Primljeni golovi - Grenada GFA Premier League

Natjecanje
Golovi
- Statistika u ovoj kategoriji :
- PROSJEČNI ukupni broj golova -
- Postignuti golovi -
- Primljeni golovi -
- Bez primljenog gola -
- Obje ekipe su postigle gol -
- Neuspješno postizanje pogodka -
- xG (očekivani golovi)
Primljeni golovi - GFA Premier League
| # | Tim | OU | Primljeni golovi | Doma | U gostima | Domaća prednost | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Honved | 7 | 23 | 3.29 Primio / utakmica | 0.50 / utakmica | 4.40 / utakmica | +85% |
| 2 | ![]() | St Andrews FL | 7 | 18 | 2.57 Primio / utakmica | 1.67 / utakmica | 3.25 / utakmica | +35% |
| 3 | ![]() | SAB Spartans SC | 7 | 16 | 2.29 Primio / utakmica | 3.00 / utakmica | 1.75 / utakmica | -31% |
| 4 | ![]() | Hard Rock FC | 7 | 14 | 2.00 Primio / utakmica | 2.00 / utakmica | 2.00 / utakmica | 0% |
| 5 | ![]() | Hurricanes SC | 7 | 12 | 1.71 Primio / utakmica | 1.50 / utakmica | 2.00 / utakmica | +12% |
| 6 | ![]() | Queens Park Rangers FC | 7 | 8 | 1.14 Primio / utakmica | 0.75 / utakmica | 1.67 / utakmica | +34% |
| 7 | ![]() | FC Camerhogne | 7 | 8 | 1.14 Primio / utakmica | 0.67 / utakmica | 1.50 / utakmica | +41% |
| 8 | ![]() | St David’s FC | 7 | 7 | 1.00 Primio / utakmica | 0.75 / utakmica | 1.33 / utakmica | +25% |
| 9 | ![]() | St Johns SC | 7 | 5 | 0.71 Primio / utakmica | 0.80 / utakmica | 0.50 / utakmica | -13% |
| 10 | ![]() | ASOMS Paradise | 7 | 5 | 0.71 Primio / utakmica | 1.00 / utakmica | 0.33 / utakmica | -41% |
Doma / Primio (GFA Premier League)
| # | Tim | OU | Doma Primio | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | SAB Spartans SC | 3 | 9 | 3.00 / utakmica |
| 2 | ![]() | Hard Rock FC | 3 | 6 | 2.00 / utakmica |
| 3 | ![]() | St Andrews FL | 3 | 5 | 1.67 / utakmica |
| 4 | ![]() | Hurricanes SC | 4 | 6 | 1.50 / utakmica |
| 5 | ![]() | ASOMS Paradise | 4 | 4 | 1.00 / utakmica |
| 6 | ![]() | St Johns SC | 5 | 4 | 0.80 / utakmica |
| 7 | ![]() | Queens Park Rangers FC | 4 | 3 | 0.75 / utakmica |
| 8 | ![]() | St David’s FC | 4 | 3 | 0.75 / utakmica |
| 9 | ![]() | FC Camerhogne | 3 | 2 | 0.67 / utakmica |
| 10 | ![]() | Honved | 2 | 1 | 0.50 / utakmica |
U gostima / Primio (GFA Premier League)
| # | Tim | OU | U gostima Primio | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Honved | 5 | 22 | 4.40 / utakmica |
| 2 | ![]() | St Andrews FL | 4 | 13 | 3.25 / utakmica |
| 3 | ![]() | Hard Rock FC | 4 | 8 | 2.00 / utakmica |
| 4 | ![]() | Hurricanes SC | 3 | 6 | 2.00 / utakmica |
| 5 | ![]() | SAB Spartans SC | 4 | 7 | 1.75 / utakmica |
| 6 | ![]() | Queens Park Rangers FC | 3 | 5 | 1.67 / utakmica |
| 7 | ![]() | FC Camerhogne | 4 | 6 | 1.50 / utakmica |
| 8 | ![]() | St David’s FC | 3 | 4 | 1.33 / utakmica |
| 9 | ![]() | St Johns SC | 2 | 1 | 0.50 / utakmica |
| 10 | ![]() | ASOMS Paradise | 3 | 1 | 0.33 / utakmica |
Koja momčad prima najviše golova u GFA Premier League?
Honved ima loše rezultate u pogledu primljenih golova u GFA Premier League. Primili su 23 golova u 7 utakmicama, što znači da je Honved u prosjeku primio 3.29 golova po susretu. Nakon Honved na popisu je St Andrews FL s 18 primljenih golova, a zatim SAB Spartans SC s 16 primljenih golova. St Andrews FL u prosjeku ima 2.57 primljenih golova po utakmici, a SAB Spartans SC ide još gore s 2.29 primljenih golova po utakmici.
Koja momčad ima najbolju obranu i prima najmanje golova u GFA Premier League?
ASOMS Paradise i St Johns SC dva su tima s najboljim učinkom u smislu primljenih golova ove sezone u GFA Premier League. ASOMS Paradise ima čvrstu obranu s rekordom od 5 golova primljenih u 7 utakmicama. Ovo je prosjek od 0.71 primljenih po utakmici i potpuno je najbolji u GFA Premier League. St Johns SC je također solidan u obrani. U prosjeku primaju 0.71 golova po utakmici i drugi su najbolji obrambeni tim u ligi.
Primljeni golovi - Grenada
- Divizija 1









