Formtabell - Andorra Primera Divisió

Turnering
Mål
- Statistikker i denne kategorien :
- Hjemme- og bortetabeller -
- Formtabell -
- Hjemmefordel -
- Tippetips -
- Tilskuertall -
- Spillerstatistikk -
- Uavgjort -
- Lønn
Formtabell - Primera Divisió
| # | Lag | KS | V | U | T | MF | MM | MF | Poeng | Siste 6 | PPK | HN | Scoret ikke | BTTS | Over 2.5 | Neste kamp | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Don Denis FC Santa Coloma | 4 | 4 | 0 | 0 | 17 | 1 | 16 | 12 |
| 3.00 | 75% | 0% | 25% | 100% | |
| 2 | ![]() | Inter Club dEscaldes | 4 | 3 | 1 | 0 | 12 | 2 | 10 | 10 |
| 2.50 | 75% | 0% | 25% | 100% | |
| 3 | ![]() | M Perruquers Atletic Club dEscaldes | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | 3 | 6 | 8 |
| 2.00 | 25% | 0% | 75% | 50% | |
| 4 | ![]() | Rangers FC Andorra | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 7 |
| 1.75 | 25% | 25% | 50% | 75% | |
| 5 | ![]() | FC Ordino | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 11 | -6 | 6 |
| 1.50 | 0% | 50% | 50% | 100% | |
| 6 | ![]() | Penya Encarnada dAndorra | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 7 | -2 | 5 |
| 1.25 | 25% | 25% | 50% | 50% | |
| 7 | ![]() | CF Esperanca dAndorra | 4 | 1 | 2 | 1 | 8 | 5 | 3 | 5 |
| 1.25 | 25% | 0% | 75% | 75% | |
| 8 | ![]() | CE Carroi | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 11 | -9 | 1 |
| 0.25 | 0% | 75% | 25% | 100% | |
| 9 | ![]() | CE Casa de Portugal | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 12 | -9 | 1 |
| 0.25 | 0% | 50% | 50% | 75% | |
| 10 | ![]() | Sporting Escaldes | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 13 | -10 | 0 |
| 0.00 | 0% | 25% | 75% | 75% |
SISTE 5 FORMTABELL (Primera Divisió)
| # | Lag | KS | V | U | T | MF | MM | MF | Poeng | Last 5 | PPK | HN | Scoret ikke | BTTS | Over 2.5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Don Denis FC Santa Coloma | 4 | 4 | 0 | 0 | 17 | 1 | 16 | 12 |
| 3.00 | 75% | 0% | 25% | 100% |
| 2 | ![]() | Inter Club dEscaldes | 4 | 3 | 1 | 0 | 12 | 2 | 10 | 10 |
| 2.50 | 75% | 0% | 25% | 100% |
| 3 | ![]() | M Perruquers Atletic Club dEscaldes | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | 3 | 6 | 8 |
| 2.00 | 25% | 0% | 75% | 50% |
| 4 | ![]() | Rangers FC Andorra | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 7 |
| 1.75 | 25% | 25% | 50% | 75% |
| 5 | ![]() | FC Ordino | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 11 | -6 | 6 |
| 1.50 | 0% | 50% | 50% | 100% |
| 6 | ![]() | Penya Encarnada dAndorra | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 7 | -2 | 5 |
| 1.25 | 25% | 25% | 50% | 50% |
| 7 | ![]() | CF Esperanca dAndorra | 4 | 1 | 2 | 1 | 8 | 5 | 3 | 5 |
| 1.25 | 25% | 0% | 75% | 75% |
| 8 | ![]() | CE Carroi | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 11 | -9 | 1 |
| 0.25 | 0% | 75% | 25% | 100% |
| 9 | ![]() | CE Casa de Portugal | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 12 | -9 | 1 |
| 0.25 | 0% | 50% | 50% | 75% |
| 10 | ![]() | Sporting Escaldes | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 13 | -10 | 0 |
| 0.00 | 0% | 25% | 75% | 75% |
Hvilke lag gjør det bra basert på siste 5-form? - Formguide
• Utmerket: Don Denis FC Santa Coloma gjør det eksepsjonelt bra med 3 poeng per kamp i de siste 5 kampene.
• Svært god: Inter Club dEscaldes er på samme spor som Don Denis FC Santa Coloma, med et gjennomsnitt på 2.5 poeng per kamp i de siste 5 kampene.
• Ganske god: M Perruquers Atletic Club dEscaldes er det 3. best presterende laget med 2 seire og 0 tap i de siste 5 kampene, med et gjennomsnitt på 2 poeng per kamp.
