Bez primljenog gola - Primera B

Golman - Bez gola

# IgračOU
Odigrane utakmice
Bez golaBez gola %DomaU gostima
1Antofagasta BadgeFernando Javier Hurtado Pérez231043%64
2San Marcos BadgeBenjamín Tapia24833%53
3Curicó Unido BadgeDamián Ezequiel Tello Cabrera25728%43
4San Luis BadgeFernando Abarzúa14750%25
5Santiago Wanderers BadgeByron Martinez18633%24
6Unión Española BadgeJulio Esteban Fierro Díaz23626%33
7Copiapó BadgeNicolás Matías Temperini27622%51
8Deportes Iquique BadgeDaniel Castillo23626%51
9Unión San Felipe BadgeLeandro Cañete Sepúlveda18633%42
10Deportes Santa Cruz BadgeJuan Ignacio Dobboletta25520%23
11Puerto Montt BadgeGonzalo Collao Villegas14536%23
12Cobreloa BadgeHugo Eduardo Araya Tobar14536%32
13Recoleta BadgeÁlvaro Luis Salazar Bravo16425%22
14Rangers BadgeCristian Campestrini18422%31
15Puerto Montt BadgeLuis Alfonso Ureta Medina9444%22

Timovi - Bez gola

# TimOU
Odigrane utakmice
Bez golaČO%DomaU gostima
1CD AntofagastaCD Antofagasta
CD Antofagasta

CD Antofagasta

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 5 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • G
  • P
  • P
  • R
1.61
Doma
  • P
  • G
  • R
  • P
  • P
2.00
U gostima
  • P
  • R
  • P
  • G
  • R
1.21
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 43% 57% 29%
Pr. 2.61 2.50 2.71
Zabio 1.68 1.86 1.50
Primio 0.93 0.64 1.21
ODG 46% 50% 43%
ČO 43% 50% 36%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

281243%50%36%
2CD CobreloaCD Cobreloa
CD Cobreloa

CD Cobreloa

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 2 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • P
  • P
  • G
  • P
1.82
Doma
  • R
  • G
  • P
  • P
  • P
2.50
U gostima
  • P
  • G
  • R
  • P
  • G
1.14
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 50% 79% 21%
Pr. 2.89 3.29 2.50
Zabio 1.82 2.57 1.07
Primio 1.07 0.71 1.43
ODG 61% 57% 64%
ČO 36% 36% 36%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

281036%36%36%
3CD Puerto MonttCD Puerto Montt
CD Puerto Montt

CD Puerto Montt

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 12 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • G
  • R
1.25
Doma
  • G
  • G
  • P
  • G
  • G
1.57
U gostima
  • R
  • G
  • G
  • G
  • R
0.93
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 36% 50% 21%
Pr. 2.18 2.36 2.00
Zabio 0.93 1.21 0.64
Primio 1.25 1.14 1.36
ODG 36% 29% 43%
ČO 36% 36% 36%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

281036%36%36%
4CD San Luis de QuillotaCD San Luis de Quillota
CD San Luis de Quillota

CD San Luis de Quillota

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 1 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
1.89
Doma
  • R
  • G
  • P
  • P
  • P
2.21
U gostima
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
1.57
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 54% 64% 43%
Pr. 2.57 3.07 2.07
Zabio 1.54 2.07 1.00
Primio 1.04 1.00 1.07
ODG 61% 71% 50%
ČO 32% 21% 43%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

28932%21%43%
5CD San Marcos de AricaCD San Marcos de Arica
CD San Marcos de Arica

CD San Marcos de Arica

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 7 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • P
  • P
  • G
  • R
1.43
Doma
  • G
  • G
  • P
  • P
  • R
1.64
U gostima
  • G
  • G
  • G
  • P
  • G
1.21
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 36% 43% 29%
Pr. 2.14 1.79 2.50
Zabio 1.18 1.14 1.21
Primio 0.96 0.64 1.29
ODG 50% 43% 57%
ČO 32% 43% 21%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

