Bez primljenog gola - LFPB

Golman - Bez gola

# IgračOU
Odigrane utakmice
Bez golaBez gola %DomaU gostima
1Club Always Ready BadgeAlain Baroja Méndez211048%64
2Real Potosí BadgeChristian Fernando Martínez18950%45
3Bolívar BadgeCarlos Emilio Lampe Porras20735%34
4Nacional Potosí BadgePedro Galindo22627%42
5The Strongest BadgeLuis Rodrigo Banegas Cury22627%24
6Aurora BadgeRuben Cordano Justiniano20525%23
7Blooming BadgeBraulio Uraezaña Cuñaendi10440%40
8San Antonio Bulo Bulo BadgeLuca Giossa Rosano22418%31
9Oriente Petrolero BadgeAlejandro Torrez17424%31
10Real Tomayapo BadgeLuis Fernando Cárdenas Montenegro14428%13
11Independiente Petrolero BadgeJohan Francisco Gutiérrez Oliveira17318%21
12Blooming BadgeGustavo Almada11327%21
13Gualberto Villarroel SJ BadgeGermán Arauz12325%21
14Guabirá BadgeManuel Jattab Ferrel Aguilera10220%11
15Real Tomayapo BadgeGonzalo Rehak6233%20

Timovi - Bez gola

# TimOU
Odigrane utakmice
Bez golaČO%DomaU gostima
1Club Real PotosiClub Real Potosi
Club Real Potosi

Club Real Potosi

LFPB (Div. 1)

Poz. Lige 4 / 16

Bolivija

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • P
  • P
  • P
  • P
1.73
Doma
  • R
  • P
  • G
  • P
  • P
1.91
U gostima
  • R
  • R
  • R
  • P
  • P
1.55
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 45% 55% 36%
Pr. 1.95 2.18 1.73
Zabio 1.32 1.64 1.00
Primio 0.64 0.55 0.73
ODG 41% 36% 45%
ČO 50% 55% 45%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

221150%55%45%
2Club Always ReadyClub Always Ready
Club Always Ready

Club Always Ready

LFPB (Div. 1)

Poz. Lige 2 / 16

Bolivija

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • P
  • P
  • G
2.18
Doma
  • P
  • R
  • R
  • P
  • P
2.36
U gostima
  • P
  • R
  • P
  • P
  • G
2.00
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 64% 73% 55%
Pr. 2.95 3.00 2.91
Zabio 2.27 2.45 2.09
Primio 0.68 0.55 0.82
ODG 50% 36% 64%
ČO 45% 55% 36%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

221045%55%36%
3Club BloomingClub Blooming
Club Blooming

Club Blooming

LFPB (Div. 1)

Poz. Lige 8 / 16

Bolivija

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • P
  • R
  • G
  • R
1.27
Doma
  • P
  • R
  • P
  • R
  • R
1.83
U gostima
  • G
  • G
  • R
  • G
  • G
0.60
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 27% 42% 10%
Pr. 2.41 2.25 2.60
Zabio 1.36 1.75 0.90
Primio 1.05 0.50 1.70
ODG 55% 50% 60%
ČO 32% 50% 10%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

22732%50%10%
4Club BolivarClub Bolivar
Club Bolivar

Club Bolivar

LFPB (Div. 1)

Poz. Lige 1 / 16

Bolivija

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
2.32
Doma
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
2.55
U gostima
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
2.09
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 73% 82% 64%
Pr. 3.55 4.09 3.00
Zabio 2.55 3.09 2.00
Primio 1.00 1.00 1.00
ODG 64% 73% 55%
ČO 32% 27% 36%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

22732%27%36%
5CA Nacional PotosiCA Nacional Potosi
CA Nacional Potosi

CA Nacional Potosi

LFPB (Div. 1)

