Lamar Yarbrough Stats

Pozicija : Obrana - Zadnji vezni
Nacionalnost : Germany
Birthplace : Germany - Germany
Broj dresa : #25
Godine (rođendan) : 30 (7 April 1996)
Visina : 192cm
Težina : 88kg

2026

2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2019/2020

2026 i statistika karijere- Lamar Yarbrough

6.41
Prosječna ocjena u Erovnuli LigaRang primljenih golova : 67 / 97 igrača
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

7

0

7

0

0

0

460'

16

0

12

3

6

1

1032'

Ukupno 2027

26

0

25

3

6
1

1681'

Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

65

2

51

19

16

1

4386'

7

0

7

0

0

0

460'

7

0

4

1

1

0

369'

Ukupno 2027

116

4

90

39

21
1

8184'

Iznad je statistika karijere za Lamar Yarbrough. Lamar Yarbrough odigrao je ukupno 116 utakmica, postigao 4 golova i skupio 1 asistencija. Lamar Yarbrough je odigrao najveći broj utakmica na 3. Liga s 116 nastupima u Njemačka. Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.

Statistika po 90 minuta u Erovnuli Liga

1.37Primljeni / 90'
7 golovi u 7 ut.
34th Postotak
0%Bez gola
0 čistih u 7 ut.
3rd Postotak
0.00Kartoni na 90
0 Ukupno kartona
14th Postotak

Lamar Yarbrough Statistika - Detaljno

Erovnuli Liga Statistika za Lamar Yarbrough

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minutaPostotak
Odigrane utakmice7N/A
3
min.46066 minuta po utakmici
8
Utakmice su počele6N/A
17
Podudara se s pretplatom1N/AN/A
Utakmice su prekinute1N/AN/A

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %Postotak
Primljeni golovi71.37
34
Minuta po primljenom golu66 Min'N/A
36
Bez gola00%
3
Uklizavanja00.00
38
Presječene lopte71.37
93
Dvoboji na zemlji254.88
46
Osvojeni dvoboji na zemlji183.51
70
Osvojeni zračni dvoboji61.17
92
Prolaznost driblinga00.00
99
Prekid napada122.34
97
Blokirani šutevi30.59
99
Dodjeljeni penali00.00
99

Kao branič, Lamar Yarbrough je primio 7 golova i zadržao 0 golove u 7 utakmicama Erovnuli Liga 2026 sezone. To znači da kada je Lamar Yarbrough na terenu, njihov tim prima gol svake 66 minuti. Štoviše, napravili su 0.00 tackles i 1.37 interceptions za svakih 90 minuta koliko su bili na terenu. Lamar Yarbrough također skuplja oko 2.34 odobrenja u isto vrijeme.

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minutaPostotak
Žuti kartoni0N/AN/A
Crveni kartoni0N/AN/A
Ukupni broj kartona00
14
Minuta po KartonuNema KartonaN/A
14
Kartoni preko 0,500%
15
Počinjeni prekršaji20.39
47
Fauliran protiv10.20
33

Lamar Yarbrough nije dobio nijedan karton (žuti ili crveni karton) tijekom ove Erovnuli Liga sezone.

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minutaPostotak
Postignuti golovi00
40
Doprinos Golu00
26
Golovi kod kuće00
54
Golovi u gostima00
58
Očekivani golovi (xG)0.000.00
19
Bez penala xG (npxG)0.000.00
20
Zabijeni jedanaesterci0N/AN/A
Hat-trickovi0N/AN/A
3 ili više golova0N/AN/A
2 ili više golova0N/AN/A
Minute po golu0 Minute po goluN/AN/A

Lamar Yarbrough do sada nije postigao nijedan gol u sezoni Erovnuli Liga 2026. Vidjet ćemo kakav će biti u nadolazećim utakmicama.

Udarci

Podaci o udarcimaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Udarci00.00
20
Šutevi u okvir
0/ 0
0.00
38
Šutevi izvan okvira
0/ 0
0.00
22
Pogodio okvir gola0 puta0.00
83
Stopa pretvorbe udarca0.00%N/A
43
Preciznost udarca0.00%N/A
38
Udarci po postignutom golu0.00N/AN/A

Lamar Yarbrough još nije pucao u sezoni Erovnuli Liga 2026.

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Asistencije00
47
Očekivane asistencije (xA)0.460.09
61
Ukupno dodavanja19137.29
93
Uspješna dodavanja
169/ 191
32.99
92
Stopa dodavanja88.48%N/A
74
Ključna dodavanja10.20
50
Ubačaji00.00
26
Uspješni Ubačaji
0/ 0
0.00
39
Izvršeni ubačaji0.00%N/A
39
Minuta po asistencijiNema asistencijaN/AN/A

Lamar Yarbrough nije postigao nijedan gol tijekom ove Erovnuli Liga sezone.

