Formiraj tablicu - Andora Primera Divisió

Natjecanje
Golovi
- Statistika u ovoj kategoriji :
- Domaći/Gosti tablica -
- Tablica Forme -
- Domaća prednost -
- Predviđanja -
- Posjećenost -
- Statistika igrača -
- Neriješene -
- Plaća
Formiraj tablicu - Primera Divisió
| # | Tim | OU | P | R | G | GZ | PG | GR | Bod. | Zadnjih 6 | BPU | ČO | FTS | ODG | Više od 2.5 | Sljedeća utakmica | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Don Denis FC Santa Coloma | 4 | 4 | 0 | 0 | 17 | 1 | 16 | 12 |
| 3.00 | 75% | 0% | 25% | 100% | |
| 2 | ![]() | Inter Club dEscaldes | 4 | 3 | 1 | 0 | 12 | 2 | 10 | 10 |
| 2.50 | 75% | 0% | 25% | 100% | |
| 3 | ![]() | M Perruquers Atletic Club dEscaldes | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | 3 | 6 | 8 |
| 2.00 | 25% | 0% | 75% | 50% | |
| 4 | ![]() | Rangers FC Andorra | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 7 |
| 1.75 | 25% | 25% | 50% | 75% | |
| 5 | ![]() | FC Ordino | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 11 | -6 | 6 |
| 1.50 | 0% | 50% | 50% | 100% | |
| 6 | ![]() | Penya Encarnada dAndorra | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 7 | -2 | 5 |
| 1.25 | 25% | 25% | 50% | 50% | |
| 7 | ![]() | CF Esperanca dAndorra | 4 | 1 | 2 | 1 | 8 | 5 | 3 | 5 |
| 1.25 | 25% | 0% | 75% | 75% | |
| 8 | ![]() | CE Carroi | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 11 | -9 | 1 |
| 0.25 | 0% | 75% | 25% | 100% | |
| 9 | ![]() | CE Casa de Portugal | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 12 | -9 | 1 |
| 0.25 | 0% | 50% | 50% | 75% | |
| 10 | ![]() | Sporting Escaldes | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 13 | -10 | 0 |
| 0.00 | 0% | 25% | 75% | 75% |
POSLJEDNJIH 5 TABLICA FORME (Primera Divisió)
| # | Tim | OU | P | R | G | GZ | PG | GR | Bod. | Last 5 | BPU | ČO | FTS | ODG | Više od 2.5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Don Denis FC Santa Coloma | 4 | 4 | 0 | 0 | 17 | 1 | 16 | 12 |
| 3.00 | 75% | 0% | 25% | 100% |
| 2 | ![]() | Inter Club dEscaldes | 4 | 3 | 1 | 0 | 12 | 2 | 10 | 10 |
| 2.50 | 75% | 0% | 25% | 100% |
| 3 | ![]() | M Perruquers Atletic Club dEscaldes | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | 3 | 6 | 8 |
| 2.00 | 25% | 0% | 75% | 50% |
| 4 | ![]() | Rangers FC Andorra | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 7 |
| 1.75 | 25% | 25% | 50% | 75% |
| 5 | ![]() | FC Ordino | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 11 | -6 | 6 |
| 1.50 | 0% | 50% | 50% | 100% |
| 6 | ![]() | Penya Encarnada dAndorra | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 7 | -2 | 5 |
| 1.25 | 25% | 25% | 50% | 50% |
| 7 | ![]() | CF Esperanca dAndorra | 4 | 1 | 2 | 1 | 8 | 5 | 3 | 5 |
| 1.25 | 25% | 0% | 75% | 75% |
| 8 | ![]() | CE Carroi | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 11 | -9 | 1 |
| 0.25 | 0% | 75% | 25% | 100% |
| 9 | ![]() | CE Casa de Portugal | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 12 | -9 | 1 |
| 0.25 | 0% | 50% | 50% | 75% |
| 10 | ![]() | Sporting Escaldes | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 13 | -10 | 0 |
| 0.00 | 0% | 25% | 75% | 75% |
Koji timovi rade dobro na temelju posljednjih 5 forme? - Vodič za formu
• Izvrsno : Don Denis FC Santa Coloma napreduje iznimno dobro s 3 bodova po utakmici zarađenih u zadnjih 5 utakmica.
• Vrlo dobro : Inter Club dEscaldes je na istom putu kao Don Denis FC Santa Coloma s prosjekom od 2.5 bodova po utakmici u zadnjih 5 utakmica.
• Prilično dobro : M Perruquers Atletic Club dEscaldes je 3. najuspješniji tim s 2 pobjeda i 0 poraza u zadnjih 5 utakmica s prosjekom od 2 bodova po utakmici.