Poz. Lige 9 / 16

Bolivija

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • G
  • R
  • G
1.27
Doma
  • P
  • P
  • P
  • G
  • G
1.73
U gostima
  • G
  • G
  • G
  • P
  • R
0.82
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 36% 55% 18%
Pr. 2.86 3.00 2.73
Zabio 1.45 1.64 1.27
Primio 1.41 1.36 1.45
ODG 55% 45% 64%
ČO 27% 36% 18%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

22627%36%18%
6Club The StrongestClub The Strongest
Club The Strongest

Club The Strongest

LFPB (Div. 1)

Poz. Lige 3 / 16

Bolivija

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • P
  • G
  • P
2.05
Doma
  • G
  • P
  • P
  • P
  • P
2.18
U gostima
  • P
  • G
  • P
  • P
  • G
1.91
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 59% 64% 55%
Pr. 2.95 3.45 2.45
Zabio 1.86 2.27 1.45
Primio 1.09 1.18 1.00
ODG 68% 82% 55%
ČO 27% 18% 36%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

22627%18%36%
7CD Oriente PetroleroCD Oriente Petrolero
CD Oriente Petrolero

CD Oriente Petrolero

LFPB (Div. 1)

Poz. Lige 5 / 16

Bolivija

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • P
  • P
  • R
1.55
Doma
  • P
  • P
  • P
  • G
  • P
2.20
U gostima
  • P
  • R
  • G
  • P
  • R
1.00
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 45% 70% 25%
Pr. 3.00 2.80 3.17
Zabio 1.73 2.10 1.42
Primio 1.27 0.70 1.75
ODG 59% 40% 75%
ČO 27% 50% 8%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

22627%50%8%
8CD Real TomayapoCD Real Tomayapo
CD Real Tomayapo

CD Real Tomayapo

LFPB (Div. 1)

Poz. Lige 15 / 16

Bolivija

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • R
  • P
0.91
Doma
  • G
  • R
  • G
  • G
  • P
1.18
U gostima
  • G
  • P
  • P
  • G
  • R
0.64
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 23% 27% 18%
Pr. 2.50 1.91 3.09
Zabio 0.73 0.82 0.64
Primio 1.77 1.09 2.45
ODG 45% 55% 36%
ČO 27% 27% 27%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

22627%27%27%
9Club AuroraClub Aurora
Club Aurora

Club Aurora

LFPB (Div. 1)

Poz. Lige 6 / 16

Bolivija

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • G
  • R
  • G
1.41
Doma
  • P
  • G
  • R
  • P
  • R
1.70
U gostima
  • G
  • R
  • P
  • G
  • G
1.17
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 32% 40% 25%
Pr. 2.86 3.60 2.25
Zabio 1.50 2.10 1.00
Primio 1.36 1.50 1.25
ODG 64% 80% 50%
ČO 23% 20% 25%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

22523%20%25%
10Club Independiente PetroleroClub Independiente Petrolero
Club Independiente Petrolero

Club Independiente Petrolero

LFPB (Div. 1)

Poz. Lige 11 / 16

Bolivija

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • G
  • R
1.18
Doma
  • R
  • P
  • P
  • G
  • G
1.27
U gostima
  • P
  • G
  • G
  • G
  • R
1.09
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 32% 36% 27%
Pr. 2.91 2.82 3.00
Zabio 1.23 1.18 1.27
Primio 1.68 1.64 1.73
ODG 64% 64% 64%
ČO 18% 18% 18%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

22418%18%18%
11CD Cultural San Antonio de Bulo BuloCD Cultural San Antonio de Bulo Bulo
CD Cultural San Antonio de Bulo Bulo

CD Cultural San Antonio de Bulo Bulo

LFPB (Div. 1)

Poz. Lige 13 / 16

Bolivija

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • P
  • R
  • G
0.95
Doma
  • P
  • P
  • G
  • G
  • R
1.55
U gostima
  • G
  • G
  • G
  • P
  • G
0.36
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 27% 45% 9%
Pr. 2.91 2.45 3.36
Zabio 1.00 1.18 0.82
Primio 1.91 1.27 2.55
ODG 50% 45% 55%
ČO 18% 27% 9%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

