Bez primljenog gola - Primera B

Golman - Bez gola

# IgračOU
Odigrane utakmice
Bez golaBez gola %DomaU gostima
1Antofagasta BadgeFernando Javier Hurtado Pérez241146%74
2San Marcos BadgeBenjamín Tapia25832%53
3Curicó Unido BadgeDamián Ezequiel Tello Cabrera25728%43
4San Luis BadgeFernando Abarzúa15747%25
5Santiago Wanderers BadgeByron Martinez19632%24
6Unión Española BadgeJulio Esteban Fierro Díaz23626%33
7Cobreloa BadgeHugo Eduardo Araya Tobar15640%33
8Copiapó BadgeNicolás Matías Temperini28621%51
9Deportes Iquique BadgeDaniel Castillo24625%51
10Unión San Felipe BadgeLeandro Cañete Sepúlveda19632%42
11Deportes Santa Cruz BadgeJuan Ignacio Dobboletta26519%23
12Puerto Montt BadgeGonzalo Collao Villegas14536%23
13Recoleta BadgeÁlvaro Luis Salazar Bravo17424%22
14Rangers BadgeCristian Campestrini18422%31
15Puerto Montt BadgeLuis Alfonso Ureta Medina10440%22

Timovi - Bez gola

# TimOU
Odigrane utakmice
Bez golaČO%DomaU gostima
1CD AntofagastaCD Antofagasta
CD Antofagasta

CD Antofagasta

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 4 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • P
  • P
  • R
  • P
1.66
Doma
  • G
  • R
  • P
  • P
  • P
2.07
U gostima
  • P
  • R
  • P
  • G
  • R
1.21
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 45% 60% 29%
Pr. 2.66 2.60 2.71
Zabio 1.76 2.00 1.50
Primio 0.90 0.60 1.21
ODG 45% 47% 43%
ČO 45% 53% 36%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

291345%53%36%
2CD CobreloaCD Cobreloa
CD Cobreloa

CD Cobreloa

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 1 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • G
  • P
  • P
1.86
Doma
  • R
  • G
  • P
  • P
  • P
2.50
U gostima
  • G
  • R
  • P
  • G
  • P
1.27
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 52% 79% 27%
Pr. 2.83 3.29 2.40
Zabio 1.79 2.57 1.07
Primio 1.03 0.71 1.33
ODG 59% 57% 60%
ČO 38% 36% 40%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

291138%36%40%
3CD Puerto MonttCD Puerto Montt
CD Puerto Montt

CD Puerto Montt

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 11 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • R
  • P
1.31
Doma
  • G
  • P
  • G
  • G
  • P
1.67
U gostima
  • R
  • G
  • G
  • G
  • R
0.93
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 38% 53% 21%
Pr. 2.24 2.47 2.00
Zabio 1.00 1.33 0.64
Primio 1.24 1.13 1.36
ODG 38% 33% 43%
ČO 34% 33% 36%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

291034%33%36%
4CD San Luis de QuillotaCD San Luis de Quillota
CD San Luis de Quillota

CD San Luis de Quillota

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 2 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • P
  • P
  • R
1.86
Doma
  • G
  • P
  • P
  • P
  • R
2.13
U gostima
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
1.57
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 52% 60% 43%
Pr. 2.55 3.00 2.07
Zabio 1.52 2.00 1.00
Primio 1.03 1.00 1.07
ODG 62% 73% 50%
ČO 31% 20% 43%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

29931%20%43%
5CD San Marcos de AricaCD San Marcos de Arica
CD San Marcos de Arica

CD San Marcos de Arica

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 6 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • G
  • R
  • P
1.48
Doma
  • G
  • G
  • P
  • P
  • R
1.64
U gostima
  • G
  • G
  • P
  • G
  • P
1.33
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 38% 43% 33%
Pr. 2.17 1.79 2.53
Zabio 1.21 1.14 1.27
Primio 0.97 0.64 1.27
ODG 52% 43% 60%
ČO 31% 43% 20%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

