
Yihu Yang Stats
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
Više
2018
2015
2014
2013
2012
2011
Iznad je statistika karijere za Yihu Yang. Yihu Yang odigrao je ukupno 202 utakmica, postigao 10 golova i skupio 6 asistencija. Yihu Yang je odigrao najveći broj utakmica na Super liga s 202 nastupima u Kina . Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.
Statistika po 90 minuta u Kina Prva liga
Kina Prva liga Statistika za Yihu Yang
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 20 | N/A | 99 |
| min. | 1348 | 67 minuta po utakmici | 75 |
| Utakmice su počele | 17 | N/A | 83 |
| Podudara se s pretplatom | 3 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 3 | N/A | N/A |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 26 | 1.74 | 18 |
| Minuta po primljenom golu | 52 Min' | N/A | 19 |
| Bez gola | 3 | 15% | 30 |
| Uklizavanja | 38 | 2.60 | 99 |
| Presječene lopte | 15 | 1.03 | 87 |
| Dvoboji na zemlji | 79 | 5.41 | 55 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 40 | 2.74 | 59 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 5 | 0.34 | 33 |
| Prolaznost driblinga | 16 | 1.10 | 2 |
| Prekid napada | 33 | 2.26 | 71 |
| Blokirani šutevi | 1 | 0.07 | 44 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Kao branič, Yihu Yang je primio 26 golova i zadržao 3 golove u 20 utakmicama Kina Prva liga 2026 sezone. To znači da kada je Yihu Yang na terenu, njihov tim prima gol svake 52 minuti. Štoviše, napravili su 2.60 tackles i 1.03 interceptions za svakih 90 minuta koliko su bili na terenu. Yihu Yang također skuplja oko 2.26 odobrenja u isto vrijeme.
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 2 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 2 | 0.13 | 43 |
| Minuta po Kartonu | 674 min' / karton | N/A | 80 |
| Kartoni preko 0,5 | 2 | 10% | 45 |
| Počinjeni prekršaji | 26 | 1.78 | 73 |
| Fauliran protiv | 14 | 0.96 | 45 |
Yihu Yang je do sada dobio 2 žute kartone i 0 crvene kartone u 20 utakmicama Kina Prva liga 2026 sezone. Počine 1.78 prekršaja u 90 minuta.
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 | 51 |
| Doprinos Golu | 2 | 0.13 | 49 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 62 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 67 |
| Očekivani golovi (xG) | 1.25 | 0.09 | 55 |
| Bez penala xG (npxG) | 1.25 | 0.09 | 55 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A | N/A |
Yihu Yang do sada nije postigao nijedan gol u sezoni Kina Prva liga 2026. Vidjet ćemo kakav će biti u nadolazećim utakmicama.
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 18 | 1.23 | 68 |
| Šutevi u okvir | 3/ 18 | 0.21 | 53 |
| Šutevi izvan okvira | 15/ 18 | 1.03 | 77 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 87 |
| Stopa pretvorbe udarca | 0.00% | N/A | 52 |
| Preciznost udarca | 16.67% | N/A | 32 |
| Udarci po postignutom golu | 0.00 | N/A | N/A |
Yihu Yang uzeo je 18 šuteva u 20 utakmicama do sada u Kina Prva liga 2026 sezoni. Od 18 hitaca, 3 hitci su bili u metu, a ostali 15 hici bili su izvan mete. To znači da je preciznost šuta Yihu Yang 16.67%. Postižu gol za svaki 0.00 udarac koji uzmu i uzmu 1.23 udaraca u 90 minuta na terenu.
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 2 | 0.13 | 72 |
| Očekivane asistencije (xA) | 2.55 | 0.17 | 76 |
| Ukupno dodavanja | 535 | 36.62 | 67 |
| Uspješna dodavanja | 398/ 535 | 27.24 | 61 |
| Stopa dodavanja | 74.39% | N/A | 30 |
| Ključna dodavanja | 15 | 1.03 | 73 |
| Ubačaji | 27 | 1.85 | 68 |
| Uspješni Ubačaji | 8/ 27 | 0.55 | 72 |
| Izvršeni ubačaji | 29.63% | N/A | 65 |
| Minuta po asistenciji | 674 Minuta po asistenciji | N/A | N/A |
Yihu Yang je asistirao 2 asistencija u 20 utakmicama do sada u Kina Prva liga 2026 sezoni. Gledajući njihov aspekt dodavanja u igri, Yihu Yang dodaje loptu otprilike 36.62 puta tijekom utakmice sa stopom dodavanja od 74.39. također postigne 1.03 ključna dodavanja u svakoj igri što dovodi do značajnih prilika za postizanje pogotka. Sveukupno, učinak Yihu Yang xA (očekivane asistencije) je 0.17 za 90 minuta. Ova statistika ih stavlja iznad 76 posto igrača u Kina Prva liga
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 9 | 0.62 | 63 |
| Uspješni driblinzi | 6 | 0.41 | 75 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 66.67% | N/A | 82 |
| Izgubljene lopte | 1 | 0.07 | 75 |
| Ofsajdi | 0 | 0.00 | 53 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Yihu Yang još nije izveo jedanaesterac u svojoj karijeri (na temelju svih podataka o sezoni koje imamo u FootyStatsu). Njegova statistika kaznenih udaraca bit će ažurirana kada izvede jedanaesterac u službenoj utakmici.
Yihu Yang je Obrana koji se pojavio u 20 utakmicama ove sezone u Kina Prva liga, igrajući ukupno 1348 minuta. Yihu Yang prima u prosjeku 1.74 golova za svakih 90 minuta koliko je na terenu. Njegov omjer prazne mreže trenutno je 15%. To znači da je Yihu Yang zadržao čistu mrežu u 3 utakmicama od 20 u kojima je igrao.
Yihu Yang je postigao ukupno 0 golova ove sezone u ligi, što ga svrstava na 28 u Meizhou Hakka FC popis najboljih strijelaca momčadi.
Minutu po Minutu
Postiže gol svakih N/A minuta (bez golova)
Asistira svakih 674 minuta
Kartoniran svakih 674 minuta
Pregled penala (karijera).
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)
Rang golova
Rang primljenih golova
2025 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0 Golovi
2.33
Primio
0.78 Rezervacije
2024 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0 Golovi
0.99
Primio
0.99 Rezervacije
2023 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0.23 Golovi
2.78
Primio
0.46 Rezervacije
2022 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0.08 Golovi
1.18
Primio
0.08 Rezervacije
2021 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0.05 Golovi
1.08
Primio
0.1 Rezervacije
2020 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0 Golovi
0.73
Primio
0.1 Rezervacije
2019 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0 Golovi
2.33
Primio
0.58 Rezervacije
2018 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0.08 Golovi
0.72
Primio
0.24 Rezervacije
2015 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
1.84 Golovi
3.67
Primio
0.92 Rezervacije
2014 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0.21 Golovi
1.06
Primio
0.21 Rezervacije
2013 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0 Golovi
1.98
Primio
0 Rezervacije
2012 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0.23 Golovi
1.59
Primio
0 Rezervacije
2011 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0 Golovi
0
Primio
0 Rezervacije