22418%27%9%
12CD GuabiraCD Guabira
CD Guabira

CD Guabira

LFPB (Div. 1)

Poz. Lige 7 / 16

Bolivija

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • G
  • P
  • G
  • R
1.36
Doma
  • P
  • R
  • R
  • P
  • R
2.00
U gostima
  • R
  • P
  • G
  • G
  • G
0.73
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 36% 55% 18%
Pr. 3.55 3.18 3.91
Zabio 1.55 2.18 0.91
Primio 2.00 1.00 3.00
ODG 68% 82% 55%
ČO 14% 18% 9%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

22314%18%9%
13CD Gualberto Villarroel Deportivo San JoseCD Gualberto Villarroel Deportivo San Jose
CD Gualberto Villarroel Deportivo San Jose

CD Gualberto Villarroel Deportivo San Jose

LFPB (Div. 1)

Poz. Lige 16 / 16

Bolivija

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • P
  • G
0.77
Doma
  • R
  • G
  • R
  • G
  • P
1.18
U gostima
  • G
  • R
  • G
  • G
  • G
0.36
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 14% 27% 0%
Pr. 2.91 3.18 2.64
Zabio 1.14 1.55 0.73
Primio 1.77 1.64 1.91
ODG 64% 73% 55%
ČO 14% 18% 9%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

22314%18%9%
14Universitario de VintoUniversitario de Vinto
Universitario de Vinto

Universitario de Vinto

LFPB (Div. 1)

Poz. Lige 12 / 16

Bolivija

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • P
  • R
  • G
  • P
0.95
Doma
  • G
  • P
  • P
  • G
  • P
1.42
U gostima
  • G
  • G
  • G
  • G
  • R
0.40
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 27% 42% 10%
Pr. 3.27 3.17 3.40
Zabio 1.32 1.67 0.90
Primio 1.95 1.50 2.50
ODG 64% 75% 50%
ČO 9% 8% 10%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

2229%8%10%
15CDT Real OruroCDT Real Oruro
CDT Real Oruro

CDT Real Oruro

LFPB (Div. 1)

Poz. Lige 10 / 16

Bolivija

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • G
  • G
  • P
  • P
1.23
Doma
  • G
  • G
  • P
  • G
  • P
1.18
U gostima
  • G
  • P
  • R
  • G
  • P
1.27
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 36% 36% 36%
Pr. 3.95 3.91 4.00
Zabio 1.64 1.64 1.64
Primio 2.32 2.27 2.36
ODG 73% 55% 91%
ČO 9% 18% 0%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

2229%18%0%
16Academia del Balompie BolivianoAcademia del Balompie Boliviano
Academia del Balompie Boliviano

Academia del Balompie Boliviano

LFPB (Div. 1)

Poz. Lige 14 / 16

Bolivija

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • G
  • G
  • G
  • G
0.91
Doma
  • G
  • R
  • P
  • G
  • G
1.45
U gostima
  • R
  • G
  • G
  • G
  • G
0.36
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 27% 45% 9%
Pr. 3.55 3.18 3.91
Zabio 1.41 1.73 1.09
Primio 2.14 1.45 2.82
ODG 73% 64% 82%
ČO 5% 9% 0%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

2215%9%0%

Doma / Bez gola (LFPB)

# TimOU
Odigrane utakmice
Doma
Bez gola
Doma
ČO%
1Club Real PotosiClub Real Potosi
Club Real Potosi

Club Real Potosi

LFPB (Div. 1)

Poz. Lige 4 / 16

Bolivija

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • P
  • P
  • P
  • P
1.73
Doma
  • R
  • P
  • G
  • P
  • P
1.91
U gostima
  • R
  • R
  • R
  • P
  • P
1.55
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 45% 55% 36%
Pr. 1.95 2.18 1.73
Zabio 1.32 1.64 1.00
Primio 0.64 0.55 0.73
ODG 41% 36% 45%
ČO 50% 55% 45%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

