Adnane Berdad Staty

Pozycja : Midfielder
Narodowość : Morocco
Birthplace : Morocco - Morocco
Numer na koszulce : #6
Wiek (Data urodzenia) : 33 (25.8.1993)
Wzrost : 181cm
Waga : 73kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2026/2027 i statystyki kariery- Adnane Berdad

6.45
Średni ranking w Botola ProRanking Asyst : -1 / 107 Graczy
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

4

0

1

2

0

0

263'

Suma 2026/2027

4

0

1

2
0

0

263'

Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

55

3

2

11

1

0

4415'

Suma 2026/2027

55

3

2

11
1

0

4415'

Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Adnane Berdad. Adnane Berdad rozegrał łącznie 55 meczów, strzelił 3 goli i przeprowadził 2 asyst. Adnane Berdad rozegrał najwięcej meczów w Botola Pro z 55 w Maroko. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.

Statystyki na 90 minut w Botola Pro

0.00Gole na 90
0 Gole łącznie
81 percentyl
0.34Asysty na 90
1 Asysty łącznie
94 percentyl
0.34G+A na 90
1 Całkowity wkład bramkowy
83 percentyl
0.05xG na 90'
0.14 Przewidywane gole
58 percentyl
0.28xA na 90
0.82 Przewidywane asysty
93 percentyl
0.68Kartki na 90
2 Kartki Łącznie
91 percentyl

Statystyki Adnane Berdad - szczegółowe

Botola Pro Statystyki dla Adnane Berdad

OgólnieSumana 90 minutpercentyl
Rozegrane Mecze4Nie dotyczy
75
minuty26366 minut na mecz
53
Mecze rozpoczęte4Nie dotyczy
82
Mecze jako zastępca0Nie dotyczyNie dotyczy
Mecze jako zastąpiony2Nie dotyczyNie dotyczy

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minutpercentyl
Gole Zdobyte00
81
Udział przy golu10.34
83
Gole u siebie00
89
Gole na wyjeździe00
86
Oczekiwane bramki (xG)0.140.05
58
Bez kar xG (npxG)0.140.05
61
Zdobyte Rzuty Karne0Nie dotyczyNie dotyczy
Hat tricki0Nie dotyczyNie dotyczy
3+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
2+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
Minuty na bramkę0 Minuty na bramkęNie dotyczyNie dotyczy

Adnane Berdad jak dotąd nie strzelił żadnego gola w sezonie Botola Pro 2026/2027. Zobaczymy jak spisze się w nadchodzących rozgrywkach.

Strzały

Dane strzałówSumana 90 minutpercentyl
Strzały10.34
41
Strzały celne
1/ 1
0.34
73
Strzały niecelne
0/ 1
0.00
44
Strzał w słupek0 razy0.00
94
Współczynnik konwersji strzałów0.00%Nie dotyczy
81
Celność strzału100.00%Nie dotyczy
99
Strzały na Zdobytą bramkę0.00Nie dotyczyNie dotyczy

Adnane Berdad oddał 1 strzałów w 4 meczach do tej pory w Botola Pro 2026/2027 sezonie. Spośród 1 strzałów, 1 strzały były celne, a pozostałe 0 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Adnane Berdad wynosi 100.00%. Zdobywa on bramkę za każdym 0.00 strzałem, których oddaje 0.34 na 90 minut na boisku.

