Adnane Berdad Stats

Pozicija : Midfielder
Nacionalnost : Morocco
Birthplace : Morocco - Morocco
Broj dresa : #6
Godine (rođendan) : 33 (25 August 1993)
Visina : 181cm
Težina : 73kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2026/2027 i statistika karijere- Adnane Berdad

6.45
Prosječna ocjena u Botola ProRang asistencija : -1 / 76 igrača
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

4

0

1

2

0

0

263'

Ukupno 2026/2027

4

0

1

2
0

0

263'

Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

55

3

2

11

1

0

4415'

Ukupno 2026/2027

55

3

2

11
1

0

4415'

Iznad je statistika karijere za Adnane Berdad. Adnane Berdad odigrao je ukupno 55 utakmica, postigao 3 golova i skupio 2 asistencija. Adnane Berdad je odigrao najveći broj utakmica na Botola Pro s 55 nastupima u Maroko . Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.

Statistika po 90 minuta u Botola Pro

0.00Golovi na 90
0 Ukupno golova
82 Postotak
0.34Asistencije na 90
1 Ukupno asistencija
93 Postotak
0.34G+A prema 90
1 Ukupno doprinosa za gol
83 Postotak
0.05xG na 90'
0.15 Očekivani golovi
61 Postotak
0.27xA Po 90
0.78 Očekivane asistencije
93 Postotak
0.68Kartoni na 90
2 Ukupno kartona
92 Postotak

Adnane Berdad Statistika - Detaljno

Botola Pro Statistika za Adnane Berdad

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minutaPostotak
Odigrane utakmice4N/A
99
min.26366 minuta po utakmici
58
Utakmice su počele4N/A
99
Podudara se s pretplatom0N/AN/A
Utakmice su prekinute2N/AN/A

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minutaPostotak
Postignuti golovi00
82
Doprinos Golu10.34
83
Golovi kod kuće00
89
Golovi u gostima00
88
Očekivani golovi (xG)0.150.05
61
Bez penala xG (npxG)0.150.05
63
Zabijeni jedanaesterci0N/AN/A
Hat-trickovi0N/AN/A
3 ili više golova0N/AN/A
2 ili više golova0N/AN/A
Minute po golu0 Minute po goluN/AN/A

Adnane Berdad do sada nije postigao nijedan gol u sezoni Botola Pro 2026/2027. Vidjet ćemo kakav će biti u nadolazećim utakmicama.

Udarci

Podaci o udarcimaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Udarci10.34
47
Šutevi u okvir
1/ 1
0.34
77
Šutevi izvan okvira
0/ 1
0.00
48
Pogodio okvir gola0 puta0.00
95
Stopa pretvorbe udarca0.00%N/A
83
Preciznost udarca100.00%N/A
99
Udarci po postignutom golu0.00N/AN/A

Adnane Berdad uzeo je 1 šuteva u 4 utakmicama do sada u Botola Pro 2026/2027 sezoni. Od 1 hitaca, 1 hitci su bili u metu, a ostali 0 hici bili su izvan mete. To znači da je preciznost šuta Adnane Berdad 100.00%. Postižu gol za svaki 0.00 udarac koji uzmu i uzmu 0.34 udaraca u 90 minuta na terenu.

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Asistencije10.34
93
Očekivane asistencije (xA)0.780.27
93
Ukupno dodavanja8629.43
55
Uspješna dodavanja
73/ 86
24.98
59
Stopa dodavanja84.88%N/A
71
Ključna dodavanja20.68
75
Ubačaji41.37
75
Uspješni Ubačaji
4/ 4
1.37
94
Izvršeni ubačaji100.00%N/A
99
Minuta po asistenciji263 Minuta po asistencijiN/AN/A

Adnane Berdad je asistirao 1 asistencija u 4 utakmicama do sada u Botola Pro 2026/2027 sezoni. Gledajući njihov aspekt dodavanja u igri, Adnane Berdad dodaje loptu otprilike 29.43 puta tijekom utakmice sa stopom dodavanja od 84.88. također postigne 0.68 ključna dodavanja u svakoj igri što dovodi do značajnih prilika za postizanje pogotka. Sveukupno, učinak Adnane Berdad xA (očekivane asistencije) je 0.27 za 90 minuta. Ova statistika ih stavlja iznad 93 posto igrača u Botola Pro

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minutaPostotak
Dribling10.34
46
Uspješni driblinzi00.00
47
Stopa uspješnosti driblinga0.00%N/A
47
Izgubljene lopte10.34
45
Ofsajdi00.00
81

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minutaPostotak
Žuti kartoni2N/AN/A
Crveni kartoni0N/AN/A
Ukupni broj kartona20.68
92
Minuta po Kartonu132 min' / kartonN/A
75
Kartoni preko 0,5250%
95
Počinjeni prekršaji41.37
68
Fauliran protiv20.68
46

Adnane Berdad je do sada dobio 2 žute kartone i 0 crvene kartone u 4 utakmicama Botola Pro 2026/2027 sezone. Počine 1.37 prekršaja u 90 minuta.

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %Postotak
Primljeni golovi20.68
77
Minuta po primljenom golu132 Min'N/A
85
Bez gola250%
88
Uklizavanja00.00
69
Presječene lopte10.34
37
Dvoboji na zemlji3110.61
47
Osvojeni dvoboji na zemlji144.79
43
Osvojeni zračni dvoboji31.03
54
Prolaznost driblinga00.00
99
Prekid napada51.71
60
Blokirani šutevi10.34
79
Dodjeljeni penali00.00
99

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penala0%
Izvedeni penali03
Zabijeni jedanaesterci00
Promašeni penali03

Adnane Berdad je dosad u svojoj karijeri izvodio 3 jedanaesteraca. Od njih, Adnane Berdad postigao je 0 penala dok je promašio 3. Ukupna stopa konverzije kazne za Adnane Berdad je 0%.

Statistička analiza Adnane Berdad

Adnane Berdad je Veznjak koji se pojavio u 4 utakmicama ove sezone u Botola Pro, igrajući ukupno 263 minuta. Adnane Berdad ima prosječno 0.34 asistencija svakih 90 minuta koliko je na terenu.

Adnane Berdad je postigao ukupno 0 golova dosad ove sezone u ligi, što ga svrstava na 8 u Club Omnisports de Meknes popis najboljih strijelaca momčadi.

Minutu po Minutu

Postiže gol svakih N/A minuta (bez golova)

Asistira svakih 263 minuta

Kartoniran svakih 132 minuta

Pregled penala (karijera).
PEN
Postigao 0 / 3 jednaesteraca
Promašeno 3 / 3 jedanaesterci
 
Stopa jedanaesteraca: 0%
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)

Rang golova

N/A / 76 Igrača

Rang asistencija

N/A / 76 igrača

NASTUPI PRETHODNIH SEZONA

2025/2026 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

24

2

1

2

0

0

1859'

Ukupno 2025/2026

24

2

1

2
0

0

1859'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.1 Golovi

0.05  Asistencije

0.1  Rezervacije

2024/2025 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

27

1

0

7

1

0

2293'

Ukupno 2024/2025

27

1

0

7
1

0

2293'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.04 Golovi

0  Asistencije

0.27  Rezervacije

/hr/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje u###min'
- Počinje u###Hr'
Tijekom igre'
- Započelo
●Uskoro
●Započelo
no

Učitavanje statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUMU. PROFITIRAJTE SADA.