11655%
2Club Always ReadyClub Always Ready
Club Always Ready

Club Always Ready

LFPB (Div. 1)

Poz. Lige 2 / 16

Bolivija

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • P
  • P
  • G
2.18
Doma
  • P
  • R
  • R
  • P
  • P
2.36
U gostima
  • P
  • R
  • P
  • P
  • G
2.00
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 64% 73% 55%
Pr. 2.95 3.00 2.91
Zabio 2.27 2.45 2.09
Primio 0.68 0.55 0.82
ODG 50% 36% 64%
ČO 45% 55% 36%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

11655%
3Club BloomingClub Blooming
Club Blooming

Club Blooming

LFPB (Div. 1)

Poz. Lige 8 / 16

Bolivija

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • P
  • R
  • G
  • R
1.27
Doma
  • P
  • R
  • P
  • R
  • R
1.83
U gostima
  • G
  • G
  • R
  • G
  • G
0.60
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 27% 42% 10%
Pr. 2.41 2.25 2.60
Zabio 1.36 1.75 0.90
Primio 1.05 0.50 1.70
ODG 55% 50% 60%
ČO 32% 50% 10%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

12650%
4CD Oriente PetroleroCD Oriente Petrolero
CD Oriente Petrolero

CD Oriente Petrolero

LFPB (Div. 1)

Poz. Lige 5 / 16

Bolivija

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • P
  • P
  • R
1.55
Doma
  • P
  • P
  • P
  • G
  • P
2.20
U gostima
  • P
  • R
  • G
  • P
  • R
1.00
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 45% 70% 25%
Pr. 3.00 2.80 3.17
Zabio 1.73 2.10 1.42
Primio 1.27 0.70 1.75
ODG 59% 40% 75%
ČO 27% 50% 8%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

10550%
5CA Nacional PotosiCA Nacional Potosi
CA Nacional Potosi

CA Nacional Potosi

LFPB (Div. 1)

Poz. Lige 9 / 16

Bolivija

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • G
  • R
  • G
1.27
Doma
  • P
  • P
  • P
  • G
  • G
1.73
U gostima
  • G
  • G
  • G
  • P
  • R
0.82
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 36% 55% 18%
Pr. 2.86 3.00 2.73
Zabio 1.45 1.64 1.27
Primio 1.41 1.36 1.45
ODG 55% 45% 64%
ČO 27% 36% 18%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

11436%
6Club BolivarClub Bolivar
Club Bolivar

Club Bolivar

LFPB (Div. 1)

Poz. Lige 1 / 16

Bolivija

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
2.32
Doma
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
2.55
U gostima
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
2.09
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 73% 82% 64%
Pr. 3.55 4.09 3.00
Zabio 2.55 3.09 2.00
Primio 1.00 1.00 1.00
ODG 64% 73% 55%
ČO 32% 27% 36%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

11327%
7CD Real TomayapoCD Real Tomayapo
CD Real Tomayapo

CD Real Tomayapo

LFPB (Div. 1)

Poz. Lige 15 / 16

Bolivija

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • R
  • P
0.91
Doma
  • G
  • R
  • G
  • G
  • P
1.18
U gostima
  • G
  • P
  • P
  • G
  • R
0.64
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 23% 27% 18%
Pr. 2.50 1.91 3.09
Zabio 0.73 0.82 0.64
Primio 1.77 1.09 2.45
ODG 45% 55% 36%
ČO 27% 27% 27%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

11327%
8CD Cultural San Antonio de Bulo BuloCD Cultural San Antonio de Bulo Bulo
CD Cultural San Antonio de Bulo Bulo

CD Cultural San Antonio de Bulo Bulo

LFPB (Div. 1)

