubd | 0 | N/A | N/A |
Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)
| Doelpunten, xG, Schoten | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gescoorde Doelpunten | 1 | 0.6 | 98 |
| Doelpunt Betrokkenheid | 1 | 0.6 | 95 |
| Doelpunten thuis | 1 | 0.75 | 98 |
| Doelpunten uit | 0 | 0 | 57 |
| Verwachte doelpunten (xG) | 1.16 | 0.69 | 99 |
| Niet-straf xG (npxG) | 0.46 | 0.27 | 81 |
| Penalties Gescoord | 0 | N/A | N/A |
| Hattricks | 0 | N/A | N/A |
| 3 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| 2 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| Minuten per doelpunt | 151 Minuten per doelpunt | N/A | N/A |
Daniel Rus heeft 1 doelpunten gemaakt in 11 wedstrijden tot nu toe in het 1. Liga 2025/2026 seizoen. 1 van de 1 doelpunten werden thuis gescoord, terwijl ze 0 doelpunten maakten in uitwedstrijden. In totaal zijn de doelpunten van Daniel Rus per 90 minuten 0.6. Bovendien is Daniel Rus's totale D/A (doelpunten + assists) 1 voor dit seizoen. Hun doelbetrokkenheid staat gelijk aan 0.6 per 90 minuten. Hun niet-straf xG per 90 minuten is 0.27. Dit zet de npxG-output van Daniel Rus op 0.46, waarmee ze in het hoogste 81 percentiel van 1. Liga spelers zitten.
Schoten genomen
| Schoten Gegevens | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Schoten genomen | 7 | 4.17 | 99 |
| Schoten op doel | 3/ 7 | 1.79 | 99 |
| Schoten naast doel | 4/ 7 | 2.38 | 99 |
| Raak het houtwerk | 0 keer | 0.00 | 74 |
| Schot conversie verhouding | 14.29% | N/A | 82 |
| Schoten Nauwkeurigheid | 42.86% | N/A | 81 |
| Schoten per doelpunt | 7.00 | N/A | N/A |
Daniel Rus heeft 7 schoten genomen in 11 wedstrijden tot nu toe in het 1. Liga 2025/2026 seizoen. Van de 7 schoten waren 3 schoten op doel en de andere 4 schoten waren naast het doel. Dat betekent dat de schietnauwkeurigheid van Daniel Rus 42.86% is. Ze scoren een doelpunt voor elke 7.00 schoten die ze nemen en neemt 4.17 schoten per 90 minuten op het veld.
Stats voor assists, passes en het creëren van kansen
| Assists en passen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 42 |
| Verwachte assists (xA) | 0.23 | 0.14 | 61 |
| Passes | 54 | 32.19 | 57 |
| Geslaagde passen | 34/ 54 | 20.26 | 44 |
| Pass-voltooiingspercentage | 62.96% | N/A | 8 |
| Key passen | 4 | 2.38 | 99 |
| Voorzetten | 11 | 6.56 | 98 |
| Succesvolle voorzetten | 3/ 11 | 1.79 | 98 |
| Slagingspercentage | 27.27% | N/A | 60 |
| Minuten per assist | Geen assist | N/A | N/A |
Daniel Rus heeft nog geen doelpunten geassisteerd tijdens dit seizoen van 1. Liga.
Dribbelen en buitenspel statistieken
| Dribbels en buitenspel | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Dribbels | 1 | 0.60 | 32 |
| Succesvolle dribbels | 1 | 0.60 | 66 |
| Succespercentage dribbelen | 100.00% | N/A | 99 |
| Ontnomen | 2 | 1.19 | 18 |
| Buitenspel | 0 | 0.00 | 41 |
Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken
| Kaarten en Overtredingen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gele Kaarten | 1 | N/A | N/A |
| Rode Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Totaal Kaarten | 1 | 0.6 | 97 |
| Minuten Per Boeking | 151 min' / kaart | N/A | 16 |
| Kaarten Meer dan 0,5 | 1 | 9% | 39 |
| Gemaakte overtredingen | 3 | 1.79 | 80 |
| Overtreding tegen | 3 | 1.79 | 83 |
Daniel Rus heeft 1 gele kaarten en 0 rode kaarten gekregen in 11 wedstrijden tot nu toe in de 1. Liga 2025/2026 seizoen. Ze maken 1.79 overtredingen per 90 minuten.
Verdedigingsstatistieken
| Verdedig | Totaal | Per 90 of % | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Doelpunten tegen | 1 | 0.6 | 96 |
| Minuten per doelpunt Toegestaan | 151 Min' | N/A | 96 |
| Clean Sheets | 5 | 45% | 93 |
| Tackles | 2 | 1.19 | 50 |
| Onderscheppingen | 1 | 0.60 | 44 |
| Grondduels | 19 | 11.32 | 74 |
| Grondduels gewonnen | 7 | 4.17 | 39 |
| Luchtduels gewonnen | 1 | 0.60 | 21 |
| Gedribbeld verleden | 1 | 0.60 | 35 |
| Clearances | 0 | 0.00 | 1 |
| Geblockte schoten | 0 | 0.00 | 20 |
| Weggegeven Strafschoppen | 0 | 0.00 | 99 |
Penalty Stats
| Strafschop | Dit Seizoen | Carrière |
|---|---|---|
| Penalty Conversiepercentage | Geen strafschoppen | 0% |
| Genomen strafschoppen | 0 | 1 |
| Penalties Gescoord | 0 | 0 |
| Gemiste Strafschoppen | 0 | 1 |
Daniel Rus heeft tot nu toe in zijn/haar carrière 1 strafschoppen. Hiervan heeft Daniel Rus 0 terwijl hij 1 heeft. De totale strafschopconversie voor Daniel Rus is 0%.