28932%43%21%
6CD Provincial Curico UnidoCD Provincial Curico Unido
CD Provincial Curico Unido

CD Provincial Curico Unido

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 13 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • G
  • G
  • P
  • R
1.11
Doma
  • G
  • P
  • R
  • P
  • R
1.43
U gostima
  • G
  • G
  • G
  • G
  • P
0.79
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 25% 36% 14%
Pr. 2.43 2.29 2.57
Zabio 0.93 1.14 0.71
Primio 1.50 1.14 1.86
ODG 50% 57% 43%
ČO 29% 36% 21%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

28829%36%21%
7CD Santiago WanderersCD Santiago Wanderers
CD Santiago Wanderers

CD Santiago Wanderers

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 3 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • G
  • P
1.68
Doma
  • R
  • P
  • P
  • G
  • P
1.86
U gostima
  • R
  • P
  • G
  • G
  • G
1.50
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 46% 50% 43%
Pr. 2.75 3.36 2.14
Zabio 1.64 2.07 1.21
Primio 1.11 1.29 0.93
ODG 57% 79% 36%
ČO 29% 14% 43%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

28829%14%43%
8Club Deportes IquiqueClub Deportes Iquique
Club Deportes Iquique

Club Deportes Iquique

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 11 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • P
  • P
  • P
  • R
1.25
Doma
  • P
  • R
  • G
  • G
  • P
1.50
U gostima
  • P
  • G
  • P
  • P
  • R
1.00
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 29% 36% 21%
Pr. 2.50 1.93 3.07
Zabio 1.36 1.29 1.43
Primio 1.14 0.64 1.64
ODG 54% 43% 64%
ČO 29% 43% 14%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

28829%43%14%
9Union EspanolaUnion Espanola
Union Espanola

Union Espanola

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 9 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • R
  • G
  • G
  • P
1.39
Doma
  • G
  • P
  • G
  • R
  • P
1.93
U gostima
  • P
  • R
  • G
  • G
  • G
0.86
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 39% 57% 21%
Pr. 2.43 2.43 2.43
Zabio 1.18 1.43 0.93
Primio 1.25 1.00 1.50
ODG 57% 57% 57%
ČO 25% 29% 21%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

28725%29%21%
10CD Union San FelipeCD Union San Felipe
CD Union San Felipe

CD Union San Felipe

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 15 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • G
  • R
0.82
Doma
  • R
  • G
  • G
  • G
  • R
1.07
U gostima
  • G
  • P
  • G
  • R
  • G
0.57
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 18% 21% 14%
Pr. 2.43 1.71 3.14
Zabio 0.64 0.71 0.57
Primio 1.79 1.00 2.57
ODG 32% 36% 29%
ČO 25% 36% 14%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

28725%36%14%
11Deportes Santa CruzDeportes Santa Cruz
Deportes Santa Cruz

Deportes Santa Cruz

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 14 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • R
  • G
  • G
  • R
0.82
Doma
  • G
  • R
  • R
  • G
  • R
0.79
U gostima
  • P
  • G
  • R
  • P
  • G
0.86
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 14% 7% 21%
Pr. 2.50 2.57 2.43
Zabio 1.00 1.07 0.93
Primio 1.50 1.50 1.50
ODG 57% 64% 50%
ČO 25% 29% 21%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

28725%29%21%
12Deportes RecoletaDeportes Recoleta
Deportes Recoleta

Deportes Recoleta

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 6 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • R
  • P
  • G
  • G
1.46
Doma
  • P
  • P
  • P
  • P
  • G
1.71
U gostima
  • R
  • R
  • P
  • R
  • G
1.21
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 39% 50% 29%
Pr. 2.93 2.93 2.93
Zabio 1.43 1.50 1.36
Primio 1.50 1.43 1.57
ODG 64% 64% 64%
ČO 25% 21% 29%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

28725%21%29%
13Club Deportivo MagallanesClub Deportivo Magallanes
Club Deportivo Magallanes

