Τερτσέρα - Γκρούπ 2 Πίνακας & Στατιστικά
| Τελευταίοι 5 Εντός Έδρας | Εντός Έδρας | Φόρμα | Φόρμα | Εκτός Έδρας | Τελευταίοι 5 Εκτός Έδρας | |||
| 07/11 09:30 | UD Gijón Industrial | 1.56
| 1.22
| CD Praviano | Στατιστικά | |||
| 07/11 10:15 | Κλαμπ Σιέρο | 1.33
| 0.89
| Avilés Stadium CF | Στατιστικά | |||
| 01/11 03:00 | Θεάρες Πιθανότητες | 0.89
1.33
| 3 - 0FT4.70 | 0.33
8.20
| Andes | Στατιστικά | ||
| 01/11 03:00 | Λιάνες | 0.78
| 1 - 0FT | 0.56
| Astur | Στατιστικά | ||
| 01/11 03:00 | Avilés Stadium CF Πιθανότητες | 0.89
2.25
| 1 - 1FT3.20 | 1.33
2.80
| CD Colunga | Στατιστικά | ||
| 01/11 03:30 | CD Covadonga Πιθανότητες | 2.22
1.30
| 1 - 1FT4.70 | 1.89
8.00
| Θοντάλ | Στατιστικά | ||
| 01/11 09:30 | Ουνιόν Ποπιλάρ Λανγκρέο Πιθανότητες | 1.33
2.37
| 0 - 1FT3.00 | 2.00
2.75
| Θαουδάλ Ντεπορτίβο ντε Μιέρες | Στατιστικά |
* Η ώρα είναι της τοπικής σας ζώνης ώρας. (-08:00)
- Λα Λίγκα
- Κόπα Ντελ Ρέι
- Σούπερ Καπ Ισπανίας
- Σεγκούντα Ντιβιζιόν Ισπανίας
- Primera Division RFEF
- Primera Division RFEF Promotion Playoffs
- Primera Division RFEF Group 2
- Primera Division RFEF Group 1
- Σεγκούντα Β - Πλέι-οφ
- Σεγκούντα Β - Γκρούπ 4
- Σεγκούντα Β - Γκρούπ 3
- Σεγκούντα Β - Γκρούπ 2
- Σεγκούντα Β - Γκρούπ 1
- Segunda B Group 5
- Σεγκούντα Ντιβιζιόν Β Ισπανίας
- Τερτσέρα - Γκρούπ 14
- Τερτσέρα - Γκρούπ 1
- Τερτσέρα - Γκρούπ 6
- Segunda División RFEF Group 5
- Segunda División RFEF Group 4
- Segunda División RFEF Relegation Playoffs
- Segunda División RFEF Promotion Playoffs
- Segunda División RFEF Group 3
- Segunda División RFEF Group 2
- Segunda División RFEF Group 1
- Τερτσέρα - Γκρούπ 7
- Τερτσέρα - Γκρούπ 8
- Τερτσέρα - Γκρούπ 9
- Τερτσέρα - Γκρούπ 10
- Τερτσέρα - Γκρούπ 2
- Τερτσέρα - Γκρούπ 13
- Τερτσέρα - Γκρούπ 15
- Τερτσέρα - Γκρούπ 16
- Τερτσέρα - Γκρούπ 17
- Τερτσέρα - Γκρούπ 18
- Τερτσέρα - Γκρούπ 5
- Τερτσέρα - Γκρούπ 11
- Τερτσέρα - Γκρούπ 3
- Τερτσέρα - Γκρούπ 4
- Κόπα Φεντερασιόν
- Τερτσέρα - Πλέι-οφ
- Τερτσέρα - Γκρούπ 12
- Copa Catalunya
- Πριμέρα Ντιβιζιόν Γυναικών Ισπανία
- Copa De La Reina
- Primera Federación Femenina
- Supercopa Femenina
- Segunda Federación Femenina
- Tercera Federación Femenina
- División De Honor Juvenil Group 5
- División De Honor Juvenil Group 4
- División De Honor Juvenil Group 3
- División De Honor Juvenil Group 2
- División De Honor Juvenil Group 1