29931%43%20%
6CD Provincial Curico UnidoCD Provincial Curico Unido
CD Provincial Curico Unido

CD Provincial Curico Unido

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 13 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • P
  • R
  • G
1.07
Doma
  • G
  • P
  • R
  • P
  • R
1.43
U gostima
  • G
  • G
  • G
  • P
  • G
0.73
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 24% 36% 13%
Pr. 2.48 2.29 2.67
Zabio 0.90 1.14 0.67
Primio 1.59 1.14 2.00
ODG 48% 57% 40%
ČO 28% 36% 20%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

29828%36%20%
7CD Santiago WanderersCD Santiago Wanderers
CD Santiago Wanderers

CD Santiago Wanderers

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 3 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • P
  • P
1.72
Doma
  • R
  • P
  • P
  • G
  • P
1.86
U gostima
  • P
  • G
  • G
  • G
  • P
1.60
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 48% 50% 47%
Pr. 2.76 3.36 2.20
Zabio 1.66 2.07 1.27
Primio 1.10 1.29 0.93
ODG 59% 79% 40%
ČO 28% 14% 40%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

29828%14%40%
8Club Deportes IquiqueClub Deportes Iquique
Club Deportes Iquique

Club Deportes Iquique

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 10 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • P
  • R
  • P
1.31
Doma
  • R
  • G
  • G
  • P
  • P
1.60
U gostima
  • P
  • G
  • P
  • P
  • R
1.00
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 31% 40% 21%
Pr. 2.59 2.13 3.07
Zabio 1.45 1.47 1.43
Primio 1.14 0.67 1.64
ODG 55% 47% 64%
ČO 28% 40% 14%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

29828%40%14%
9Union EspanolaUnion Espanola
Union Espanola

Union Espanola

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 9 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • G
  • G
  • P
  • G
1.34
Doma
  • P
  • G
  • R
  • P
  • G
1.80
U gostima
  • P
  • R
  • G
  • G
  • G
0.86
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 38% 53% 21%
Pr. 2.45 2.47 2.43
Zabio 1.17 1.40 0.93
Primio 1.28 1.07 1.50
ODG 59% 60% 57%
ČO 24% 27% 21%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

29724%27%21%
10CD Union San FelipeCD Union San Felipe
CD Union San Felipe

CD Union San Felipe

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 15 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • R
  • G
0.79
Doma
  • R
  • G
  • G
  • G
  • R
1.07
U gostima
  • P
  • G
  • R
  • G
  • G
0.53
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 17% 21% 13%
Pr. 2.48 1.71 3.20
Zabio 0.66 0.71 0.60
Primio 1.83 1.00 2.60
ODG 34% 36% 33%
ČO 24% 36% 13%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

29724%36%13%
11Deportes Santa CruzDeportes Santa Cruz
Deportes Santa Cruz

Deportes Santa Cruz

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 14 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • G
  • G
  • R
  • R
0.83
Doma
  • G
  • R
  • R
  • G
  • R
0.79
U gostima
  • G
  • R
  • P
  • G
  • R
0.87
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 14% 7% 20%
Pr. 2.48 2.57 2.40
Zabio 1.00 1.07 0.93
Primio 1.48 1.50 1.47
ODG 59% 64% 53%
ČO 24% 29% 20%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

29724%29%20%
12Deportes RecoletaDeportes Recoleta
Deportes Recoleta

Deportes Recoleta

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 7 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • P
  • G
  • G
  • R
1.45
Doma
  • P
  • P
  • P
  • P
  • G
1.71
U gostima
  • R
  • P
  • R
  • G
  • R
1.20
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 38% 50% 27%
Pr. 2.90 2.93 2.87
Zabio 1.41 1.50 1.33
Primio 1.48 1.43 1.53
ODG 66% 64% 67%
ČO 24% 21% 27%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

29724%21%27%
13Club Deportivo MagallanesClub Deportivo Magallanes
Club Deportivo Magallanes