Club Deportivo Magallanes

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 4 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • P
  • P
  • P
  • G
1.64
Doma
  • P
  • R
  • P
  • P
  • G
1.71
U gostima
  • P
  • P
  • G
  • R
  • P
1.57
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 46% 50% 43%
Pr. 3.00 3.14 2.86
Zabio 1.57 1.71 1.43
Primio 1.43 1.43 1.43
ODG 64% 57% 71%
ČO 21% 29% 14%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

28621%29%14%
14CD CopiapoCD Copiapo
CD Copiapo

CD Copiapo

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 8 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • P
  • P
  • P
  • G
1.43
Doma
  • P
  • G
  • R
  • P
  • P
1.93
U gostima
  • G
  • G
  • G
  • P
  • G
0.93
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 39% 57% 21%
Pr. 2.96 2.93 3.00
Zabio 1.50 1.71 1.29
Primio 1.46 1.21 1.71
ODG 57% 50% 64%
ČO 21% 36% 7%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

28621%36%7%
15CSD RangersCSD Rangers
CSD Rangers

CSD Rangers

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 16 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • G
  • G
  • P
  • G
0.75
Doma
  • R
  • G
  • P
  • G
  • P
0.71
U gostima
  • P
  • P
  • P
  • G
  • G
0.79
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 18% 14% 21%
Pr. 2.64 2.43 2.86
Zabio 1.00 1.00 1.00
Primio 1.64 1.43 1.86
ODG 54% 43% 64%
ČO 18% 29% 7%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

28518%29%7%
16CD TemucoCD Temuco
CD Temuco

CD Temuco

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 10 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • R
  • G
  • P
  • R
1.29
Doma
  • R
  • P
  • P
  • G
  • P
1.36
U gostima
  • R
  • G
  • G
  • R
  • R
1.21
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 32% 36% 29%
Pr. 2.96 3.21 2.71
Zabio 1.57 1.79 1.36
Primio 1.39 1.43 1.36
ODG 64% 64% 64%
ČO 14% 14% 14%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

28414%14%14%

Doma / Bez gola (Primera B)

# TimOU
Odigrane utakmice
Doma
Bez gola
Doma
ČO%
1CD AntofagastaCD Antofagasta
CD Antofagasta

CD Antofagasta

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 5 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • G
  • P
  • P
  • R
1.61
Doma
  • P
  • G
  • R
  • P
  • P
2.00
U gostima
  • P
  • R
  • P
  • G
  • R
1.21
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 43% 57% 29%
Pr. 2.61 2.50 2.71
Zabio 1.68 1.86 1.50
Primio 0.93 0.64 1.21
ODG 46% 50% 43%
ČO 43% 50% 36%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14750%
2CD San Marcos de AricaCD San Marcos de Arica
CD San Marcos de Arica

CD San Marcos de Arica

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 7 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • P
  • P
  • G
  • R
1.43
Doma
  • G
  • G
  • P
  • P
  • R
1.64
U gostima
  • G
  • G
  • G
  • P
  • G
1.21
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 36% 43% 29%
Pr. 2.14 1.79 2.50
Zabio 1.18 1.14 1.21
Primio 0.96 0.64 1.29
ODG 50% 43% 57%
ČO 32% 43% 21%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14643%
3Club Deportes IquiqueClub Deportes Iquique
Club Deportes Iquique

Club Deportes Iquique

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 11 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • P
  • P
  • P
  • R
1.25
Doma
  • P
  • R
  • G
  • G
  • P
1.50
U gostima
  • P
  • G
  • P
  • P
  • R
1.00
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 29% 36% 21%
Pr. 2.50 1.93 3.07
Zabio 1.36 1.29 1.43
Primio 1.14 0.64 1.64
ODG 54% 43% 64%
ČO 29% 43% 14%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14643%
4CD CobreloaCD Cobreloa
CD Cobreloa

