Sten Tragon Stats

Pozicija : Midfielder
Nacionalnost : Estonia
Birthplace : Estonia - Estonia
Broj dresa : #89
Godine (rođendan) : 19 (11 February 2007)

2026

2025

2026 i statistika karijere- Sten Tragon

6.42
Prosječna ocjena u Esiliiga ARang asistencija : 32 / 207 igrača
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

11

1

2

0

0

0

990'

Ukupno 2026

11

1

2

0
0

0

990'

Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

34

1

3

0

0

0

2033'

Ukupno 4051

34

1

3

0
0

0

2033'

Iznad je statistika karijere za Sten Tragon. Sten Tragon odigrao je ukupno 34 utakmica, postigao 1 golova i skupio 3 asistencija. Sten Tragon je odigrao najveći broj utakmica na Esiliiga A s 34 nastupima u Estonija . Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.

Statistika po 90 minuta u Esiliiga A

0.09Golovi na 90
1 Ukupno golova
53 Postotak
0.18Asistencije na 90
2 Ukupno asistencija
86 Postotak
0.27G+A prema 90
3 Ukupno doprinosa za gol
67 Postotak
0.12xG na 90'
1.36 Očekivani golovi
66 Postotak
0.07xA Po 90
0.82 Očekivane asistencije
71 Postotak
0.00Kartoni na 90
0 Ukupno kartona
22 Postotak

Sten Tragon Statistika - Detaljno

Esiliiga A Statistika za Sten Tragon

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minutaPostotak
Odigrane utakmice11N/A
42
min.99090 minuta po utakmici
42
Utakmice su počele11N/A
45
Podudara se s pretplatom0N/AN/A
Utakmice su prekinute0N/AN/A

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minutaPostotak
Postignuti golovi10.09
53
Doprinos Golu30.27
67
Golovi kod kuće10.17
68
Golovi u gostima00
52
Očekivani golovi (xG)1.360.12
66
Bez penala xG (npxG)1.360.12
68
Zabijeni jedanaesterci0N/AN/A
Hat-trickovi0N/AN/A
3 ili više golova0N/AN/A
2 ili više golova0N/AN/A
Minute po golu990 Minute po goluN/AN/A

Sten Tragon postigao je 1 golova u 11 broju utakmica do sada u Esiliiga A 2026 sezone. 1 od 1 golovi postignuti su kod kuće dok su 0 postigli golove u gostima. Sveukupno, broj golova Sten Tragon u 90 minuta je 0.09. Štoviše, Sten Tragon ukupni G/A (golovi + asistencije) je 3 za ovu sezonu. Njihovo učešće u golovima jednako je 0.27 po 90 minuta. Njihov xG bez penala po 90 minuta je 0.12. To stavlja Sten Tragon npxG izlaz na 1.36 što ih stavlja u 68 postotak Esiliiga A igrača.

Udarci

Podaci o udarcimaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Udarci70.64
72
Šutevi u okvir
5/ 7
0.45
89
Šutevi izvan okvira
2/ 7
0.18
49
Pogodio okvir gola0 puta0.00
87
Stopa pretvorbe udarca14.29%N/A
54
Preciznost udarca71.43%N/A
97
Udarci po postignutom golu7.00N/AN/A

Sten Tragon uzeo je 7 šuteva u 11 utakmicama do sada u Esiliiga A 2026 sezoni. Od 7 hitaca, 5 hitci su bili u metu, a ostali 2 hici bili su izvan mete. To znači da je preciznost šuta Sten Tragon 71.43%. Postižu gol za svaki 7.00 udarac koji uzmu i uzmu 0.64 udaraca u 90 minuta na terenu.

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Asistencije20.18
86
Očekivane asistencije (xA)0.820.07
71
Ukupno dodavanja817.36
28
Uspješna dodavanja
64/ 81
5.82
30
Stopa dodavanja79.01%N/A
49
Ključna dodavanja30.27
62
Ubačaji00.00
25
Uspješni Ubačaji
0/ 0
0.00
40
Izvršeni ubačaji0.00%N/A
40
Minuta po asistenciji495 Minuta po asistencijiN/AN/A

Sten Tragon je asistirao 2 asistencija u 11 utakmicama do sada u Esiliiga A 2026 sezoni. Gledajući njihov aspekt dodavanja u igri, Sten Tragon dodaje loptu otprilike 7.36 puta tijekom utakmice sa stopom dodavanja od 79.01. također postigne 0.27 ključna dodavanja u svakoj igri što dovodi do značajnih prilika za postizanje pogotka. Sveukupno, učinak Sten Tragon xA (očekivane asistencije) je 0.07 za 90 minuta. Ova statistika ih stavlja iznad 71 posto igrača u Esiliiga A

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minutaPostotak
Dribling50.45
49
Uspješni driblinzi20.18
42
Stopa uspješnosti driblinga40.00%N/A
32
Izgubljene lopte20.18
52
Ofsajdi00.00
59

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minutaPostotak
Žuti kartoni0N/AN/A
Crveni kartoni0N/AN/A
Ukupni broj kartona00
22
Minuta po KartonuNema KartonaN/A
22
Kartoni preko 0,500%
32
Počinjeni prekršaji00.00
14
Fauliran protiv40.36
59

Sten Tragon nije dobio nijedan karton (žuti ili crveni karton) tijekom ove Esiliiga A sezone.

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %Postotak
Primljeni golovi242.18
16
Minuta po primljenom golu41 Min'N/A
17
Bez gola19%
20
Uklizavanja00.00
53
Presječene lopte30.27
36
Dvoboji na zemlji423.82
34
Osvojeni dvoboji na zemlji181.64
33
Osvojeni zračni dvoboji00.00
22
Prolaznost driblinga00.00
99
Prekid napada20.18
36
Blokirani šutevi10.09
62
Dodjeljeni penali00.00
99

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penalaBez penala
Izvedeni penali00
Zabijeni jedanaesterci00
Promašeni penali00

Sten Tragon još nije izveo jedanaesterac u svojoj karijeri (na temelju svih podataka o sezoni koje imamo u FootyStatsu). Njegova statistika kaznenih udaraca bit će ažurirana kada izvede jedanaesterac u službenoj utakmici.

Statistička analiza Sten Tragon

Sten Tragon je Veznjak koji se pojavio u 11 utakmicama ove sezone u Esiliiga A, igrajući ukupno 990 minuta. Sten Tragon ima prosječno 0.18 asistencija svakih 90 minuta koliko je na terenu.

Sten Tragon je postigao ukupno 1 golova dosad ove sezone u ligi, što ga svrstava na 9 u Nomme Kalju FC U21 popis najboljih strijelaca momčadi.

Minutu po Minutu

Postigne gol svakih 990 minuta

Asistira svakih 495 minuta

Kartoniran svakih 0 minuta

Pregled penala (karijera).
PEN
Postigao 0 / 0 jednaesteraca
Promašeno 0 / 0 jedanaesterci
 
Stopa jedanaesteraca: N/A
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)

Rang golova

102 / 207 Igrača

Rang asistencija

32 / 207 igrača

NASTUPI PRETHODNIH SEZONA

2025 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

23

0

1

0

0

0

1043'

Ukupno 2025

23

0

1

0
0

0

1043'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0.09  Asistencije

0  Rezervacije

/hr/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje u###min'
- Počinje u###Hr'
Tijekom igre'
- Započelo
●Uskoro
●Započelo
no

Učitavanje statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUMU. PROFITIRAJTE SADA.