Club Deportivo Magallanes

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 5 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • P
  • G
  • G
1.59
Doma
  • P
  • R
  • P
  • P
  • G
1.71
U gostima
  • P
  • G
  • R
  • P
  • G
1.47
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 45% 50% 40%
Pr. 3.07 3.14 3.00
Zabio 1.55 1.71 1.40
Primio 1.52 1.43 1.60
ODG 66% 57% 73%
ČO 21% 29% 13%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

29621%29%13%
14CD CopiapoCD Copiapo
CD Copiapo

CD Copiapo

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 8 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • P
  • G
  • R
1.41
Doma
  • G
  • R
  • P
  • P
  • R
1.87
U gostima
  • G
  • G
  • G
  • P
  • G
0.93
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 38% 53% 21%
Pr. 2.93 2.87 3.00
Zabio 1.48 1.67 1.29
Primio 1.45 1.20 1.71
ODG 59% 53% 64%
ČO 21% 33% 7%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

29621%33%7%
15CSD RangersCSD Rangers
CSD Rangers

CSD Rangers

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 16 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • P
  • G
  • G
0.72
Doma
  • G
  • P
  • G
  • P
  • G
0.67
U gostima
  • P
  • P
  • P
  • G
  • G
0.79
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 17% 13% 21%
Pr. 2.59 2.33 2.86
Zabio 0.97 0.93 1.00
Primio 1.62 1.40 1.86
ODG 52% 40% 64%
ČO 17% 27% 7%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

29517%27%7%
16CD TemucoCD Temuco
CD Temuco

CD Temuco

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 12 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • G
  • P
  • R
  • G
1.24
Doma
  • P
  • P
  • G
  • P
  • G
1.27
U gostima
  • R
  • G
  • G
  • R
  • R
1.21
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 31% 33% 29%
Pr. 2.97 3.20 2.71
Zabio 1.55 1.73 1.36
Primio 1.41 1.47 1.36
ODG 66% 67% 64%
ČO 14% 13% 14%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

29414%13%14%

Doma / Bez gola (Primera B)

# TimOU
Odigrane utakmice
Doma
Bez gola
Doma
ČO%
1CD AntofagastaCD Antofagasta
CD Antofagasta

CD Antofagasta

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 4 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • P
  • P
  • R
  • P
1.66
Doma
  • G
  • R
  • P
  • P
  • P
2.07
U gostima
  • P
  • R
  • P
  • G
  • R
1.21
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 45% 60% 29%
Pr. 2.66 2.60 2.71
Zabio 1.76 2.00 1.50
Primio 0.90 0.60 1.21
ODG 45% 47% 43%
ČO 45% 53% 36%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

15853%
2CD San Marcos de AricaCD San Marcos de Arica
CD San Marcos de Arica

CD San Marcos de Arica

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 6 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • G
  • R
  • P
1.48
Doma
  • G
  • G
  • P
  • P
  • R
1.64
U gostima
  • G
  • G
  • P
  • G
  • P
1.33
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 38% 43% 33%
Pr. 2.17 1.79 2.53
Zabio 1.21 1.14 1.27
Primio 0.97 0.64 1.27
ODG 52% 43% 60%
ČO 31% 43% 20%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14643%
3Club Deportes IquiqueClub Deportes Iquique
Club Deportes Iquique

Club Deportes Iquique

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 10 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • P
  • R
  • P
1.31
Doma
  • R
  • G
  • G
  • P
  • P
1.60
U gostima
  • P
  • G
  • P
  • P
  • R
1.00
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 31% 40% 21%
Pr. 2.59 2.13 3.07
Zabio 1.45 1.47 1.43
Primio 1.14 0.67 1.64
ODG 55% 47% 64%
ČO 28% 40% 14%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

