Jonathan Lundbäck Statiszt.

Club : Pitea IF
Poszt : Forward
Nemzetiség : Sweden
Birthplace : Sweden - Sweden
Mez Szám : #14
Kor (Születésnap) : 32 (1994.10.29.)
Magasság : 192cm
Súly : 83kg

2026

2024/2025

2024

2023

2022

2021

2019/2020

2019

Több

2018

2017

2016

2015

2026 és Pályafutás Statisztikák- Jonathan Lundbäck

6.18
Átlagos értékelés a(z) Ettan North-benGól Rang : 18 / 335 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

16

6

1

6

0

0

1101'

Egész 2026

16

6

1

6
0

0

1101'

Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

110

30

0

12

0

2

7852'

49

14

2

9

0

0

3072'

23

1

0

2

0

0

401'

2

3

0

0

0

0

154'

Egész 10094

184

48

2

23
0

2

11479'

A fentiekben találhatóak Jonathan Lundbäck karrier-statisztikái. Jonathan Lundbäck összesen 184 mérkőzésen játszott, 48 gólt szerzett, és 0 gólpasszt adott. Jonathan Lundbäck a legtöbb mérkőzést a(z) Division 1 csapatában játszotta, összesen 184 mérkőzést játszott a(z) Svédország-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a Ettan North-ben

0.49Gólok 90-ből
6 Összes Gól
96 percentil
0.08Gólpassz 90-ből
1 Összes Gólpassz
70 percentil
0.57G+A Per 90
Összesen 7 Gólhozzájárulás
92 percentil
0.34xG Per 90
2.63 Várható Gólok
88 percentil
0.12xA Per 90
0.93 Várható Gólpasszok
68 percentil
0.49Lapok 90-ből
6 Összes Lap
98 percentil

Jonathan Lundbäck Részletes statisztika

Ettan North Jonathan Lundbäck játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések16Nincs adat
44
perc110169 perc/mérkőzés
46
Elkezdett mérkőzések12Nincs adat
46
Beállított mérkőzések4Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések4Nincs adatNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok60.49
96
Gól hozzájárulás70.57
92
Hazai gólok10.16
71
Idegenbeli gólok50.83
99
Várható gólok2.630.34
88
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)2.630.34
89
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól2Nincs adatNincs adat
Percek per Gól184 Percek per GólNincs adatNincs adat

Jonathan Lundbäck eddig összesen 16 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) Ettan North-ben. Ebből 6 gólt szerzett. Otthon 1 gólt, míg idegenben 5 gólt szerzett. Összességében 0.49 gól született 90 percenként. Emellett Jonathan Lundbäck összesen 7 G/A (gólok + gólpasszok) alkotott ebben a szezonban. A gól hozzájárulásuk 0.57 90 percenként. Nem büntetőből származó várható gólok száma 90 percenként 0.34. Ez azt jelenti, hogy Jonathan Lundbäck npxG kimenete 2.63, ami a Ettan North játékosainak 89 legjobbjai közé helyezi.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások111.42
82
Kapura lövések
4/ 11
0.52
79
Kapu mellé lövések
7/ 11
0.91
84
Kapufát Talált0 idők0.00
79
Lövések átváltási aránya27.27%Nincs adat
81
Lövés Pontosság36.36%Nincs adat
59
Lövések Szerzett Gólonként3.67Nincs adatNincs adat

Jonathan Lundbäck eddig összesen 16 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) Ettan North-ben. Összesen 11 lövést adott le. Ebből 4 lövés talált kaput, míg a többi, 7 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Jonathan Lundbäck lövési pontossága 36.36%. Minden 3.67 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 1.42 lövést hajt végre a pályán.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz10.08
70
Várható gólpasszok (xA)0.930.12
68
Passzok14218.39
39
Sikeres Passzok
105/ 142
13.60
36
Passzok Teljesítési Aránya73.94%Nincs adat
21
Kulcsfontosságú Passzok30.39
52
Keresztlabdák60.78
62
Sikeres Keresztlabdák
0/ 6
0.00
30
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
30
Percekenkénti Gólpassz1101 Percekenkénti GólpasszNincs adatNincs adat