FNL statistieken voor Daniel Rus
| Algemeen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gespeelde Wedstrijden | 8 | N/A | 10 |
| minuten | 615 | 77 minuten per spel | 19 |
| Gestarte wedstrijden | 7 | N/A | 23 |
| Wedstrijden Gesubbed In | 1 | N/A | N/A |
| Wedstrijden uitgesubd | 1 | N/A | N/A |
Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)
| Doelpunten, xG, Schoten | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gescoorde Doelpunten | 0 | 0 | 40 |
| Doelpunt Betrokkenheid | 2 | 0.29 | 77 |
| Doelpunten thuis | 0 | 0 | 52 |
| Doelpunten uit | 0 | 0 | 61 |
| Verwachte doelpunten (xG) | 2.16 | 0.30 | 92 |
| Niet-straf xG (npxG) | 2.16 | 0.30 | 93 |
| Penalties Gescoord | 0 | N/A | N/A |
| Hattricks | 0 | N/A | N/A |
| 3 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| 2 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| Minuten per doelpunt | 0 Minuten per doelpunt | N/A | N/A |
Schoten genomen
| Schoten Gegevens | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Schoten genomen | 28 | 3.94 | 99 |
| Schoten op doel | 10/ 28 | 1.41 | 99 |
| Schoten naast doel | 18/ 28 | 2.54 | 99 |
| Raak het houtwerk | 0 keer | 0.00 | 87 |
| Schot conversie verhouding | 0.00% | N/A | 47 |
| Schoten Nauwkeurigheid | 35.71% | N/A | 67 |
| Schoten per doelpunt | 0.00 | N/A | N/A |
Stats voor assists, passes en het creëren van kansen
| Assists en passen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Assists | 2 | 0.29 | 98 |
| Verwachte assists (xA) | 2.01 | 0.28 | 99 |
| Passes | 262 | 36.90 | 97 |
| Geslaagde passen | 207/ 262 | 29.15 | 96 |
| Pass-voltooiingspercentage | 79.01% | N/A | 52 |
| Key passen | 11 | 1.55 | 99 |
| Voorzetten | 19 | 2.68 | 97 |
| Succesvolle voorzetten | 7/ 19 | 0.99 | 96 |
| Slagingspercentage | 36.84% | N/A | 63 |
| Minuten per assist | 308 Minuten per assist | N/A | N/A |
Dribbelen en buitenspel statistieken
| Dribbels en buitenspel | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Dribbels | 22 | 3.10 | 98 |
| Succesvolle dribbels | 17 | 2.39 | 99 |
| Succespercentage dribbelen | 77.27% | N/A | 63 |
| Ontnomen | 7 | 0.99 | 6 |
| Buitenspel | 2 | 0.28 | 91 |
Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken
| Kaarten en Overtredingen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gele Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Rode Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Totaal Kaarten | 0 | 0 | 15 |
| Minuten Per Boeking | Geen boekingen | N/A | 15 |
| Kaarten Meer dan 0,5 | 0 | 0% | 16 |
| Gemaakte overtredingen | 3 | 0.42 | 47 |
| Overtreding tegen | 14 | 1.97 | 99 |
Verdedigingsstatistieken
| Verdedig | Totaal | Per 90 of % | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Doelpunten tegen | 11 | 1.61 | 20 |
| Minuten per doelpunt Toegestaan | 56 Min' | N/A | 21 |
| Clean Sheets | 2 | 25% | 44 |
| Tackles | 0 | 0.00 | 45 |
| Onderscheppingen | 3 | 0.42 | 43 |
| Grondduels | 93 | 13.10 | 92 |
| Grondduels gewonnen | 43 | 6.06 | 98 |
| Luchtduels gewonnen | 1 | 0.14 | 21 |
| Gedribbeld verleden | 0 | 0.00 | 99 |
| Clearances | 3 | 0.42 | 53 |
| Geblockte schoten | 0 | 0.00 | 46 |
| Weggegeven Strafschoppen | 0 | 0.00 | 99 |
Penalty Stats
| Strafschop | Dit Seizoen | Carrière |
|---|---|---|
| Penalty Conversiepercentage | Geen strafschoppen | 0% |
| Genomen strafschoppen | 0 | 1 |
| Penalties Gescoord | 0 | 0 |
| Gemiste Strafschoppen | 0 | 1 |
Daniel Rus is een Spits die 8 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de FNL, goed voor in totaal 615 minuten. Daniel Rus scoort gemiddeld 0 doelpunten per 90 minuten op het veld. Z'n aanvallende prestaties brengen hem zo op plaats 288 van de 361 spelers in de FNL die op z'n minst 3 wedstrijden hebben gespeeld.
Hij scoorde tot dusver 0 doelpunten, wat hem op plaats 34 in de FNL Topschutterslijst brengt.
Minute per Minute
Scoort elke N/A minuten een doelpunt (Geen doelpunten)
Geeft een assist elke 308 minuten
Krijgt een kaart elke 0 minuten
Penalty Statistieken (Carrière)
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)
Topschuttersrank
Ranking Assists
Seizoen 2024/2025
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.33 Doelpunten
0.27 Assists
0.05 Kaarten
Seizoen 2023/2024
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.39 Doelpunten
0 Assists
0.1 Kaarten
Seizoen 2022/2023
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0 Doelpunten
0 Assists
1.13 Kaarten