
Viktor Johansson Stats
2025/2026
2026/2027
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Više
2018/2019
2017/2018
2016/2017
Iznad je statistika karijere za Viktor Johansson. Viktor Johansson odigrao je ukupno 312 utakmica, postigao 1 golova i skupio 1 asistencija. Viktor Johansson je odigrao najveći broj utakmica na Prvenstvo s 312 nastupima u Engleska. Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.
Statistika po 90 minuta u Prvenstvo
Prvenstvo Statistika za Viktor Johansson
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 25 | N/A | 43 |
| min. | 2250 | 90 minuta po utakmici | 66 |
| Godišnja plaća | €1,131,000 | N/A | 76 |
| Utakmice su počele | 25 | N/A | 66 |
| Podudara se s pretplatom | 0 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 0 | N/A | N/A |
Golmanska statistika
| Obrane | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Suočeni udarci | 98 | 3.92 | 96 |
| Obrane | 73 | 2.92 | 76 |
| Postotak obrana | 73 Obrane / 98 Udarci | 74.49% | 92 |
| Udaranje | 20 | 0.80 | 94 |
Kao vratar, Viktor Johansson je primio 24 golova i zadržao 8 čiste mreže u 25 utakmicama u Prvenstvo 2025/2026 sezoni. To znači da kada je Viktor Johansson na golu, njegova momčad je primila gol svakih 94 minuta. Statistika Viktor Johansson's po 90 minuta primljenih golova je 0.96.
Što se tiče golmana, obranili su 73 od 98 udaraca - što znači da je Viktor Johansson postotak obrana 74.49%.
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 24 | 0.96 | 82 |
| Minuta po primljenom golu | 94 Min' | N/A | 82 |
| Bez gola | 8 | 32% | 81 |
| Uklizavanja | 2 | 0.08 | 7 |
| Presječene lopte | 0 | 0.00 | 9 |
| Dvoboji na zemlji | 28 | 1.12 | 8 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 24 | 0.96 | 8 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 12 | 0.48 | 17 |
| Prolaznost driblinga | 0 | 0.00 | 99 |
| Prekid napada | 43 | 1.72 | 52 |
| Blokirani šutevi | 0 | 0.00 | 18 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 2 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 2 | 0.08 | 23 |
| Minuta po Kartonu | 1125 min' / karton | N/A | 91 |
| Kartoni preko 0,5 | 2 | 8% | 39 |
| Počinjeni prekršaji | 0 | 0.00 | 6 |
| Fauliran protiv | 12 | 0.48 | 22 |
Viktor Johansson je do sada dobio 2 žute kartone i 0 crvene kartone u 25 utakmicama Prvenstvo 2025/2026 sezone. Počine 0.00 prekršaja u 90 minuta.
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 | 35 |
| Doprinos Golu | 1 | 0.04 | 26 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 49 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 53 |
| Očekivani golovi (xG) | 0.00 | 0.00 | 9 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 9 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A | N/A |
Viktor Johansson do sada nije postigao nijedan gol u sezoni Prvenstvo 2025/2026. Vidjet ćemo kakav će biti u nadolazećim utakmicama.
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 0 | 0.00 | 9 |
| Šutevi u okvir | 0/ 0 | 0.00 | 17 |
| Šutevi izvan okvira | 0/ 0 | 0.00 | 9 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 65 |
| Stopa pretvorbe udarca | 0.00% | N/A | 35 |
| Preciznost udarca | 0.00% | N/A | 17 |
| Udarci po postignutom golu | 0.00 | N/A | N/A |
Viktor Johansson još nije pucao u sezoni Prvenstvo 2025/2026.
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 1 | 0.04 | 46 |
| Očekivane asistencije (xA) | 2.16 | 0.09 | 30 |
| Ukupno dodavanja | 920 | 36.80 | 57 |
| Uspješna dodavanja | 650/ 920 | 26.00 | 52 |
| Stopa dodavanja | 70.65% | N/A | 24 |
| Ključna dodavanja | 3 | 0.12 | 11 |
| Ubačaji | 0 | 0.00 | 11 |
| Uspješni Ubačaji | 0/ 0 | 0.00 | 23 |
| Izvršeni ubačaji | 0.00% | N/A | 23 |
| Minuta po asistenciji | 2250 Minuta po asistenciji | N/A | N/A |
Viktor Johansson je asistirao 1 asistencija u 25 utakmicama do sada u Prvenstvo 2025/2026 sezoni. Gledajući njihov aspekt dodavanja u igri, Viktor Johansson dodaje loptu otprilike 36.80 puta tijekom utakmice sa stopom dodavanja od 70.65. također postigne 0.12 ključna dodavanja u svakoj igri što dovodi do značajnih prilika za postizanje pogotka. Sveukupno, učinak Viktor Johansson xA (očekivane asistencije) je 0.09 za 90 minuta. Ova statistika ih stavlja iznad 30 posto igrača u Prvenstvo
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 0 | 0.00 | 6 |
| Uspješni driblinzi | 0 | 0.00 | 10 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 0.00% | N/A | 10 |
| Izgubljene lopte | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsajdi | 0 | 0.00 | 35 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Viktor Johansson još nije izveo jedanaesterac u svojoj karijeri (na temelju svih podataka o sezoni koje imamo u FootyStatsu). Njegova statistika kaznenih udaraca bit će ažurirana kada izvede jedanaesterac u službenoj utakmici.
