Jonathan Lundbäck Stats

Klub : Pitea IF
Pozicija : Forward
Nacionalnost : Sweden
Birthplace : Sweden - Sweden
Broj dresa : #14
Godine (rođendan) : 32 (29 October 1994)
Visina : 192cm
Težina : 83kg

2026

2024/2025

2024

2023

2022

2021

2019/2020

2019

Više

2018

2017

2016

2015

2026 i statistika karijere- Jonathan Lundbäck

6.18
Prosječna ocjena u Ettan NorthRang golova : 18 / 335 Igrača
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

16

6

1

6

0

0

1101'

Ukupno 2026

16

6

1

6
0

0

1101'

Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

110

30

0

12

0

2

7852'

49

14

2

9

0

0

3072'

23

1

0

2

0

0

401'

2

3

0

0

0

0

154'

Ukupno 10094

184

48

2

23
0

2

11479'

Iznad je statistika karijere za Jonathan Lundbäck. Jonathan Lundbäck odigrao je ukupno 184 utakmica, postigao 48 golova i skupio 0 asistencija. Jonathan Lundbäck je odigrao najveći broj utakmica na Divizija 1 Ettan s 184 nastupima u Švedska. Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.

Statistika po 90 minuta u Ettan North

0.49Golovi na 90
6 Ukupno golova
96 Postotak
0.08Asistencije na 90
1 Ukupno asistencija
70 Postotak
0.57G+A prema 90
7 Ukupno doprinosa za gol
92 Postotak
0.34xG na 90'
2.59 Očekivani golovi
88 Postotak
0.12xA Po 90
0.91 Očekivane asistencije
70 Postotak
0.49Kartoni na 90
6 Ukupno kartona
98 Postotak

Jonathan Lundbäck Statistika - Detaljno

Ettan North Statistika za Jonathan Lundbäck

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minutaPostotak
Odigrane utakmice16N/A
44
min.110169 minuta po utakmici
46
Utakmice su počele12N/A
46
Podudara se s pretplatom4N/AN/A
Utakmice su prekinute4N/AN/A

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minutaPostotak
Postignuti golovi60.49
96
Doprinos Golu70.57
92
Golovi kod kuće10.16
71
Golovi u gostima50.83
99
Očekivani golovi (xG)2.590.34
88
Bez penala xG (npxG)2.590.34
89
Zabijeni jedanaesterci0N/AN/A
Hat-trickovi0N/AN/A
3 ili više golova0N/AN/A
2 ili više golova2N/AN/A
Minute po golu184 Minute po goluN/AN/A

Jonathan Lundbäck postigao je 6 golova u 16 broju utakmica do sada u Ettan North 2026 sezone. 1 od 6 golovi postignuti su kod kuće dok su 5 postigli golove u gostima. Sveukupno, broj golova Jonathan Lundbäck u 90 minuta je 0.49. Štoviše, Jonathan Lundbäck ukupni G/A (golovi + asistencije) je 7 za ovu sezonu. Njihovo učešće u golovima jednako je 0.57 po 90 minuta. Njihov xG bez penala po 90 minuta je 0.34. To stavlja Jonathan Lundbäck npxG izlaz na 2.59 što ih stavlja u 89 postotak Ettan North igrača.

Udarci

Podaci o udarcimaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Udarci111.42
82
Šutevi u okvir
4/ 11
0.52
79
Šutevi izvan okvira
7/ 11
0.91
84
Pogodio okvir gola0 puta0.00
79
Stopa pretvorbe udarca27.27%N/A
81
Preciznost udarca36.36%N/A
59
Udarci po postignutom golu3.67N/AN/A

Jonathan Lundbäck uzeo je 11 šuteva u 16 utakmicama do sada u Ettan North 2026 sezoni. Od 11 hitaca, 4 hitci su bili u metu, a ostali 7 hici bili su izvan mete. To znači da je preciznost šuta Jonathan Lundbäck 36.36%. Postižu gol za svaki 3.67 udarac koji uzmu i uzmu 1.42 udaraca u 90 minuta na terenu.

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Asistencije10.08
70
Očekivane asistencije (xA)0.910.12
70
Ukupno dodavanja14218.39
39
Uspješna dodavanja
105/ 142
13.60
36
Stopa dodavanja73.94%N/A
21
Ključna dodavanja30.39
52
Ubačaji60.78
62
Uspješni Ubačaji
0/ 6
0.00
30
Izvršeni ubačaji0.00%N/A
30
Minuta po asistenciji1101 Minuta po asistencijiN/AN/A

Jonathan Lundbäck je asistirao 1 asistencija u 16 utakmicama do sada u Ettan North 2026 sezoni. Gledajući njihov aspekt dodavanja u igri, Jonathan Lundbäck dodaje loptu otprilike 18.39 puta tijekom utakmice sa stopom dodavanja od 73.94. također postigne 0.39 ključna dodavanja u svakoj igri što dovodi do značajnih prilika za postizanje pogotka. Sveukupno, učinak Jonathan Lundbäck xA (očekivane asistencije) je 0.12 za 90 minuta. Ova statistika ih stavlja iznad 70 posto igrača u Ettan North

