Goluri Primite - Grenada GFA Premier League

Competiție
Goluri
- Statistici în această categorie :
- Medie Goluri Totale -
- Goluri Marcate -
- Goluri Primite -
- Fără Gol Primit -
- Ambele Echipe au Marcat -
- Nu Marchează Niciun Gol -
- xG (Goluri Așteptate)
Goluri Primite - GFA Premier League
| # | Echipa | MJ | Goluri Primite | Acasă | Deplasare | Avantaj Gazdă | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | SAB Spartans SC | 14 | 44 | 3.14 Primite / meci | 2.57 / meci | 3.71 / meci | +18% |
| 2 | ![]() | Honved | 13 | 40 | 3.08 Primite / meci | 2.43 / meci | 3.83 / meci | +21% |
| 3 | ![]() | Hard Rock FC | 13 | 31 | 2.38 Primite / meci | 2.67 / meci | 2.14 / meci | -12% |
| 4 | ![]() | St Andrews FL | 13 | 29 | 2.23 Primite / meci | 1.71 / meci | 2.83 / meci | +23% |
| 5 | ![]() | Hurricanes SC | 13 | 26 | 2.00 Primite / meci | 2.00 / meci | 2.00 / meci | 0% |
| 6 | ![]() | FC Camerhogne | 13 | 21 | 1.62 Primite / meci | 1.67 / meci | 1.57 / meci | -3% |
| 7 | ![]() | St Johns SC | 14 | 15 | 1.07 Primite / meci | 1.00 / meci | 1.14 / meci | +7% |
| 8 | ![]() | St David’s FC | 14 | 13 | 0.93 Primite / meci | 1.00 / meci | 0.86 / meci | -8% |
| 9 | ![]() | ASOMS Paradise | 13 | 11 | 0.85 Primite / meci | 1.29 / meci | 0.33 / meci | -52% |
| 10 | ![]() | Queens Park Rangers FC | 14 | 11 | 0.79 Primite / meci | 0.71 / meci | 0.86 / meci | +10% |
Acasă / Primite (GFA Premier League)
| # | Echipa | MJ | Acasă Primite | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Hard Rock FC | 6 | 16 | 2.67 / meci |
| 2 | ![]() | SAB Spartans SC | 7 | 18 | 2.57 / meci |
| 3 | ![]() | Honved | 7 | 17 | 2.43 / meci |
| 4 | ![]() | Hurricanes SC | 6 | 12 | 2.00 / meci |
| 5 | ![]() | St Andrews FL | 7 | 12 | 1.71 / meci |
| 6 | ![]() | FC Camerhogne | 6 | 10 | 1.67 / meci |
| 7 | ![]() | ASOMS Paradise | 7 | 9 | 1.29 / meci |
| 8 | ![]() | St Johns SC | 7 | 7 | 1.00 / meci |
| 9 | ![]() | St David’s FC | 7 | 7 | 1.00 / meci |
| 10 | ![]() | Queens Park Rangers FC | 7 | 5 | 0.71 / meci |
Deplasare / Primite (GFA Premier League)
| # | Echipa | MJ | Deplasare Primite | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Honved | 6 | 23 | 3.83 / meci |
| 2 | ![]() | SAB Spartans SC | 7 | 26 | 3.71 / meci |
| 3 | ![]() | St Andrews FL | 6 | 17 | 2.83 / meci |
| 4 | ![]() | Hard Rock FC | 7 | 15 | 2.14 / meci |
| 5 | ![]() | Hurricanes SC | 7 | 14 | 2.00 / meci |
| 6 | ![]() | FC Camerhogne | 7 | 11 | 1.57 / meci |
| 7 | ![]() | St Johns SC | 7 | 8 | 1.14 / meci |
| 8 | ![]() | St David’s FC | 7 | 6 | 0.86 / meci |
| 9 | ![]() | Queens Park Rangers FC | 7 | 6 | 0.86 / meci |
| 10 | ![]() | ASOMS Paradise | 6 | 2 | 0.33 / meci |
Care echipă primește cele mai multe goluri pe meci în GFA Premier League?
SAB Spartans SC experimentează un record negativ în materie de goluri primite în GFA Premier League. Au primit 44 goluri în 14 meciuri, ceea ce înseamnă că SAB Spartans SC are o medie de 3.14 goluri primite pe meci. În spatele SAB Spartans SC pe listă se află Honved cu 40 goluri primite, urmată de Hard Rock FC cu 31 goluri primite. Honved are o medie de 3.08 goluri primite pe meci și Hard Rock FC este chiar mai slabă cu 2.38 goluri primite pe meci.
Care echipă are cea mai bună apărare și primește cele mai puține goluri în GFA Premier League?
ASOMS Paradise și Queens Park Rangers FC sunt două dintre cele mai bune echipe în materie de goluri primite acest sezon în GFA Premier League. ASOMS Paradise are o defensivă de fier cu un record de 11 goluri primite în 13 meciuri. Asta înseamnă o medie de 0.85 goluri primite pe meci și cea mai bună din GFA Premier League. Queens Park Rangers FC are de asemenea o defensivă bună. Au primit o medie de 0.79 goluri pe meci și are a doua cea mai bună defensivă din ligă.
Goluri Primite - Grenada
- Divizie 1