Club Friendlies 3 Statistika za Viktor Johansson
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 1 | N/A | 0 |
| min. | 90 | 90 minuta po utakmici | 0 |
| Godišnja plaća | €1,131,000 | N/A | 99 |
| Utakmice su počele | 1 | N/A | 0 |
| Podudara se s pretplatom | 0 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 0 | N/A | N/A |
Golmanska statistika
| Obrane | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Suočeni udarci | 0 | 0.00 | 0 |
| Obrane | 0 | 0.00 | 0 |
| Postotak obrana | 0 Obrane / 0 Udarci | 0.00% | 0 |
| Udaranje | 0 | 0.00 | 0 |
Kao vratar, Viktor Johansson je primio 24 golova i zadržao 8 čiste mreže u 1 utakmicama u Prvenstvo 2025/2026 sezoni. To znači da kada je Viktor Johansson na golu, njegova momčad je primila gol svakih 0 minuta. Statistika Viktor Johansson's po 90 minuta primljenih golova je 0.96.
Što se tiče golmana, obranili su 0 od 0 udaraca - što znači da je Viktor Johansson postotak obrana 0.00%.
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 0 | 0 | 99 |
| Minuta po primljenom golu | 0 Min' | N/A | 0 |
| Bez gola | 1 | 100% | 99 |
| Uklizavanja | 0 | 0.00 | 11 |
| Presječene lopte | 0 | 0.00 | 44 |
| Dvoboji na zemlji | 0 | 0.00 | 89 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 0 | 0.00 | 89 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 0 | 0.00 | 44 |
| Prolaznost driblinga | 0 | 0.00 | 99 |
| Prekid napada | 0 | 0.00 | 33 |
| Blokirani šutevi | 0 | 0.00 | 89 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 0 | 0 | 92 |
| Minuta po Kartonu | Nema Kartona | N/A | 92 |
| Kartoni preko 0,5 | 0 | 0% | 89 |
| Počinjeni prekršaji | 0 | 0.00 | 78 |
| Fauliran protiv | 0 | 0.00 | 56 |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 | 77 |
| Doprinos Golu | 0 | 0 | 62 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 92 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 77 |
| Očekivani golovi (xG) | 0.00 | 0.00 | 44 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 44 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A | N/A |
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 0 | 0.00 | 56 |
| Šutevi u okvir | 0/ 0 | 0.00 | 67 |
| Šutevi izvan okvira | 0/ 0 | 0.00 | 67 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 99 |
| Stopa pretvorbe udarca | 0.00% | N/A | 89 |
| Preciznost udarca | 0.00% | N/A | 67 |
| Udarci po postignutom golu | 0.00 | N/A | N/A |
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 | 77 |
| Očekivane asistencije (xA) | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Ukupno dodavanja | 0 | 0.00 | 0 |
| Uspješna dodavanja | 0/ 0 | 0.00 | 0 |
| Stopa dodavanja | 0.00% | N/A | 0 |
| Ključna dodavanja | 0 | 0.00 | 44 |
| Ubačaji | 0 | 0.00 | 67 |
| Uspješni Ubačaji | 0/ 0 | 0.00 | 78 |
| Izvršeni ubačaji | 0.00% | N/A | 78 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A | N/A |
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 0 | 0.00 | 89 |
| Uspješni driblinzi | 0 | 0.00 | 78 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 0.00% | N/A | 89 |
| Izgubljene lopte | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsajdi | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
WC Qualification Europe Statistika za Viktor Johansson
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 3 | N/A | 0 |
| min. | 270 | 90 minuta po utakmici | 0 |
| Godišnja plaća | €1,131,000 | N/A | 99 |
| Utakmice su počele | 3 | N/A | 1 |
| Podudara se s pretplatom | 0 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 0 | N/A | N/A |
Golmanska statistika
| Obrane | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Suočeni udarci | 16 | 5.33 | 97 |
| Obrane | 9 | 3.00 | 72 |
| Postotak obrana | 9 Obrane / 16 Udarci | 56.25% | 28 |
| Udaranje | 2 | 0.67 | 63 |
Kao vratar, Viktor Johansson je primio 24 golova i zadržao 8 čiste mreže u 3 utakmicama u Prvenstvo 2025/2026 sezoni. To znači da kada je Viktor Johansson na golu, njegova momčad je primila gol svakih 54 minuta. Statistika Viktor Johansson's po 90 minuta primljenih golova je 0.96.