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minutpercentyl
Asysty10.34
94
Oczekiwane asysty (xA)0.820.28
93
Podania8629.43
52
Udane podania
73/ 86
24.98
57
Współczynnik udanych podań84.88%Nie dotyczy
72
Kluczowe podania20.68
74
Dośrodkowania41.37
72
Udane dośrodkowania
4/ 4
1.37
94
Współczynnik udanych dośrodkowań100.00%Nie dotyczy
99
Minuty na asystę263 Minuty na asystęNie dotyczyNie dotyczy

Adnane Berdad asystował przy 1 asyst w 4 meczach do tej pory w sezonie Botola Pro 2026/2027. Adnane Berdad podaje piłkę około 29.43 razy podczas meczu ze współczynnikiem wykonania podania 84.88. Wykonuje również 0.68 kluczowe podania w każdym meczu, co prowadzi do znacznych szans na zdobycie bramki. Ogólna wydajność xA (oczekiwanych asyst) Adnane Berdad wynosi 0.28 na 90 minut. Ta statystyka stawia go powyżej 93 procent graczy w Botola Pro.

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minutpercentyl
Dryblingi10.34
43
Udane dryblingi00.00
44
Współczynnik skuteczności dryblingu0.00%Nie dotyczy
44
Stracił posiadanie piłki10.34
49
Spalone00.00
77

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minutpercentyl
Żółte kartki2Nie dotyczyNie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Suma Kartek20.68
91
Minuty na otrzymaną kartkę132 min / kartaNie dotyczy
73
Kartki powyżej 0.5250%
96
Faule popełnione41.37
66
Faul przeciwko20.68
43

Adnane Berdad otrzymał 2 żółtych kartkek i 0 czerwonych kartek w 4 meczach do tej pory w sezonie Botola Pro 2026/2027. Popełnia 1.37 fauli na 90 minut.

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %percentyl
Gole Stracone20.68
73
Minuty na straconą bramkę132 minNie dotyczy
82
Czyste konto250%
84
Przechwytywanie piłki00.00
68
Przejęcia10.34
32
Pojedynki naziemne3110.61
45
Pojedynki naziemne wygrane144.79
43
Pojedynki powietrzne wygrane31.03
53
Dribbled Past00.00
99
Wybicia51.71
56
Zablokowane strzały10.34
77
Rzuty karne oddane00.00
99

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnych0%
Rzuty karne przyjęte01
Zdobyte Rzuty Karne00
Rzuty karne chybione01

Adnane Berdad wykonał do tej pory w swojej karierze 1 rzutów karnych. Spośród nich Adnane Berdad strzelił 0, a chybił 1. Ogólny współczynnik konwersji rzutów karnych dla Adnane Berdad wynosi 0%.

Analiza statystyk Adnane Berdad

Adnane Berdad to Pomocnik, który pojawił się w 4 meczach tego sezonu w Botola Pro, grając łącznie 263 minut. Adnane Berdad ma średnią 0.34 asyst na każde 90 minut spędzone na boisku.

Adnane Berdad zdobył jak dotąd 0 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 9 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu Club Omnisports de Meknes.

Minuta po minucie

Zdobywa gol co każde N/A minut (Brak goli)

Asysta co 263 minut

Otrzymuje żółtą kartkę co 132 minut

Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
PEN
Zdobyto 0 / 1 rzutów karnych
Chybiono 1 / 1 rzutów karnych
 
Współczynnik konwersji rzutów karnych : 0%
Ranking według wyników (aktualna liga)

Ranking Zdobytych Goli

Nie dotyczy / 107 Graczy

Ranking Asyst

Nie dotyczy / 107 Graczy

WYNIKI Z POPRZEDNICH SEZONÓW

Sezon 2025/2026
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

24

2

1

2

0

0

1859'

Suma 2025/2026

24

2

1

2
0

0

1859'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.1 Gole

0.05  Asysty

0.1  Żółte Kartki

Sezon 2024/2025
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

27

1

0

7

1

0

2293'

Suma 2024/2025

27

1

0

7
1

0

2293'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.04 Gole

0  Asysty

0.27  Żółte Kartki

/pl/
https://cdn.footystats.org/
- rozpocznie się za### min.'
- rozpoczyna się za### godz.'
Na Żywo'
- rozpoczął się
●wkrótce
●rozpoczął się
no

Wczytywanie statystyk

DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
Subskrybuj

Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!