- División De Honor Juvenil Group 7
- Γιούθ Λιγκ Ισπανίας
- División De Honor Juvenil Playoffs
- División De Honor Juvenil Group 6
Τερτσέρα - Γκρούπ 2 Πίνακας (Ισπανία) - 2026/27
| Ομάδα | MP | W | D | L | GF | GA | GD | Pts | Τελευταία 5 | PPG | CS | BTTS | FTS | 1.5+ | 2.5+ | ΜΟ | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | CD Covadonga | 9 | 6 | 2 | 1 | 23 | 9 | +14 | 20 | 2.22 | 44% | 56% | 0% | 100% | 78% | 3.56 | ||||
| 2 | Σπόρτινγκ Χιχόν Β' | 9 | 6 | 2 | 1 | 16 | 8 | +8 | 20 | 2.22 | 22% | 67% | 11% | 89% | 56% | 2.67 | ||||
| 3 | Θαουδάλ Ντεπορτίβο ντε Μιέρες | 9 | 5 | 3 | 1 | 12 | 8 | +4 | 18 | 2.00 | 44% | 44% | 22% | 78% | 44% | 2.22 | ||||
| 4 | Λέαλταντ | 9 | 5 | 2 | 2 | 13 | 4 | +9 | 17 | 1.89 | 67% | 22% | 22% | 56% | 33% | 1.89 | ||||
| 5 | Θοντάλ | 9 | 4 | 5 | 0 | 12 | 4 | +8 | 17 | 1.89 | 56% | 44% | 22% | 67% | 22% | 1.78 | ||||
| 6 | CD Mosconia | 9 | 4 | 3 | 2 | 15 | 13 | +2 | 15 | 1.67 | 44% | 44% | 33% | 67% | 56% | 3.11 | ||||
| 7 | EI San Martín | 9 | 4 | 3 | 2 | 13 | 13 | 0 | 15 | 1.67 | 22% | 56% | 22% | 89% | 44% | 2.89 | ||||
| 8 | UD Gijón Industrial | 9 | 4 | 2 | 3 | 15 | 11 | +4 | 14 | 1.56 | 33% | 44% | 22% | 89% | 56% | 2.89 | ||||
| 9 | Ουνιόν Ποπιλάρ Λανγκρέο | 9 | 3 | 3 | 3 | 11 | 10 | +1 | 12 | 1.33 | 22% | 56% | 33% | 56% | 44% | 2.33 | ||||
| 10 | Κλαμπ Σιέρο | 9 | 4 | 0 | 5 | 11 | 12 | -1 | 12 | 1.33 | 44% | 33% | 22% | 78% | 56% | 2.56 | ||||
| 11 | CD Colunga | 9 | 3 | 3 | 3 | 15 | 21 | -6 | 12 | 1.33 | 11% | 67% | 33% | 89% | 78% | 4.00 | ||||
| 12 | CD Praviano | 9 | 3 | 2 | 4 | 20 | 17 | +3 | 11 | 1.22 | 0% | 78% | 22% | 78% | 67% | 4.11 | ||||
| 13 | Θεάρες | 9 | 2 | 2 | 5 | 12 | 14 | -2 | 8 | 0.89 | 22% | 56% | 33% | 78% | 67% | 2.89 | ||||
| 14 | Avilés Stadium CF | 9 | 2 | 2 | 5 | 6 | 13 | -7 | 8 | 0.89 | 22% | 44% | 44% | 67% | 44% | 2.11 | ||||
| 15 | Λιάνες | 9 | 1 | 4 | 4 | 9 | 16 | -7 | 7 | 0.78 | 11% | 78% | 11% | 78% | 44% | 2.78 | ||||
| 16 | Astur | 9 | 0 | 5 | 4 | 9 | 15 | -6 | 5 | 0.56 | 11% | 56% | 44% | 67% | 56% | 2.67 | ||||
| 17 | L'Entregu Club de Fútbol | 9 | 1 | 2 | 6 | 5 | 17 | -12 | 5 | 0.56 | 22% | 44% | 44% | 67% | 44% | 2.44 | ||||
| 18 | Andes | 9 | 0 | 3 | 6 | 6 | 18 | -12 | 3 | 0.33 | 0% | 44% | 56% | 89% | 44% | 2.67 |
Ορολογίες
PPG : Μέσοι πόντοι που πήραν ανά αγώνα κατά τη διάρκεια της διοργάνωσης.
