Clean Sheets - Campeonato Brasileiro B

Doelman - Clean Sheets

# SpelerWG
Wedstrijden Gespeeld
Clean SheetsClean Sheets %ThuisUit
1Juventude BadgeJandrei Chitolina Carniel322166%129
2Vila Nova BadgeHelton Brant Aleixo Leite341441%86
3Atlético GO BadgePaulo Vitor Fagundes dos Anjos331236%75
4Criciúma BadgeAirton Moraes Michellon261142%74
5Fortaleza BadgeJoão Ricardo Riedi261142%56
6Sport Recife BadgeThiago Couto Wenceslau351028%55
7Novorizontino BadgeJordi Martins Almeida271037%46
8São Bernardo BadgeAlex Alves de Lima34926%45
9Operário PR BadgeVagner da Silva30930%54
10Botafogo SP BadgeVictor Bernardes Andrade E Souza30930%36
11Cuiabá BadgeMarcelo Henrique Passos Carné22941%54
12Athletic Club BadgeLuan Polli Gomes34926%54
13CRB BadgeVitor Caetano Ferreira28828%44
14Náutico BadgeMuriel Gustavo Becker33824%62
15Ceará BadgeRichard de Oliveira Costa28725%43

Ploegen - Clean Sheets

# PloegWG
Wedstrijden Gespeeld
Clean SheetsCS%ThuisUit
1SC do RecifeSC do Recife
SC do Recife

SC do Recife

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

3500%0%0%
2Avai FCAvai FC
Avai FC

Avai FC

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

3500%0%0%
3Associacao Atletica Ponte PretaAssociacao Atletica Ponte Preta
Associacao Atletica Ponte Preta

Associacao Atletica Ponte Preta

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

3500%0%0%
4AC GoianienseAC Goianiense
AC Goianiense

AC Goianiense

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

3500%0%0%
5America FC Minas GeraisAmerica FC Minas Gerais
America FC Minas Gerais

America FC Minas Gerais

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

3500%0%0%
6Ceara SCCeara SC
Ceara SC

Ceara SC

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

3400%0%0%
7Clube Nautico CapibaribeClube Nautico Capibaribe
Clube Nautico Capibaribe

Clube Nautico Capibaribe

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

3500%0%0%
8Vila Nova FCVila Nova FC
Vila Nova FC

Vila Nova FC

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

3500%0%0%
9Criciuma ECCriciuma EC
Criciuma EC

Criciuma EC

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

3500%0%0%
10Clube de Regatas BrasilClube de Regatas Brasil
Clube de Regatas Brasil

Clube de Regatas Brasil

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

3500%0%0%
11EC JuventudeEC Juventude
EC Juventude

EC Juventude

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

3500%0%0%
12Londrina ECLondrina EC
Londrina EC

Londrina EC

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

3500%0%0%
13Goias ECGoias EC
Goias EC

Goias EC

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

3400%0%0%
14Cuiaba ECCuiaba EC
Cuiaba EC

Cuiaba EC

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

3500%0%0%
15Botafogo FC Ribeirao PretoBotafogo FC Ribeirao Preto
Botafogo FC Ribeirao Preto

Botafogo FC Ribeirao Preto

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

3500%0%0%
16Fortaleza ECFortaleza EC
Fortaleza EC

Fortaleza EC

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

3500%0%0%
17Operario Ferroviario ECOperario Ferroviario EC
Operario Ferroviario EC

Operario Ferroviario EC

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

3500%0%0%
18Sao Bernardo FCSao Bernardo FC
Sao Bernardo FC

Sao Bernardo FC

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

3500%0%0%
19Gremio NovorizontinoGremio Novorizontino
Gremio Novorizontino

Gremio Novorizontino

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

3500%0%0%
20Athletic Club Minas GeraisAthletic Club Minas Gerais
Athletic Club Minas Gerais

Athletic Club Minas Gerais

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

3500%0%0%

Thuis / Clean Sheets (Campeonato Brasileiro B)

# PloegWG
Wedstrijden Gespeeld
Thuis
Clean Sheets
Thuis
CS%
1SC do RecifeSC do Recife
SC do Recife

SC do Recife

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

1800%
2Avai FCAvai FC
Avai FC

Avai FC

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

1800%
3Associacao Atletica Ponte PretaAssociacao Atletica Ponte Preta
Associacao Atletica Ponte Preta