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minutaPostotak
Dribling00.00
18
Uspješni driblinzi00.00
23
Stopa uspješnosti driblinga0.00%N/A
23
Izgubljene lopte00.00
99
Ofsajdi00.00
63

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penalaBez penala
Izvedeni penali00
Zabijeni jedanaesterci00
Promašeni penali00

Lamar Yarbrough još nije izveo jedanaesterac u svojoj karijeri (na temelju svih podataka o sezoni koje imamo u FootyStatsu). Njegova statistika kaznenih udaraca bit će ažurirana kada izvede jedanaesterac u službenoj utakmici.

3. Liga Statistika za Lamar Yarbrough

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minutaPostotak
Odigrane utakmice16N/A
21
min.103265 minuta po utakmici
29
Utakmice su počele11N/A
30
Podudara se s pretplatom5N/AN/A
Utakmice su prekinute6N/AN/A

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %Postotak
Primljeni golovi121.05
89
Minuta po primljenom golu86 Min'N/A
89
Bez gola319%
52
Uklizavanja00.00
46
Presječene lopte00.00
25
Dvoboji na zemlji00.00
5
Osvojeni dvoboji na zemlji00.00
7
Osvojeni zračni dvoboji00.00
25
Prolaznost driblinga00.00
99
Prekid napada00.00
28
Blokirani šutevi00.00
63
Dodjeljeni penali00.00
99

Kao branič, Lamar Yarbrough je primio 7 golova i zadržao 0 golove u 16 utakmicama Erovnuli Liga 2026 sezone. To znači da kada je Lamar Yarbrough na terenu, njihov tim prima gol svake 86 minuti. Štoviše, napravili su 0.00 tackles i 0.00 interceptions za svakih 90 minuta koliko su bili na terenu. Lamar Yarbrough također skuplja oko 0.00 odobrenja u isto vrijeme.

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minutaPostotak
Žuti kartoni6N/AN/A
Crveni kartoni1N/AN/A
Ukupni broj kartona60.52
92
Minuta po Kartonu172 min' / kartonN/A
17
Kartoni preko 0,5531%
94
Počinjeni prekršaji00.00
27
Fauliran protiv00.00
30

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minutaPostotak
Postignuti golovi00
32
Doprinos Golu00
17
Golovi kod kuće00
46
Golovi u gostima00
50
Očekivani golovi (xG)0.000.00
22
Bez penala xG (npxG)0.000.00
24
Zabijeni jedanaesterci0N/AN/A
Hat-trickovi0N/AN/A
3 ili više golova0N/AN/A
2 ili više golova0N/AN/A
Minute po golu0 Minute po goluN/AN/A

Udarci

Podaci o udarcimaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Udarci00.00
31
Šutevi u okvir
0/ 0
0.00
58
Šutevi izvan okvira
0/ 0
0.00
38
Pogodio okvir gola0 puta0.00
94
Stopa pretvorbe udarca0.00%N/A
45
Preciznost udarca0.00%N/A
58
Udarci po postignutom golu0.00N/AN/A

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Asistencije00
31
Očekivane asistencije (xA)0.000.00
10
Ukupno dodavanja00.00
5
Uspješna dodavanja
0/ 0
0.00
5
Stopa dodavanja0.00%N/A
5
Ključna dodavanja00.00
43
Ubačaji00.00
42
Uspješni Ubačaji
0/ 0
0.00
59
Izvršeni ubačaji0.00%N/A
60
Minuta po asistencijiNema asistencijaN/AN/A

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minutaPostotak
Dribling00.00
35
Uspješni driblinzi00.00
41
Stopa uspješnosti driblinga0.00%N/A
41
Izgubljene lopte00.00
99
Ofsajdi00.00
79

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penalaBez penala
Izvedeni penali00
Zabijeni jedanaesterci00
Promašeni penali00

UEFA Europa Conference League Statistika za Lamar Yarbrough

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minutaPostotak
Odigrane utakmice3N/A
0
min.18963 minuta po utakmici
0
Utakmice su počele2N/A
0
Podudara se s pretplatom1N/AN/A
Utakmice su prekinute0N/AN/A

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %Postotak
Primljeni golovi62.86
0
Minuta po primljenom golu32 Min'N/A
2
Bez gola00%
14
Uklizavanja00.00
36
Presječene lopte00.00
44
Dvoboji na zemlji00.00
26
Osvojeni dvoboji na zemlji00.00
27
Osvojeni zračni dvoboji00.00
39
Prolaznost driblinga00.00
99
Prekid napada00.00
31
Blokirani šutevi00.00
64
Dodjeljeni penali00.00
99

Kao branič, Lamar Yarbrough je primio 7 golova i zadržao 0 golove u 3 utakmicama Erovnuli Liga 2026 sezone. To znači da kada je Lamar Yarbrough na terenu, njihov tim prima gol svake 32 minuti. Štoviše, napravili su 0.00 tackles i 0.00 interceptions za svakih 90 minuta koliko su bili na terenu. Lamar Yarbrough također skuplja oko 0.00 odobrenja u isto vrijeme.

