
Murat Şatin Stats
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
Više
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
Iznad je statistika karijere za Murat Şatin. Murat Şatin odigrao je ukupno 281 utakmica, postigao 31 golova i skupio 8 asistencija. Murat Şatin je odigrao najveći broj utakmica na Bundesliga s 281 nastupima u Austrija . Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.
Statistika po 90 minuta u Bundesliga
Bundesliga Statistika za Murat Şatin
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 27 | N/A | 71 |
| min. | 1456 | 54 minuta po utakmici | 51 |
| Godišnja plaća | €250,000 | N/A | 68 |
| Utakmice su počele | 14 | N/A | 46 |
| Podudara se s pretplatom | 13 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 8 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 2 | 0.12 | 64 |
| Doprinos Golu | 4 | 0.25 | 67 |
| Golovi kod kuće | 2 | 0.26 | 81 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 55 |
| Očekivani golovi (xG) | 2.77 | 0.17 | 66 |
| Bez penala xG (npxG) | 2.77 | 0.17 | 67 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 728 Minute po golu | N/A | N/A |
Murat Şatin postigao je 2 golova u 27 broju utakmica do sada u Bundesliga 2025/2026 sezone. 2 od 2 golovi postignuti su kod kuće dok su 0 postigli golove u gostima. Sveukupno, broj golova Murat Şatin u 90 minuta je 0.12. Štoviše, Murat Şatin ukupni G/A (golovi + asistencije) je 4 za ovu sezonu. Njihovo učešće u golovima jednako je 0.25 po 90 minuta. Njihov xG bez penala po 90 minuta je 0.17. To stavlja Murat Şatin npxG izlaz na 2.77 što ih stavlja u 67 postotak Bundesliga igrača.
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 23 | 1.41 | 68 |
| Šutevi u okvir | 5/ 23 | 0.31 | 56 |
| Šutevi izvan okvira | 18/ 23 | 1.11 | 77 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 71 |
| Stopa pretvorbe udarca | 8.70% | N/A | 57 |
| Preciznost udarca | 21.74% | N/A | 32 |
| Udarci po postignutom golu | 11.50 | N/A | N/A |
Murat Şatin uzeo je 23 šuteva u 27 utakmicama do sada u Bundesliga 2025/2026 sezoni. Od 23 hitaca, 5 hitci su bili u metu, a ostali 18 hici bili su izvan mete. To znači da je preciznost šuta Murat Şatin 21.74%. Postižu gol za svaki 11.50 udarac koji uzmu i uzmu 1.41 udaraca u 90 minuta na terenu.
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 2 | 0.12 | 67 |
| Očekivane asistencije (xA) | 2.60 | 0.16 | 68 |
| Ukupno dodavanja | 574 | 35.26 | 55 |
| Uspješna dodavanja | 415/ 574 | 25.49 | 54 |
| Stopa dodavanja | 72.30% | N/A | 40 |
| Ključna dodavanja | 17 | 1.04 | 70 |
| Ubačaji | 38 | 2.33 | 75 |
| Uspješni Ubačaji | 11/ 38 | 0.68 | 79 |
| Izvršeni ubačaji | 28.95% | N/A | 73 |
| Minuta po asistenciji | 728 Minuta po asistenciji | N/A | N/A |
Murat Şatin je asistirao 2 asistencija u 27 utakmicama do sada u Bundesliga 2025/2026 sezoni. Gledajući njihov aspekt dodavanja u igri, Murat Şatin dodaje loptu otprilike 35.26 puta tijekom utakmice sa stopom dodavanja od 72.30. također postigne 1.04 ključna dodavanja u svakoj igri što dovodi do značajnih prilika za postizanje pogotka. Sveukupno, učinak Murat Şatin xA (očekivane asistencije) je 0.16 za 90 minuta. Ova statistika ih stavlja iznad 68 posto igrača u Bundesliga
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 29 | 1.78 | 62 |
| Uspješni driblinzi | 11 | 0.68 | 60 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 37.93% | N/A | 35 |
| Izgubljene lopte | 13 | 0.80 | 48 |
| Ofsajdi | 3 | 0.18 | 68 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 4 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 4 | 0.25 | 69 |
| Minuta po Kartonu | 364 min' / karton | N/A | 45 |
| Kartoni preko 0,5 | 4 | 15% | 64 |
| Počinjeni prekršaji | 21 | 1.29 | 64 |
| Fauliran protiv | 14 | 0.86 | 45 |
Murat Şatin je do sada dobio 4 žute kartone i 0 crvene kartone u 27 utakmicama Bundesliga 2025/2026 sezone. Počine 1.29 prekršaja u 90 minuta.