HJEMMEFORM-TABELL (Primera Divisió)
| # | Lag | KS | V | U | T | MF | MM | MF | Poeng | Siste 6 | PPK | HN | Scoret ikke | BTTS | Over 2.5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Don Denis FC Santa Coloma | 2 | 2 | 0 | 0 | 9 | 0 | 9 | 6 |
| 3.00 | 100% | 0% | 0% | 100% |
| 2 | ![]() | Inter Club dEscaldes | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 | 6 |
| 3.00 | 100% | 0% | 0% | 100% |
| 3 | ![]() | Rangers FC Andorra | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 6 |
| 3.00 | 50% | 0% | 50% | 100% |
| 4 | ![]() | M Perruquers Atletic Club dEscaldes | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 4 |
| 2.00 | 0% | 0% | 100% | 50% |
| 5 | ![]() | CF Esperanca dAndorra | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | 2 | 4 | 4 |
| 2.00 | 50% | 0% | 50% | 100% |
| 6 | ![]() | Penya Encarnada dAndorra | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 |
| 2.00 | 50% | 0% | 50% | 0% |
| 7 | ![]() | FC Ordino | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 6 | -3 | 3 |
| 1.50 | 0% | 50% | 50% | 100% |
| 8 | ![]() | CE Carroi | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | -3 | 1 |
| 0.50 | 0% | 50% | 50% | 100% |
| 9 | ![]() | CE Casa de Portugal | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | -3 | 1 |
| 0.50 | 0% | 50% | 50% | 50% |
| 10 | ![]() | Sporting Escaldes | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 7 | -5 | 0 |
| 0.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
Hvilke lag er i best og dårligst hjemmeform?
• Don Denis FC Santa Coloma har vært det beste laget på deres hjemmestadion (Centre d'Entrenament de la FAF 1) med 0 tap og 2 seire i de siste 6 hjemmekampene. Deres gjennomsnittlige poeng per kamp er høyest blant alle andre klubber med 3.
• Inter Club dEscaldes har vist utmerkede prestasjoner på deres hjemmestadion (Centre d'Entrenament de la FAF 1). Med 2 seire, 0 uavgjort og 0 tap. Formen deres tar dem til 2. plass på hjemmeformtabellen i Primera Divisió. Gjennomsnittlig poeng per kamp er 3, som er nesten like bra som Don Denis FC Santa Coloma.
• CE Carrois prestasjoner har vært skuffende på deres hjemmestadion (Camp de Futbol d'Aixovall). CE Carroi har kun 0 seire i de siste 6 kampene spilt på hjemmebanen (Camp de Futbol d'Aixovall). Deres gjennomsnittlige poeng per kamp er 0.5, noe som gjør dem til det nest dårligste laget i Primera Divisió på hjemmebane.
• Helt forferdelig dårlig. Prestasjonene til Sporting Escaldes har vært forferdelige hjemme. Med 0 seire, 0 uavgjort, 2 tap, og bare 0 poeng per kamp i deres siste 6 hjemmekamper å vise til, møter Sporting Escaldes rett og slett ikke opp i hjemmekampene.
Borteform-tabell (Primera Divisió)
| # | Lag | KS | V | U | T | MF | MM | MF | Poeng | Siste 6 | PPK | HN | Scoret ikke | BTTS | Over 2.5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Don Denis FC Santa Coloma | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | 1 | 7 | 6 |
| 3.00 | 50% | 0% | 50% | 100% |
| 2 | ![]() | Inter Club dEscaldes | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | 2 | 4 | 4 |
| 2.00 | 50% | 0% | 50% | 100% |
| 3 | ![]() | M Perruquers Atletic Club dEscaldes | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 4 |
| 2.00 | 50% | 0% | 50% | 50% |
| 4 | ![]() | FC Ordino | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 5 | -3 | 3 |
| 1.50 | 0% | 50% | 50% | 100% |
| 5 | ![]() | Rangers FC Andorra | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | -3 | 1 |
| 0.50 | 0% | 50% | 50% | 50% |
| 6 | ![]() | CF Esperanca dAndorra | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1 |
| 0.50 | 0% | 0% | 100% | 50% |
| 7 | ![]() | Penya Encarnada dAndorra | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 6 | -4 | 1 |
| 0.50 | 0% | 50% | 50% | 100% |
| 8 | ![]() | CE Casa de Portugal | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 8 | -6 | 0 |
| 0.00 | 0% | 50% | 50% | 100% |
| 9 | ![]() | CE Carroi | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | -6 | 0 |
| 0.00 | 0% | 100% | 0% | 100% |
| 10 | ![]() | Sporting Escaldes | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | -5 | 0 |
| 0.00 | 0% | 50% | 50% | 50% |
Hvilke lag er i best og dårligst borteform?
• Don Denis FC Santa Coloma er i utrolig form på bortebane. De har tatt 2 seire i de siste 6 kampene spilt på bortebane. Don Denis FC Santa Coloma har den høyeste poengsummen med 6, noe som gjør dem til det beste laget på bortebane i Primera Divisió.
• Sporting Escaldes er i skuffende form på bortebane. De er fortsatt det dårligste laget med 0 seire i de siste 6 kampene spilt på bortebane, noe som er ganske ugunstig for klubben og fansen deres.
Formtabell - Andorra
- Divisjon 1
- Divisjon 2
- Cup
- Cup









