Michael Davis Stats

Klub : VVV Venlo
Pozicija : Obrana - Desni bek
Nacionalnost : Belgium
Birthplace : Belgium - Belgium
Broj dresa : #31
Godine (rođendan) : 24 (21 January 2002)
Visina : 180cm

2026/2027

2025/2026

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2026/2027 i statistika karijere- Michael Davis

6.42
Prosječna ocjena u Eerste DivisieRang primljenih golova : -1 / 317 igrača
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

Ukupno 2026/2027

4

0

2

2

0
0

76'

Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

40

0

52

9

10

1

3114'

24

0

20

7

5

0

1314'

2

0

0

2

0

0

180'

Ukupno 2023/2024

67

0

72

18

15
1

4613'

Iznad je statistika karijere za Michael Davis. Michael Davis odigrao je ukupno 67 utakmica, postigao 0 golova i skupio 0 asistencija. Michael Davis je odigrao najveći broj utakmica na Prva amaterska liga s 67 nastupima u Belgija . Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.

Statistika po 90 minuta u Eerste Divisie

2.37Primljeni / 90'
2 golovi u 4 ut.
10th Postotak
50%Bez gola
2 čistih u 4 ut.
99th Postotak
0.00Kartoni na 90
0 Ukupno kartona
30th Postotak

Michael Davis Statistika - Detaljno

Eerste Divisie Statistika za Michael Davis

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minutaPostotak
Odigrane utakmice4N/A
0
min.7619 minuta po utakmici
0
Utakmice su počele0N/A
0
Podudara se s pretplatom4N/AN/A
Utakmice su prekinute0N/AN/A

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %Postotak
Primljeni golovi22.37
10
Minuta po primljenom golu38 Min'N/A
11
Bez gola250%
99
Uklizavanja44.74
99
Presječene lopte11.18
71
Dvoboji na zemlji89.47
57
Osvojeni dvoboji na zemlji55.92
81
Osvojeni zračni dvoboji11.18
60
Prolaznost driblinga00.00
99
Prekid napada89.47
99
Blokirani šutevi11.18
96
Dodjeljeni penali00.00
99

Kao branič, Michael Davis je primio 2 golova i zadržao 2 golove u 4 utakmicama Eerste Divisie 2026/2027 sezone. To znači da kada je Michael Davis na terenu, njihov tim prima gol svake 38 minuti. Štoviše, napravili su 4.74 tackles i 1.18 interceptions za svakih 90 minuta koliko su bili na terenu. Michael Davis također skuplja oko 9.47 odobrenja u isto vrijeme.

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minutaPostotak
Žuti kartoni0N/AN/A
Crveni kartoni0N/AN/A
Ukupni broj kartona00
30
Minuta po KartonuNema KartonaN/A
30
Kartoni preko 0,500%
32
Počinjeni prekršaji11.18
51
Fauliran protiv00.00
4

Michael Davis nije dobio nijedan karton (žuti ili crveni karton) tijekom ove Eerste Divisie sezone.

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minutaPostotak
Postignuti golovi00
46
Doprinos Golu00
29
Golovi kod kuće00
60
Golovi u gostima00
65
Očekivani golovi (xG)0.000.00
10
Bez penala xG (npxG)0.000.00
11
Zabijeni jedanaesterci0N/AN/A
Hat-trickovi0N/AN/A
3 ili više golova0N/AN/A
2 ili više golova0N/AN/A
Minute po golu0 Minute po goluN/AN/A

Michael Davis do sada nije postigao nijedan gol u sezoni Eerste Divisie 2026/2027. Vidjet ćemo kakav će biti u nadolazećim utakmicama.

Udarci

Podaci o udarcimaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Udarci00.00
10
Šutevi u okvir
0/ 0
0.00
24
Šutevi izvan okvira
0/ 0
0.00
11
Pogodio okvir gola0 puta0.00
76
Stopa pretvorbe udarca0.00%N/A
45
Preciznost udarca0.00%N/A
24
Udarci po postignutom golu0.00N/AN/A

Michael Davis još nije pucao u sezoni Eerste Divisie 2026/2027.

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Asistencije00
50
Očekivane asistencije (xA)0.040.05
8
Ukupno dodavanja2226.05
22
Uspješna dodavanja
16/ 22
18.95
22
Stopa dodavanja72.73%N/A
24
Ključna dodavanja00.00
7
Ubačaji11.18
55
Uspješni Ubačaji
0/ 1
0.00
36
Izvršeni ubačaji0.00%N/A
37
Minuta po asistencijiNema asistencijaN/AN/A

Michael Davis nije postigao nijedan gol tijekom ove Eerste Divisie sezone.

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minutaPostotak
Dribling00.00
9
Uspješni driblinzi00.00
12
Stopa uspješnosti driblinga0.00%N/A
12
Izgubljene lopte00.00
99
Ofsajdi22.37
99

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penalaBez penala
Izvedeni penali00
Zabijeni jedanaesterci00
Promašeni penali00

Michael Davis još nije izveo jedanaesterac u svojoj karijeri (na temelju svih podataka o sezoni koje imamo u FootyStatsu). Njegova statistika kaznenih udaraca bit će ažurirana kada izvede jedanaesterac u službenoj utakmici.

Statistička analiza Michael Davis

Michael Davis je Obrana koji se pojavio u 4 utakmicama ove sezone u Eerste Divisie, igrajući ukupno 76 minuta. Michael Davis prima u prosjeku 2.37 golova za svakih 90 minuta koliko je na terenu. Njegov omjer prazne mreže trenutno je 50%. To znači da je Michael Davis zadržao čistu mrežu u 2 utakmicama od 4 u kojima je igrao.

Michael Davis je postigao ukupno 0 golova ove sezone u ligi, što ga svrstava na 21 u VVV Venlo popis najboljih strijelaca momčadi.

Minutu po Minutu

Postiže gol svakih N/A minuta (bez golova)

Nema asistencija

Nema Kartona

Pregled penala (karijera).
PEN
Postigao 0 / 0 jednaesteraca
Promašeno 0 / 0 jedanaesterci
 
Stopa jedanaesteraca: N/A
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)

Rang golova

N/A / 317 Igrača

Rang primljenih golova

N/A / 135 igrača

NASTUPI PRETHODNIH SEZONA

2025/2026 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

20

0

18

5

5

0

1238'

Ukupno 2025/2026

20

0

18

5

5
0

1238'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

1.31
 Primio

0.36  Rezervacije

2023/2024 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

19

0

28

3

6

1

1583'

Ukupno 2023/2024

19

0

28

3

6
1

1583'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

1.59
 Primio

0.34  Rezervacije

2022/2023 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

21

0

24

6

4

0

1531'

2

0

0

2

0

0

180'

Ukupno 2022/2023

23

0

24

8

4
0

1711'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

1.41
 Primio

0.24  Rezervacije

2022 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

Ukupno 2022

1

0

0

0

0
0

5'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0
 Primio

0  Rezervacije

/hr/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje u###min'
- Počinje u###Hr'
Tijekom igre'
- Započelo
●Uskoro
●Započelo
no

Učitavanje statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUMU. PROFITIRAJTE SADA.