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minutaPostotak
Žuti kartoni0N/AN/A
Crveni kartoni0N/AN/A
Ukupni broj kartona00
41
Minuta po KartonuNema KartonaN/A
41
Kartoni preko 0,500%
43
Počinjeni prekršaji00.00
39
Fauliran protiv00.00
38

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minutaPostotak
Postignuti golovi00
57
Doprinos Golu00
40
Golovi kod kuće00
68
Golovi u gostima00
76
Očekivani golovi (xG)0.000.00
38
Bez penala xG (npxG)0.000.00
39
Zabijeni jedanaesterci0N/AN/A
Hat-trickovi0N/AN/A
3 ili više golova0N/AN/A
2 ili više golova0N/AN/A
Minute po golu0 Minute po goluN/AN/A

Udarci

Podaci o udarcimaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Udarci00.00
48
Šutevi u okvir
0/ 0
0.00
63
Šutevi izvan okvira
0/ 0
0.00
52
Pogodio okvir gola0 puta0.00
95
Stopa pretvorbe udarca0.00%N/A
70
Preciznost udarca0.00%N/A
63
Udarci po postignutom golu0.00N/AN/A

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Asistencije00
60
Očekivane asistencije (xA)0.000.00
16
Ukupno dodavanja00.00
24
Uspješna dodavanja
0/ 0
0.00
24
Stopa dodavanja0.00%N/A
24
Ključna dodavanja00.00
48
Ubačaji00.00
53
Uspješni Ubačaji
0/ 0
0.00
68
Izvršeni ubačaji0.00%N/A
68
Minuta po asistencijiNema asistencijaN/AN/A

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minutaPostotak
Dribling00.00
47
Uspješni driblinzi00.00
57
Stopa uspješnosti driblinga0.00%N/A
57
Izgubljene lopte00.00
99
Ofsajdi00.00
83

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penalaBez penala
Izvedeni penali00
Zabijeni jedanaesterci00
Promašeni penali00

Statistička analiza Lamar Yarbrough

Lamar Yarbrough je Obrana koji se pojavio u 7 utakmicama ove sezone u Erovnuli Liga, igrajući ukupno 460 minuta. Lamar Yarbrough prima u prosjeku 1.37 golova za svakih 90 minuta koliko je na terenu. Njegov omjer prazne mreže trenutno je 0%. To znači da je Lamar Yarbrough zadržao čistu mrežu u 0 utakmicama od 7 u kojima je igrao.

Lamar Yarbrough je postigao ukupno 0 golova ove sezone u ligi, što ga svrstava na 26 u FC Dila Gori popis najboljih strijelaca momčadi.

Minutu po Minutu

Postiže gol svakih N/A minuta (bez golova)

Nema asistencija

Nema Kartona

Pregled penala (karijera).
PEN
Postigao 0 / 0 jednaesteraca
Promašeno 0 / 0 jedanaesterci
 
Stopa jedanaesteraca: N/A
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)

Rang golova

217 / 223 Igrača

Rang primljenih golova

67 / 97 igrača

NASTUPI PRETHODNIH SEZONA

2026 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

Ukupno 2026

1

0

1

0

0
0

90'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

1
 Primio

0  Rezervacije

2024/2025 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

28

1

22

9

7

0

2142'

Ukupno 2024/2025

28

1

22

9

7
0

2142'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.04 Golovi

0.92
 Primio

0.29  Rezervacije

2023/2024 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

21

1

17

7

3

0

1212'

Ukupno 2023/2024

21

1

17

7

3
0

1212'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.07 Golovi

1.26
 Primio

0.22  Rezervacije

2022/2023 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

Ukupno 2022/2023

25

2

10

17

3
0

2021'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.09 Golovi

0.45
 Primio

0.13  Rezervacije

2021/2022 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

Ukupno 2021/2022

8

0

11

2

1
0

669'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0.67
 Primio

0  Rezervacije

2019/2020 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

7

0

4

1

1

0

369'

Ukupno 2019/2020

7

0

4

1

1
0

369'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0.98
 Primio

0.24  Rezervacije

/hr/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje u###min'
- Počinje u###Hr'
Tijekom igre'
- Započelo
●Uskoro
●Započelo
no

Učitavanje statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUMU. PROFITIRAJTE SADA.