Čisté konto - Série B

Brankář - Čisté konto

# HráčiMP
Odehrané zápasy
Čisté kontoČisté konto %DomácíHosté
1Juventude BadgeJandrei Chitolina Carniel302067%119
2Vila Nova BadgeHelton Brant Aleixo Leite321444%86
3Atlético GO BadgePaulo Vitor Fagundes dos Anjos311239%75
4Sport Recife BadgeThiago Couto Wenceslau331030%55
5Fortaleza BadgeJoão Ricardo Riedi231043%55
6São Bernardo BadgeAlex Alves de Lima32928%45
7Operário PR BadgeVagner da Silva30930%54
8Cuiabá BadgeMarcelo Henrique Passos Carné22941%54
9Criciúma BadgeAirton Moraes Michellon23939%63
10Novorizontino BadgeJordi Martins Almeida24938%45
11CRB BadgeVitor Caetano Ferreira25832%44
12Náutico BadgeMuriel Gustavo Becker33824%62
13Athletic Club BadgeLuan Polli Gomes31826%53
14Ceará BadgeRichard de Oliveira Costa26727%43
15Botafogo SP BadgeVictor Bernardes Andrade E Souza27622%24

Týmy - Čisté konto

# TýmMP
Odehrané zápasy
Čisté kontoČK%DomácíHosté
1SC do RecifeSC do Recife
SC do Recife

SC do Recife

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

3300%0%0%
2Avai FCAvai FC
Avai FC

Avai FC

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

3300%0%0%
3Associacao Atletica Ponte PretaAssociacao Atletica Ponte Preta
Associacao Atletica Ponte Preta

Associacao Atletica Ponte Preta

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

3200%0%0%
4AC GoianienseAC Goianiense
AC Goianiense

AC Goianiense

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

3300%0%0%
5America FC Minas GeraisAmerica FC Minas Gerais
America FC Minas Gerais

America FC Minas Gerais

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

3200%0%0%
6Ceara SCCeara SC
Ceara SC

Ceara SC

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

3200%0%0%
7Clube Nautico CapibaribeClube Nautico Capibaribe
Clube Nautico Capibaribe

Clube Nautico Capibaribe

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

3300%0%0%
8Vila Nova FCVila Nova FC
Vila Nova FC

Vila Nova FC

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

3300%0%0%
9Criciuma ECCriciuma EC
Criciuma EC

Criciuma EC

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

3200%0%0%
10Clube de Regatas BrasilClube de Regatas Brasil
Clube de Regatas Brasil

Clube de Regatas Brasil

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

3200%0%0%
11EC JuventudeEC Juventude
EC Juventude

EC Juventude

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

3300%0%0%
12Londrina ECLondrina EC
Londrina EC

Londrina EC

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

3200%0%0%
13Goias ECGoias EC
Goias EC

Goias EC

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

3300%0%0%
14Cuiaba ECCuiaba EC
Cuiaba EC

Cuiaba EC

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

3300%0%0%
15Botafogo FC Ribeirao PretoBotafogo FC Ribeirao Preto
Botafogo FC Ribeirao Preto

Botafogo FC Ribeirao Preto

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

3200%0%0%
16Fortaleza ECFortaleza EC
Fortaleza EC

Fortaleza EC

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

3200%0%0%
17Operario Ferroviario ECOperario Ferroviario EC
Operario Ferroviario EC

Operario Ferroviario EC

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

3300%0%0%
18Sao Bernardo FCSao Bernardo FC
Sao Bernardo FC

Sao Bernardo FC

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

3300%0%0%
19Gremio NovorizontinoGremio Novorizontino
Gremio Novorizontino

Gremio Novorizontino

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

3200%0%0%
20Athletic Club Minas GeraisAthletic Club Minas Gerais
Athletic Club Minas Gerais

Athletic Club Minas Gerais

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

3200%0%0%

Domácí / Čisté konto (Série B)

# TýmMP
Odehrané zápasy
Domácí
Čisté konto
Domácí
ČK%
1SC do RecifeSC do Recife
SC do Recife

SC do Recife

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1600%
2Avai FCAvai FC
Avai FC

Avai FC

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1600%
3Associacao Atletica Ponte PretaAssociacao Atletica Ponte Preta
Associacao Atletica Ponte Preta

Associacao Atletica Ponte Preta

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1600%
4AC GoianienseAC Goianiense
AC Goianiense

AC Goianiense

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1700%
5America FC Minas GeraisAmerica FC Minas Gerais
America FC Minas Gerais

America FC Minas Gerais

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1600%
6Ceara SCCeara SC
Ceara SC

Ceara SC

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1600%
7Clube Nautico CapibaribeClube Nautico Capibaribe
Clube Nautico Capibaribe

Clube Nautico Capibaribe

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1700%
8Vila Nova FCVila Nova FC
Vila Nova FC

Vila Nova FC

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1600%
9Criciuma ECCriciuma EC
Criciuma EC

