Michael Zant Portrait

Michael Zant Stats

Pozicija : Defender
Nacionalnost : Njemačka
Birthplace : Germany - Germany
Godine (rođendan) : 30 (15 July 1995)
Visina : 195cm
Težina : 91kg

2022/2023

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2022/2023 i statistika karijere- Michael Zant

Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

Ukupno 2022/2023

30

2

30

7

6
1

1879'

Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

64

4

56

21

13

0

5051'

Ukupno 2018/2019

94

6

86

28

19
1

6930'

Iznad je statistika karijere za Michael Zant. Michael Zant odigrao je ukupno 94 utakmica, postigao 6 golova i skupio 0 asistencija. Michael Zant je odigrao najveći broj utakmica na Regionalna liga s 94 nastupima u Njemačka. Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.

Statistika po 90 minuta u Regionalna liga Bayern

1.44Primljeni / 90'
30 golovi u 30 ut.
23%Bez gola
7 čistih u 30 ut.
0.34Kartoni na 90
7 Ukupno kartona
-1 Postotak

Michael Zant Statistika - Detaljno

Regionalna liga Bayern Statistika za Michael Zant

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minuta
Odigrane utakmice30N/A
min.187963 minuta po utakmici

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %
Primljeni golovi301.44
Minuta po primljenom golu63 Min'N/A
Bez gola723%

Kao branič, Michael Zant je primio 30 golova i zadržao 7 golove u 30 utakmicama Regionalna liga Bayern 2022/2023 sezone. To znači da kada je Michael Zant na terenu, njihov tim prima gol svake 63 minuti.

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minuta
Žuti kartoni6N/A
Crveni kartoni1N/A
Ukupni broj kartona70.34
Minuta po Kartonu268 min' / kartonN/A

Michael Zant je do sada dobio 6 žute kartone i 1 crvene kartone u 30 utakmicama Regionalna liga Bayern 2022/2023 sezone.

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minuta
Postignuti golovi20.1
Doprinos Golu20.1
Golovi kod kuće00
Golovi u gostima20.17
Minute po golu940 Minute po goluN/A

Michael Zant postigao je 2 golova u 30 broju utakmica do sada u Regionalna liga Bayern 2022/2023 sezone. 0 od 2 golovi postignuti su kod kuće dok su 2 postigli golove u gostima. Sveukupno, broj golova Michael Zant u 90 minuta je 0.1. Štoviše, Michael Zant ukupni G/A (golovi + asistencije) je 2 za ovu sezonu.

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minuta
Asistencije00
Minuta po asistencijiNema asistencijaN/A

Michael Zant nije postigao nijedan gol tijekom ove Regionalna liga Bayern sezone.

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minuta
DriblingNije snimljenoN/A
Uspješni driblinziN/AN/A
Stopa uspješnosti driblingaN/AN/A
OfsajdiN/AN/A

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penalaBez penala
Izvedeni penali00
Zabijeni jedanaesterci00
Promašeni penali00

Michael Zant još nije izveo jedanaesterac u svojoj karijeri (na temelju svih podataka o sezoni koje imamo u FootyStatsu). Njegova statistika kaznenih udaraca bit će ažurirana kada izvede jedanaesterac u službenoj utakmici.

Statistička analiza Michael Zant

Michael Zant je Obrana koji se pojavio u 30 utakmicama ove sezone u Regionalna liga Bayern, igrajući ukupno 1879 minuta. Michael Zant prima u prosjeku 1.44 golova za svakih 90 minuta koliko je na terenu. Njegov omjer prazne mreže trenutno je 23%. To znači da je Michael Zant zadržao čistu mrežu u 7 utakmicama od 30 u kojima je igrao.

Michael Zant je postigao ukupno 2 golova ove sezone u ligi, što ga svrstava na 7 u SV Turkgucu Ataspor Munchen popis najboljih strijelaca momčadi.

Minutu po Minutu

Postigne gol svakih 940 minuta

Nema asistencija

Nema Kartona

Pregled penala (karijera).
PEN
Postigao 0 / 0 jednaesteraca
Promašeno 0 / 0 jedanaesterci
 
Stopa jedanaesteraca: N/A
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)

Rang golova

203 / 458 Igrača

Rang primljenih golova

73 / 176 igrača

NASTUPI PRETHODNIH SEZONA

2018/2019 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

17

2

18

6

4

0

1530'

Ukupno 2018/2019

17

2

18

6

4
0

1530'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.12 Golovi

1.06
 Primio

0.24  Rezervacije

2017/2018 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

10

0

12

3

2

0

799'

Ukupno 2017/2018

10

0

12

3

2
0

799'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

1.35
 Primio

0.23  Rezervacije

2016/2017 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

8

0

5

4

0

0

572'

Ukupno 2016/2017

8

0

5

4

0
0

572'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0.79
 Primio

0  Rezervacije

2015/2016 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

4

0

0

2

0

0

101'

Ukupno 2015/2016

4

0

0

2

0
0

101'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0
 Primio

0  Rezervacije

2014/2015 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

16

2

13

4

6

0

1295'

Ukupno 2014/2015

16

2

13

4

6
0

1295'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.14 Golovi

0.9
 Primio

0.42  Rezervacije

2013/2014 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

9

0

8

2

1

0

754'

Ukupno 2013/2014

9

0

8

2

1
0

754'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0.95
 Primio

0.12  Rezervacije

/hr/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje u###min'
- Počinje u###Hr'
Tijekom igre'
- Započelo
Uskoro
Započelo
no

Učitavanje statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUMU. PROFITIRAJTE SADA.