Poz. Lige 13 / 16

Bolivija

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • P
  • R
  • G
0.95
Doma
  • P
  • P
  • G
  • G
  • R
1.55
U gostima
  • G
  • G
  • G
  • P
  • G
0.36
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 27% 45% 9%
Pr. 2.91 2.45 3.36
Zabio 1.00 1.18 0.82
Primio 1.91 1.27 2.55
ODG 50% 45% 55%
ČO 18% 27% 9%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

11327%
9Club AuroraClub Aurora
Club Aurora

Club Aurora

LFPB (Div. 1)

Poz. Lige 6 / 16

Bolivija

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • G
  • R
  • G
1.41
Doma
  • P
  • G
  • R
  • P
  • R
1.70
U gostima
  • G
  • R
  • P
  • G
  • G
1.17
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 32% 40% 25%
Pr. 2.86 3.60 2.25
Zabio 1.50 2.10 1.00
Primio 1.36 1.50 1.25
ODG 64% 80% 50%
ČO 23% 20% 25%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

10220%
10Club The StrongestClub The Strongest
Club The Strongest

Club The Strongest

LFPB (Div. 1)

Poz. Lige 3 / 16

Bolivija

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • P
  • G
  • P
2.05
Doma
  • G
  • P
  • P
  • P
  • P
2.18
U gostima
  • P
  • G
  • P
  • P
  • G
1.91
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 59% 64% 55%
Pr. 2.95 3.45 2.45
Zabio 1.86 2.27 1.45
Primio 1.09 1.18 1.00
ODG 68% 82% 55%
ČO 27% 18% 36%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

11218%
11Club Independiente PetroleroClub Independiente Petrolero
Club Independiente Petrolero

Club Independiente Petrolero

LFPB (Div. 1)

Poz. Lige 11 / 16

Bolivija

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • G
  • R
1.18
Doma
  • R
  • P
  • P
  • G
  • G
1.27
U gostima
  • P
  • G
  • G
  • G
  • R
1.09
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 32% 36% 27%
Pr. 2.91 2.82 3.00
Zabio 1.23 1.18 1.27
Primio 1.68 1.64 1.73
ODG 64% 64% 64%
ČO 18% 18% 18%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

11218%
12CD GuabiraCD Guabira
CD Guabira

CD Guabira

LFPB (Div. 1)

Poz. Lige 7 / 16

Bolivija

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • G
  • P
  • G
  • R
1.36
Doma
  • P
  • R
  • R
  • P
  • R
2.00
U gostima
  • R
  • P
  • G
  • G
  • G
0.73
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 36% 55% 18%
Pr. 3.55 3.18 3.91
Zabio 1.55 2.18 0.91
Primio 2.00 1.00 3.00
ODG 68% 82% 55%
ČO 14% 18% 9%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

11218%
13CD Gualberto Villarroel Deportivo San JoseCD Gualberto Villarroel Deportivo San Jose
CD Gualberto Villarroel Deportivo San Jose

CD Gualberto Villarroel Deportivo San Jose

LFPB (Div. 1)

Poz. Lige 16 / 16

Bolivija

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • P
  • G
0.77
Doma
  • R
  • G
  • R
  • G
  • P
1.18
U gostima
  • G
  • R
  • G
  • G
  • G
0.36
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 14% 27% 0%
Pr. 2.91 3.18 2.64
Zabio 1.14 1.55 0.73
Primio 1.77 1.64 1.91
ODG 64% 73% 55%
ČO 14% 18% 9%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

11218%
14CDT Real OruroCDT Real Oruro
CDT Real Oruro

CDT Real Oruro

LFPB (Div. 1)

Poz. Lige 10 / 16

Bolivija

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • G
  • G
  • P
  • P
1.23
Doma
  • G
  • G
  • P
  • G
  • P
1.18
U gostima
  • G
  • P
  • R
  • G
  • P
1.27
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 36% 36% 36%
Pr. 3.95 3.91 4.00
Zabio 1.64 1.64 1.64
Primio 2.32 2.27 2.36
ODG 73% 55% 91%
ČO 9% 18% 0%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