Criciuma EC

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1600%
10Clube de Regatas BrasilClube de Regatas Brasil
Clube de Regatas Brasil

Clube de Regatas Brasil

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1600%
11EC JuventudeEC Juventude
EC Juventude

EC Juventude

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1700%
12Londrina ECLondrina EC
Londrina EC

Londrina EC

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1600%
13Goias ECGoias EC
Goias EC

Goias EC

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1600%
14Cuiaba ECCuiaba EC
Cuiaba EC

Cuiaba EC

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1700%
15Botafogo FC Ribeirao PretoBotafogo FC Ribeirao Preto
Botafogo FC Ribeirao Preto

Botafogo FC Ribeirao Preto

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1600%
16Fortaleza ECFortaleza EC
Fortaleza EC

Fortaleza EC

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1600%
17Operario Ferroviario ECOperario Ferroviario EC
Operario Ferroviario EC

Operario Ferroviario EC

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1700%
18Sao Bernardo FCSao Bernardo FC
Sao Bernardo FC

Sao Bernardo FC

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1600%
19Gremio NovorizontinoGremio Novorizontino
Gremio Novorizontino

Gremio Novorizontino

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1600%
20Athletic Club Minas GeraisAthletic Club Minas Gerais
Athletic Club Minas Gerais

Athletic Club Minas Gerais

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1600%

Hosté / Čisté konto (Série B)

# TýmMP
Odehrané zápasy
Hosté
Čisté konto
Hosté
ČK%
1SC do RecifeSC do Recife
SC do Recife

SC do Recife

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1700%
2Avai FCAvai FC
Avai FC

Avai FC

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1700%
3Associacao Atletica Ponte PretaAssociacao Atletica Ponte Preta
Associacao Atletica Ponte Preta

Associacao Atletica Ponte Preta

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1600%
4AC GoianienseAC Goianiense
AC Goianiense

AC Goianiense

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1600%
5America FC Minas GeraisAmerica FC Minas Gerais
America FC Minas Gerais

America FC Minas Gerais

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1600%
6Ceara SCCeara SC
Ceara SC

Ceara SC

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1600%
7Clube Nautico CapibaribeClube Nautico Capibaribe
Clube Nautico Capibaribe

Clube Nautico Capibaribe

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1600%
8Vila Nova FCVila Nova FC
Vila Nova FC

Vila Nova FC

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1700%
9Criciuma ECCriciuma EC
Criciuma EC

Criciuma EC

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1600%
10Clube de Regatas BrasilClube de Regatas Brasil
Clube de Regatas Brasil

Clube de Regatas Brasil

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1600%
11EC JuventudeEC Juventude
EC Juventude

EC Juventude

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1600%
12Londrina ECLondrina EC
Londrina EC

Londrina EC

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1600%
13Goias ECGoias EC
Goias EC

Goias EC

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1700%
14Cuiaba ECCuiaba EC
Cuiaba EC

Cuiaba EC

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1600%
15Botafogo FC Ribeirao PretoBotafogo FC Ribeirao Preto
Botafogo FC Ribeirao Preto

Botafogo FC Ribeirao Preto

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1600%
16Fortaleza ECFortaleza EC
Fortaleza EC

Fortaleza EC

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1600%
17Operario Ferroviario ECOperario Ferroviario EC
Operario Ferroviario EC

Operario Ferroviario EC

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1600%
18Sao Bernardo FCSao Bernardo FC
Sao Bernardo FC

Sao Bernardo FC

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1700%
19Gremio NovorizontinoGremio Novorizontino
Gremio Novorizontino

Gremio Novorizontino

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1600%
20Athletic Club Minas GeraisAthletic Club Minas Gerais
Athletic Club Minas Gerais

Athletic Club Minas Gerais

Série B (Div. 2)

Pozice v lize 0 / 20

Brazílie

ODEMKNOUT STATISTIKY

Upgradujte na FootyStats Premium a odemkněte si % výher , BTTS, CS, statistiky rohů, karet a FTS , nad 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1600%

Který tým udržel v Série B nejvíce čistých kont?

Týmy s čistými konty v Série B je SC do Recife (0 čistých kont v 33 zápasech), a ten jsou následován Avai FC (0 čistých kont v 33 zápasech), a Associacao Atletica Ponte Preta (0 čistých kont v 32 zápasech). SC do Recife neinkasoval žádné góly v 0% ze zápasů v Série B v této sezóně, což je opravdu působivé a ukazuje to, jak velkou skálou je jejich zadní řada. Avai FC má také dobrý poměr čistého konta z 0% a Associacao Atletica Ponte Preta má poměr čisté bilance 0 %.

/cz/
https://cdn.footystats.org/
- Začne v###min'
- Začne v###H'
Ve hře'
- Začalo
●Brzo
●Začalo
no

Načítání statistik

PŘIPOJTE SE K PREMIUM. MĚJTE ZISK UŽ TEĎ.