Associacao Atletica Ponte Preta

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

1800%
4AC GoianienseAC Goianiense
AC Goianiense

AC Goianiense

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

1800%
5America FC Minas GeraisAmerica FC Minas Gerais
America FC Minas Gerais

America FC Minas Gerais

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

1800%
6Ceara SCCeara SC
Ceara SC

Ceara SC

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

1700%
7Clube Nautico CapibaribeClube Nautico Capibaribe
Clube Nautico Capibaribe

Clube Nautico Capibaribe

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

1700%
8Vila Nova FCVila Nova FC
Vila Nova FC

Vila Nova FC

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

1700%
9Criciuma ECCriciuma EC
Criciuma EC

Criciuma EC

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

1700%
10Clube de Regatas BrasilClube de Regatas Brasil
Clube de Regatas Brasil

Clube de Regatas Brasil

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

1800%
11EC JuventudeEC Juventude
EC Juventude

EC Juventude

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

1800%
12Londrina ECLondrina EC
Londrina EC

Londrina EC

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

1700%
13Goias ECGoias EC
Goias EC

Goias EC

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

1700%
14Cuiaba ECCuiaba EC
Cuiaba EC

Cuiaba EC

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

1700%
15Botafogo FC Ribeirao PretoBotafogo FC Ribeirao Preto
Botafogo FC Ribeirao Preto

Botafogo FC Ribeirao Preto

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

1700%
16Fortaleza ECFortaleza EC
Fortaleza EC

Fortaleza EC

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

1700%
17Operario Ferroviario ECOperario Ferroviario EC
Operario Ferroviario EC

Operario Ferroviario EC

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

1800%
18Sao Bernardo FCSao Bernardo FC
Sao Bernardo FC

Sao Bernardo FC

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

1800%
19Gremio NovorizontinoGremio Novorizontino
Gremio Novorizontino

Gremio Novorizontino

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

1700%
20Athletic Club Minas GeraisAthletic Club Minas Gerais
Athletic Club Minas Gerais

Athletic Club Minas Gerais

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

1700%

Uit / Clean Sheets (Campeonato Brasileiro B)

# PloegWG
Wedstrijden Gespeeld
Uit
Clean Sheets
Uit
CS%
1SC do RecifeSC do Recife
SC do Recife

SC do Recife

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

1700%
2Avai FCAvai FC
Avai FC

Avai FC

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

1700%
3Associacao Atletica Ponte PretaAssociacao Atletica Ponte Preta
Associacao Atletica Ponte Preta

Associacao Atletica Ponte Preta

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

1700%
4AC GoianienseAC Goianiense
AC Goianiense

AC Goianiense

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

1700%
5America FC Minas GeraisAmerica FC Minas Gerais
America FC Minas Gerais

America FC Minas Gerais

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

1700%
6Ceara SCCeara SC
Ceara SC

Ceara SC

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

1700%
7Clube Nautico CapibaribeClube Nautico Capibaribe
Clube Nautico Capibaribe

Clube Nautico Capibaribe

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

1800%
8Vila Nova FCVila Nova FC
Vila Nova FC

Vila Nova FC

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

1800%
9Criciuma ECCriciuma EC
Criciuma EC

Criciuma EC

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

1800%
10Clube de Regatas BrasilClube de Regatas Brasil
Clube de Regatas Brasil

Clube de Regatas Brasil

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

1700%
11EC JuventudeEC Juventude
EC Juventude

EC Juventude

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

1700%
12Londrina ECLondrina EC
Londrina EC

Londrina EC

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

1800%
13Goias ECGoias EC
Goias EC

Goias EC

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

1700%
14Cuiaba ECCuiaba EC
Cuiaba EC

Cuiaba EC

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

1800%
15Botafogo FC Ribeirao PretoBotafogo FC Ribeirao Preto
Botafogo FC Ribeirao Preto

Botafogo FC Ribeirao Preto

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

1800%
16Fortaleza ECFortaleza EC
Fortaleza EC

Fortaleza EC

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

1800%
17Operario Ferroviario ECOperario Ferroviario EC
Operario Ferroviario EC

Operario Ferroviario EC

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

1700%
18Sao Bernardo FCSao Bernardo FC
Sao Bernardo FC

Sao Bernardo FC

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

1700%
19Gremio NovorizontinoGremio Novorizontino
Gremio Novorizontino

Gremio Novorizontino

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

1800%
20Athletic Club Minas GeraisAthletic Club Minas Gerais
Athletic Club Minas Gerais

Athletic Club Minas Gerais

Campeonato Brasileiro B (Div. 2)

Positie 0 / 20

Brazilië

ONTGRENDEL STATISTIEKEN

Wordt FootyStats Premium en ontgrendel Winst%, BTS, CS, Hoekschop- en Kaart Statistieken, ETS, Over 2.5~3.5

footystats.org/nl/premium

1800%

Welke Ploeg kent de meeste Clean Sheets in de Campeonato Brasileiro B?

De ploeg met de meeste Clean Sheets in de Campeonato Brasileiro B is SC do Recife (0 clean sheets in 35 wedstrijden), op de voet gevolgd door Avai FC (0 clean sheets in 35 wedstrijden), en Associacao Atletica Ponte Preta (0 clean sheets in 35 westrijden). SC do Recife kreeg geen doelpunten tegen in 0% van hun wedstrijden in de Campeonato Brasileiro B dit seizoen, dit toont perfect aan hoe sterk hun defensie staat. Avai FC en Associacao Atletica Ponte Preta doen het ook niet slecht met een clean sheet in respectievelijk 0% en 0% van hun wedstrijden.

/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
●Binnenkort
●Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!