11218%
15Academia del Balompie BolivianoAcademia del Balompie Boliviano
Academia del Balompie Boliviano

Academia del Balompie Boliviano

LFPB (Div. 1)

Poz. Lige 14 / 16

Bolivija

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • G
  • G
  • G
  • G
0.91
Doma
  • G
  • R
  • P
  • G
  • G
1.45
U gostima
  • R
  • G
  • G
  • G
  • G
0.36
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 27% 45% 9%
Pr. 3.55 3.18 3.91
Zabio 1.41 1.73 1.09
Primio 2.14 1.45 2.82
ODG 73% 64% 82%
ČO 5% 9% 0%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

1119%
16Universitario de VintoUniversitario de Vinto
Universitario de Vinto

Universitario de Vinto

LFPB (Div. 1)

Poz. Lige 12 / 16

Bolivija

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • P
  • R
  • G
  • P
0.95
Doma
  • G
  • P
  • P
  • G
  • P
1.42
U gostima
  • G
  • G
  • G
  • G
  • R
0.40
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 27% 42% 10%
Pr. 3.27 3.17 3.40
Zabio 1.32 1.67 0.90
Primio 1.95 1.50 2.50
ODG 64% 75% 50%
ČO 9% 8% 10%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

1218%

U gostima / Bez gola (LFPB)

# TimOU
Odigrane utakmice
U gostima
Bez gola
U gostima
ČO%
1Club Real PotosiClub Real Potosi
Club Real Potosi

Club Real Potosi

LFPB (Div. 1)

Poz. Lige 4 / 16

Bolivija

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • P
  • P
  • P
  • P
1.73
Doma
  • R
  • P
  • G
  • P
  • P
1.91
U gostima
  • R
  • R
  • R
  • P
  • P
1.55
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 45% 55% 36%
Pr. 1.95 2.18 1.73
Zabio 1.32 1.64 1.00
Primio 0.64 0.55 0.73
ODG 41% 36% 45%
ČO 50% 55% 45%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

11545%
2Club Always ReadyClub Always Ready
Club Always Ready

Club Always Ready

LFPB (Div. 1)

Poz. Lige 2 / 16

Bolivija

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • P
  • P
  • G
2.18
Doma
  • P
  • R
  • R
  • P
  • P
2.36
U gostima
  • P
  • R
  • P
  • P
  • G
2.00
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 64% 73% 55%
Pr. 2.95 3.00 2.91
Zabio 2.27 2.45 2.09
Primio 0.68 0.55 0.82
ODG 50% 36% 64%
ČO 45% 55% 36%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

11436%
3Club BolivarClub Bolivar
Club Bolivar

Club Bolivar

LFPB (Div. 1)

Poz. Lige 1 / 16

Bolivija

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
2.32
Doma
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
2.55
U gostima
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
2.09
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 73% 82% 64%
Pr. 3.55 4.09 3.00
Zabio 2.55 3.09 2.00
Primio 1.00 1.00 1.00
ODG 64% 73% 55%
ČO 32% 27% 36%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

11436%
4Club The StrongestClub The Strongest
Club The Strongest

Club The Strongest

LFPB (Div. 1)

Poz. Lige 3 / 16

Bolivija

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • P
  • G
  • P
2.05
Doma
  • G
  • P
  • P
  • P
  • P
2.18
U gostima
  • P
  • G
  • P
  • P
  • G
1.91
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 59% 64% 55%
Pr. 2.95 3.45 2.45
Zabio 1.86 2.27 1.45
Primio 1.09 1.18 1.00
ODG 68% 82% 55%
ČO 27% 18% 36%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

11436%
5CD Real TomayapoCD Real Tomayapo
CD Real Tomayapo

CD Real Tomayapo

LFPB (Div. 1)

Poz. Lige 15 / 16

Bolivija

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • R
  • P
0.91
Doma
  • G
  • R
  • G
  • G
  • P
1.18
U gostima
  • G
  • P
  • P
  • G
  • R
0.64
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 23% 27% 18%
Pr. 2.50 1.91 3.09
Zabio 0.73 0.82 0.64
Primio 1.77 1.09 2.45
ODG 45% 55% 36%
ČO 27% 27% 27%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