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 24 | 1.48 | 21 |
| Minuta po primljenom golu | 61 Min' | N/A | 22 |
| Bez gola | 3 | 11% | 5 |
| Uklizavanja | 22 | 1.35 | 40 |
| Presječene lopte | 18 | 1.11 | 72 |
| Dvoboji na zemlji | 128 | 7.86 | 24 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 47 | 2.89 | 12 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 4 | 0.25 | 7 |
| Prolaznost driblinga | 13 | 0.80 | 40 |
| Prekid napada | 12 | 0.74 | 18 |
| Blokirani šutevi | 4 | 0.25 | 59 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | 83.33% |
| Izvedeni penali | 0 | 6 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 5 |
| Promašeni penali | 0 | 1 |
Murat Şatin je dosad u svojoj karijeri izvodio 6 jedanaesteraca. Od njih, Murat Şatin postigao je 5 penala dok je promašio 1. Ukupna stopa konverzije kazne za Murat Şatin je 83.33%.
Austrijski kup Statistika za Murat Şatin
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 1 | N/A |
| min. | 19 | 19 minuta po utakmici |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 |
| Doprinos Golu | 0 | 0 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A |
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A |
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Dribling | Nije snimljeno | N/A |
| Uspješni driblinzi | N/A | N/A |
| Stopa uspješnosti driblinga | N/A | N/A |
| Ofsajdi | N/A | N/A |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Žuti kartoni | 0 | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A |
| Ukupni broj kartona | 0 | 0 |
| Minuta po Kartonu | Nema Kartona | N/A |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % |
|---|---|---|
| Primljeni golovi | 0 | 0 |
| Minuta po primljenom golu | 0 Min' | N/A |
| Bez gola | 0 | 0% |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | 83.33% |
| Izvedeni penali | 0 | 6 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 5 |
| Promašeni penali | 0 | 1 |
Murat Şatin je Veznjak koji se pojavio u 27 utakmicama ove sezone u Bundesliga, igrajući ukupno 1456 minuta. Murat Şatin ima prosječno 0.12 asistencija svakih 90 minuta koliko je na terenu.
Murat Şatin je postigao ukupno 2 golova dosad ove sezone u ligi, što ga svrstava na 7 u Liebherr Grazer AK popis najboljih strijelaca momčadi.
Minutu po Minutu
Postigne gol svakih 728 minuta
Asistira svakih 728 minuta
Kartoniran svakih 364 minuta
Pregled penala (karijera).
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)
Rang golova
Rang asistencija
2024/2025 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0.17 Asistencije
0.17 Rezervacije
2023/2024 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.28 Golovi
0.09 Asistencije
0.05 Rezervacije
2022/2023 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.26 Golovi
0 Asistencije
0.26 Rezervacije
2021/2022 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.09 Golovi
0.19 Asistencije
0.19 Rezervacije
2020/2021 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0 Asistencije
0.41 Rezervacije
2019/2020 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.29 Golovi
0.1 Asistencije
0.1 Rezervacije
2018/2019 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.11 Golovi
0 Asistencije
0.11 Rezervacije
2017/2018 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0 Asistencije
0.6 Rezervacije
2016/2017 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0 Asistencije
0.29 Rezervacije
2015/2016 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0 Asistencije
0.18 Rezervacije
2014/2015 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0 Asistencije
0.43 Rezervacije