15640%
4CD CobreloaCD Cobreloa
CD Cobreloa

CD Cobreloa

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 1 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • G
  • P
  • P
1.86
Doma
  • R
  • G
  • P
  • P
  • P
2.50
U gostima
  • G
  • R
  • P
  • G
  • P
1.27
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 52% 79% 27%
Pr. 2.83 3.29 2.40
Zabio 1.79 2.57 1.07
Primio 1.03 0.71 1.33
ODG 59% 57% 60%
ČO 38% 36% 40%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14536%
5CD Provincial Curico UnidoCD Provincial Curico Unido
CD Provincial Curico Unido

CD Provincial Curico Unido

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 13 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • P
  • R
  • G
1.07
Doma
  • G
  • P
  • R
  • P
  • R
1.43
U gostima
  • G
  • G
  • G
  • P
  • G
0.73
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 24% 36% 13%
Pr. 2.48 2.29 2.67
Zabio 0.90 1.14 0.67
Primio 1.59 1.14 2.00
ODG 48% 57% 40%
ČO 28% 36% 20%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14536%
6CD Union San FelipeCD Union San Felipe
CD Union San Felipe

CD Union San Felipe

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 15 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • R
  • G
0.79
Doma
  • R
  • G
  • G
  • G
  • R
1.07
U gostima
  • P
  • G
  • R
  • G
  • G
0.53
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 17% 21% 13%
Pr. 2.48 1.71 3.20
Zabio 0.66 0.71 0.60
Primio 1.83 1.00 2.60
ODG 34% 36% 33%
ČO 24% 36% 13%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14536%
7CD Puerto MonttCD Puerto Montt
CD Puerto Montt

CD Puerto Montt

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 11 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • R
  • P
1.31
Doma
  • G
  • P
  • G
  • G
  • P
1.67
U gostima
  • R
  • G
  • G
  • G
  • R
0.93
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 38% 53% 21%
Pr. 2.24 2.47 2.00
Zabio 1.00 1.33 0.64
Primio 1.24 1.13 1.36
ODG 38% 33% 43%
ČO 34% 33% 36%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

15533%
8CD CopiapoCD Copiapo
CD Copiapo

CD Copiapo

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 8 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • P
  • G
  • R
1.41
Doma
  • G
  • R
  • P
  • P
  • R
1.87
U gostima
  • G
  • G
  • G
  • P
  • G
0.93
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 38% 53% 21%
Pr. 2.93 2.87 3.00
Zabio 1.48 1.67 1.29
Primio 1.45 1.20 1.71
ODG 59% 53% 64%
ČO 21% 33% 7%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

15533%
9Deportes Santa CruzDeportes Santa Cruz
Deportes Santa Cruz

Deportes Santa Cruz

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 14 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • G
  • G
  • R
  • R
0.83
Doma
  • G
  • R
  • R
  • G
  • R
0.79
U gostima
  • G
  • R
  • P
  • G
  • R
0.87
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 14% 7% 20%
Pr. 2.48 2.57 2.40
Zabio 1.00 1.07 0.93
Primio 1.48 1.50 1.47
ODG 59% 64% 53%
ČO 24% 29% 20%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14429%
10Club Deportivo MagallanesClub Deportivo Magallanes
Club Deportivo Magallanes

Club Deportivo Magallanes

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 5 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • P
  • G
  • G
1.59
Doma
  • P
  • R
  • P
  • P
  • G
1.71
U gostima
  • P
  • G
  • R
  • P
  • G
1.47
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 45% 50% 40%
Pr. 3.07 3.14 3.00
Zabio 1.55 1.71 1.40
Primio 1.52 1.43 1.60
ODG 66% 57% 73%
ČO 21% 29% 13%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14429%
11Union EspanolaUnion Espanola
Union Espanola

Union Espanola

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 9 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • G
  • G
  • P
  • G
1.34
Doma
  • P
  • G
  • R
  • P
  • G
1.80
U gostima
  • P
  • R
  • G
  • G
  • G
0.86
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 38% 53% 21%
Pr. 2.45 2.47 2.43
Zabio 1.17 1.40 0.93
Primio 1.28 1.07 1.50
ODG 59% 60% 57%
ČO 24% 27% 21%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