CD Cobreloa

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 2 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • P
  • P
  • G
  • P
1.82
Doma
  • R
  • G
  • P
  • P
  • P
2.50
U gostima
  • P
  • G
  • R
  • P
  • G
1.14
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 50% 79% 21%
Pr. 2.89 3.29 2.50
Zabio 1.82 2.57 1.07
Primio 1.07 0.71 1.43
ODG 61% 57% 64%
ČO 36% 36% 36%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14536%
5CD Puerto MonttCD Puerto Montt
CD Puerto Montt

CD Puerto Montt

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 12 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • G
  • R
1.25
Doma
  • G
  • G
  • P
  • G
  • G
1.57
U gostima
  • R
  • G
  • G
  • G
  • R
0.93
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 36% 50% 21%
Pr. 2.18 2.36 2.00
Zabio 0.93 1.21 0.64
Primio 1.25 1.14 1.36
ODG 36% 29% 43%
ČO 36% 36% 36%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14536%
6CD Provincial Curico UnidoCD Provincial Curico Unido
CD Provincial Curico Unido

CD Provincial Curico Unido

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 13 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • G
  • G
  • P
  • R
1.11
Doma
  • G
  • P
  • R
  • P
  • R
1.43
U gostima
  • G
  • G
  • G
  • G
  • P
0.79
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 25% 36% 14%
Pr. 2.43 2.29 2.57
Zabio 0.93 1.14 0.71
Primio 1.50 1.14 1.86
ODG 50% 57% 43%
ČO 29% 36% 21%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14536%
7CD Union San FelipeCD Union San Felipe
CD Union San Felipe

CD Union San Felipe

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 15 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • G
  • R
0.82
Doma
  • R
  • G
  • G
  • G
  • R
1.07
U gostima
  • G
  • P
  • G
  • R
  • G
0.57
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 18% 21% 14%
Pr. 2.43 1.71 3.14
Zabio 0.64 0.71 0.57
Primio 1.79 1.00 2.57
ODG 32% 36% 29%
ČO 25% 36% 14%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14536%
8CD CopiapoCD Copiapo
CD Copiapo

CD Copiapo

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 8 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • P
  • P
  • P
  • G
1.43
Doma
  • P
  • G
  • R
  • P
  • P
1.93
U gostima
  • G
  • G
  • G
  • P
  • G
0.93
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 39% 57% 21%
Pr. 2.96 2.93 3.00
Zabio 1.50 1.71 1.29
Primio 1.46 1.21 1.71
ODG 57% 50% 64%
ČO 21% 36% 7%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14536%
9Union EspanolaUnion Espanola
Union Espanola

Union Espanola

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 9 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • R
  • G
  • G
  • P
1.39
Doma
  • G
  • P
  • G
  • R
  • P
1.93
U gostima
  • P
  • R
  • G
  • G
  • G
0.86
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 39% 57% 21%
Pr. 2.43 2.43 2.43
Zabio 1.18 1.43 0.93
Primio 1.25 1.00 1.50
ODG 57% 57% 57%
ČO 25% 29% 21%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14429%
10Deportes Santa CruzDeportes Santa Cruz
Deportes Santa Cruz

Deportes Santa Cruz

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 14 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • R
  • G
  • G
  • R
0.82
Doma
  • G
  • R
  • R
  • G
  • R
0.79
U gostima
  • P
  • G
  • R
  • P
  • G
0.86
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 14% 7% 21%
Pr. 2.50 2.57 2.43
Zabio 1.00 1.07 0.93
Primio 1.50 1.50 1.50
ODG 57% 64% 50%
ČO 25% 29% 21%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14429%
11Club Deportivo MagallanesClub Deportivo Magallanes
Club Deportivo Magallanes

Club Deportivo Magallanes

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 4 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • P
  • P
  • P
  • G
1.64
Doma
  • P
  • R
  • P
  • P
  • G
1.71
U gostima
  • P
  • P
  • G
  • R
  • P
1.57
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 46% 50% 43%
Pr. 3.00 3.14 2.86
Zabio 1.57 1.71 1.43
Primio 1.43 1.43 1.43
ODG 64% 57% 71%
ČO 21% 29% 14%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14429%
12CSD RangersCSD Rangers
CSD Rangers