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minutaPostotak
Dribling40.52
47
Uspješni driblinzi30.39
52
Stopa uspješnosti driblinga75.00%N/A
83
Izgubljene lopte111.42
8
Ofsajdi10.13
77

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minutaPostotak
Žuti kartoni6N/AN/A
Crveni kartoni0N/AN/A
Ukupni broj kartona60.49
98
Minuta po Kartonu184 min' / kartonN/A
20
Kartoni preko 0,5531%
98
Počinjeni prekršaji111.42
87
Fauliran protiv91.17
82

Jonathan Lundbäck je do sada dobio 6 žute kartone i 0 crvene kartone u 16 utakmicama Ettan North 2026 sezone. Počine 1.42 prekršaja u 90 minuta.

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %Postotak
Primljeni golovi211.72
26
Minuta po primljenom golu52 Min'N/A
26
Bez gola16%
11
Uklizavanja10.13
63
Presječene lopte40.52
36
Dvoboji na zemlji12616.32
88
Osvojeni dvoboji na zemlji648.29
91
Osvojeni zračni dvoboji202.59
96
Prolaznost driblinga00.00
99
Prekid napada121.55
84
Blokirani šutevi20.26
75
Dodjeljeni penali00.00
99

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penala100%
Izvedeni penali02
Zabijeni jedanaesterci02
Promašeni penali00

Jonathan Lundbäck je dosad u svojoj karijeri izvodio 2 jedanaesteraca. Od njih, Jonathan Lundbäck postigao je 2 penala dok je promašio 0. Ukupna stopa konverzije kazne za Jonathan Lundbäck je 100%.

Statistička analiza Jonathan Lundbäck

Jonathan Lundbäck je Napad koji se pojavio u 16 utakmicama ove sezone u Ettan North, igrajući ukupno 1101 minuta. Jonathan Lundbäck zabija u prosjeku 0.49 gola svakih 90 minuta koliko je na terenu. Ovaj napadački učinak trenutačno ga stavlja na 18 od 335 igrača u Ettan North koji su odigrali najmanje 3 utakmice .

Postigao je ukupno 6 golova dosad u sezoni u ligi, što ga stavlja na 1 u Ettan North popis najboljih strijelaca momčadi.

Minutu po Minutu

Postigne gol svakih 184 minuta

Asistira svakih 1101 minuta

Kartoniran svakih 184 minuta

Pregled penala (karijera).
PEN
Postigao 2 / 2 jednaesteraca
Promašeno 0 / 2 jedanaesterci
 
Stopa jedanaesteraca: 100%
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)

Rang golova

18 / 335 Igrača

Rang asistencija

106 / 335 igrača

NASTUPI PRETHODNIH SEZONA

2025 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

1

0

0

0

0

0

64'

Ukupno 2025

1

0

0

0
0

0

64'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0  Asistencije

0  Rezervacije

2024 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

8

0

0

1

0

0

584'

Ukupno 2024

8

0

0

1
0

0

584'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0  Asistencije

0.15  Rezervacije

2023 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

25

8

1

2

0

0

1387'

Ukupno 2023

25

8

1

2
0

0

1387'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.52 Golovi

0.06  Asistencije

0.13  Rezervacije

2022 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

12

2

0

2

0

0

747'

Ukupno 2022

12

2

0

2
0

0

747'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.24 Golovi

0  Asistencije

0.24  Rezervacije

2021 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

24

8

0

0

0

2

1099'

Ukupno 2021

24

8

0

0
0

2

1099'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.66 Golovi

0  Asistencije

0  Rezervacije

2020 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

1

3

0

0

0

0

90'

Ukupno 2020

1

3

0

0
0

0

90'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

3 Golovi

0  Asistencije

0  Rezervacije

2019 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

18

0

0

2

0

0

320'

Ukupno 2019

18

0

0

2
0

0

320'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0  Asistencije

0.56  Rezervacije

2018 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

25

5

0

4

0

0

1976'

Ukupno 2018

25

5

0

4
0

0

1976'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.23 Golovi

0  Asistencije

0.18  Rezervacije

2017 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

24

7

0

4

0

0

1833'

Ukupno 2017

24

7

0

4
0

0

1833'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.34 Golovi

0  Asistencije

0.2  Rezervacije

2016 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

25

8

0

2

0

0

2197'

Ukupno 2016

25

8

0

2
0

0

2197'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.33 Golovi

0  Asistencije

0.08  Rezervacije

2015 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

5

1

0

0

0

0

81'

Ukupno 2015

5

1

0

0
0

0

81'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

1.11 Golovi

0  Asistencije

0  Rezervacije

/hr/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje u###min'
- Počinje u###Hr'
Tijekom igre'
- Započelo
●Uskoro
●Započelo
no

Učitavanje statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUMU. PROFITIRAJTE SADA.