Οι μεγαλύτεροι αριθμοί δείχνουν ισχυρότερες ομάδες.
CS : Πίνακας ομάδων με τον μεγαλύτερο αριθμό αγώνων που δέχτηκαν 0 γκόλ. Τα Στατιστικά προέρχονται από Πρωταθλήματα μόνο.
* Η ομάδα θα πρέπει να έχει παίξει το λιγότερο 7 αγώνες για να συμπεριληφθεί σε αυτόν τον πίνακα με 'Αγώνες Χωρίς να Δεχούν Γκόλ'.
BTTS : Λίστα των ομάδων με τον μεγαλύτερο αριθμό αγώνων που Σκόραραν Και οι Δύο Ομάδες. Στατιστικά μόνο από τα παιχνίδια της ομάδας σε Εγχώρια Πρωταθλήματα.
* Η ομάδα πρέπει να έχει παίξει το λιγότερο 7 παιχνίδια για να εμφανίζεται σε αυτόν τον Σκόραραν Και οι Δύο Ομάδες πίνακα.
FTS : Αγώνες στους οποίους δεν κατάφεραν να σκοράρουν.
Ισπανία - Τερτσέρα - Γκρούπ 2 Αναλυτικά Στατιστικά
- Πάνω από/ Κάτω από
- Πίνακες για Πάνω από 0.5 ~ 5.5,
- Πίνακες για Κάτω από 0.5 ~ 5.5,
- Πίνακες Κόρνερ,
- Κάρτες,
- Σουτ
Τερτσέρα - Γκρούπ 2Στατιστικά (Ισπανία) - 2026/27
32.7λεπτά/Γκόλ
(223 Γκόλ σε 81 αγώνες)
+21% Πλεονέκτημα Έδρας για Επίθεση
(Σκοράρει 21% περισσότερα γκόλ από ότι συνήθως)
56% Αγώνες Χωρίς να Δεχτούν Γκόλ
(45 φορές από 81 αγώνες)
17% Πλεονέκτημα Έδρας για Άμυνα
(Δέχεται 17% λιγότερα γκόλ από ότι συνήθως)
52% Σκόραραν και οι Δύο Ομάδες
(42 φορές από 81 αγώνες)
69% - Μεσαίο Ρίσκο
(Το σκορ είναι σχετικά απρόβλεπτο)
* Ο Χάρτης Θερμότητας Γκόλ δείχνει πότε σημειώνονται τα γκόλ σε αυτό το πρωτάθλημα.
Κόκκινο = Περισσότερα Γκόλ. Κίτρινο = Ενδιάμεσα. Πράσινο = Λιγότερα Γκόλ
Τερτσέρα - Γκρούπ 2 - ΕΙΝΑΙ ΤΑΣΗ (Ισπανία) - 2026/27
Νίκη Γηπεδούχου
Ισοπαλία
Νίκη Φιλοξενούμενης
Πάνω από +
Κάτω από -
Συχνά Συνολικά Γκόλ - Τέλος του Αγώνα
Συχνά Σκορ - Τέλος του Αγώνα
ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΗΜΙΧΡΟΝΩΝ (1ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ/2ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
FHG - Πάνω από X
2HG -Πάνω από X
* FHG = Γκόλ Πρώτου Ημιχρόνου σε Ισπανία-Τερτσέρα - Γκρούπ 2
* 2HG = Γκόλ Δεύτερου Ημιχρόνου σε Ισπανία-Τερτσέρα - Γκρούπ 2


