15427%
12CSD RangersCSD Rangers
CSD Rangers

CSD Rangers

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 16 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • P
  • G
  • G
0.72
Doma
  • G
  • P
  • G
  • P
  • G
0.67
U gostima
  • P
  • P
  • P
  • G
  • G
0.79
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 17% 13% 21%
Pr. 2.59 2.33 2.86
Zabio 0.97 0.93 1.00
Primio 1.62 1.40 1.86
ODG 52% 40% 64%
ČO 17% 27% 7%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

15427%
13Deportes RecoletaDeportes Recoleta
Deportes Recoleta

Deportes Recoleta

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 7 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • P
  • G
  • G
  • R
1.45
Doma
  • P
  • P
  • P
  • P
  • G
1.71
U gostima
  • R
  • P
  • R
  • G
  • R
1.20
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 38% 50% 27%
Pr. 2.90 2.93 2.87
Zabio 1.41 1.50 1.33
Primio 1.48 1.43 1.53
ODG 66% 64% 67%
ČO 24% 21% 27%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14321%
14CD San Luis de QuillotaCD San Luis de Quillota
CD San Luis de Quillota

CD San Luis de Quillota

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 2 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • P
  • P
  • R
1.86
Doma
  • G
  • P
  • P
  • P
  • R
2.13
U gostima
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
1.57
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 52% 60% 43%
Pr. 2.55 3.00 2.07
Zabio 1.52 2.00 1.00
Primio 1.03 1.00 1.07
ODG 62% 73% 50%
ČO 31% 20% 43%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

15320%
15CD Santiago WanderersCD Santiago Wanderers
CD Santiago Wanderers

CD Santiago Wanderers

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 3 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • P
  • P
1.72
Doma
  • R
  • P
  • P
  • G
  • P
1.86
U gostima
  • P
  • G
  • G
  • G
  • P
1.60
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 48% 50% 47%
Pr. 2.76 3.36 2.20
Zabio 1.66 2.07 1.27
Primio 1.10 1.29 0.93
ODG 59% 79% 40%
ČO 28% 14% 40%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14214%
16CD TemucoCD Temuco
CD Temuco

CD Temuco

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 12 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • G
  • P
  • R
  • G
1.24
Doma
  • P
  • P
  • G
  • P
  • G
1.27
U gostima
  • R
  • G
  • G
  • R
  • R
1.21
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 31% 33% 29%
Pr. 2.97 3.20 2.71
Zabio 1.55 1.73 1.36
Primio 1.41 1.47 1.36
ODG 66% 67% 64%
ČO 14% 13% 14%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

15213%

U gostima / Bez gola (Primera B)

# TimOU
Odigrane utakmice
U gostima
Bez gola
U gostima
ČO%
1CD San Luis de QuillotaCD San Luis de Quillota
CD San Luis de Quillota

CD San Luis de Quillota

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 2 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • P
  • P
  • R
1.86
Doma
  • G
  • P
  • P
  • P
  • R
2.13
U gostima
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
1.57
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 52% 60% 43%
Pr. 2.55 3.00 2.07
Zabio 1.52 2.00 1.00
Primio 1.03 1.00 1.07
ODG 62% 73% 50%
ČO 31% 20% 43%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14643%
2CD CobreloaCD Cobreloa
CD Cobreloa

CD Cobreloa

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 1 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • G
  • P
  • P
1.86
Doma
  • R
  • G
  • P
  • P
  • P
2.50
U gostima
  • G
  • R
  • P
  • G
  • P
1.27
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 52% 79% 27%
Pr. 2.83 3.29 2.40
Zabio 1.79 2.57 1.07
Primio 1.03 0.71 1.33
ODG 59% 57% 60%
ČO 38% 36% 40%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

15640%
3CD Santiago WanderersCD Santiago Wanderers
CD Santiago Wanderers

CD Santiago Wanderers

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 3 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • P
  • P
1.72
Doma
  • R
  • P
  • P
  • G
  • P
1.86
U gostima
  • P
  • G
  • G
  • G
  • P
1.60
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 48% 50% 47%
Pr. 2.76 3.36 2.20
Zabio 1.66 2.07 1.27
Primio 1.10 1.29 0.93
ODG 59% 79% 40%
ČO 28% 14% 40%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