Jonathan Lundbäck eddig összesen 16 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) Ettan North-ben. Ebből 1 gólpasszt adott. A passzjátékát tekintve, Jonathan Lundbäck átlagosan körülbelül 18.39 alkalommal passzol egy mérkőzésen, a passzok teljesítési aránya 73.94. Emellett átlagosan 0.39 kulcsfontosságú passzt ad le minden mérkőzésen, amelyek komoly gólhelyzetekhez vezetnek. Összességében Jonathan Lundbäck várható gólpassz (xA) kimenetele 0.12 90 percenként. Ez a statisztika a Ettan North játékosainak 68 százalékánál jobb helyezést biztosítja.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás40.52
47
Sikres Lefutások30.39
52
Lefutás Sikerességi Arány75.00%Nincs adat
83
Elvett labda111.42
8
Les10.13
77

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok6Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap60.49
98
Percekenkénti Figyelmeztetés184 Perc / LapNincs adat
20
Lapok 0,5 felett531%
98
Elkövetett szabálytalanságok111.42
87
Ellene elkövetett szabálytalanságok91.17
82

Jonathan Lundbäck eddig összesen 16 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) Ettan North-ben. Ebből 6 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is. Percekenként átlagosan 1.42 szabálytalanságot követ el.

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok211.72
26
Percekenként kapott gólok52 PercNincs adat
26
Kapott Gól Nélküli Meccsek16%
11
Belemenés10.13
63
Elhárítások40.52
36
Párbajok12616.32
88
Győztes Párbajok648.29
91
Megnyert Légbeli Párbajok202.59
96
Lefutották00.00
99
Elrúgások121.55
84
Blokkolt lövések20.26
75
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntető100%
Elvégzett büntetőrúgások02
Büntetők02
Elhibázott büntetőrúgások00

Jonathan Lundbäck eddig összesen 2 büntetőrúgást végzett pályafutása során. Ebből 2 büntetőrúgást értékesített, míg 0 rúgást elhibázott. Jonathan Lundbäck összesített büntető siiker aránya 100%.

Jonathan Lundbäck Statisztikai Elemzése

Jonathan Lundbäck egy Csatár , aki ebben a szezonban 16 mérkőzésen jelent meg Ettan North, és összesen 1101 precet játszott. Jonathan Lundbäck átlagosan 0.49 gólt szerez minden 90 percben, amikor a pályán van. Ezzel a támadóteljesítményével jelenleg 18 a 335 játékos közül a Ettan North, szezonban akik legalább 3 meccset játszottak.

A bajnokságban eddig összesen 6 gólt szerzett a szezonban, amivel a 1 helyen áll a Ettan North csapat Legjobb Góllövők listáján.

Percenként

Minden 184 percenként szerez gólt

Minden 1101 percenként ad gólpasszt

Minden 184 percenként kap egy lapot

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 2 / 2 büntetőt
Elhibázott 0 / 2 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: 100%
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

18 / 335 Játékosok

Gólpassz Rang

106 / 335 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2025 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

1

0

0

0

0

0

64'

Egész 2025

1

0

0

0
0

0

64'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0  Gólpassz

0  Foglalások

2024 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

8

0

0

1

0

0

584'

Egész 2024

8

0

0

1
0

0

584'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0  Gólpassz

0.15  Foglalások

2023 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

25

8

1

2

0

0

1387'

Egész 2023

25

8

1

2
0

0

1387'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.52 Gólok

0.06  Gólpassz

0.13  Foglalások

2022 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

12

2

0

2

0

0

747'

Egész 2022

12

2

0

2
0

0

747'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.24 Gólok

0  Gólpassz

0.24  Foglalások

2021 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

24

8

0

0

0

2

1099'

Egész 2021

24

8

0

0
0

2

1099'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.66 Gólok

0  Gólpassz

0  Foglalások

2020 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

1

3

0

0

0

0

90'

Egész 2020

1

3

0

0
0

0

90'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

3 Gólok

0  Gólpassz

0  Foglalások

2019 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

18

0

0

2

0

0

320'

Egész 2019

18

0

0

2
0

0

320'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0  Gólpassz

0.56  Foglalások

2018 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

25

5

0

4

0

0

1976'

Egész 2018

25

5

0

4
0

0

1976'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.23 Gólok

0  Gólpassz

0.18  Foglalások

2017 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

24

7

0

4

0

0

1833'

Egész 2017

24

7

0

4
0

0

1833'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.34 Gólok

0  Gólpassz

0.2  Foglalások

2016 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

25

8

0

2

0

0

2197'

Egész 2016

25

8

0

2
0

0

2197'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.33 Gólok

0  Gólpassz

0.08  Foglalások

2015 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

5

1

0

0

0

0

81'

Egész 2015

5

1

0

0
0

0

81'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

1.11 Gólok

0  Gólpassz

0  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
●Hamarosan
●Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.