Što se tiče golmana, obranili su 9 od 16 udaraca - što znači da je Viktor Johansson postotak obrana 56.25%.
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 5 | 1.67 | 34 |
| Minuta po primljenom golu | 54 Min' | N/A | 36 |
| Bez gola | 0 | 0% | 20 |
| Uklizavanja | 1 | 0.33 | 15 |
| Presječene lopte | 0 | 0.00 | 15 |
| Dvoboji na zemlji | 4 | 1.33 | 9 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 3 | 1.00 | 10 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 1 | 0.33 | 22 |
| Prolaznost driblinga | 0 | 0.00 | 99 |
| Prekid napada | 3 | 1.00 | 33 |
| Blokirani šutevi | 0 | 0.00 | 37 |
| Dodjeljeni penali | 1 | 0.33 | 0 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 1 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 1 | 0.33 | 85 |
| Minuta po Kartonu | 270 min' / karton | N/A | 59 |
| Kartoni preko 0,5 | 1 | 33% | 93 |
| Počinjeni prekršaji | 1 | 0.33 | 19 |
| Fauliran protiv | 1 | 0.33 | 18 |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 | 56 |
| Doprinos Golu | 0 | 0 | 44 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 70 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 72 |
| Očekivani golovi (xG) | 0.00 | 0.00 | 16 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 16 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A | N/A |
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 0 | 0.00 | 16 |
| Šutevi u okvir | 0/ 0 | 0.00 | 33 |
| Šutevi izvan okvira | 0/ 0 | 0.00 | 21 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 83 |
| Stopa pretvorbe udarca | 0.00% | N/A | 56 |
| Preciznost udarca | 0.00% | N/A | 33 |
| Udarci po postignutom golu | 0.00 | N/A | N/A |
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 | 62 |
| Očekivane asistencije (xA) | 0.09 | 0.03 | 8 |
| Ukupno dodavanja | 65 | 21.67 | 14 |
| Uspješna dodavanja | 47/ 65 | 15.67 | 15 |
| Stopa dodavanja | 72.31% | N/A | 17 |
| Ključna dodavanja | 0 | 0.00 | 19 |
| Ubačaji | 0 | 0.00 | 23 |
| Uspješni Ubačaji | 0/ 0 | 0.00 | 51 |
| Izvršeni ubačaji | 0.00% | N/A | 51 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A | N/A |
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 0 | 0.00 | 18 |
| Uspješni driblinzi | 0 | 0.00 | 26 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 0.00% | N/A | 26 |
| Izgubljene lopte | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsajdi | 0 | 0.00 | 67 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Viktor Johansson je Golman koji se pojavio u 25 utakmicama ove sezone u Prvenstvo, igrajući ukupno 2250 minuta. Viktor Johansson prima u prosjeku 0.96 golova za svakih 90 minuta koliko je na terenu. Njegov omjer prazne mreže trenutno je 32%. To znači da je Viktor Johansson zadržao čistu mrežu u 8 utakmicama od 25 u kojima je igrao.
Viktor Johansson je postigao ukupno 0 golova ove sezone u ligi, što ga svrstava na 25 u Stoke City FC popis najboljih strijelaca momčadi.
Minutu po Minutu
Postiže gol svakih N/A minuta (bez golova)
Asistira svakih 2250 minuta
Kartoniran svakih 1125 minuta
Pregled penala (karijera).
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)
Rang golova
Rang primljenih golova
2026/2027 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0 Golovi
1.6
Primio
0 Rezervacije
2024/2025 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0.02 Golovi
1.26
Primio
0.09 Rezervacije
2023/2024 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0 Golovi
1.73
Primio
0.09 Rezervacije
2022/2023 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0 Golovi
1.14
Primio
0.07 Rezervacije
2021/2022 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0 Golovi
0.77
Primio
0.04 Rezervacije
2020/2021 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0 Golovi
1.1
Primio
0 Rezervacije
2019/2020 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0 Golovi
1.13
Primio
0 Rezervacije
2018/2019 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0 Golovi
1.56
Primio
0.06 Rezervacije
2017/2018 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0 Golovi
1
Primio
0 Rezervacije
2016/2017 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0 Golovi
1.43
Primio
0.07 Rezervacije