Forma kod kuće poredak (Primera Divisió)
| # | Tim | OU | P | R | G | GZ | PG | GR | Bod. | Zadnjih 6 | BPU | ČO | FTS | ODG | Više od 2.5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Don Denis FC Santa Coloma | 2 | 2 | 0 | 0 | 9 | 0 | 9 | 6 |
| 3.00 | 100% | 0% | 0% | 100% |
| 2 | ![]() | Inter Club dEscaldes | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 | 6 |
| 3.00 | 100% | 0% | 0% | 100% |
| 3 | ![]() | Rangers FC Andorra | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 6 |
| 3.00 | 50% | 0% | 50% | 100% |
| 4 | ![]() | M Perruquers Atletic Club dEscaldes | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 4 |
| 2.00 | 0% | 0% | 100% | 50% |
| 5 | ![]() | CF Esperanca dAndorra | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | 2 | 4 | 4 |
| 2.00 | 50% | 0% | 50% | 100% |
| 6 | ![]() | Penya Encarnada dAndorra | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 |
| 2.00 | 50% | 0% | 50% | 0% |
| 7 | ![]() | FC Ordino | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 6 | -3 | 3 |
| 1.50 | 0% | 50% | 50% | 100% |
| 8 | ![]() | CE Carroi | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | -3 | 1 |
| 0.50 | 0% | 50% | 50% | 100% |
| 9 | ![]() | CE Casa de Portugal | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | -3 | 1 |
| 0.50 | 0% | 50% | 50% | 50% |
| 10 | ![]() | Sporting Escaldes | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 7 | -5 | 0 |
| 0.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
Koje momčadi imaju najbolje i najgore domaće forme?
• Don Denis FC Santa Coloma je bio najbolji na svom domaćem stadionu (Centre d'Entrenament de la FAF 1) s 0 porazi i 2 pobjeda u posljednjih 6 utakmica kod kuće. Njihov prosječni broj bodova po utakmici najviši je od svih ostalih klubova s 3.
• Inter Club dEscaldes pokazuje izvrsne igre na svom domaćem stadionu (Centre d'Entrenament de la FAF 1). Uz 2 pobjede, 0 neriješeno i 0 gubitke. Njihova forma ih dovodi do 2. mjesta na tablici Primera Divisió domaće forme. Prosječni broj poena po utakmici iznosi 3, što je gotovo jednako dobro kao Don Denis FC Santa Coloma.
• Učinak CE Carroi bio je ispod standarda na njihovom domaćem stadionu (Camp de Futbol d'Aixovall). CE Carroi uspio je ostvariti samo 0 pobjeda u posljednjih 6 utakmica odigranih na njihovom domaćem (Camp de Futbol d'Aixovall). Njihov prosječni broj bodova po utakmici je 0.5 što ih čini drugom najlošijom ekipom u Primera Divisió kod kuće.
• Loše, jako loše. Igra Sporting Escaldes kod kuće bila je užasna. S 0 pobjeda, 0 remi, 2 porazi i samo 0 bodova po utakmici u zadnjih 6 domaćih utakmica za pokazati, Sporting Escaldes se jednostavno ne pojavljuje na domaćim utakmicama.
Forma u gostima poredak (Primera Divisió)
| # | Tim | OU | P | R | G | GZ | PG | GR | Bod. | Zadnjih 6 | BPU | ČO | FTS | ODG | Više od 2.5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Don Denis FC Santa Coloma | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | 1 | 7 | 6 |
| 3.00 | 50% | 0% | 50% | 100% |
| 2 | ![]() | Inter Club dEscaldes | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | 2 | 4 | 4 |
| 2.00 | 50% | 0% | 50% | 100% |
| 3 | ![]() | M Perruquers Atletic Club dEscaldes | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 4 |
| 2.00 | 50% | 0% | 50% | 50% |
| 4 | ![]() | FC Ordino | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 5 | -3 | 3 |
| 1.50 | 0% | 50% | 50% | 100% |
| 5 | ![]() | Rangers FC Andorra | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | -3 | 1 |
| 0.50 | 0% | 50% | 50% | 50% |
| 6 | ![]() | CF Esperanca dAndorra | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1 |
| 0.50 | 0% | 0% | 100% | 50% |
| 7 | ![]() | Penya Encarnada dAndorra | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 6 | -4 | 1 |
| 0.50 | 0% | 50% | 50% | 100% |
| 8 | ![]() | CE Casa de Portugal | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 8 | -6 | 0 |
| 0.00 | 0% | 50% | 50% | 100% |
| 9 | ![]() | CE Carroi | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | -6 | 0 |
| 0.00 | 0% | 100% | 0% | 100% |
| 10 | ![]() | Sporting Escaldes | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | -5 | 0 |
| 0.00 | 0% | 50% | 50% | 50% |
Koje momčadi imaju najbolju i najlošiju formu u gostima?
• Don Denis FC Santa Coloma je u nevjerojatnom uspjehu igrajući na gostujućim utakmicama. Uspjeli su ostvariti 2 pobjeda u posljednjih 6 mečeva odigranih u gostima. Don Denis FC Santa Coloma ima najviše bodova s 6 što ih čini najboljim igračem na gostujućim igralištima u Primera Divisió.
• Sporting Escaldes ima razočaravajući niz u gostima. I dalje su najlošiji s 0 pobjeda u zadnjih 6 utakmica odigranih u gostima, što je dosta nepovoljno za klub i njegove navijače.
Formiraj tablicu - Andora
- Divizija 1
- Divizija 2