CSD Rangers

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 16 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • G
  • G
  • P
  • G
0.75
Doma
  • R
  • G
  • P
  • G
  • P
0.71
U gostima
  • P
  • P
  • P
  • G
  • G
0.79
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 18% 14% 21%
Pr. 2.64 2.43 2.86
Zabio 1.00 1.00 1.00
Primio 1.64 1.43 1.86
ODG 54% 43% 64%
ČO 18% 29% 7%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14429%
13CD San Luis de QuillotaCD San Luis de Quillota
CD San Luis de Quillota

CD San Luis de Quillota

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 1 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
1.89
Doma
  • R
  • G
  • P
  • P
  • P
2.21
U gostima
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
1.57
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 54% 64% 43%
Pr. 2.57 3.07 2.07
Zabio 1.54 2.07 1.00
Primio 1.04 1.00 1.07
ODG 61% 71% 50%
ČO 32% 21% 43%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14321%
14Deportes RecoletaDeportes Recoleta
Deportes Recoleta

Deportes Recoleta

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 6 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • R
  • P
  • G
  • G
1.46
Doma
  • P
  • P
  • P
  • P
  • G
1.71
U gostima
  • R
  • R
  • P
  • R
  • G
1.21
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 39% 50% 29%
Pr. 2.93 2.93 2.93
Zabio 1.43 1.50 1.36
Primio 1.50 1.43 1.57
ODG 64% 64% 64%
ČO 25% 21% 29%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14321%
15CD Santiago WanderersCD Santiago Wanderers
CD Santiago Wanderers

CD Santiago Wanderers

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 3 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • G
  • P
1.68
Doma
  • R
  • P
  • P
  • G
  • P
1.86
U gostima
  • R
  • P
  • G
  • G
  • G
1.50
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 46% 50% 43%
Pr. 2.75 3.36 2.14
Zabio 1.64 2.07 1.21
Primio 1.11 1.29 0.93
ODG 57% 79% 36%
ČO 29% 14% 43%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14214%
16CD TemucoCD Temuco
CD Temuco

CD Temuco

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 10 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • R
  • G
  • P
  • R
1.29
Doma
  • R
  • P
  • P
  • G
  • P
1.36
U gostima
  • R
  • G
  • G
  • R
  • R
1.21
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 32% 36% 29%
Pr. 2.96 3.21 2.71
Zabio 1.57 1.79 1.36
Primio 1.39 1.43 1.36
ODG 64% 64% 64%
ČO 14% 14% 14%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14214%

U gostima / Bez gola (Primera B)

# TimOU
Odigrane utakmice
U gostima
Bez gola
U gostima
ČO%
1CD San Luis de QuillotaCD San Luis de Quillota
CD San Luis de Quillota

CD San Luis de Quillota

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 1 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
1.89
Doma
  • R
  • G
  • P
  • P
  • P
2.21
U gostima
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
1.57
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 54% 64% 43%
Pr. 2.57 3.07 2.07
Zabio 1.54 2.07 1.00
Primio 1.04 1.00 1.07
ODG 61% 71% 50%
ČO 32% 21% 43%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14643%
2CD Santiago WanderersCD Santiago Wanderers
CD Santiago Wanderers

CD Santiago Wanderers

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 3 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • G
  • P
1.68
Doma
  • R
  • P
  • P
  • G
  • P
1.86
U gostima
  • R
  • P
  • G
  • G
  • G
1.50
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 46% 50% 43%
Pr. 2.75 3.36 2.14
Zabio 1.64 2.07 1.21
Primio 1.11 1.29 0.93
ODG 57% 79% 36%
ČO 29% 14% 43%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14643%
3CD AntofagastaCD Antofagasta
CD Antofagasta

CD Antofagasta

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 5 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • G
  • P
  • P
  • R
1.61
Doma
  • P
  • G
  • R
  • P
  • P
2.00
U gostima
  • P
  • R
  • P
  • G
  • R
1.21
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 43% 57% 29%
Pr. 2.61 2.50 2.71
Zabio 1.68 1.86 1.50
Primio 0.93 0.64 1.21
ODG 46% 50% 43%
ČO 43% 50% 36%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14536%
4CD CobreloaCD Cobreloa
CD Cobreloa