11327%
6Club AuroraClub Aurora
Club Aurora

Club Aurora

LFPB (Div. 1)

Poz. Lige 6 / 16

Bolivija

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • G
  • R
  • G
1.41
Doma
  • P
  • G
  • R
  • P
  • R
1.70
U gostima
  • G
  • R
  • P
  • G
  • G
1.17
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 32% 40% 25%
Pr. 2.86 3.60 2.25
Zabio 1.50 2.10 1.00
Primio 1.36 1.50 1.25
ODG 64% 80% 50%
ČO 23% 20% 25%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

12325%
7CA Nacional PotosiCA Nacional Potosi
CA Nacional Potosi

CA Nacional Potosi

LFPB (Div. 1)

Poz. Lige 9 / 16

Bolivija

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • G
  • R
  • G
1.27
Doma
  • P
  • P
  • P
  • G
  • G
1.73
U gostima
  • G
  • G
  • G
  • P
  • R
0.82
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 36% 55% 18%
Pr. 2.86 3.00 2.73
Zabio 1.45 1.64 1.27
Primio 1.41 1.36 1.45
ODG 55% 45% 64%
ČO 27% 36% 18%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

11218%
8Club Independiente PetroleroClub Independiente Petrolero
Club Independiente Petrolero

Club Independiente Petrolero

LFPB (Div. 1)

Poz. Lige 11 / 16

Bolivija

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • G
  • R
1.18
Doma
  • R
  • P
  • P
  • G
  • G
1.27
U gostima
  • P
  • G
  • G
  • G
  • R
1.09
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 32% 36% 27%
Pr. 2.91 2.82 3.00
Zabio 1.23 1.18 1.27
Primio 1.68 1.64 1.73
ODG 64% 64% 64%
ČO 18% 18% 18%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

11218%
9Club BloomingClub Blooming
Club Blooming

Club Blooming

LFPB (Div. 1)

Poz. Lige 8 / 16

Bolivija

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • P
  • R
  • G
  • R
1.27
Doma
  • P
  • R
  • P
  • R
  • R
1.83
U gostima
  • G
  • G
  • R
  • G
  • G
0.60
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 27% 42% 10%
Pr. 2.41 2.25 2.60
Zabio 1.36 1.75 0.90
Primio 1.05 0.50 1.70
ODG 55% 50% 60%
ČO 32% 50% 10%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

10110%
10Universitario de VintoUniversitario de Vinto
Universitario de Vinto

Universitario de Vinto

LFPB (Div. 1)

Poz. Lige 12 / 16

Bolivija

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • P
  • R
  • G
  • P
0.95
Doma
  • G
  • P
  • P
  • G
  • P
1.42
U gostima
  • G
  • G
  • G
  • G
  • R
0.40
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 27% 42% 10%
Pr. 3.27 3.17 3.40
Zabio 1.32 1.67 0.90
Primio 1.95 1.50 2.50
ODG 64% 75% 50%
ČO 9% 8% 10%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

10110%
11CD Cultural San Antonio de Bulo BuloCD Cultural San Antonio de Bulo Bulo
CD Cultural San Antonio de Bulo Bulo

CD Cultural San Antonio de Bulo Bulo

LFPB (Div. 1)

Poz. Lige 13 / 16

Bolivija

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • P
  • R
  • G
0.95
Doma
  • P
  • P
  • G
  • G
  • R
1.55
U gostima
  • G
  • G
  • G
  • P
  • G
0.36
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 27% 45% 9%
Pr. 2.91 2.45 3.36
Zabio 1.00 1.18 0.82
Primio 1.91 1.27 2.55
ODG 50% 45% 55%
ČO 18% 27% 9%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

1119%
12CD GuabiraCD Guabira
CD Guabira

CD Guabira

LFPB (Div. 1)