15640%
4CD AntofagastaCD Antofagasta
CD Antofagasta

CD Antofagasta

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 4 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • P
  • P
  • R
  • P
1.66
Doma
  • G
  • R
  • P
  • P
  • P
2.07
U gostima
  • P
  • R
  • P
  • G
  • R
1.21
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 45% 60% 29%
Pr. 2.66 2.60 2.71
Zabio 1.76 2.00 1.50
Primio 0.90 0.60 1.21
ODG 45% 47% 43%
ČO 45% 53% 36%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14536%
5CD Puerto MonttCD Puerto Montt
CD Puerto Montt

CD Puerto Montt

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 11 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • R
  • P
1.31
Doma
  • G
  • P
  • G
  • G
  • P
1.67
U gostima
  • R
  • G
  • G
  • G
  • R
0.93
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 38% 53% 21%
Pr. 2.24 2.47 2.00
Zabio 1.00 1.33 0.64
Primio 1.24 1.13 1.36
ODG 38% 33% 43%
ČO 34% 33% 36%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14536%
6Deportes RecoletaDeportes Recoleta
Deportes Recoleta

Deportes Recoleta

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 7 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • P
  • G
  • G
  • R
1.45
Doma
  • P
  • P
  • P
  • P
  • G
1.71
U gostima
  • R
  • P
  • R
  • G
  • R
1.20
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 38% 50% 27%
Pr. 2.90 2.93 2.87
Zabio 1.41 1.50 1.33
Primio 1.48 1.43 1.53
ODG 66% 64% 67%
ČO 24% 21% 27%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

15427%
7Union EspanolaUnion Espanola
Union Espanola

Union Espanola

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 9 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • G
  • G
  • P
  • G
1.34
Doma
  • P
  • G
  • R
  • P
  • G
1.80
U gostima
  • P
  • R
  • G
  • G
  • G
0.86
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 38% 53% 21%
Pr. 2.45 2.47 2.43
Zabio 1.17 1.40 0.93
Primio 1.28 1.07 1.50
ODG 59% 60% 57%
ČO 24% 27% 21%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14321%
8CD San Marcos de AricaCD San Marcos de Arica
CD San Marcos de Arica

CD San Marcos de Arica

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 6 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • G
  • R
  • P
1.48
Doma
  • G
  • G
  • P
  • P
  • R
1.64
U gostima
  • G
  • G
  • P
  • G
  • P
1.33
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 38% 43% 33%
Pr. 2.17 1.79 2.53
Zabio 1.21 1.14 1.27
Primio 0.97 0.64 1.27
ODG 52% 43% 60%
ČO 31% 43% 20%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

15320%
9CD Provincial Curico UnidoCD Provincial Curico Unido
CD Provincial Curico Unido

CD Provincial Curico Unido

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 13 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • P
  • R
  • G
1.07
Doma
  • G
  • P
  • R
  • P
  • R
1.43
U gostima
  • G
  • G
  • G
  • P
  • G
0.73
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 24% 36% 13%
Pr. 2.48 2.29 2.67
Zabio 0.90 1.14 0.67
Primio 1.59 1.14 2.00
ODG 48% 57% 40%
ČO 28% 36% 20%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

15320%
10Deportes Santa CruzDeportes Santa Cruz
Deportes Santa Cruz

Deportes Santa Cruz

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 14 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • G
  • G
  • R
  • R
0.83
Doma
  • G
  • R
  • R
  • G
  • R
0.79
U gostima
  • G
  • R
  • P
  • G
  • R
0.87
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 14% 7% 20%
Pr. 2.48 2.57 2.40
Zabio 1.00 1.07 0.93
Primio 1.48 1.50 1.47
ODG 59% 64% 53%
ČO 24% 29% 20%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

