Michael Davis Statistikk

Klubb : VVV Venlo
Posisjon : Forsvarsspiller - Høyreback
Nasjonalitet : Belgium
Birthplace : Belgium - Belgium
Draktnummer : #31
Alder (bursdag) : 24 (21/01/2002)
Høyde : 180cm

2026/2027

2025/2026

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2026/2027 og karrierestatistikk- Michael Davis

6.42
Gjennomsnittsrating i Eerste DivisieInnsluppede mål-rangering : -1 / 300 spillere
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

Totalt 2026/2027

3

0

2

2

0
0

57'

Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

23

0

20

7

5

0

1295'

2

0

0

2

0

0

180'

1

0

0

0

0

0

5'

Totalt 2023/2024

66

0

72

18

15
1

4594'

Ovenfor er karrierestatistikken for for Michael Davis. Michael Davis har spilt totalt 66 kamper, scoret 0 mål, og registrert 0 assists. Michael Davis har spilt flest kamper i First Amateur Division med 66 kamper i Belgia. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.

Statistikk per 90 minutter i Eerste Divisie

3.16Innslupne mål / 90'
2 Mål i 3 Kamper
1st Prosentil
67%Holdt nullen
2 'Holds nullen' i 3 Kamper
99th Prosentil
0.00Kort per 90
0 Kort totalt
37th Prosentil

Michael Davis statistikk - detaljert

Eerste Divisie statistikk for Michael Davis

TotaltTotaltPer 90 minutterProsentil
Kamper spilt3N/A
0
minutter5719 minutter per kamp
0
Kamper startet0N/A
0
Kamper byttet inn3N/AN/A
Kamper byttet ut0N/AN/A

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Innslupne mål23.16
1
Minutter per innslupne mål29 MinN/A
1
Holdt nullen267%
99
Taklinger34.74
99
Avskjæringer00.00
13
Bakkedueller69.47
54
Bakkedueller vunnet46.32
86
Luftdueller vunnet11.58
68
Driblet forbi00.00
99
Klareringer812.63
99
Blokkerte skudd11.58
99
Straffespark gikk bort00.00
99

Som forsvarsspiller har Michael Davis sluppet inn 2 mål og hold nullen 2 ganger på 3 kamper i Eerste Divisie 2026/2027-sesongen. Det betyr at når Michael Davis er på banen, slipper laget deres inn et mål hvert 29 minutt. Videre har de foretatt 4.74 taklinger og 0.00 avskjæringer for hvert 90 minutt de har vært på banen. Michael Davis foretar også rundt 12.63 klareringer til samme tid.

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutterProsentil
Gule kort0N/AN/A
Røde kort0N/AN/A
Totalt antall kort00
37
Minutter per kortIngen kortN/A
37
Kort over 0.500%
38
Forseelser begått11.58
73
Fortseelser imot00.00
4

Michael Davis har ikke mottatt noen kort (gule kort eller røde kort) i løpet av denne Eerste Divisie-sesongen.

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutterProsentil
Scorede mål00
52
Målinvolvering00
34
Mål hjemme00
64
Mål borte00
71
Forventede mål (xG)0.000.00
10
Forventede mål uten straffespark (npxG)0.000.00
10
Straffer scoret0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller flere mål0N/AN/A
2 eller flere mål0N/AN/A
Minutter per mål0 Minutter per målN/AN/A

Michael Davis har ikke scoret noen mål så langt i Eerste Divisie 2026/2027-sesongen. Vi får se hvordan de presterer i de kommende kampene.

Skudd for

SkuddstatistikkTotaltPer 90 minutterProsentil
Skudd for00.00
9
Skudd på mål
0/ 0
0.00
24
Skudd utenfor mål
0/ 0
0.00
10
Truffet treverket0 ganger0.00
80
Konverteringsfrekvens for skudd0.00%N/A
51
Skuddnøyaktighet0.00%N/A
24
Skudd per scorede mål0.00N/AN/A

Michael Davis har ikke tatt noen skudd i Eerste Divisie 2026/2027-sesongen enda.

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutterProsentil
Assists00
55
Forventede assists (xA)0.020.03
2
Pasninger1625.26
22
Vellykkede pasninger
11/ 16
17.37
18
Andel fullførte pasninger68.75%N/A
14
Nøkkelpasninger00.00
8
Innlegg00.00
17
Vellykkede innlegg
0/ 0
0.00
39
Andel fullførte innlegg0.00%N/A
39
Minutter per assistIngen assistsN/AN/A

Michael Davis har ikke assistert noen mål i løpet av denne Eerste Divisie-sesongen.

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutterProsentil
Driblinger00.00
9
Vellykkede driblinger00.00
14
Andel vellykkede driblinger0.00%N/A
14
Mistet ballen00.00
99
Offsider23.16
99

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

Michael Davis har ikke tatt noen straffespark så langt i karrieren enda (basert på all sesongdataen som vi har hos FootyStats). Straffesparkstatistikken deres oppdateres når han har tatt en straffespark i et offisiell kamp.

Michael Daviss statistiske analyse

Michael Davis er en Forsvarsspiller som har deltatt i 3 kamper denne sesongen i Eerste Divisie, og har spilt totalt 57 minutter. Michael Davis slipper inn 3.16 mål i gjennomsnitt for hvert 90. minutt han er på banen. Hans kamper uten baklengs-prosent er 67%. Det betyr at Michael Davis har holdt nullen i 2 av 3 kamper han har spilt denne sesongen.

Michael Davis har scoret 0 mål totalt denne sesongen i ligaen, noe som gjør at han ligger på 20. plass på VVV Venlos toppscorerliste.

Minutt for minutt

Scorer et mål hvert N/A minutt (Ingen mål)

Ingen assists

Ingen kort

Straffestatistikk (karriere)
PEN
Scoret 0 / 0 straffespark
Bommet 0 / 0 straffespark
 
Uttellig på straffespark: N/A
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)

Scoringsrangering

N/A / 300 spillere

Innsluppede mål-rangering

N/A / 129 spillere

FORRIGE SESONGS PRESTASJONER

2025/2026-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

20

0

18

5

5

0

1238'

Totalt 2025/2026

20

0

18

5

5
0

1238'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.31
 Innsluppet

0.36  Kort

2023/2024-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

Totalt 2023/2024

19

0

28

3

6
1

1583'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.59
 Innsluppet

0.34  Kort

2022/2023-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

2

0

0

2

0

0

180'

Totalt 2022/2023

23

0

24

8

4
0

1711'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.41
 Innsluppet

0.24  Kort

2022-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

1

0

0

0

0

0

5'

Totalt 2022

1

0

0

0

0
0

5'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0
 Innsluppet

0  Kort

/no/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om###min.'
- Starter om###t'
Live'
- Startet
●Snart
●Startet
no

Laster inn statistikk

BLI MED I PREMIUM. TJEN NÅ.