CD Cobreloa

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 2 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • P
  • P
  • G
  • P
1.82
Doma
  • R
  • G
  • P
  • P
  • P
2.50
U gostima
  • P
  • G
  • R
  • P
  • G
1.14
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 50% 79% 21%
Pr. 2.89 3.29 2.50
Zabio 1.82 2.57 1.07
Primio 1.07 0.71 1.43
ODG 61% 57% 64%
ČO 36% 36% 36%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14536%
5CD Puerto MonttCD Puerto Montt
CD Puerto Montt

CD Puerto Montt

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 12 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • G
  • R
1.25
Doma
  • G
  • G
  • P
  • G
  • G
1.57
U gostima
  • R
  • G
  • G
  • G
  • R
0.93
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 36% 50% 21%
Pr. 2.18 2.36 2.00
Zabio 0.93 1.21 0.64
Primio 1.25 1.14 1.36
ODG 36% 29% 43%
ČO 36% 36% 36%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14536%
6Deportes RecoletaDeportes Recoleta
Deportes Recoleta

Deportes Recoleta

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 6 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • R
  • P
  • G
  • G
1.46
Doma
  • P
  • P
  • P
  • P
  • G
1.71
U gostima
  • R
  • R
  • P
  • R
  • G
1.21
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 39% 50% 29%
Pr. 2.93 2.93 2.93
Zabio 1.43 1.50 1.36
Primio 1.50 1.43 1.57
ODG 64% 64% 64%
ČO 25% 21% 29%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14429%
7CD San Marcos de AricaCD San Marcos de Arica
CD San Marcos de Arica

CD San Marcos de Arica

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 7 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • P
  • P
  • G
  • R
1.43
Doma
  • G
  • G
  • P
  • P
  • R
1.64
U gostima
  • G
  • G
  • G
  • P
  • G
1.21
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 36% 43% 29%
Pr. 2.14 1.79 2.50
Zabio 1.18 1.14 1.21
Primio 0.96 0.64 1.29
ODG 50% 43% 57%
ČO 32% 43% 21%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14321%
8CD Provincial Curico UnidoCD Provincial Curico Unido
CD Provincial Curico Unido

CD Provincial Curico Unido

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 13 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • G
  • G
  • P
  • R
1.11
Doma
  • G
  • P
  • R
  • P
  • R
1.43
U gostima
  • G
  • G
  • G
  • G
  • P
0.79
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 25% 36% 14%
Pr. 2.43 2.29 2.57
Zabio 0.93 1.14 0.71
Primio 1.50 1.14 1.86
ODG 50% 57% 43%
ČO 29% 36% 21%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14321%
9Union EspanolaUnion Espanola
Union Espanola

Union Espanola

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 9 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • R
  • G
  • G
  • P
1.39
Doma
  • G
  • P
  • G
  • R
  • P
1.93
U gostima
  • P
  • R
  • G
  • G
  • G
0.86
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 39% 57% 21%
Pr. 2.43 2.43 2.43
Zabio 1.18 1.43 0.93
Primio 1.25 1.00 1.50
ODG 57% 57% 57%
ČO 25% 29% 21%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14321%
10Deportes Santa CruzDeportes Santa Cruz
Deportes Santa Cruz

Deportes Santa Cruz

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 14 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • R
  • G
  • G
  • R
0.82
Doma
  • G
  • R
  • R
  • G
  • R
0.79
U gostima
  • P
  • G
  • R
  • P
  • G
0.86
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 14% 7% 21%
Pr. 2.50 2.57 2.43
Zabio 1.00 1.07 0.93
Primio 1.50 1.50 1.50
ODG 57% 64% 50%
ČO 25% 29% 21%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14321%
11Club Deportes IquiqueClub Deportes Iquique
Club Deportes Iquique