15320%
11Club Deportes IquiqueClub Deportes Iquique
Club Deportes Iquique

Club Deportes Iquique

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 10 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • P
  • R
  • P
1.31
Doma
  • R
  • G
  • G
  • P
  • P
1.60
U gostima
  • P
  • G
  • P
  • P
  • R
1.00
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 31% 40% 21%
Pr. 2.59 2.13 3.07
Zabio 1.45 1.47 1.43
Primio 1.14 0.67 1.64
ODG 55% 47% 64%
ČO 28% 40% 14%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14214%
12CD TemucoCD Temuco
CD Temuco

CD Temuco

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 12 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • G
  • P
  • R
  • G
1.24
Doma
  • P
  • P
  • G
  • P
  • G
1.27
U gostima
  • R
  • G
  • G
  • R
  • R
1.21
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 31% 33% 29%
Pr. 2.97 3.20 2.71
Zabio 1.55 1.73 1.36
Primio 1.41 1.47 1.36
ODG 66% 67% 64%
ČO 14% 13% 14%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14214%
13CD Union San FelipeCD Union San Felipe
CD Union San Felipe

CD Union San Felipe

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 15 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • R
  • G
0.79
Doma
  • R
  • G
  • G
  • G
  • R
1.07
U gostima
  • P
  • G
  • R
  • G
  • G
0.53
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 17% 21% 13%
Pr. 2.48 1.71 3.20
Zabio 0.66 0.71 0.60
Primio 1.83 1.00 2.60
ODG 34% 36% 33%
ČO 24% 36% 13%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

15213%
14Club Deportivo MagallanesClub Deportivo Magallanes
Club Deportivo Magallanes

Club Deportivo Magallanes

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 5 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • P
  • G
  • G
1.59
Doma
  • P
  • R
  • P
  • P
  • G
1.71
U gostima
  • P
  • G
  • R
  • P
  • G
1.47
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 45% 50% 40%
Pr. 3.07 3.14 3.00
Zabio 1.55 1.71 1.40
Primio 1.52 1.43 1.60
ODG 66% 57% 73%
ČO 21% 29% 13%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

15213%
15CD CopiapoCD Copiapo
CD Copiapo

CD Copiapo

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 8 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • P
  • G
  • R
1.41
Doma
  • G
  • R
  • P
  • P
  • R
1.87
U gostima
  • G
  • G
  • G
  • P
  • G
0.93
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 38% 53% 21%
Pr. 2.93 2.87 3.00
Zabio 1.48 1.67 1.29
Primio 1.45 1.20 1.71
ODG 59% 53% 64%
ČO 21% 33% 7%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

1417%
16CSD RangersCSD Rangers
CSD Rangers

CSD Rangers

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 16 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • P
  • G
  • G
0.72
Doma
  • G
  • P
  • G
  • P
  • G
0.67
U gostima
  • P
  • P
  • P
  • G
  • G
0.79
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 17% 13% 21%
Pr. 2.59 2.33 2.86
Zabio 0.97 0.93 1.00
Primio 1.62 1.40 1.86
ODG 52% 40% 64%
ČO 17% 27% 7%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

1417%

Koja je momčad sačuvala mrežu najviše puta u Primera B?

Timovi s najvećim brojem utakmica čiste mreže u Primera B su CD Antofagasta (13 čistih mreža u 29 utakmica) , a slijede ih CD Cobreloa (11 čista mreža u 29 utakmica), i CD Puerto Montt (10 čista mreža u 29 utakmica). CD Antofagasta nije primio nijedan gol u 45% utakmica u Primera B ove sezone, što je stvarno impresivno i pokazuje kolika je njihova zadnja linija. CD Cobreloa također ima dobru stopu čistih mreža od 38%, a CD Puerto Montt ima omjer čistih mreža od 34 %.

/hr/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje u###min'
- Počinje u###Hr'
Tijekom igre'
- Započelo
●Uskoro
●Započelo
no

Učitavanje statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUMU. PROFITIRAJTE SADA.