Leander Goralski Portrait

Leander Goralski Stats

Pozicija : Defender
Nacionalnost : Njemačka
Noga : Obe noge
Godine (rođendan) : 31 (6 April 1994)
Visina : 192cm

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

Više

2014/2015

2013/2014

2022/2023 i statistika karijere- Leander Goralski

Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

Ukupno 2022/2023

3

1

7

0

0
0

270'

Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

162

6

193

39

45

4

12121'

Ukupno 2020/2021

172

7

217

40

45
4

13021'

Iznad je statistika karijere za Leander Goralski. Leander Goralski odigrao je ukupno 172 utakmica, postigao 7 golova i skupio 0 asistencija. Leander Goralski je odigrao najveći broj utakmica na Regionalna liga s 172 nastupima u Njemačka. Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.

Statistika po 90 minuta u regionalna liga West

2.33Primljeni / 90'
7 golovi u 3 ut.
0%Bez gola
0 čistih u 3 ut.
0.00Kartoni na 90
0 Ukupno kartona
-1 Postotak

Leander Goralski Statistika - Detaljno

regionalna liga West Statistika za Leander Goralski

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minuta
Odigrane utakmice3N/A
min.27090 minuta po utakmici

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %
Primljeni golovi72.33
Minuta po primljenom golu39 Min'N/A
Bez gola00%

Kao branič, Leander Goralski je primio 7 golova i zadržao 0 golove u 3 utakmicama regionalna liga West 2022/2023 sezone. To znači da kada je Leander Goralski na terenu, njihov tim prima gol svake 39 minuti.

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minuta
Žuti kartoni0N/A
Crveni kartoni0N/A
Ukupni broj kartona00
Minuta po KartonuNema KartonaN/A

Leander Goralski nije dobio nijedan karton (žuti ili crveni karton) tijekom ove regionalna liga West sezone.

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minuta
Postignuti golovi10.33
Doprinos Golu10.33
Golovi kod kuće10.5
Golovi u gostima00
Minute po golu270 Minute po goluN/A

Leander Goralski postigao je 1 golova u 3 broju utakmica do sada u regionalna liga West 2022/2023 sezone. 1 od 1 golovi postignuti su kod kuće dok su 0 postigli golove u gostima. Sveukupno, broj golova Leander Goralski u 90 minuta je 0.33. Štoviše, Leander Goralski ukupni G/A (golovi + asistencije) je 1 za ovu sezonu.

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minuta
Asistencije00
Minuta po asistencijiNema asistencijaN/A

Leander Goralski nije postigao nijedan gol tijekom ove regionalna liga West sezone.

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minuta
DriblingNije snimljenoN/A
Uspješni driblinziN/AN/A
Stopa uspješnosti driblingaN/AN/A
OfsajdiN/AN/A

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penalaBez penala
Izvedeni penali00
Zabijeni jedanaesterci00
Promašeni penali00

Leander Goralski još nije izveo jedanaesterac u svojoj karijeri (na temelju svih podataka o sezoni koje imamo u FootyStatsu). Njegova statistika kaznenih udaraca bit će ažurirana kada izvede jedanaesterac u službenoj utakmici.

Statistička analiza Leander Goralski

Leander Goralski je Obrana koji se pojavio u 3 utakmicama ove sezone u regionalna liga West, igrajući ukupno 270 minuta. Leander Goralski prima u prosjeku 2.33 golova za svakih 90 minuta koliko je na terenu. Njegov omjer prazne mreže trenutno je 0%. To znači da je Leander Goralski zadržao čistu mrežu u 0 utakmicama od 3 u kojima je igrao.

Leander Goralski je postigao ukupno 1 golova ove sezone u ligi, što ga svrstava na 6 u 1 FC Bocholt popis najboljih strijelaca momčadi.

Minutu po Minutu

Postigne gol svakih 270 minuta

Nema asistencija

Nema Kartona

Pregled penala (karijera).
PEN
Postigao 0 / 0 jednaesteraca
Promašeno 0 / 0 jedanaesterci
 
Stopa jedanaesteraca: N/A
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)

Rang golova

N/A / 35 Igrača

Rang primljenih golova

N/A / 11 igrača

NASTUPI PRETHODNIH SEZONA

2021/2022 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

Ukupno 2021/2022

7

0

17

1

0
0

630'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

2.43
 Primio

0  Rezervacije

2020/2021 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

31

0

31

7

8

0

1888'

Ukupno 2020/2021

31

0

31

7

8
0

1888'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

1.48
 Primio

0.38  Rezervacije

2019/2020 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

18

1

0

6

0

0

1530'

Ukupno 2019/2020

18

1

0

6
0

0

1530'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.06 Golovi

0  Asistencije

0.35  Rezervacije

2018/2019 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

18

0

0

8

2

0

1610'

Ukupno 2018/2019

18

0

0

8
2

0

1610'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0  Asistencije

0.5  Rezervacije

2017/2018 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

10

0

0

2

0

0

552'

Ukupno 2017/2018

10

0

0

2
0

0

552'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0  Asistencije

0.33  Rezervacije

2016/2017 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

26

3

0

10

1

0

2254'

Ukupno 2016/2017

26

3

0

10
1

0

2254'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.12 Golovi

0  Asistencije

0.4  Rezervacije

2015/2016 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

27

1

0

5

1

0

2119'

Ukupno 2015/2016

27

1

0

5
1

0

2119'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.04 Golovi

0  Asistencije

0.25  Rezervacije

2014/2015 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

19

1

0

4

0

0

1395'

Ukupno 2014/2015

19

1

0

4
0

0

1395'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.06 Golovi

0  Asistencije

0.26  Rezervacije

2013/2014 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

13

0

0

2

0

0

773'

Ukupno 2013/2014

13

0

0

2
0

0

773'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0  Asistencije

0.23  Rezervacije

/hr/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje u###min'
- Počinje u###Hr'
Tijekom igre'
- Započelo
Uskoro
Započelo
no

Učitavanje statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUMU. PROFITIRAJTE SADA.