Club Deportes Iquique

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 11 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • P
  • P
  • P
  • R
1.25
Doma
  • P
  • R
  • G
  • G
  • P
1.50
U gostima
  • P
  • G
  • P
  • P
  • R
1.00
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 29% 36% 21%
Pr. 2.50 1.93 3.07
Zabio 1.36 1.29 1.43
Primio 1.14 0.64 1.64
ODG 54% 43% 64%
ČO 29% 43% 14%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14214%
12CD Union San FelipeCD Union San Felipe
CD Union San Felipe

CD Union San Felipe

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 15 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • G
  • R
0.82
Doma
  • R
  • G
  • G
  • G
  • R
1.07
U gostima
  • G
  • P
  • G
  • R
  • G
0.57
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 18% 21% 14%
Pr. 2.43 1.71 3.14
Zabio 0.64 0.71 0.57
Primio 1.79 1.00 2.57
ODG 32% 36% 29%
ČO 25% 36% 14%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14214%
13Club Deportivo MagallanesClub Deportivo Magallanes
Club Deportivo Magallanes

Club Deportivo Magallanes

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 4 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • P
  • P
  • P
  • G
1.64
Doma
  • P
  • R
  • P
  • P
  • G
1.71
U gostima
  • P
  • P
  • G
  • R
  • P
1.57
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 46% 50% 43%
Pr. 3.00 3.14 2.86
Zabio 1.57 1.71 1.43
Primio 1.43 1.43 1.43
ODG 64% 57% 71%
ČO 21% 29% 14%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14214%
14CD TemucoCD Temuco
CD Temuco

CD Temuco

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 10 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • R
  • G
  • P
  • R
1.29
Doma
  • R
  • P
  • P
  • G
  • P
1.36
U gostima
  • R
  • G
  • G
  • R
  • R
1.21
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 32% 36% 29%
Pr. 2.96 3.21 2.71
Zabio 1.57 1.79 1.36
Primio 1.39 1.43 1.36
ODG 64% 64% 64%
ČO 14% 14% 14%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14214%
15CD CopiapoCD Copiapo
CD Copiapo

CD Copiapo

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 8 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • P
  • P
  • P
  • G
1.43
Doma
  • P
  • G
  • R
  • P
  • P
1.93
U gostima
  • G
  • G
  • G
  • P
  • G
0.93
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 39% 57% 21%
Pr. 2.96 2.93 3.00
Zabio 1.50 1.71 1.29
Primio 1.46 1.21 1.71
ODG 57% 50% 64%
ČO 21% 36% 7%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

1417%
16CSD RangersCSD Rangers
CSD Rangers

CSD Rangers

Primera B (Div. 2)

Poz. Lige 16 / 16

Čile

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • G
  • G
  • P
  • G
0.75
Doma
  • R
  • G
  • P
  • G
  • P
0.71
U gostima
  • P
  • P
  • P
  • G
  • G
0.79
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 18% 14% 21%
Pr. 2.64 2.43 2.86
Zabio 1.00 1.00 1.00
Primio 1.64 1.43 1.86
ODG 54% 43% 64%
ČO 18% 29% 7%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

1417%

Koja je momčad sačuvala mrežu najviše puta u Primera B?

Timovi s najvećim brojem utakmica čiste mreže u Primera B su CD Antofagasta (12 čistih mreža u 28 utakmica) , a slijede ih CD Cobreloa (10 čista mreža u 28 utakmica), i CD Puerto Montt (10 čista mreža u 28 utakmica). CD Antofagasta nije primio nijedan gol u 43% utakmica u Primera B ove sezone, što je stvarno impresivno i pokazuje kolika je njihova zadnja linija. CD Cobreloa također ima dobru stopu čistih mreža od 36%, a CD Puerto Montt ima omjer čistih mreža od 36 %.

/hr/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje u###min'
- Počinje u###Hr'
Tijekom igre'
- Započelo
●Uskoro
●Započelo
no

Učitavanje statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUMU. PROFITIRAJTE SADA.