Poz. Lige 7 / 16

Bolivija

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • G
  • P
  • G
  • R
1.36
Doma
  • P
  • R
  • R
  • P
  • R
2.00
U gostima
  • R
  • P
  • G
  • G
  • G
0.73
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 36% 55% 18%
Pr. 3.55 3.18 3.91
Zabio 1.55 2.18 0.91
Primio 2.00 1.00 3.00
ODG 68% 82% 55%
ČO 14% 18% 9%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

1119%
13CD Gualberto Villarroel Deportivo San JoseCD Gualberto Villarroel Deportivo San Jose
CD Gualberto Villarroel Deportivo San Jose

CD Gualberto Villarroel Deportivo San Jose

LFPB (Div. 1)

Poz. Lige 16 / 16

Bolivija

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • P
  • G
0.77
Doma
  • R
  • G
  • R
  • G
  • P
1.18
U gostima
  • G
  • R
  • G
  • G
  • G
0.36
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 14% 27% 0%
Pr. 2.91 3.18 2.64
Zabio 1.14 1.55 0.73
Primio 1.77 1.64 1.91
ODG 64% 73% 55%
ČO 14% 18% 9%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

1119%
14CD Oriente PetroleroCD Oriente Petrolero
CD Oriente Petrolero

CD Oriente Petrolero

LFPB (Div. 1)

Poz. Lige 5 / 16

Bolivija

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • P
  • P
  • R
1.55
Doma
  • P
  • P
  • P
  • G
  • P
2.20
U gostima
  • P
  • R
  • G
  • P
  • R
1.00
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 45% 70% 25%
Pr. 3.00 2.80 3.17
Zabio 1.73 2.10 1.42
Primio 1.27 0.70 1.75
ODG 59% 40% 75%
ČO 27% 50% 8%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

1218%
15CDT Real OruroCDT Real Oruro
CDT Real Oruro

CDT Real Oruro

LFPB (Div. 1)

Poz. Lige 10 / 16

Bolivija

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • G
  • G
  • P
  • P
1.23
Doma
  • G
  • G
  • P
  • G
  • P
1.18
U gostima
  • G
  • P
  • R
  • G
  • P
1.27
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 36% 36% 36%
Pr. 3.95 3.91 4.00
Zabio 1.64 1.64 1.64
Primio 2.32 2.27 2.36
ODG 73% 55% 91%
ČO 9% 18% 0%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

1100%
16Academia del Balompie BolivianoAcademia del Balompie Boliviano
Academia del Balompie Boliviano

Academia del Balompie Boliviano

LFPB (Div. 1)

Poz. Lige 14 / 16

Bolivija

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • G
  • G
  • G
  • G
0.91
Doma
  • G
  • R
  • P
  • G
  • G
1.45
U gostima
  • R
  • G
  • G
  • G
  • G
0.36
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 27% 45% 9%
Pr. 3.55 3.18 3.91
Zabio 1.41 1.73 1.09
Primio 2.14 1.45 2.82
ODG 73% 64% 82%
ČO 5% 9% 0%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

1100%

Koja je momčad sačuvala mrežu najviše puta u LFPB?

Timovi s najvećim brojem utakmica čiste mreže u LFPB su Club Real Potosi (11 čistih mreža u 22 utakmica) , a slijede ih Club Always Ready (10 čista mreža u 22 utakmica), i Club Bolivar (7 čista mreža u 22 utakmica). Club Real Potosi nije primio nijedan gol u 50% utakmica u LFPB ove sezone, što je stvarno impresivno i pokazuje kolika je njihova zadnja linija. Club Always Ready također ima dobru stopu čistih mreža od 45%, a Club Bolivar ima omjer čistih mreža od 32 %.

/hr/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje u###min'
- Počinje u###Hr'
Tijekom igre'
- Započelo
●Uskoro
●Započelo
no

Učitavanje statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUMU. PROFITIRAJTE SADA.